Štartna lista
Št. Ime Priimek Kraj Klub Letnik
1 Mitja Krevs Celje Asics Frontrunn 1989
2 Primož Kobe Novo mesto FIT KLUB 1983
5 Peter Kastelic Ljubljana GiBit 1983
10 Borut Pahor Ljubljana 1963
11 Sonja Roman Hodoš AD Štajerska 1979
12 Neja Kršinar Ljubljana Happy Gym 1991
15 Neža Mravlje Kranj 1979
20 Helena Javornik Maribor Tekaška vadba 1966
30 Mitja Švab Žirovnica TEAM 30 1988
40 Boštjan Urankar Kranj VITEZI DOBREGA 1976
50 Silva Gregorc Preddvor 1983
55 Pavle Klemenčič Mengeš Timing Ljubljan 1963
60 Eva Mlakar Jesenice Vitezi dobrega 1984
100 Stane Pernar Škofja Loka 1968
101 Marko Vučajnk Dobova 1982
102 Tomaž Pintar Bohinjska Bela 1986
103 Sara Oražem Ribnica 1990
104 Jure Kajzer Bled VDT 1981
105 Saša S. Golčman Celje Gamsi Celjski 1972
106 Luka Grahelj Idrija 1982
107 Gregor Srpčič Cerklje ob Krki 1987
108 Vojislav Mazzocco Zagreb 1978
109 Igor Golčman Celje Gamsi Celjski 1965
110 Sasa Sladic Ljubljana 1977
111 Jan Gentner Brisbane Brisbane Run Sq 1961
112 Tamara Kontelj Ljubljana 1990
113 Vanessa Freeman Clearwater Beach 1979
114 Luka Golčman Celje Gamsi Celjski 2001
115 Valentina Pernat Ljubljana 1988
116 Christian Stigsson Lund 1992
117 Sara Klemenčič Lesce 1990
118 Tomaž Vrabelj LJutomer 1990
119 Žiga Bokal Čemšenik ŠD Trimus 1992
120 Katarina Bogataj Eniko Begunje 1987
121 Igor Tomič Gorenja vas 1983
122 Peter Trinkaus Jesenice 1986
123 Aleksandra Miklavčič Logatec Karate klub Log 1966
124 Maja Orehek Ljubljana 1987
125 Kaja Horvat Lund 1993
126 Jože Guši Miklavčič Logatec Karate klub Log 1964
128 Mateja Car Loški Potok NEVTRALIA 1979
129 Sašo Weldt Ljubljana 1975
130 Andreja Knez Slovenj Gradec 1968
131 Aleksander Car Loški Potok NEVTRALIA 1978
132 Boštjan Čelofiga Ljubljana 1961
133 Mojca Skubic Ljubljana Šmartno 1966
134 Klemen Rojnik Ljubljana TK Olimpija 1979
135 Andraž Rojnik Ljubljana OLIMPIJA TK 1981
136 DREJC PERČIČ TRŽIČ 2002
137 Leonard Draginc TRŽIČ 2002
138 Urška Kos Dob 1976
139 Špela Novak Ljubljana 1986
140 Dušan Hvala Spodnja Idrija 1968
141 Dora Hvala Spodnja Idrija 1970
142 Brigita Skebe Ljubljana 1968
143 Peter Mesarec Maribor 1981
144 Dejan Dobnikar Preddvor 1987
145 Maja Dolsak 1000 1987
146 Marko Kozjak Store 1982
147 Gasper Rebernak Zgornja Loznica 1987
148 Dejan Tomažin Celje 1991
149 Mitja Popit Šempeter 1966
150 Cvetka Ogrič Sp. Idrija 1967
151 Mojca Horn Ljubljana 1978
152 Camilla Laiho Ingå 1973
153 Heidi Laiho Ingå 1979
154 Maria Lindén Sjundeå 1972
155 Polona Vetrih Crnice SD Tekaci Vipav 1991
156 Jasna Stokanovič Ljubljana 1973
157 Gorazd Bregar Ljubljana 1971
158 Suzana Domevščik Golnik 1963
159 Gabi Španič Škofljica 1993
160 Andrej Novak Lukovica 1990
161 ŠPELA GOLIAS LJUBLJANA 1980
162 ALENKA BIZILJ BLED 1957
163 Luka Burja Bled 1989
164 Maja Ritonja Ljubljana 1982
165 Tomaž Mihelčič Ljubljana 1972
166 Nina Milič Ljubljana 1973
167 Nina Kocjančič Ljubljana 1990
168 Matevž Podobnik Gorenja vas 1983
169 Pat Reid Limerick 1964
170 Klavdija Gorišek Rimske Toplice 1980
171 Bojana Redenšek Krmelj 1978
172 Melita Medved Idrija 1979
173 Pika Pudgar Ravne na Koroškem Sama svoja 1985
174 Aljaž Pudgar Ravne na Koroškem www.Tourdepiran 1983
175 Janika Gregorič Zečevič Ljubljana-Polje VARUH ZDRAVJA 1971
176 Suzana Perc Selnica ob Dravi Mariborski teka 1976
177 Andrej Križan Smarje Sap GrossGym 1979
178 Neža Bergant Preddvor Petra in Neža 1983
179 Gašper Pureber Novo mesto 2007
180 Marko Pureber Novo mesto 1974
181 Andreja Mohorič Novo mesto 1977
182 Melita Borštnar Preserje 1971
183 Maša Vidmar Slovenska Bistrica 1995
184 Monika Košir Golnik 1978
185 Gordana Branilović Radovljica 1975
186 Silvester Šimac Radovljica 1966
187 Gorazd Kunej Makole 1992
188 Marko Možina Ljubljana 2000
189 Blaž Možina Ljubljana 2004
190 Maks Počivavšek Ljubljana 2003
191 Andrej Dolničar Portorož Urbani tekači 1961
192 Katarina Vrabec Dobova 1985
193 IGOR LOKAR MIRNA / 1974
194 Matjaž Pintar Železniki 1973
195 Andrej Orešek Ptuj Leteči Kurenti 1972
196 TILEN PODGORŠEK VODICE 1994
197 Monika Medved Šentjernej 1992
198 Gregor Pirih Železniki 1987
199 Petra Tihole Sevnica 1994
200 Domen Zorko Leskovec pri Krškem 1994
201 Žiga Lipovec mengeš 1981
202 ANITA PODGORŠEK VODICE 1988
203 Nina Alt Ljutomer AK Ormož 1991
204 Eva C. Primožič IDRIJA 1978
205 ALENKA MEDEN CERNICA TRANSPOR IN FRI 1972
206 Sebastijan Kolenko Maribor Mariborski teka 1979
207 Mirjana Š.Orešek Ptuj Leteči Kurenti 1977
208 ALESSANDRA TINELLI Koper ŠD FREEAPPROVE 1985
209 Alenka Jurenec Ljubljana / 1967
210 Petra Kadivec Domžale 1991
211 Matjaž Gorenc Domžale 1979
212 Iztok Gerlič Maribor batman 1969
213 Christiane Rozman Maribor 1971
214 Miha Reberšak Radovljica 1974
215 Nebojša Topić Radovljica 1975
216 David Bergoč Izola 1980
217 Sanja Potušek Ljubljana 1983
218 Veronika Stegovec Ljubljana 1992
219 Maša Vovk Ljubljana 1992
220 Kristijan Vrhovnik Mojstrana 1974
221 Miro Radosavljević POSTOJNA 1967
222 Petra Potočnik Hotavlje Petra in Neža 1981
223 Peter Radosavljević Postojna 2000
224 Ksenija Roglič Zagorje 1972
225 romina velušček dobrovo počasni a drzn 1976
226 Gregor Koprivnik Oplotnica Superhero Ventu 1987
227 Gareth Jones Warsaw NA 1970
228 ANITA KRALJ REPŠE NOVO MESTO Suddenly diabet 1978
229 Maja Švener Velenje Superhero Ventu 1987
230 GORAZD REPŠE NOVO MESTO Suddenly diabet 1980
231 Viktor Markič Naklo 1976
232 Mojca Trkman Brezovica Modra zavaroval 1979
233 Melita Šegovc Maribor 1991
234 Iris Jeler Krško 1986
235 Manja Potočnik Žirovnica 1990
236 Tilen Kozamernik Radovljica 1973
237 Mojca Faganel Podnart 1988
238 Eva Pavlič Žirovnica 1996
239 Matej Kirar Škocjan Vitezi dobrega 1982
240 Andrej Cvikl Nova Cerkev 1986
241 Sonja Štucin IDRIJA 1964
242 Božidar Debevc Tržič 1956
243 Borut Raztresen Tržič 1981
244 Benjamin Štrukelj Tržič 1980
245 POLONA DEMŠAR ANKARAN KKK Ankaran 1979
246 MATEJA ČRV DOBRAVLJE 1993
247 Jernej Oberstar Kočevje 1980
248 Janez Molan zdole 1974
249 Črt Bitenc Ljubljana 1988
250 Tinkara Prosenc Kranj 1999
251 BOŠTJAN STRNAD KROPA 1977
252 andrej šink mengeš 1976
253 Matevž Ličen Kranj 1960
254 Darja Jeram Železniki 1981
255 mateja kalčič mengeš 1974
256 Gorazd Starman Šenčur Vitezi Dobrega 1984
257 MAJA CERAR DOB TAPD 1984
258 Tina Božič Gorenja vas 1989
259 Barbara Glavina Ljubljana 1970
260 MATEJA SEREC LJUBLJANA 1978
261 Matej Šimnic Bled 1983
262 Barica Tratnik Sp. Idrija 1974
263 Blanka Borštnar Salah Heemskerk Šilt 1972
264 Alberto Castellanza Gallarate 1969
265 Saša Kralj Novo mesto 1980
266 Matevž Klančnik Prebold 1981
267 Tilen Petkovski Celje 1991
268 Alen Novak Celje 1989
269 Melita Klančnik Prebold 1979
270 IRENA JURATOVEC Žabnica 1980
271 toni lipičnik celje 1971
272 SAŠA JAMNIK VODICE Never Give Up 1974
273 KLEMEN ČEBAŠEK DUPLJE Never Give Up 1981
275 mateja repe bled 1977
276 PETRA ŠKEDELJ Podbočje 1984
277 Damjana Ažman Tržič 1970
278 Nina Uršič Ig L\'čanka 1980
279 Mateja Novak-Dobaj Miklavž na Dr. polju Mariborski teka 1977
280 Eva Raztresen Tržič 1981
281 Nejc Nagode Ig 1991
282 Klemen Klemenak Hoče K.O.T.E. 1982
283 Branko GAŠPARAC Ptuj LETEČI KURENTI 1967
284 Mavricijo Babič Kozina 1977
285 Sašo Novak Ljubljana Happy gym 1979
286 Zlata Živič Ljubljana 1965
287 Tatjana Bolčina Kacin Spodnja Idrija Cofki.si 1973
288 Marjetka Karat Šmartno ob Paki 1973
289 Rado Jarc Trebnje 1955
290 Žiga Miklič Mojstrana 1992
291 Nina Trifoni Kranj 1977
292 Slavko Mislej Kranj 1975
293 Petra Šušteršič Ljubljana 1983
294 Primož Pikon Most na Soči 1988
295 Nina Kovič Ljubljana 1975
296 Terry Martin zgornje Gorje 1964
297 Anica Krže Ribnica Klub ponosnih p 1961
298 Boris Peček Log pri Brezovici ŠD Nanos 1973
299 Janez Buček Vrhnika / 1952
300 Lea Popit Horjul 1991
301 INGRID KALAN MENGEŠ 1974
302 Matej Videc Horjul 1987
303 ROBERT DRENIK MENGEŠ 1973
304 Rok Kosec Mengeš 1977
305 Špela Kristan Lesce 1993
306 MAŠA SNOJ LJUBLJANA 1989
307 Marjeta Panjan Žalec Črnomelj / 1974
308 Kristjan Žalec Črnomelj / 1981
309 Aleš Šinkovec Vače 1984
310 Andreja Emeršič 1000 1986
311 Marko Koren Kranj 1964
312 Martina Kokošinska Črni Vrh nad Idrijo 1983
313 Thierry Ollivero Grenoble Pixie\'s Master 1987
314 Elena Ocenic Talmaciu Pixie\'s Master 1989
315 Kristjan Anderle Bled Anderletki 1986
316 Teja Tomaževič Zbilje 1982
317 Luka Jeraj Smlednik 1982
318 Milan Pintar Selca Knauf Insulatio 1959
319 David Žganc Ljubljana 1990
320 Sindi Trpin Slovenija Gorenjska nave 1978
321 Petra Vidic Kamnik 1976
322 Brigita Koritnik Ferlach 1969
323 Bojan Mežek Tržič 1954
324 Andreja Kamin Komenda Privilegiranci 1975
325 Dean Jug Ročinj ŠD SENG 1986
326 Tamara Feužer Kamnik 1982
327 MARJAN DEVETAK KAMNIK 1966
328 Saška Polanc Gozd Martuljek 1989
329 Milan Ćulibrk Divača Varuh zdravja 1980
330 Alen Luznar Ljubljana 1971
331 Alenka Waschl Luznar Ljubljana 1972
332 Petra Logar Col 1989
333 Gorazd Udovič Grahovo 1988
334 Nuša Race Horvat Bled 1981
336 Sinja Mežnar Novo mesto 2001
337 Klavdija Mežnar Novo mesto 1976
338 Tomaž Hiti Grahovo pri Cerknici 1972
339 TINA DREMŠAK SEVNICA 1980
340 Irena Meznaric Kranj 1978
341 Simona Prosenc Kranj Modra zavaroval 1969
342 Andrej Repovž Šentjanž 1981
343 Rok Perko Tržič 1983
344 Srečko Anderle Bled 1962
345 Tatjana Škrjanec Borovnica ŠD Elektro Lju 1963
346 MATEJA KUHAR DUPLJE 1984
347 Tjaša Logar Col 1993
348 Matko Josipović Ljubljana TK Telemach Lju 1965
349 Špela Novak Ljubljana TK Telemach Lju 1978
350 Nataša Kern Cerklje - 1971
351 Neža Kern Cerklje - 1995
352 Blaženka Žvar Stopinšek Celje Leteči kurenti 1971
353 URŠA LOGAR VODICE 1988
354 Primož Cotič PRVAČINA ŠD ViK 1978
355 Klemen Meglič Zbilje 1980
356 Gabrijela Štiftar Domžale 1977
357 Janez Bogataj Brezovica Varuh zdravja 1975
358 Alojz Klemenčič Gorenja vas ŠDMH 1966
359 Aleš Vanga Miklavž na Dr. polju Mariborski Teka 1974
360 Jakob Vanga Miklavž na Dr. polju Mariborski Teka 2003
361 Matej Kočar Ljubljana 1986
362 Jurij Štiftar Domžale 1969
363 Igor Platiša Blejska Dobrava 1963
364 Andrej Fišer Velenje X 1973
365 Darja Fišer Velenje X 1970
366 Apolon Marolt Mozirje Martise 1958
367 Urška Marolt Mozirje Martise 1963
368 Martina Marolt Mozirje Martise 1990
369 Darko Pasarič Celje 1986
370 Boštjan Zorko Žirovnica 1983
371 Polonca Zorko Žirovnica 1986
372 Lina Piskur Ljubljana 1993
373 Anja Piskur Piskur Vienna 1988
374 Vesna Pavlovič Ljubljana Šmartno 1976
375 Nataša F. Sladič Gabrovka Varuh zdravja 1981
376 Ana Gluhodedov Ljubljana 1990
377 Manca Gale Ljubljana 1990
378 Tadej Golja Lazec 1993
379 Adam Golja Lazec 1998
380 gorazd štupar dvor pri žužemberku 1985
381 maruša dumitrov ljubljana 1985
382 Aleš Pograjec Dol pri Ljubljani ŠD Elektro Lju 1979
383 Velimir Vižintin Senovo 1954
384 ALENKA TURK ŠKOCJAN VARUH ZDRAVJA 1973
385 Marko Bajec Bled 1975
386 Donato Pisani Milano 1965
387 Maja F. Trpin Cerkno ZD Idrija 1979
388 Robert Justin ŠkofjaLoka 1976
389 ROK ROŽIČ PREDDVOR 1991
390 Boštjan Ahačič Tržič Varuh zdravja 1961
391 Janja Dolenc Selca 1993
392 Aleš Dolenc Selca 1993
393 Tomaž Pišotek Slov. Konjice 1990
394 Andreja Smukavec Ljubljana 1979
395 Branko Sodja Ljubljana 1977
396 Jernej Vrtek Domžale 1987
397 Alenka Pirc Krško 1991
398 Jožica Klajderič Orehova vas Mariborski teka 1970
399 Polona Dobnik Kranj 1975
400 Matic Rogan Velenje 1981
401 Vanja Gleich Maribor 1976
402 Dušan Gleich Maribor 1973
403 Urška Kosi Maribor 1967
404 SIMONA OCEPEK RADOMLJE 1968
405 JANI KOTNIK LUKOVICA 1969
406 Natalija Globevnik Šmarješke Toplice Društvo Marath 1980
407 Nejc Kastelic Mirna ART-AtlanticRun 2003
408 Janez Kastelic Mirna ART-AtlanticRun 1966
409 Nataša Stevanovič Naklo 1977
410 Frenk Bevc Radovljica 1964
411 Špela Jerončič Ljubljana 1989
412 urška kompare ljubljana 1978
413 Aleksandra Bolčević Velika Nedelja AK Ormož 1989
414 Peter Burja Lukovica 1985
415 janja kastelic grosuplje 1991
416 blaž sterle grosuplje 1988
417 Ana Bračič Loče 1989
418 Jerneja Kofol Slap ob Idrijci 1994
419 Bojan Babič Šmartno ob Paki 1983
420 David Sirnik Pivka ŠD KOŠANA 1997
421 Gašper Kolar Slov. Konjice 1996
422 Špela Kosi Maribor 1995
423 UROŠ PODBREGAR GORNJI GRAD 1982
424 Sašo Lavrič Loški Potok NEVTRALIA 1992
425 Luka Rahne Nova gorica 1983
426 Rok Rahne Ljubljana 1989
427 IRENA ZUPAN GABROVKA 1972
428 Gregor Golja Ljubljana 1988
429 Čuk Mateja Logatec ŠD Tek je lek 1971
430 Jože Čuk Logatec 1972
431 Bernarda Vidmar Dornberk 1974
432 jožica šiftar gornja radgona 1953
433 Rok Razboršek Trojane 1990
434 Simona Urankar Domžale 1989
435 Kristina Podlipnik Zržič 1949
436 Živa Rokavec Ptuj Palec 1987
437 Tanja Koser Hoče Varuh zdravja 1979
438 Marko Brvar Radomlje 1992
439 Andrej Tušek Braslovče ŠD HSE 1979
440 Tjaša Vidmar Notranje Gorice Varuh zdravja 1991
441 Rok Prelc Košana ŠD Košana 1987
442 Dejan Cesar Ljubljana Mali junaki 1984
443 Marius Hahn Ljubljana 1995
444 Gorazd Veselič Maribor 1978
445 Matej Keglevič Maribor 1981
446 Mitja Melanšek Ljubljana 1983
447 Lucija Pikš Ljubljana 1992
448 Damjan Rohan Ljubljana 1985
449 Katja Stojilkovski Ljubljana 1985
450 Dunja Ropret Ljubljana 1987
451 Rado Daradan Ljubljana 1985
452 Tomaž Breitenberger Brezovica ŠD Metrel 1975
453 Katarina Buh Horjul ŠD Metrel 1970
454 Matjaž Buh Horjul ŠD Metrel 1965
455 Tajda Buh Horjul ŠD Metrel 1993
456 Marta Čepon Horjul ŠD Metrel 1968
457 Marko Košir Horjul ŠD Metrel 1966
458 Eva Logar Horjul ŠD Metrel 2002
459 Janko Logar Horjul ŠD Metrel 1964
460 Polona Logar Horjul ŠD Metrel 1967
461 Borut Mlakar Logatec ŠD Metrel 1988
462 Kati Oblak Polhov Gradec ŠD Metrel 1981
463 Mira Osredkar Horjul ŠD Metrel 1972
464 Gorazd Petkovšek Horjul ŠD Metrel 1965
465 Marinka Sečnik Horjul ŠD Metrel 1967
466 Marija Velkovrh Horjul ŠD Metrel 1970
467 Matjaž Velkovrh Horjul ŠD Metrel 1993
468 Mojca Vengar Ljubljana ŠD Metrel 1969
469 Milan Zupančič Horjul ŠD Metrel 1961
470 Fani Trček Horjul Metrel 1966
471 Marko Trček Horjul Metrel 1967
472 Zala Trček Horjul Metrel 2001
473 Matjaž Petrovič Maribor Varuh zdravja 1979
474 Daniel Banožić Domžale Varuh zdravja 1991
475 Katja Cotman Domžale Varuh zdravja 1991
476 Tadej Gombač Košana ŠD Košana 1992
477 Polona Pečnik Prevalje Varuh zdravja 1975
478 Janja Bensa 5212 VZ234A 1977
479 Aleš KIRBIŠ Ptuj ŠPICA 1979
480 Lucio STOLF PORDENONE ATLETICA SAN MA 1962
481 Jasmin Behremović Medvode 1983
482 Darja Krese Medvode BUHTLNI 1980
483 Karmen Esih Ljubljana BUHTLNI 1975
484 Gregor Kotar Litija Tekaška sekcij 1976
485 Irena Dolenec Poljane nad Šk. Loko 1954
486 Mojca Cempre Logatec ŠD Tek je lek 1970
487 Andreja Zorič Ljubljana 1966
488 Maša Vidmar Notranje Gorice Varuh zdravja 1991
489 Klemen Vintar Grosuplje BUHTLNI 1982
490 Jure Zorič Krško 1991
491 Blaž Matjašič Preserje BUHTLNI 1986
492 Marina Andrašić Ankaran 1964
493 Uroš Antonić Ljubljana 1984
494 Alen andrašić Ankaran 1989
495 ALENKA KOCJAN SEVNICA 1986
496 Matej Razboršek Trojane 1991
497 Katja Cerar Dob tapd 1986
498 Katarina Koligar Šentjernej 1981
499 Jaka Čertanc Ljubljana - Črnuče Sinusiks.com 1981
500 Miha Romič Ljubljana 1986
501 Špela Gregorčič Duplje 1975
502 Branko Kmetec Maribor Tekaška vadba 1955
503 Majda Murko Slovenska Bistrica Tekaška vadba 1956
504 Nik Jošt Naklo PONI Naklo 2002
505 Robert Jošt Naklo PONI Naklo 1967
506 Gabrijela Jošt Naklo PONI Naklo 1976
507 Nataša Marinšek Naklo NATI Naklo 1980
508 Ana Marinič Kojsko Vzajemna klub 1983
509 Robert Bilban Medvode varuh zdravja 1976
510 Frenk Jordan Velesovo 1957
511 Janja Mohorič Kranj 1958
512 ORJANA JANČIČ KOJSKO 1973
513 MONIKA BENEDETIČ DOBROVO 1980
514 Matjaž Dokl Ljubljana 1981
515 Sara Golmajer Begunje 1994
516 Petra Zorič Krško 1988
517 ANDREJA FERENČAK LOGATEC 1970
518 Urška Čurič Radomlje 1969
519 Asja Humar Humar Komenda 2005
520 Bor Humar Humar Komenda 2008
521 Tamara Ristevski Ljubljana 1988
522 RADO ČADEŽ Poljane ŠD POLJANE 1957
523 Helena Grad Ljubljana 1976
524 Marko Grad Ljubljana 1971
525 Filip Grad Ljubljana 2003
526 jeruša jeraj jesenice 1988
527 Andreja Navršnik Kačič Limbuš 1963
528 Zdravko Kačič Limbuš 1961
529 Marjana Bažato Šempeter 1992
530 Martina Andoljsek Ribnica 1969
531 Sabina Golob Kokrica 1973
532 Maja Črešnik Kranj 1991
533 Igor Kuhar Mengeš 1975
534 Simon Virtič Šentjur 1980
535 MARTINA STAROVERSKI Kropa ŠD Sportivo Kr 1975
536 Mateja Indof Vače 1971
537 Franjo Andrašić Ankaran 1962
538 Vladimir Hribovšek Domžale tek.si 1955
539 Špela Vovk Mavčiče 2000
540 Katja Smrekar Slovenska Bistrica 1990
541 Sabina Misigoj Dobrovo Varuh zdravja 1984
542 Drago Goršek Šoštanj 1980
543 MARJAN Lukežič Medvode 1953
544 Sabina Čotar Ljubljana Pulz šport 1988
545 Dušan Slokan Hrastnik 1951
546 Marko Kliček Golnik Obuta in bos 1971
547 Danijela Medves Nova Gorica 1968
548 BORIS LEGAT Radovljica 1960
549 Lidija Petrič Slov. Konjice VARUH ZDRAVJA 1977
550 Katja Repše Šentjanž Varuh zdravja 1988
551 Jure Orešnik Žiri 1956
552 Ana Orešnik Žiri 1953
553 MARIJA BENEDIČIČ ŽELEZNIKI 1971
554 MIHA BENEDIČIČ ŽELEZNIKI 1998
555 PETRA JELAR TRSTENIK 1998
556 Arijana Steblovnik Maribor Tekaška vadba 1964
557 Samira Dalati Maribor 1974
558 Rosi Bremec Zgornje Gorje 1972
559 Simona Komar Kranj 1970
560 Andrej Štefanič Loče Telekom Sloveni 1991
561 MAJA MIKEZ LITIJA 1971
562 SUZANA ZORKO NOVO MESTO 1975
563 Patrik Zupanič Kranj 1977
564 Sara Skok Ljubljana 1992
565 Matej Strgaršek Zagorje ob Savi 1976
566 Martina Šporar bohinj 1979
567 Andrej Šporar bohinj 1982
568 Marko Prezelj Cerkno 1982
569 Radovan Mikolič Dvor Wega 1966
570 Romana Perhaj Turjak 1964
571 Darko Perhaj Turjak 1959
572 Silva Berčič Dorfarje Vitezi 1968
573 Ivan Pergovnik Logatec Vitezi 1955
574 Josip GRUM Vodice VARUH ZDRAVJA 1958
575 Vesna Pinter Ponikva SuperHero Ventu 1995
576 Nataša Breznikar Ljubljana Varuh zdravja 1969
577 Simon Žitnik Grosuplje Rekreativni tek 1980
578 HEDA DEBENC ŽELEZNIKI 1963
579 Tanja Lukančič Kranj / 1967
580 Vladimir ŠKRINJAR 1000 LJUBLJANA TRIM KLUB KRKA 1972
581 Irena Sevčnikar Cerklje 1983
582 Klemen Kovac Kranj TK Gorenjska 1974
583 Jana Zaplatil Zorič Ljubljana 1962
584 Peter Zaplatil Ljubljana 1997
585 Andraz Podgorsek Ljubljana 1998
586 Zala Robežnik Ljubljana 1987
587 Zoran Berčič Žabnica Kejžar Team 1962
588 Tanja Peklar Sevnica 1981
589 Justina Koprivšek Domžale 1953
590 Miša Vidmar Notranje Gorice Varuh zdravja 1991
591 Stojan Kostanjevec Kranj ŠRKD Savčan 1972
592 Tone Zelnik Golnik ŠRKD Savčan 1978
593 Jana Zelnik Golnik ŠRKD Savčan 1980
594 Erik Baloh Kranj ŠRKD Savčan 1984
595 Dušan Milošević  Kranj ŠRKD Savčan 1986
596 Cvetka Sarič Milisavljevi Kranj ŠRKD Savčan 1964
597 Mihajlo Milisavljevič Kranj ŠRKD Savčan 1951
598 Vlado Capuder Kranj ŠRKD Savčan 1975
599 Zoran Joksimović Kranj ŠRKD Savčan 1984
600 Dijana Joksimovič Kranj ŠRKD Savčan 1983
601 Matej Pilar Šenčur ŠRKD Savčan 1981
602 Davor Draškič Mavčiče ŠRKD Savčan 1981
603 Boris Horvat Bled ŠRKD Savčan 1976
604 Mateja Dolenc Škofja Loka ŠRKD Savčan 1973
605 Polona Trobec Mlakar Golnik ŠRKD Savčan 1974
606 Zdenka Benedičič Kranj ŠRKD Savčan 1960
607 Marjan Benedičič Kranj ŠRKD Savčan 1956
608 Meta Sajovic Golnik ŠRKD Savčan 1976
609 Domen Sajovic Golnik ŠRKD Savčan 2003
610 Milan Vinkler Hajdina ŠRKD Savčan 1975
611 Aleksandra Petranovič Polzela ŠRKD Savčan 1985
612 Darja Kostanjevec Kranj ŠRKD Savčan 1971
613 Marjan Trobec Golnik ŠRKD Savčan 1969
614 Andreja Valenčič Cerklje 1974
615 Marko Slatnar Cerklje 1974
616 Matej Meglič Tržič Matej Design 1978
617 Marko Meglič Tržič Matej Design 1972
618 Irena Habe Dob pri Domžalah Carice 1968
619 MARTIN ČESNIK KOPER MAKRO 5 GRADNJE 1986
620 SANJA PRODANOVIĆ KOPER MAKRO 5 GRADNJE 1984
621 ANDREJ ANDREJAŠ KOPER MAKRO 5 GRADNJE 1986
622 Matic Slapšak Ljubljana 1980
623 LJUBO IVKO ŠKOFJA LOKA 1957
624 Franc Pristov Bled 1951
625 Matic Ahačič 4290 1985
626 Maja Peharc Tržič 1985
627 izak bolčina idrija 2004
628 aleš skok sp.idrija 2003
629 mažgon matevž idrija 2004
630 bolčina simona idrija 1972
631 jakob mažgon idrija 2002
632 Andreja Kržič Begunje pri Cerknici Varuh zdravja 1971
633 Slavko Kržič Begunje pri Cerknici Varuh zdravja 1969
634 Mateja Videmšek Domžale 1970
635 Matthias Koch Aachen 1987
636 Antonia Splettstößer Aachen 1990
637 Frančišek Dobida Begunje Feeloxy 1972
638 Bojan Koželj Ljubljana ŠD Efi - Trme 1952
639 Matjaž Kajšler Miklavž na dr. Polju Mariborski teka 1976
640 Jan Gomboc Velenje 1991
641 Aleš Malus Ljubljana 1980
642 Anja Malus Ljubljana 1982
643 Matjaž Misic Logatec 1974
644 Rok Snoj Ljubljana 1985
645 Mojca Kožuh Brestanica D-Box Runners D 1975
646 Sebastijan Skumavc Križe 1985
647 Valentina Resnik Ljubljana 1995
648 mojca breznik Ljubljana varuh zdravja 1963
649 bojan breznik ljubljana varuh zdravja 1962
650 TADEJ MAJHEN GROSUPLJE 1979
651 NEŽA VOZEL VIŠNJA GORA 1982
652 Ajda Boncelj 4208 1990
653 Rado Sodin Slovenske Konjice KAŠ Slovenske 1982
654 Karina Kotnik Slovenske Konjice KAŠ Slovenske 1980
655 BOGDAN CAPUDER LUKOVICA GARDEN VILLAGE 1975
656 Damjan Beguš Ljubljana 1980
657 Mitja Mali Maribor 1995
658 Simon Kocjančič Koper SD CENTAVER 1977
659 Jože Plankl SLOVENSKE KONJICE JPS TEAM 1961
660 Debora Fajdiga Šmarje 1984
661 Miro Javornik Ljubljana AADS tek.si 1952
662 petra černalogar divača 1986
663 Riki Krebs Šmartno ob Dreti 1975
664 Janez Povše Ljubljana 1973
665 MATJAŽ PERŠIN PRESERJE 0 1978
666 Jožica Križnar Ljubljana 1966
667 JAN PERŠIN PRESERJE / 2006
668 mateja bagari sežana 1973
669 sara premrl materija 1992
670 Branka Jesenovec Vrhnika ŠKD Zadružnik 1966
671 Lili Merhar Ljubljana ŠKD Zadružnik 1961
672 Laura Godler Čoh Trzin ŠKD Zadružnik 1990
673 Anže Mazovec Mavčiče 1980
674 Kristijan Hrastar Slovenska Bistrica ŠKD Zadružnik 1975
675 Špela Zupan Slovenska Bistrica ŠKD Zadružnik 1991
676 Matjaž Podmiljšak Celje ŠKD Zadružnik 1972
677 Urška Jereb Rovte ŠKD Zadružnik 1980
678 Primož Jereb Rovte ŠKD Zadružnik 1976
679 Igor Zobavnik Ljubljana Tekaški forum 1961
680 Roland Kacin Sp. Idrija 1970
681 Matjaž Vodlan Domžale Fuzbalobsredah 1980
682 Elizabeth Perks Stockerau The Amazons 1967
683 Borut Maleševič Koper Varuh zdravja 1979
684 Borut Vauhnik Orehova vas 1968
685 Tim Vauhnik Orehova vas 1992
686 Nataša Mužan Bled 1977
687 Matjaž Hrovat Domžale 1964
688 Tomaž Hrovat Domžale 1964
689 Marinka Milič Kamnik ŠKD MEKINJE 1961
690 Tomaž Vidic Trebnje 1978
691 Matej Hribernik Kamnik 1982
692 Katja Hribar Ljubljana Urbani tekači 1972
693 Joži Hribar Ljubljana Urbani tekači 1950
694 Mitja Urbanija Moravče Varuh zdravja 1984
695 Primož Kobilica Radovljica 1971
696 Igor Podobnik Ljubljana 1983
697 Matjaž Šentjurc Velenje 1964
698 Lovro Plimon Dravograd 1986
699 Tina Mlinar Žiri Vitezi dobrega 1980
700 Špela Bavdaž Ročinj ŠRD Doblar 1985
701 Milan Hribernik Arclin KAŠ 1971
702 Jerica Belak Arclin KAŠ 1976
703 Domen Hribernik Arclin KAŠ 2002
704 Matej Sircelj Trzin 1988
705 Ana Lekše Ljubljana 1985
706 Dominik Trstenjak Ljutomer AK Ormož 1986
707 Erika Perše Novo mesto Marathon Novo m 1981
708 Barbara Kern Horjul 1991
709 Choi-Ha Cat Hon-Bak Bled cargo-partner d 1967
710 Matej Činkole Krško cargo-partner d 1982
711 Ivona MARAS KOPER 1986
712 Žan Keglič Ponikva Superhero Ventu 1995
713 Stojan Lamovec KRANJ 1964
714 Nina Valančič Kranj 1981
715 Veronika Vodlan Ljubljana 1983
717 Tami Gantar Idrija 1990
718 Dejan Poljanec Idrija 1983
719 Brane Brelih Idrija 1967
720 Martina Brelih Gantar Idrija 1971
721 Marko Lazar Murska Sobota Borisova beže 1970
722 Tanja Džuban Moravske Toplice Borisova beže 1970
723 Mojca Mravlja Gorenja vas Sindikat Gorenj 1964
724 Simona Štenkler Podnart Sindikat Gorenj 1968
725 Nina Zaplotnik Kranj Sindikat Gorenj 1984
726 Nataša Jeram Gorenja vas Sindikat Gorenj 1976
727 Aleksandra Milić Kranj Sindikat Gorenj 1978
728 Barbara Markun Kranj Sindikat Gorenj 1970
729 Blaž Savšek Litija 1984
730 Klara Šetinc Domžale 1990
731 Jerneja Šajn Ilirska Bistrica Varuh zdravja 1986
732 Ana Poljanec Ljubljana Varuh zdravja 1982
733 Andrejka Murenc Dobrovo VARUH ZDRAVJA 1980
734 Robert Zupan Hrušica 1965
735 Gabriela Zupan Hrušica 1967
736 Robert Zupan Hrušica 1965
737 Jörg Schmidtke Bad Homburg 1973
738 MARTIN POLJŠAK Pivka ŠD Telekom 1979
739 Andrej Vrečar Ljubljana - Šmartno 1959
740 Marija Vrečar Ljubljana - Šmartno 1965
741 Tomaž Božič Ljubljana - Šmartno 1963
742 RAJKO ŽIGANTE KOPER MAKRO 5 GRADNJE 1956
743 Vjeran Frank Hanžel Dobova iHELP 1976
744 URŠKA URANIČ KOMENDA 1975
745 MAJDA RAVNIKAR KOMENDA 1973
746 Tina Bogomolec Bad Homburg 1981
747 robert mozetič trst barkovljanski t 1970
748 Tomaž Svetina medvode 1968
749 Franci Pušavec Tržič 1981
750 Rok Košič Tolmin Varuh zdravja 1985
751 Rok Čebulj Mojstrana 1990
752 Jan Saje Kranj 2003
753 Štefan Kustec Škofja Loka Tekaški forum 1964
754 David Čelesnik Novo mesto 1988
755 Mojca Merlak Rozman Logatec 1976
756 Andrej Rozman Logatec TEK JE LEK 1969
757 Andreja Zrimšek Vrečar Ljubljana - Šentvid 1965
758 Metka Kenda Ljubljana 1970
759 Damjan Zemljič Benedikt 1980
760 brane Novosel BLED ŠD ribno 1971
761 JANJA KLEMENČIČ IDRIJA 1957
762 Klara Rudić Radomlje 1996
763 nataša podgornik idrija 1966
764 klemen plesnik vodice 1985
765 Nik Vauhnik Orehova vas 1998
766 Saška Nerat Celje varuh zdravja 1970
767 laura ciperle vodice 1983
768 Jure Zupanččič Straža 1994
769 Angela Čufer Podbrdo 1993
770 renato podgornik idrija 1963
771 Franc Rožman Svei Jurij ob Šč. / 1957
772 David Oblak Poljane ŠD Poljane 1985
773 Dušan Moštrokol Kranj - 1956
774 Kaja Mavrič Nova Gorica 1986
775 Nikolaj Pintar Gorizia 1978
776 Simona Lunka Cerknica 1977
777 Bojana Horvat Kočevje Kemofarmacija 1991
778 Dragica Kustec Škofja Loka Kemofarmacija 1961
779 Matej mayer Ljubljana Kemofarmacija 1974
780 Mojca Tomažič Ljubljana Kemofarmacija 1967
781 Andrej Pavlija Portorož 1987
782 Stane Novoselič Domžale Ema-Lara team 1973
783 Alenka Dražil Ljubljana - Polje Varuh zdravja 1967
784 Tomaž Laznik Celje DRUŠTVO ADDIKO 1977
785 Matjaž Gregl Celje DRUŠTVO ADDIKO 1976
786 Rok Havliček Kranj Škrti polži 1979
787 Jelka Voda Ptuj leteči kuranti 1961
788 Marjetka Kliček Golnik Obuta in bos 1973
789 Klemen Urbančnik Horjul 1979
790 Jovita Kovač Slovenske Konjice KAŠ Runers 1975
791 MARTINA VOJSKA Dob 1965
792 ANTON RAVBAR DOMŽALE 1965
793 Mateja Premk Litija 1979
794 Sonja Kuhar Mengeš 1976
795 Bojan Horvat Ljubljana 1976
796 Mateja Horvat Ljubljana 1977
797 Ervin Arh Dramlje 1978
798 Jernej Dular Ljubljana 1984
799 Matjaž Oberč Krško 1987
800 Erik Čuk Škofja Loka 1984
801 Katja Cankar Škofja Loka 1984
802 BOJAN BELAJ RIBNICA RIBNICA 1973
803 MARTINA BELAJ RIBNICA RIBNICA 1972
804 MATEVŽ BELAJ RIBNICA RIBNICA 2001
805 Barbara Smrkolj Medvode 1979
806 Luka Smrkolj Medvode 1981
807 Gregor Košir Žabnica ŠKD Marjetica 1977
808 Jaka Zupan Podnart ŠKD Marjetica 1975
809 Miha Zupančič Straža ŠKD Marjetica 1992
810 Dejan Bergoč Pivka ŠKD Marjetica 1975
811 Aleš Cunder Ljubljana ŠKD Marjetica 1978
812 Izidor Pokrivač Maribor ŠKD Marjetica 1976
813 Srečko Buček Logatec ŠKD Marjetica 1967
814 Mateja Horvat Ljubljana 1978
815 Matjaž Lukin Izola 1974
816 TATJANA ŠTUCIN KOJSKO 1972
817 ALEKSANDER ŠTUCIN KOJSKO 1968
818 Marjan Krajnik Žirovnica Filozofija pand 1976
819 Barbara Dimc Lukovica bc aktic 1980
820 Mario Matijević Vremski Britof 1988
821 Peter Štrukelj Radovljica 1982
822 Nevenka Lotrič Zg. Besnica VARUH ZDRAVJA 1960
823 HELENA ŽAKELJ ŽIRI 1951
824 Urška Kaučič Kranj 1971
825 Ksenija Kutin Tolmin 1974
826 Jasmina Kink Ljubljana 1970
827 Irena Godec Kresnice / 1967
828 Gregor Godec Zgornja Jevnica 1995
829 Uroš Hrovat Bled Anderletki 1986
830 Branko Prinčič Ljubljana COOL 1974
831 SANDRA     REBOLJ LJUBLJANA ČRNUČE COOL 1974
832 Marko Miklavčič Šenčur COOL 1952
833 Andrej Loboda Dol pri Ljubljani COOL 1974
834 Andreja Loboda Dol pri Ljubljani COOL 1977
835 Jasmina Lukeš Dob COOL 1968
836 Rasto Fikfak Dob COOL 1959
837 Helena Lukeš Ljubljana COOL 1970
838 Aleš Kovač Slovenske Konjice COOL 1974
839 Saša Ban Ljubljana COOL 1977
840 Jure Knafeljc Ljubljana COOL 1978
841 Saša Đurić Ljubljana COOL 1978
842 Helena Halas Ljubljana COOL 1978
843 Elvira Nuhanović Grosuplje COOL 1980
844 Asmir Nuhanović Grosuplje COOL 1978
845 Katarina Lipovšek Kamnik COOL 1984
846 Tomaž Lipovšek Kamnik COOL 1981
847 Darko Tomić Logatec 1978
848 Matjaž Berčon Bled Občina Bled 1976
849 Aleksander Kolmanko Ljubljana 1971
850 Matija Tehovnik Medvode 1988
851 draga kirn preserje 1951
852 Jani Matkovic Metlika ŠD Suhor 1986
853 Simona Matkovic Metlika ŠD Suhor 1988
854 Marko Trebec Kranj 4ever2geder 1969
855 Rudi Filipin Ljubljana 1978
856 Brigita Kosec Ljubljana 1972
857 Sabina Povhe Krško 1990
858 Blaž Strmole Mirna N/A 1981
859 Ana Sitar Ljubljana 1982
861 Dominik Lavrih Šentvid pri Sticni 1991
862 Gregor Jurkovič Šmarje Sap 1987
863 zorko čok marezige 1975
864 Uroš Čufer Ljubljana xxx 1970
865 Alenka Plut Ljubljana xxx 1974
866 Jan Lukač Podbrezje 1989
867 Živa Šušmelj Radovljica 1991
868 Valerija Naglič Črna na Koroškem 1971
869 Jože Krapež Col 1969
870 Andrej Kulovec Novo mesto Fit klub 1969
871 Gašper Resman radovljica 1987
872 Robert Vidmar Ljubljana 1981
873 Martina Kodrič Dutovlje 1981
874 Tanja Peterlin Ribnica 1981
875 Tanja Rampre Radovljica 1981
876 Nina Erjavc lesce 1987
877 Alenka Kreačič Kranj 1971
878 Etjen Gunjač Šmarje Sd3sport 1977
879 Andrej Novak Lukovica 1965
880 Mihael Jurkovič Ljubljana Lahek kot peres 1969
881 Špela Novak Lukovica 1995
882 Barbara Kovačič Ljubljana - Brod Formatisk 1985
883 Jernej Keršmanc Ljubljana Formatisk 1985
884 Robert Oblak Mozirje 1993
885 Nina Žurman Tolmin Varuh zdravja 1988
886 Teja Škreblin Radovljica 4ever2geder 1975
887 Miran Leban Prebold 1968
888 Alenka Palovšnik Tržič 1981
889 Raymond Brugmans Ridderkerk 2000
890 Hans Brugmans Ridderkerk 1967
891 Samo Kraševec Maribor 1973
892 Jadranka Muzlovič Koper 1978
893 Jernej Bric Kobarid Pašna skupnost 1978
894 Anže Grilc Radovljica Knauf Insulatio 1988
895 Miloš Jerman Kočevje GSC 1971
896 Barbara Zupančič Ljubljana 1974
897 ŠPELA DRMOTA LOG PRI BREZOVICI 1994
898 Boris Balek Bled SV LOGBR 1965
899 Senad Karič Prevalje Varuh zdravja 1978
900 ELIZABETA BABIČ BREZJE Tečemo z nasme 1965
901 barbara klinkon tolmin 1975
902 Karolina Kumer Prevalje Varuh zdravja 1976
903 Boštjan Naveršnik Prevalje 1972
904 Darinka Mohar Kamnik 1971
905 Alenka Pezić Hrušica 1963
906 Marjeta Brce Cerklje Varuh zdravja 1970
907 Boštjan Brce Cerklje Varuh zdravja 1970
908 Matej Burja Mengeš 1974
909 TINA Kotnik RADOMLJE Ljubljanski tek 1965
910 MARIJAN PERPER LJUBLJANA 1961
911 Andrej Fink Loče 1983
912 Tjaša Bregar Velika Loka 1990
913 Gregor Auer Maribor Zvit ko presta 1983
914 Davor Pintar Železniki Vitezi dobrega 1983
915 Marjan Bester Domžale 1963
916 Nada Bester Domžale 1967
917 Martin Bajc Ivančna Gorica 1977
918 Marija Brumen Zg,Korena Tekaška vadba 1961
919 Erna Jurič Šmartno pri Litiji 1968
920 Jože Jere Sevnica KLUB TRMASTIH 1954
921 Monika Jensterle Mengeš 1978
922 Jaka Bohinc Dobro Polje 2000
923 Robert Žvižaj Maribor Zvit ko presta 1976
924 Matic Kovačič Koper ŠD 3ŠPORT 1988
925 Jernej Mrovlje Mojstrana 1983
926 Suad Beganović Ljubljana Varuh zdravja 1971
927 CVETKA SMODIŠ MURSKA SOBOTA FERRARI GIRLS 1971
928 SAŠO LAH MARIBOA CVIČEK 1972
929 Dominik Žnidaršič Ig 1994
930 Žiga Dernikovič Koper 1993
931 Manja Brinovšek Mozirje 1986
932 Zdenka Fojkar Kranj 1966
933 Tina Katrašnik Radovljica 1989
934 Špela Triller Cerklje 1986
935 Primož Plešec Medvode 1980
936 Matija Valjavec Ig 2007
937 Miro Valjavec Ig varuh zdravja 1975
938 Boštjan Vidrajz Grosuplje FLEX-TOOLS SLOV 1975
939 META ROJKO sežana 1990
940 Roberto Eler Skofije 1979
941 radovan cerjak vodice ne 1967
942 Samo Kokalj Ljubljana Bosi kekec 1982
943 Magdalena Svetina Terčon Sežana - 1968
944 Bor Terčon Sežana - 1996
945 tatjana klemen kamnik 1962
946 Katja Bajt Spodnja Idrija 1990
947 Iztok Pramenko Ljubljana Topatlet 1970
948 Blaž Dežela Spodnja Idrija 1988
949 Ksenija Sodja Maribor Mariborski teka 1976
950 Uroš Repše Krško Vitanova Krško 1980
951 Barbara Butkovič Repše Krško Vitanova Krško 1982
952 Jasna Žnidaršič Cerknica 1971
953 ANDREJ PEZDIRC NOVO MESTO 1983
954 EMI NIKOČEVIĆ ŠKOFJA LOKA LON D.D. 1992
955 Alenka Hiršman Medvode KvadraTek 1958
956 Nina Fartek Komenda 1977
957 simon kirar škocjan vitezi dobrega 1979
958 Sara Šemrov Ljubljana 1991
959 Jure Jan Domžale 1980
960 JURIJ Horvat VINICA 1975
961 IRENA Horvat VINICA 1978
962 Blaž Erjavec Križe 1972
963 Karin Erjavec Križe 1996
964 Nejc Mužina Selo 1992
965 Aron Mrmolja Selo 1986
966 Jernej Bavčar Selo 1992
967 Marjeta Čehovin Brje 1992
968 Zdravko Baric Kranj 1960
969 Danijela Omerezel Radomlje 1975
970 Larisa Mrmolja Selo 1990
971 Branka Sešel Mislinja 1976
972 Ema Mayer Velenje 1966
973 JASNA SAJOVEC KOS LOGATEC 1979
974 Nejc Kovačič koper 1988
975 Slavka Petraš Ljubljana priprave LM 1959
976 NADJA K. VELIKONJA TOLMIN 1974
977 Mojca Golob Ljutomer Gibit 1981
978 Renata Progar Zupan Mirna Peč 1972
979 Simon Stopajnik Slovenj Gradec 1986
980 Janja Poljšak Novo mesto 1970
981 Marko Poljšak Novo mesto 1970
982 Miha Cvenkelj Kamna Gorica 1986
983 Polona Razingar Jesenice 1986
984 Urška Letič Postojna 2004
985 Ana Novak Postojna 1976
986 Igor Tušek kamnik 1963
987 Boris Žnideršič Nova Gorica ŠD ELEKTRO PRI 1977
988 VALTER HVALA Šempeter Š.D.ELEKTRO-PR 1968
989 Kristina Žnideršič Nova Gorica ŠT Elektro Pri 1979
990 David Blažica Šempeter ŠD Elektro Pri 1987
991 Alan Vižintin Škofije SD CENTAVER 1984
992 Vesna Šega Novak Cerknica 1967
993 Nadja Lapajne Idrija / 1959
994 Anita Cepanec Varaždin 1978
995 Valentina Težak Poljčane 1996
996 Drago Božiček Ljubljana 1973
997 Saša Smrekar Kresnice 1986
998 Nika Jamnik Ljubljana 1991
999 Vik Farič Tolmin 1980
1000 Tin Kampl Pragersko 1990
1001 Zlatko Klopčič Moravče Druga Violina 1957
1002 Barbara Blatnik Vinica Druga Violina 1983
1003 BARBARA RAHOLIN ROČINJ ŠRD DOBLAR 1969
1004 TOMAŽ RAHOLIN ROČINJ ŠRD DOBLAR 1967
1005 MIHA RAHOLIN ROČINJ ŠRD DOBLAR 2002
1006 BORUT MUGERLI ROČINJ ŠRD DOBLAR 1973
1007 Lucija Korbar Cerklje 1993
1008 Andrej Pangercic Krska vas 1988
1009 Boštjan Kočevar Novo mesto 1977
1010 Tamara Šebela Ptuj 1991
1011 Lenart Jesenovec Vrhnika Verd 1965
1012 Jure Babnik Mravlja Šmartno pri Litiji 1979
1013 MARIJA ŠTEFE KRANJ Varuh zdravja 1978
1014 Rosvita Kreft Velenje 1971
1015 Veronika Koritnik Kamnik 1971
1016 Bojan Zvržina Stahovica 1958
1017 Valentina KRIŽAJ LOGATEC ŠD TEK JE LEK 1969
1018 Goran Bogdanović Vrhnika 1981
1019 Savo Gorečan Ljubljana Tekaški forum 1965
1020 Simon Tomažič Domžale 1978
1021 Sara Tomažič Domžale 1982
1022 Leon Buhanec Ljubljana 1995
1023 Tamara Jalen Begunje 1984
1024 Igor Peharc Križe 1959
1025 Lina Peharc Križe 1999
1026 Aja Peharc Križe 1992
1027 Lenart Marjanovic Zabnica 1999
1028 Dušan Marjanovic Zabnica 1970
1029 Samo Kotnik Dob pri Domžalah 1983
1030 Eva Štupica Ljubljana 1984
1031 Helena Ribič Velenje 1977
1032 Tatjana Žgavc Ajdovščina ŠD TEKAČI VIP 1969
1033 Iztok Žgavc Ajdovščina ŠD TEKAČI VIP 1966
1034 Tim Žgavec Col 1993
1035 Jerneja Matkovič Novo mesto Fit klub Novo m 1984
1036 Damjan Kos Lj-Dobrunje 1990
1037 Domen Bajec Novo mesto 1974
1038 Karmen Kompara Ajdovščina Triatlon klub A 1974
1039 Vanja Vrbek Celje Gamsi Celjski 1973
1040 Saša Bilban Medvode ŠKD TEAM dREAm 1978
1041 Sabrina Pučko Sv. Tomaž 1990
1042 Franci Škrabec Krško ŠD GIBAM.SE 1968
1043 Nataša Škrabec Krško ŠD GIBAM.SE 1973
1044 Uroš Duh Ljubljana 1984
1045 Primož Pogačnik Ljubljana 1974
1046 Peter pintarič Maribor TILDA 1992
1047 Karmen Stevanović Brezovica TILDA 1968
1048 Alenka Peklaj Ljubljana TILDA 1957
1049 Marija Volf Lukovica TILDA 1985
1050 Alenka Gradišek Stahovica TILDA 1967
1051 Marina Noč Ljubljana TILDA 1985
1052 Denis Pohlen Škofije TILDA 1974
1053 Miran Abram Ljubljana TILDA 1979
1054 Martina Konič Vodice TILDA 1972
1055 Marta Štefanič Gradac TILDA 1985
1056 Karmen Purkart LJUBLJANA TILDA 1981
1057 Anja Čurič Artiče TILDA 1986
1058 Marjeta Bernot Kamnik TILDA 1972
1059 Daniela Tancik Ljubljana TILDA 1987
1060 KATJA NAROBE LJUBLJANA TILDA 1975
1061 Ivo Švegović Komenda TILDA 1983
1062 David Andrejc Domžale TILDA 1986
1063 Kaja Batagelj Ljubljana TILDA 1991
1064 JURE ZUKANOVIČ KRANJ TILDA 1994
1065 Blaž Blažič Ljubljana TILDA 1991
1066 Jana Križaj Nunar Preddvor 1971
1067 Bojana Bogovič škofja loka 1972
1068 Barbara Potočnik Domžale 1970
1069 Barbara Burič Dekani 1980
1070 Irena Poklukar ZG.GORJE 1981
1071 Petra Lotrič Železniki kamikaze 1972
1072 Maja Kobe Ljubljana 1989
1073 Edis Šaćirović Ljubljana 1987
1074 Saša Kadivec Medvode 1993
1075 Elvira Matko Brusnice 1979
1076 Nejc Kovačič Izlake ŠD Izlake 1985
1077 Gregor Simčič VINICA TKD Bela krajin 1981
1078 niko jeraj Vodice gibit 1961
1079 Tadej Novak Novo mesto 1987
1080 Andreja Rant Radovljica Sindikat Gorenj 1977
1081 TATJANA ROZMAN VISOKO 1964
1082 Matjaž Kopač Tržič 1980
1083 Dejan Dobravec Tržič 1982
1084 Nudžejma Kitanović Ljubljana 1981
1085 Mojca Smolej Mojstrana 1972
1086 Ana Peček Ljubljana 1968
1087 Luka Lemut Štanjel 9FAC 1994
1088 Alen Žerjal Štanjel 9FAC 1992
1089 Andraž Rončel Komen 9FAC 1992
1090 Neža Markočič Štanjel 9FAC 1990
1091 Dejan Jerman Kočevje AK Kočevje 1976
1092 LEON ČUJEŠ LJUBLJANA 1983
1093 Ksenja Kočar Trbovlje 1978
1094 Julijana Visočnik Ljubljana Peresce team 1977
1095 ZALA LAMPRET KAMNIK 1988
1096 Vesna Šinkovec Sp. Idrija 1980
1097 MAJDA PŠAKER BRASLOVČE 1959
1098 Tina Špilak Postojna Omv 1991
1099 Branko Rupnik Postojna 1960
1100 Adrijan Galjot Cerklje na Gorenjkem 1998
1101 UROŠ GROŠELJ DOB 1983
1102 AMADEJA VIDIC Ajdovščina 1969
1103 Jerica Bavdaž Ročinj ŠRD Doblar 1967
1104 Lidija Marjanovic Zabnica 1972
1105 Jerca Kralj Tržič 1996
1106 ŠPELA VRHOVEC VRHNIKA 1994
1107 Luka Marinič Ljubljana GiBit 1979
1108 Miloš Bavdaž Ročinj ŠRD Doblar 1963
1109 TANJA PAVLIN KANAL 1974
1110 Matej Rutar Kobarid Pašna skupnost 1988
1111 Uroš Kralj Radovljica Vitezi Dobrega 1976
1112 Sandi Koščak Ljubljana Vitezi Dobrega 1963
1113 Rok Popovic 8000 Novo mesto FIT KLUB 1976
1114 Klavdija Legan Dolenjske Toplice FIT KLUB 1978
1115 Barbara Krese Dolenjske Toplice FIT KLUB 1987
1116 Andreja Lovrenčič Novo mesto FIT KLUB 1979
1117 Erika Lovrenčič Izola FIT KLUB 1979
1118 Janja Ivanetič Novinec Novo mesto FIT KLUB 1979
1119 Sašo Novinec 8000 Novo mesto FIT KLUB 1977
1120 Nina Kobe Novo mesto FIT KLUB 1983
1121 Simona Levičar Krško FIT KLUB 1991
1122 JOŽICA LEVIČAR 8000 NOVO MESTO FIT KLUB 1980
1123 Monika Korenjak Novo mesto FIT KLUB 1978
1124 Miha Brajkovic 8000 novo mesto FIT KLUB 2008
1125 Simona Bat Novo mesto FIT KLUB 1980
1126 Robert Lovrenčič 8323 Uršna sela FIT KLUB 1973
1127 Petra Kavčič 8000 Novo mesto FIT KLUB 1974
1128 Ambrož Rožman 8250 BREŽICE FIT KLUB 1975
1129 Marko Marolt Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 1970
1130 Miha Kuplenk Videm Dobrepolje 1985
1131 Edi Zgonc Videm Dobrepolje 1942
1132 Jože Babič Videm Dobrepolje 1977
1133 Tomaž Šinkovec Videm Dobrepolje 1976
1134 Eva Drobnič Videm Dobrepolje 1995
1135 Jože Šuštar Videm Dobrepolje 1976
1136 Matjaž Novak Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 1979
1137 Boštjan Hrovat Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 1981
1138 Katarina Vinšek Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 1976
1139 Janez Erčulj Videm Dobrepolje 1981
1140 Ana Kaplan Novak Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 1982
1141 Boris Kaplan Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 1979
1142 Janja Babič Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 1981
1143 Vesna Ponikvar Velike Lasce ŠD DOBREPOLJE 1978
1144 Marjan Ponikvar Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 1975
1145 Matic Ponikvar Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 2002
1146 Vesna Vergo Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 1978
1147 Andreja Kobetič Horjul 1974
1148 Matjaž Vrbinc Škofljica 1988
1149 Irena Šinkovec Spodnja Idrija 1978
1150 Demi Mohorčič Štanjel 9Fac 1996
1151 Kristina Kapus KAMNA GORICA 1963
1152 Maja Kavčič Branik športno- rekre 1986
1153 Barbara Štrukelj Nova Gorica 1973
1154 Aleksandar Kitanović Ljubljana 1979
1155 Tina Mavrič Celje 1986
1156 Klavdija Makuc Tolmin ŠRD Doblar 1966
1157 Špela Pogačnik Podnart 1977
1158 Goran Varek Podnart 1972
1159 Matic Lesnik Dravograd 1988
1160 Teja Pavlin Kobarid Tekaško društ 1994
1161 Peter Vitez Bovec Tekaško društ 1990
1162 Darko Ilievski Dravograd 1985
1163 Drago Berce Dornberk 1964
1164 Silvo Basic Preddvor 1964
1165 Tanja Globočnik Cerklje Varuh Zdravja 1973
1166 Minka Šebenik Domžale AK Domžale 1968
1167 Marko Malnar Kočevje 1980
1168 Marijan Krištofić Krško D-Box Runners 1979
1169 Anja Nikolavčič Kojsko 1992
1170 Jožica Lah Gojković Dob 1983
1171 Anže Plantan Ljubljana 1998
1172 Saša Langus Bohinj 1982
1173 Tadej Langus Bohinj Bohinjske raket 1974
1174 Rok Pajk Sežana Elektro primors 1990
1175 Tomaž Ostrouška Sežana Športno društ 1987
1176 Primož Jerič Stanjel Elektro Primors 1982
1177 Tomaža Rogelja Komen Elektro primors 1992
1178 Jasa Luka Krese Krize Iskreni Kreteni 1991
1179 Maja Rigač Kranj Varuh zdravja 1977
1180 Bojan Bajželj Kranj 1962
1181 Nataša Pecman Ljubljana 1972
1182 Aleš Ažman Kranj 1972
1183 Boštjan Kališnik Lesce 1998
1184 Uroš Hafner Dol pri Ljubljani Triatlon klub L 1980
1185 Tomaž Rojšek lukovica urbani tekači 1964
1186 MAŠA FURMAN MARIBOR ZDRAVE VREDNOTE 1986
1187 JAKA FURMAN MARIBOR ZDRAVE VREDNOTE 1978
1188 DARKO ČATAK KRANJ ZDRAVE VREDNOTE 1975
1189 NATAŠA ŽMUC DOBROVA ZDRAVE VREDNOTE 1974
1190 IGOR MEDVED LJUBLJANA ZDRAVE VREDNOTE 1982
1191 PETRA MRŠNIK KOŠANA ZDRAVE VREDNOTE 1985
1192 LUCIJA ROŽIČ ŠOŠTANJ ZDRAVE VREDNOTE 1989
1193 ŠPELA KASTELIC VIŠNJA GORA ZDRAVE VREDNOTE 1986
1194 BOŠTJAN MAJCEN VIŠNJA GORA ZDRAVE VREDNOTE 1979
1195 VIDA LESKOŠEK ŠMARTNO OB PAKI ZDRAVE VREDNOTE 1980
1196 BRIGITA ŠUPER POLZELA ZDRAVE VREDNOTE 1981
1197 ANITA ŠTURM TRUPEJ VELENJE ZDRAVE VREDNOTE 1967
1198 ANŽE JEZERC LJUBLJANA ZDRAVE VREDNOTE 1990
1199 MIHA GRANFOLA DOMŽALE ZDRAVE VREDNOTE 1983
1200 SLAVICA JEVTIĆ Dol pri Ljubljani ZDRAVE VREDNOTE 1988
1201 DENIS VIDIC ZAGORJE OB SAVI ZDRAVE VREDNOTE 1980
1202 BRIGITA STAREŠINIČ LJUBLJANA ZDRAVE VREDNOTE 1988
1203 KATJA ŠKOFIC KRAŠOVEC CELJE ZDRAVE VREDNOTE 1975
1204 ALBINA PEČARIČ LJUBLJANA ZDRAVE VREDNOTE 1965
1205 Tomaž Tomšič Ljubljana iPROM 1980
1206 Jan Mavrin Ljubljana 1984
1207 Maša Černe Nova Gorica 1979
1208 Dimitrij Marušič Nova Gorica 1971
1209 Karmen Krajnc Nova Gorica 1974
1210 Renato Lešnik Nova Gorica 1968
1211 Maša Ficko Novo mesto 1984
1212 Darko Milanovič Novo mesto 1983
1213 Diana Dobovšek Novo mesto 1982
1214 Andraž Dobovšek Novo mesto 1981
1215 Amela Rekić Jesenice 1991
1216 Andreja Pučko Radenci 1982
1217 Boštjan Repnik Miklavž 1979
1218 Bogdan Dobnik Lavrica 1974
1219 Edo Skočir Drežnica Pašna skupnost 1976
1220 Katarzyna Stankiewicz Gdansk Wydzialowy Team 1969
1221 Igor Zidar Domžale 1974
1222 Martina Zagrušovcem CELJE Varuh zdravja 1971
1223 Edvard Zagrušovcem CELJE Varuh zdravja 1964
1224 KATARINA KAVČIČ ŠEMPETER PRI GORICI POČASNI A DRZN 1976
1225 tinkara kocjanc domžale 2004
1226 Helena Novak Moravče 1973
1227 Kristina Fabjan Grgar 1990
1228 Lucija Podbrežnik Lesce 1978
1229 Borut Likozar Preddvor Vitezi dobrega 1975
1230 Tanja Pintar Bohinjska Bistrica 1966
1231 Jan Basta Horjul 2002
1232 Klemen Zajc Cerkno 1992
1233 Pia Platiša Blejska Dobrava 1995
1234 David ZINKO Ormož 1978
1235 Jerica Korosak Orehova vas Mariborski teka 1956
1236 Radivoj Zavec Hoče Mariborski teka 1966
1237 Marko Horvat Kočevje GSC Kočevje 1979
1238 Grega Pirc Domžale 1995
1239 Katja Skok Mengeš 1972
1240 David Praznik Ljubljana 1976
1241 Marcela Selan Škofljica 1972
1242 miha pintar trebnje 1982
1243 jasmina selan Dob 1969
1244 andrej selan Dob 1964
1245 Ivo Benko Zagorje ob Savi Lj tekači 1956
1246 Konrad Vilčnik Fram Fram 1962
1247 Katja Terčelj Devin - Nabrežina 1976
1248 Tina Perko Krka 1982
1249 Aleksandra Rupnik Godovič 1971
1250 Violeta Pantović DOMŽALE 1983
1251 Sonja Resman Begunje na Gor. 1959
1252 Andraž Rupnik Godovič 1993
1253 Igor Rupnik Godovič 1967
1254 Urban Rupnik Godovič 1997
1255 Matjaž Kosem Ljubljana 1976
1256 Šerif Šarić Vrhnika 1960
1257 Irena Malavašič Vrhnika 1975
1258 Žiga Koprivnik Križe Filter team 1987
1259 Janko Kovačič Pivka ŠD KOŠANA 1963
1260 Mateja Modrijan Prestranek 1968
1261 monique Boudet Kamnik 1986
1262 gregor kunej kamnik 1983
1263 Nela Drobež Ljubljana 1975
1264 TANJA URŠIČ IG 1979
1265 KARMEN KOŽELJ TRČEK KRKA 1972
1266 Jernej Janežič Ljubljana Rupa 1987
1267 Marjetka Conradi Ljubljana KD Slovenske Sp 1975
1268 JULIJA JENKO IZLAKE 1991
1269 Ana Šimec Ljubljana GiBit 1990
1270 SANDI MERLJAK ŠEMPETER PRI GORICI 1967
1271 DENISE MERLJAK ŠEMPETER PRI GORICI 1972
1272 Tina Mevla Sežana 9 FAC 1992
1273 Blaž Bergant Zagorje ob Savi / 1978
1274 KATJA REMEC TOLMIN 1973
1275 Karin Jerman Ljubljana 1967
1276 Milenko Jerman Ljubljana 1950
1277 Benjamin Galjot Cerklje na gor. 1989
1278 Anja Čeh Borovnica 1998
1279 Nejc čeh Borovnica 2003
1280 Ana Celec Ljubljana 1958
1281 Zmago Stadler Medvode Trme, ŠD Efi, 1947
1282 Robert Bremec Radovljica 1987
1283 Petra Cvenkelj Radovljica 1983
1284 Urška Blaznik Ljubljhana - Šentvid 1988
1285 Barbara Jančič Jesenice 1971
1286 Damjana Adamič Videm - Dobrepolje 1977
1287 Jerneja Meterc Škofja Loka 1972
1288 Mojca Judež Kisovec ŠD TRIMUS 1976
1289 Anže Judež Kisovec ŠD TRIMUS 2002
1290 Franci Alič Poljane Knaufinsulation 1968
1291 Sandi Pirman Šk.Loka Knaufinsulation 1969
1292 Tilen Brezocnik Celovec 1985
1293 Katja Zeme Celovec 1988
1294 Sonja Lapanja Idrija 1969
1295 Aleksandra Pivec Skoke Varuh zdravja 1981
1296 Aleksandra Zaman Šmartno pri Litiji 1988
1297 Borut Peterca Bohinjska Bistrica Počasnele iz S 1964
1298 Peter Žagar Ljubljana 1980
1299 Tomaž Cerar Domžale 1988
1300 Andreja Brce Celje 1984
1301 Miloš Novak Dob 1978
1302 Alenka Novak Dob 1981
1303 Špela Jerala Mavčiče 1991
1304 Klara Kostajnšek Nova vas ŠD Efi 1977
1305 Blanka Povše Zagorje ob Savi 1973
1306 Andrej Cvikl Litija 1969
1307 Katja Virt Maribor 1979
1308 NADJA SAKSIDA PRVAČINA 1979
1309 SILVAN SAKSIDA PRVAČINA 1957
1310 Simon Furlan Štanjel 9FAC 1991
1311 Janez Urevc Portorož 1986
1312 Andrej Fink Koper ŠD 3ŠPORT 1968
1313 SILVA VOVK Medvode TRME ŠD EFI 1957
1314 DANICA LIPUŠ Medvode TRME ŠD EFI 1950
1315 JANEZ POLANC Medvode TRME ŠD EFI 1953
1316 METKA BRADEŠKO Medvode TRME ŠD EFI 1958
1317 ŠTEFANIJA PETAČ Medvode 1945
1318 Jure Bezgovšek Ljubljana 1981
1319 David Pavlovič Ljubljana Šmartno 1977
1320 MARIJA ŠARIĆ DRNAS zagreb 1983
1321 Rok Prevodnik Ljubljana Šentvid 1986
1322 Nives Laznik Zagorje ob Savi 1975
1323 Irena Burgar Ljubljana-Šmartno Šmarnogorska n 1969
1324 Boris Hočevar Štanjel Škud Štanjel 1972
1325 Benjamin Tihelj Dob Urbani tekači 1974
1326 Aljaž Grošelj Dob 1985
1327 Eva Urbanc Golnik ŠD Divji Zajci 1984
1328 Dejan Vukotič Golnik ŠD Divji Zajci 1973
1329 Dejan Pospiš Šmartno Tek.si 1971
1330 Anica Zajec Trojane / 1967
1331 Gaja Pospiš Šmartno Tek.si 2002
1332 Neja Pospiš Šmartno Tek.si 2003
1333 Branka Gregl Dobova Športno društ 1972
1334 Sara Gregl Dobova Športno društ 1992
1335 Blaženka Pospiš Perpar Brezovica Tek.si 1961
1336 Jožica Zupan bled 1970
1337 Andrej Kobal ŠTANJEL Škud Biser Kra 1973
1338 Matic Kržan Ljubljana 1988
1339 Nataša Kos Hrušica 1968
1340 Klara Hodnik Kranj 2004
1341 Žiga Kobe Kranj Druga Violina 1991
1342 Andreja P. Krupenko Jesenice 1975
1343 Simon Šmigoc Domžale Druga Violina 1972
1344 Aljosa Krupenko Jesenice 1973
1345 Anja Kofol Slap ob Idrijci 1997
1346 Niko Pustovrh Poljane Knaufinsulation 1967
1347 Ervin Perčič Kozje 1968
1348 Janez Bartol Stara Cerkev ŠD HSE 1971
1349 Nejc Juvan Prevalje 1993
1350 Robert Požun Raka Vitanova Krško 1973
1351 Anja Mustar Videm-Kompolje 1989
1352 Neža Jelušič Sežana 1994
1353 Ana Martinjak Ratej Črniče 1985
1354 Irena Gruntar Dol pri Ljubljani Vitezi dobrega 1956
1355 Tadej Nadvešnik Ljubljana 1981
1356 Dita Horvatiček LJUBLJANA 1972
1357 TJAŠA PAVLOVIČ Tolmin 1975
1358 ENEJ PAVLOVIČ Tolmin 2003
1359 Denis Kvasič Koper 1978
1360 Nastja Turk Koper 1981
1361 Valter Sabadin Koper 1971
1362 Matija Nemanič Semič 1986
1363 Nada Petelin Ljubljana 1992
1364 Mojca Sertič Ljubljana / 1967
1365 Lidija Poljanc Križe 1976
1366 Damjan Tonejc Koper / 1973
1367 Damijan Kalan Škofja Loka 1973
1368 Benjamin Kalan Škofja Loka 1997
1369 Natalija Kalan Škofja Loka 1998
1370 SANDRA PANJTAR MOST NA SOČI TMINSKI MIGAVCI 1969
1371 ANA PERVANJE TOLMIN TMINSKI MIGAVCI 1974
1372 POLONA MRAK HVALA TOLMIN TMINSKI MIGAVCI 1974
1373 Mitja Jarc Trebnje / 1983
1374 Mateja Kozlevčar Trebnje / 1983
1375 Špela Kocjanc Domžale smučarsko dru 2002
1376 Marjeta Gomilšak Juršinci ZUDV Dornava 1971
1377 Katja Ritoša Koper / 1974
1378 Helena Gorenc Novo mesto 1974
1379 Rastko Fišer Ljubljana Tek.si 1960
1380 Nina Prelogar Maribor 1982
1381 Goran Zečević Tržič 1977
1382 Polonca Bartol Kočevje 1975
1383 helena pivk ljubljana 1967
1384 matjaž pivk ljubljana #[DRI:m]tim 1965
1385 Sabina Jerič Cerklje 1985
1386 Jani Črešnjar Maribor ŠD Geberit 1977
1387 Davorin Kočevar Sežana Škud Štanjel 1969
1388 Ivo Oljačić Windsor 1966
1389 MATJAŽ KERLE KRŠKO D-BOX RUNNERS 1985
1390 Polona Cadez Kranj 1980
1391 Nika Čeklanovič VIDEM DOBREPOLJE 1969
1392 MATJAŽ KOLAR MARIBOR MARIBORSKI TEKA 1981
1393 Marko Šušterič Dol pri Ljubljani 1970
1394 Damijana Primožič Škofja Loka Knaufinsulation 1969
1395 Mojca Kosir Skofja Loka 1974
1396 Tina Balog Kotnik Velenje 1980
1397 Luca Bussoletti Molinella 1978
1398 Tjaša Vulič Ljubljana 1984
1399 TANJA DUH ŠENTJERNEJ 1980
1400 damijan fon Stanjel ŠKUD Biser Kra 1966
1401 Eva Brglez Bled 1991
1402 Brina Petrle Ljubljana 2000
1403 Peter Kosem Dol pri Ljubljani www.sah.si 2000
1404 Rok Kosem Dol pri Ljubljani www.sah.si 1971
1405 Maja Bubnič Šmarje pri Kopru 1982
1406 Bojan Frelih RADOVLJICA 1962
1407 Saso Skrinjar Pečine 1990
1408 Andrej Apollonio Koper 1978
1409 Tina Sračnjek Bled 1983
1410 Tea Tošič Bled 1963
1411 Ivanka Železnikar Črnuče 1992
1412 Špela Cvar Tralee 1974
1413 Bogomir Hočevar Štanjel 1969
1414 Benjamin Zwittnig Ljubljana 1964
1415 Anja Jagodic Kranj 1985
1416 Nataša Bubnič Šmarje ŠD TEKAČI Z O 1979
1417 Vera Horvat Škofljica Kremenčkovi 1966
1418 Špela Kuralt Medvode 1984
1419 Karolina GRAŠIČ Radomlje 1975
1420 Miša Oblak Logatec 1992
1421 Janez Kolenc Zg.Gorje ŠD Gorje 1972
1422 KAJA TERAŽ DIVAČA 1991
1423 ALENKA TERAŽ DIVAČA 1965
1424 MIJA TERAŽ DIVAČA 1995
1425 dejan povšič Trebelno 1983
1426 Roki Dragan Trebelno 1992
1427 Mirta Kujundzic Varaždin Mamurna 1979
1428 Sandra Koren Tržič 1982
1429 Nina Kočar Komenda 1987
1430 Jana Kočar Komenda 1968
1431 Teja Čeperlin Ljubljana 1987
1432 Peter Zorman Radovljica 1974
1433 Ana Vojnović Zorman Radovljica 1982
1434 GAŠPER KAVČIČ BREZOVICAI 1974
1435 BARBARA ŠRAJ BREZOVICA 1976
1436 Eva Miklič Medvode 1991
1437 Nataša Miklič Medvode 1967
1438 Igor Primožič Škofja Loka Knaufinsulation 1974
1439 Franci Koder Duplje Agp-Pro Kranj 1957
1440 Gregor Miklič Ljubljana 1984
1441 Lovro Vetršek Čemšenik 1993
1442 Špela Šturm Ljubljana 1974
1443 Marinka Zadravec Ljubljana ČILI TEKAČI 1959
1444 Dimo FERLAN Ljubljana ČILI TEKAČI 1949
1445 Ana Vrečar Ljubljana TK Šmarnogorsk 1995
1446 Branko VREČAR Tacen TK Šmarnogorsk 1966
1447 Meri Hreščak Sežana 1963
1448 Saša Hreščak Sežana 1982
1449 Andrej Hrovat Mojstrana 1991
1450 Julijana Gantar Žiri SportKa 1961
1451 Andreja Pirnat dob 1992
1452 Jože Mernik Slov. Konjice 1988
1453 Maja Turk Ljubljana 1989
1454 Nina Ovsenik Ljubljana 1989
1455 Tina Hari Domzale Tekaci Bistrica 1984
1456 Katja Seljak Varga Domžale Tekaci Bistrica 1977
1457 Ervin Groselj Zagorje Tekaci Bistrica 1967
1458 Vesna Marinko Menges Tekaci Bistrica 1976
1459 Julijan Pajk Zagreb 1980
1460 Tjaša Berčič MEDVODE 1990
1461 Milena Stibilj Ajdovščina Tekači Vipavsk 1964
1462 Sonja Lisjak Ajdovščina Tekači Vipavsk 1969
1463 Nika Demšar Škofja Loka 2003
1464 Tim Preskar Ljubljana 1988
1465 Marilyn Kocevar Toledo Toledo Area Roa 1970
1466 Anja Šegula Ljubljana 1984
1467 STANISLAVA SLIVNIK LJUBLJANA 1955
1468 Luka Valas Basel Stratpharma 1972
1469 Teja Kavčič Manfreda Tolmin 1982
1470 David Pipan Kranj 1986
1471 MILOŠ KOS ŠTANJEL ŠKUD ŠTANJEL 1978
1472 Tadej Koren Drežnica Pašna skupnost 1978
1473 Žiga Urh Bled 1991
1474 Andrej Zupančič Lesce 1966
1475 Darja Erjavec Ljubljana 1978
1476 Urska Jernejc Ljubljana 1978
1477 VASJA VITEZ BOVEC 1965
1478 BARBARA LEBAN BOVEC 1978
1479 Edvard Torkar Zg. Gorje TK MAMUT 1950
1480 Vesna Ovnik-Malačič Piran Ekipca 1973
1481 MATEJA KAVČIČ SPODNJA IDRIJA NK LEDINE 1980
1482 Mojca Smrečnik Kamnik 1994
1483 Samo Slapar Menges 1989
1484 NATAŠA GOLOB KOBARID 1972
1485 KATJA KRAVANJA KOBARID 1973
1486 Jani Ojstršek Zagorje ob Savi ŠD Izlake 1979
1487 Renata Peterman Bled 1973
1488 Andrej Drempetič Kranj Kavarna Zlato P 1990
1489 Damjan Koren Kobarid Pašna skupnost 1978
1490 Andreja Popič Ljubljana 1985
1491 Kristina Jambrošić Ljubljana / 1986
1492 Marko Gubenšek Celje 1967
1493 Alenka Simčič Vinica 1984
1494 Marko Kocelj Cerklje na Gor. 1972
1495 Žiga Pavlič Kranj 1998
1496 Boris Korošec Maribor 1968
1497 Bojan Trifkovic Ljubljana 1981
1498 Tonka Zadnikar Zadnikar Golnik Divji zajci 1947
1499 Snezhana Sokolovska Skopje 1989
1500 Sara Jurecic Ljubljana 1986
1501 Jure Vrhovšek Ljubljana 1981
1502 Sasa Brankovic Belgrade BRC 1981
1503 Dal Rupnik Ljubno ob Savinji 1989
1504 Veronika Knavs Ribnica 1989
1505 Matija Štular Cerklje 1985
1506 HORTENSIA ERAJ LJUBNO OB SAVINJI 1974
1507 Darja Rupnik Dragočajna 1972
1508 Dominika Ahačič Tržič GiBit 1991
1509 ALENKA SKOK MOZIRJE 1960
1510 Peter Kordiš Ljubljana 1988
1511 Rok Prezelj Bled 2002
1512 Mojca Marko Šoštanj Mdance 1985
1513 MARIJAN KAUČIČ MARIBOR ORANŽNI 1964
1514 Franjo Šenk Kranj 1966
1515 Martina Menegalija Kranj 1977
1516 MARKO Rojc LJUBLJANA 1980
1517 Petra Sovdat Ljubljana #mismoklezaradh 1980
1518 Tanja Tešić Domžale #mismoklezaradh 1982
1519 DAJANA PUNGERČAR DOMŽALE 1964
1520 TANIJA REDNAK VELENJE HERVIS 1975
1521 MATJAŽ RUS LJUTOMER HERVIS 1995
1522 SONJA ROMIH CELJE HERVIS 1973
1523 Nino Flisar Maribor Hervis 1975
1524 Gašper Sitar Kranj 1978
1525 Simon Kovač Sežana 1969
1526 Katja Kovač Sežana 1973
1527 Sebastjan Dugar Kanal ŠD SALONIT ANH 1971
1528 Gregor Valentinčič Kanal ŠD SALONIT ANH 1981
1529 Radoš Kuk kanal ŠD SALONIT ANH 1969
1530 Šuligoj Marjana Deskle ŠD SALONIT ANH 1991
1531 Sašo Seljak grahovo ŠD SALONIT ANH 1989
1532 Davorina Šuligoj Nova Gorica ŠD SALONIT ANH 1969
1533 Tina Mugerli Kanal ŠD SALONIT ANH 1983
1534 Jože Božič Kanal ŠD SALONIT ANH 1961
1535 Kristina Arh Zagorje ob Savi ŠD Izlake 1980
1536 Sašo Lavrenčič Kanal 1986
1537 martina breznikar velenje 1991
1538 Ljubica Lipnikar Velenje 1984
1539 Sabina Poljanc Straža 1983
1540 Maja Cesar Radovljica 1990
1541 Zvonka Kastelic Ljubljana GiBit 1955
1542 CVETKA VUJIČ LJUBLJANA Tek.si 1958
1543 Luka Peter Romšak Kamnik 2003
1544 Barbara Romšak Kamnik 1975
1545 Matija Mervič Kranj 2001
1546 Mateja Čibašek Kranj 1968
1547 Marijana Mervič Kranj 1971
1548 Uroš Gros Letenice šd divji zajci 1971
1549 Bernarda Keuc Preddvor 1974
1550 Stane Rakušček Magozd Pašna skupnost 1967
1551 Stanko Maček Škofja Loka Adergas 1970
1552 Irena Beros Nova vas 1964
1553 Tomislav Beros Nova vas 1961
1554 Olga Rodman Tolmin Tminski migavci 1962
1555 KATJA PISTOR MEDVODE 1985
1556 Sabina Gros Letenice ŠD Divji zajci 1973
1557 Meta Turk Cerknica 1987
1558 Jure Močivnik Ljubljana 1979
1559 Igor Horvat Senica 1969
1560 Cirila Dolinar Kranj 1972
1561 Simona Zupanc Komenda 1982
1562 Bojana Vehovec Voklo 1976
1563 Aleksander Vehovec Voklo 1974
1564 Marja Gantar Žiri KOLOKA 1992
1565 Marjan Zorko Žabnica / 1965
1566 MONIKA MOŽINA ILIRSKA BISTRICA 1998
1567 Katarina Mervič Kranj 2002
1568 Karin Zorko Žabnica / 1991
1569 Danica Zorko Žabnica 1966
1570 Jože Lekše Šentjernej 1984
1571 Jože Okič Lesce 1973
1572 Tina Kovač Lesce 1980
1573 Nataša Šteblaj Ig 1979
1574 Jernej Adlešič Domžale TurboM 1976
1575 Aleksandra Bačnar Ravne na Koroškem Varuh zdravja 1973
1576 Branka Mlinar Ziri 1973
1577 Anita Jesih Dragatuš 1984
1578 Frenk Šilc Ribnica Klub ponosnih p 1966
1579 Meta Šilc Ribnica Klub ponosnih p 1967
1580 Matjaž Planinšič Radlje ob Dravi 1976
1581 Sonja Krenos Kuzma 1977
1582 Tea Nemanič Sežana 1974
1583 Sebastjan Omerzo Krško TK Krško 1976
1584 Matjaž Horvat Zgornje Gorje 1986
1585 RADOMIR SILIČ MIREN ŠD GRIVE 1958
1586 VANDA MEZGEC MIREN ŠD GRIVE 1958
1587 Silvo Pec Velenje 1984
1588 Aleš Klemen Ljubljana 1979
1589 Damjan Jenko Medvode 1966
1590 Gregor Kokalj Radovljica 1976
1591 Helena Kokalj Radovljica 1976
1592 Gaber Kokalj Radovljica 2005
1593 Matevž Oman Duplje GiBit 1987
1594 Matej Gregurovič Žiri 1970
1595 Uroš Kalan Ljubljana Tek.si 1970
1596 Toni Jeršin Renče 1983
1597 Breda Gramc Ptuj / 1982
1598 Polona Štajnar Ljubljana ČILI TEKAČI 1966
1599 DAMJAN PINTAR TREBNJE 1978
1600 Elizabeta Mavrič Bled 1985
1601 Rajko PAJNIČ LJUBLJANA KvadraTEK 1957
1602 Anja Bajt Begunje 1978
1603 Mojca Kokalj Kamnik ŠD Danfoss Tra 1973
1604 Benedik Gašper Selca ŠD Danfoss Tra 1982
1605 Matjaž Gustinčič Postojna ŠD Danfoss Tra 1969
1606 Aljaž Gustinčič Postojna ŠD Danfoss Tra 1996
1607 Luka Omejc Kranj ŠD Danfoss Tra 1988
1608 Špela Kalan Naklo ŠD Danfoss Tra 1989
1609 Robi Prijatelj Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1982
1610 Tamara Štumperger Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1987
1611 Uroš Šuštar Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1987
1612 Borut Šuštar Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1977
1613 Saška Rihtaršič Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1972
1614 Tomaž Rakar Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1989
1615 Alenka Kejžar Kranj ŠD Danfoss Tra 1979
1616 Mojca Ipavec Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1994
1617 Nataša Urukalo Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1987
1618 Vlado Pavčič Grosuplje ŠD Danfoss Tra 1958
1619 Franci Strniša Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1963
1620 POLONA POČKAR Štanjel 1988
1621 MARKO OREL Sežana ZGRS 1990
1622 Rinalda Klemenčič Vodice - 1971
1623 Živa Hrabra VELENJE Varuh zdravja 1995
1624 Denis Hrabra VELENJE Varuh zdravja 1964
1625 Lidija Hrabra VELENJE Varuh zdravja 1966
1626 FANI POHAR ŠMARTNO PRI LITIJI 1961
1627 Bojan Požar Ljubljana Happy Gym 1957
1628 Sonja Čuk Kavčič Ajdovščina TKA 1957
1629 Ivan Kavčič Ajdovščina TKA 1958
1630 tanja kalan Nomenj 1980
1631 lana rozman jereka 2001
1632 Urška Kuder Ljubljana 1981
1633 Ciril Zorman Preddvor 1963
1634 Barbara Zorman Preddvor 1989
1635 Dejan Jovanov Podnart Pgd Zabreznica 1987
1636 Nejc Klinar Žirovnica PGD Zabreznica 1987
1637 Roman Jelovčan Žirovnica PGD ZABREZNICA 1979
1638 nino rejc Zirovnica PGD Zabreznica 1974
1639 Teja Zupan Radovljica PGD Zabreznica 1990
1640 Damjan Dolenc Žirovnica PGD Zabreznica 1987
1641 Miha Pretnar Žirovnica PGD Zabreznica 1990
1642 Luka Pretnar Žirovnica Pgd zabreznica 1994
1643 Tina Zajec Ljubljana TF 1997
1644 Leopold Zajec Ljubljana TF 1958
1645 Miha Menard Ljubljana 1981
1646 Andrej Adlešič Ljubljana Čili tekači 1967
1647 franci kozar MB 1951
1648 Lea Frank Košana ŠD Košana 1991
1649 ANDREJA ERJAVEC NOVA GORICA 1970
1650 MATEJA BAŠ ZAGORJE ŠD TRIMUS 1982
1651 Iztok Jenko Kranj PeakPrint 1968
1652 Klemen Dremelj Kranj 1974
1653 Andreja Jenko Dremelj Kranj 1974
1654 Urban Ban Tržič 1996
1655 Janez Kralj Tržič 1969
1656 Erik Pahor Šmarje 1975
1657 Nadija Oštir Ljubljana 1954
1658 Helena Mikuš Vipava ŠD Tekači Vip 1971
1659 Jernej Zupanj Zgornje Gorje 1975
1660 Jerneja Milavec Postojna 1984
1661 Andrej Pernuš Tržič 1988
1662 Anže Haler Tržič 1987
1663 brigita modic rakek 1962
1664 Antun Srimac Ljubljana Medicus Ljublja 1945
1665 Aleksandra N. Modec Nova vas 1969
1666 Alojzij Modec Nova vas 1966
1667 KSENJA PRAVNE TREBNJE 1972
1668 Danijela Jakuš Mejarec Dobova 1978
1669 Urška Hribšek Bled 1989
1670 Rok Hajduković Ljubljana 1981
1673 Branko Čuk Ajdovščina wada 1966
1675 Nataša Čuk Ajdovščina 1968
1678 Martin Krivec Bled 1993
1681 Maruša Rozman Kranj 1995
1682 Ilija Vabec Mursko Središće HERVIS 1994
1683 aleksander pirih Železniki HERVIS 1990
1684 Matjaž Jakin Ljubljana Stari borci 1988
1685 Primož Jakin Ljubljana Stari borci 1982
1686 Franci Prosenc Domžale Stari borci 1957
1687 Andrej Kern Domžale Stari borci 1982
1688 Gasper Jurkovič Kočevje 1985
1689 Marko Marinč Kostel TŠD Kostel 1988
1690 Vesna Pernuš Preddvor 1998
1691 Jaka Jurečič Podbočje 1988
1692 FRANCI SINKAR DOBOVEC 1957
1693 dejan homec Gorenja vas ŠD poljane 1991
1694 zdenka Šerbinek Ljubljana 1977
1695 Klemen Petrin Ljubljana 1976
1696 stane homec Gorenja vas ŠD poljane 1959
1697 Nuša Zalar Grahovo 1957
1698 Janko Dolgan Ljubljana 1976
1699 Aleš Šabeder Škofljica 1970
1700 BOJAN SREČNIK KRANJ 1962
1701 ĐULA GAJŠAK koper 1974
1702 Dejan Žajber Krško FIT Klub NM 1979
1703 Polona Bida Duplje / 1974
1704 Manca Mrak Jesenice 1993
1705 Dušan Mrak Jesenice 1961
1706 Marta Mrak Jesenice 1963
1707 Jernej Kovačič Izlake ŠD Izlake 1963
1708 Mojca Kovačič Izlake ŠD Izlake 1966
1709 Tilen Kovačič Izlake ŠD Izlake 1995
1710 Laura Marincelj Ribnica ŠD Izlake 1997
1711 Ana Falež Radizel 2003
1712 Karin Falež Radizel 1968
1713 Boris Hafner komenda AKRON KULTURA G 1983
1714 Tjaša JUSTIN Ljubljana AKRON KULTURA G 1980
1715 Tomaž ŠTEBE komenda AKRON KULTURA G 1979
1716 Domen ROSULNIK cerklje na goren AKRON KULTURA G 1978
1717 Jerneja VIDEMŠEK Ljubljana AKRON KULTURA G 1981
1718 Milena BUH Ljubljana AKRON KULTURA G 1968
1719 Magdalena Novak cerklje na gorenjs AKRON KULTURA G 1972
1720 Asmir Alagič Kranj AKRON KULTURA G 1978
1721 DEJAN LABES KRSKO 1985
1722 MONIKA ČEŠNJEVAR KRSKO 1988
1723 TADEJA KOLAR SOSTANJ 1986
1724 UROŠ ČEŠNJEVAR KRSKO 1987
1725 Nevenka Žgavc Ajdovščina 1963
1726 Primož Antolič Gorišnica ZUDV Dornava 1990
1727 Aleš Leskovar Ptuj ZUDV Dornava 1981
1728 Milan Fašing Ptuj ZUDV Dornava 1972
1729 Janez Pernek Ptuj ZUDV Dornava 1970
1730 Srečko Trupkovič Dornava ZUDV Dornava 1987
1731 Sergeja Muršič Gorišnica ZUDV Dornava 1978
1732 ZDENKO NAPOLETANO TRIESTE 1968
1733 Andraž Oštrek Kranj 1994
1734 Meta Berk Skok Kamnik 1976
1735 Valerij Krupenko Jesenice 2004
1736 GIORDANO VIANELLO VENEZIA 1961
1737 anže gomboc Kranj 1986
1738 Anja Zupin Kranj 1987
1739 dragica stojakovič kranj 1968
1740 Robi Rokavec Medvode AKRON KULTURA G 1973
1741 irena polak medvode 1957
1742 marusa polak medvode 1994
1743 Sadik Mujkić Radovljica AK Radovljica 1968
1744 Andraž Roškar Šoštanj Mdance 1996
1745 Hedvika Usenik Ljubljana - 1972
1746 Ajda Kričaj Velenje Mdance 1997
1747 Gregor Šega Ljubljana 1974
1748 Tina Štraus Ljubljana - Šentvid 1967
1749 Tea Kanduzio Šmarje pri Kopru 1981
1750 Nataša Modec Stari trg 1977
1751 Sebastjan Sever Kostel 1987
1752 Rok Lesjak Bled 1976
1753 Jasna Dolžan Lesjak Bled 1980
1754 Tomo Drevenšek Ptuj LETEČI KURENT 1968
1755 Jože Škodnik Celje Tekaška šola 1976
1756 Jasmina Voda Ptuj Leteči kurenti 1980
1757 Lara Kolenc Nova Gorica 1974
1758 Marinka Megušar Selca AD železniki 1965
1759 Petra Sedej Ljubljana Črnuče 1971
1760 Gašper Sedej Ljubljana 1999
1761 James Beattie Falkirk 1971
1762 Andraž Žagar Ljubljana 1987
1763 SAŠA LAMPRET KAVČIČ LJUBLJANA - SMARTNO SAPRIMA 1963
1764 Paolo Trapani Ronchi dei Legionari 1973
1765 Franc Rajgelj Žabnica 1951
1766 Miro Savić Hrušica 1960
1767 Sonja Šneberger Ptuj Leteči Kurenti 1968
1768 Vilma Bonča Podbrdo bača 1950
1769 Vesna Marksl Kobarid 1976
1770 Anka Marinič Dobrovo 1980
1771 Milan Medved Kobarid 1969
1772 Tone Košnjek Naklo ŠD Divji zajci 1956
1773 Primož Ipavec Nova Gorica 1974
1774 David Ravnikar Selca 2002
1775 Stanka Ravnikar Selca 1968
1776 Manca Ravnikar Selca 1996
1777 Anja Čop Tržič 1976
1778 Boštjan Gubič Ljubljana 1977
1779 Robert Vrankar Laze v Tuhinju 1968
1780 Blaž Mihelič Ljubljana Pub Crawlers 1982
1781 Irena Kovačič Most na Soči :-) 1961
1782 Mojca Lebenicnik Zagorje ob Savi 1983
1783 Franc Borisek Zagorje ob Savi 1973
1784 Matej Žajdela Žetale JN eventi 1981
1785 Jernej Neubajer Ljubljana JN eventi 1981
1786 Igor Veršnik Tržič 1976
1787 penko zdravka pivka 1973
1788 Jolanda Kreslin Radomlje 1966
1789 Alenka Črnič Ljubljana AADS 1973
1790 Sašo Bombač Rakek 1989
1791 Nataša Uršič Ljubljana / 1972
1792 Aljaž Zaletelj Zagradec 1994
1793 Dragan Gojkovic Dob 1977
1794 Tina Ahtik ljubljana 1975
1795 Jasmina Šnuderl Fram 1978
1796 Matej Šnuderl Fram 1968
1797 Irma Rems Štritof Stahovica 1976
1798 Andraž Mahne Ljubljana 1989
1799 Marko Renčelj Orehova vas ŠD TAO 1973
1800 Dominika Renčelj Orehova vas 1971
1801 Katarina Renčelj Orehova vas 2001
1802 Jakob Renčelj Orehova vas 2004
1803 Ajda Bivic Logatec 1984
1804 Tone Drolc Šenčur 1978
1805 Janez Cuderman Kranj 1970
1806 David Sinkovič Izola Športne Aktivn 1980
1807 Ana Markelj Kranj 1958
1808 Angelina Stevanović LJUBLJANA Varuh zdravja 1970
1809 NATAŠA NOČ RADOVLJICA 1976
1810 TONE KAVČIČ RADOVLJICA 1976
1811 Anže Pirnat dob 1993
1812 Peter Bohinc Radovljica 1974
1813 Donna Dreisiebner Kamnik / 1994
1814 Nataša Brezničar Kranj 1977
1815 Barbara Črv Žirovnica 1967
1816 Nataša Ule Mišič Loški Potok Taši 1981
1817 Miro Mišič Loški Potok Taši 1978
1818 Manca Rozman Kranj 1993
1819 tomaž Kalan Žabnica habjan transpor 1958
1820 maja Kalan Žabnica šd.partizan š 1965
1821 Petra Mesojedec Domzale TURBO M 1976
1822 Tomaž Krenčnik Maribor 1979
1823 Mirko Slak Ljubljana Varuh zdravja 1964
1824 Alenka Pleško Ljubljana Varuh zdravja 1965
1825 Mitja Golob Ljubljana ŠD Repnje-Dobr 1987
1826 Jure Černivec Vodice ŠD Repnje-Dobr 1987
1827 Aleš Šubelj Domžale 1982
1828 Aljaž Markelj Radovljica 1993
1829 Anja Ažman Bled ZD Bled 1983
1830 Tjaša Ferjan Zgornje Gorje ZD Bled 1990
1831 Urša Finžgar Begunje ZD Bled 1992
1832 Kristina Arnol Mojstrana ZD Bled 1993
1833 Urška Slana Bled ZD Bled 1983
1834 Petra Mlinarič Bled ZD Bled 1991
1835 Katarina Gorza Blejska Dobrava ZD Bled 1990
1836 Sanja Vebster Ljubljana Modiana 1975
1837 Daša Horn Ljubljana Modiana 1996
1838 Sara Bernot Ljubljana Modiana 1984
1839 Bojan Istenič Kranj 1971
1840 Iztok Wolf Rakek INTERWOLF 1967
1841 Emil Zagorc Ljubljana Modiana 1986
1842 Glorija Špoljar Ljubljana Modiana 1983
1843 Klemen Bavdek Ljubljana Modiana 1968
1844 Jelena Bavdek Ljubljana Modiana 1979
1845 Urša Murn Ljubljana Modiana 1974
1846 Goran Kristan Ljubljana Modiana 1977
1847 Mojca Kocjančič Ljubljana Modiana 1965
1848 Miha Florjančič Ljubljana Modiana 1983
1849 Špela Belina Ljubljana Modiana 1988
1850 Nataša Cendak Ljubljana Modiana 1967
1851 Klemen Ožbolt Ljubljana Modiana 1987
1852 Sabina Cendak Ljubljana Modiana 1989
1853 SUZANA HORVAT ZGORNJE GORJE rekreacija AD B 1968
1854 Aleksander Ferjančič Ajdovščina ŠD Nanos Podna 1959
1855 Marko Pavec Novo mesto Win4Youth - The 1986
1856 Urška Zajec Slovenj Gradec 1991
1857 Urška Posega Kranj 1986
1858 Špela Šavs Preddvor 1970
1859 Manca Šavs Preddvor 1998
1860 Marko Šetinc Ljubljana 1973
1861 Mićo Gajić Škofja Loka 1954
1862 Gregor Plavčak Maribor 1974
1863 Aleksander Jokić Maribor 1983
1864 Luka Milinkovic Bohinjska Bistrica 1995
1865 Petra Jereb Vodice 1981
1866 Tina Podgorsek Podgorsek Šmartno ob Paki Mdance 2001
1867 Ema Doplihar Dornberk 1993
1868 Brigita Voga Prepolje 1968
1869 Rade Dobraš Ljubljana 1986
1870 Thomas Tolstrup Fredensborg 1967
1871 Mai-Britt Tolstrup Fredensborg 1972
1872 Clemens Tolstrup Fredensborg 2000
1873 Alfred Tolstrup Fredensborg 2002
1874 Jože Mohar Loški Potok 1969
1875 Mira Mohar Loški Potok Taši 1971
1876 Mitja Hribar Ptuj TAO Ptuj 1958
1877 Mojca Arh Boh.Bistrica 1974
1878 Neda Stevanović LJUBLJANA Varuh zdravja 1965
1879 Peter Pristov Bled 1975
1880 Natja Šuligoj Šempeter pri Gorici 1976
1881 Vasja Pahor Šempeter pri Gorici 1975
1882 Irena Kok Šenčur 1964
1883 Blaž Javornik Golnik Schpan RC 1980
1884 Dalibor Jakuš Mejarec Dobova 1979
1885 Andrej Poznič Mengeš 1955
1886 Urška Podgoršek Logatec Tek je lek 1977
1887 Simon Mihevc Logatec 1985
1888 Maša Sterle Grosuplje golniške deklc 1993
1889 Jerneja Šorli Ljubljana Never Give Up 1982
1890 Nejc Kotnik Kamnik 1993
1891 Sonja Jerin Kamnik 1998
1892 Ana Petrun Ribnica na Pohorju 1988
1893 Aleksandra Kralj Ljubljana 1985
1894 Nina Šavs Preddvor 1990
1895 Barbara Gerbec Ljubljana 1984
1896 Aleš Korenčan Naklo 1984
1897 Kaja Šindič Ljubljana 1987
1898 Petar Nevistic Samobor 1981
1899 Irena Varl 4244 Podnart 1968
1900 Darja Petric Štrbenk Ljubljana 1982
1901 Samo Frantar Lesce SIOP 1982
1902 Gorazd Blaznik Ljubljana - Šentvid 1983
1903 Brigita Uršič Preserje / 1967
1904 Katja Mihelj Nagode Ljubljana / 1974
1905 Ema Jereb Rače 2002
1906 Jakob Jereb Rače 2005
1907 Bruno Jereb Rače 1969
1908 Bojana Oblak Logatec 1985
1909 Sabina Kocet Turnišče 1978
1910 Ines Matjan Ljubljana 1993
1911 Mateja Rant LJ. VARUH ZDRAVJA 1976
1912 Žan Zdolšek Miklavž JN eventi 1985
1913 Janez Mihovec Trzic 1988
1914 Živa Urgl Jesenice Golniske deklce 1990
1915 Tanja Bencina Ljubljana 1987
1916 Vesna Prevolnik Ljubljana 1990
1917 Janez Dobnikar Medvode ŠD Efi 1991
1918 Brankica Bašić Narić Žirovnica 1961
1919 Matic Vesenjak Maribor 1983
1920 Petra Pogačar Zgornje Gorje 1988
1921 Gorazd Danilovski Ljubljana 1987
1922 Katarina Okroglič Kal nad Kanalom 1988
1923 Uroš Ožbolt Novo mesto 1980
1924 Darko Mišič Loški Potok Nevtralia 1976
1925 Ana Maria Davidović Ljubljana 1993
1926 Sabina Soroscy Ljubljana-Polje 1977
1927 Lovro Žuk Cerkno 2003
1928 Luka Cvetković Koper 1996
1929 Lara Ugrin Marezige 1993
1930 Silvester Serženta Idrija 1973
1931 Zala Serženta Seljak Spodnja Idrija 2002
1932 Irena Škerjanec Nedoh Brnik - aerodrom ŠD Slovenia Co 1957
1933 Antonija Jerman Novo mesto rekreativno 1972
1934 Gregor Veler ljubljana AKRON KULTURA G 1987
1935 Teja zaletelj zagradec 1991
1936 Jernej Zajec ljubljana 1972
1937 Urška Šantelj Pivka 1982
1938 Matic Romšak Komenda Poslovna cona K 1964
1939 MARTIN KRALJ NOVO MESTO Fitklub Novo me 1980
1940 Jože Zaletelj Zagradec vojska 1968
1941 Darko Bernik Žirovnica - 1963
1942 Tomo Odar Radovljica 1983
1943 Valter ČuK Dobrovo v brdih POČASNI A DRZN 1970
1944 Janez Legat Žirovnica 1967
1945 Grega Dolinar Ljubljana TK Ribnica 1986
1946 Matjaž Praznik Rob 1986
1947 SAŠA PAGON MIREN ŠPORTNO DRUŠT 1978
1948 Igor Pivk Radovljica 1977
1949 Martina Pipan Domžale 1983
1950 Tina Lukan Jezerčić Logatec 1984
1951 ANJA PAGON MIREN ŠPORTNO DRUŠT 1981
1952 Luka Pirih Cerkno 1982
1953 Monika Hadalin Cerkno 1990
1954 Lea Čejvanovič Radovljica AK Otok 1995
1955 Jernej Kenda Slap ob Idrijci ŠD Šentviška 1975
1956 Elka Šavli Slap ob Idrijci ŠD Šentviška 1977
1957 Danijela Georgijev Logatec 1984
1958 Teja Plecnik Logatec 1986
1959 Andrej Debeljak Spodnje Gorje 1980
1960 Irena Debeljak Spodnje Gorje 1983
1961 Urška Knez Slovenj Gradec 1987
1962 Rebeka Jovanović Novo mesto 1966
1963 Tina Krošelj Ljubljana 1989
1964 Tabita Jovanović Novo mesto 1986
1965 Urška Petek Ivančna Gorica 1982
1966 Franci Pavlinjek Škofljica ŠD SKB 1969
1967 Kelly Avsenik Hanson Begunje na Gor. AK Otok 1993
1968 Darko Drolc Ljubljana Abraham 1968
1969 Eva Prezelj Cerkno 1995
1970 Katarina Jakelj Kranj / 1980
1971 Uroš Lindič Krmelj 1986
1972 Dejan Preindl Bratonci Prevozi bolniko 1978
1973 Peter Strahinič Domžale 1964
1974 Samo Janežič Ljutomer 1987
1975 Oskar Baumgartner Radovljica 2003
1976 Anja Peternel Ljubljana - Polje 1976
1977 MAJA PIVK GORENJA VAS 1980
1978 Gregor Vajs Radovljica Vitezi dobrega 1978
1979 Monika Bevk Cerkno 1992
1980 Veronika Bevk Cerkno 1995
1981 Blaz Fras Gorenja vas Kofra team 1981
1982 Saša Mlakar Ljubljana 1971
1983 rok špendov kropa 1992
1984 Danijel Gazvoda Novo mesto TRIM KLUB 1983
1985 Aljaž Malc Cerknica 1990
1986 Roman Kovacevic Bled 1974
1987 Gregor Mohorič Naklo 1979
1988 Ažbe Prezelj Bled 2004
1989 TATJANA LIPAR CERKLJE 1965
1990 Marko Konc NAKLO 1981
1991 Urša Žabnikar Domžale Bistri štrudli 1969
1992 Sabina Tacer Ljubljana Nissan 1988
1993 Andreja Kancler Ljubljana 1979
1994 Sebastjan Boljte Velenje 1976
1995 Tjaša Berginc Jesenice 1996
1996 Špela Marolt Ig 1982
1997 Magda Berginc Jesenice 1962
1998 Bernard Zver Maribor AD Štajerska 1957
1999 Jasmin Jerič Ig 1988
2000 maja šter cerklje na gor 1993
2001 Metka Bogataj Rovte SportKa Žiri 1963
2002 Vesna Arnež Ljubljana 1982
2003 Jure Bukovec Ljubljana 1988
2004 Dominik Bradeško Medvode BRINOX 1980
2005 Manja Žagar Pivka 1985
2006 Gal Kuder Ljubljana 2006
2007 Janez Novak Ljubljana 2008
2008 Eva Bilban Medvode varuh zdravja 2008
2009 Sabina Bradeško Medvode BRINOX 1993
2010 Klemen Jovanović Postojna 1979
2011 Tjaša Podbevšek Dol pri Ljubljani / 1980
2012 Vinko Podbevšek Dol pri Ljubljani / 1980
2013 Rok Škulj Dol pri Ljubljani Šd Partizan 1972
2014 Aljoša Erženičnik Ljubljana 1983
2015 Joško Slatnar Tržič Juventus FC 1967
2016 Janko Vačun Velenje 1978
2017 Alijana Šlehta Velenje 1974
2018 denis petrovic ptuj TrailLakers 1983
2019 Mirjam G. Blaznik Postojna 1954
2020 Katja Peruzzi Mežica 1975
2021 Mateja Finzgar Ljubljana 1986
2022 Goran Kapl Gornja Radgona 1991
2023 Aljoša Vehovec Lesce 1987
2024 Barbara Vehovec Lesce 1987
2025 Tomaž Mlakar Žiri 1966
2026 Metka Mlakar Žiri 1970
2027 Tina Mateljan Ljubljana 1989
2028 Vita Bojc Dolenja vas STD Loncar 2002
2029 Elizabeta Hren Bojc Dolenja vas STD Loncar 1971
2030 Matevž Hribernik Mojstrana Vitezi dobrega 1973
2031 Timotej Gaberšek Cerklje / 1992
2032 Katja Cukjati Cerklje Golniške deklc 1994
2033 Anja Verbič Vrhnika 1992
2034 Bojana Luštrek Koper 1972
2035 Mitja Milošič Ptuj / 1983
2036 Nataša Zorko Ptuj DZ Gym 1977
2037 Damjana Hudovernik Zgornje Gorje 1987
2038 Patricija Mandelc Bled 1986
2039 Nika Šturm Kranj 1993
2040 Alja Guček Domžale 1975
2041 Denis Jerant Kresnice 1987
2042 Zara Marjanovic Zabnica 2005
2043 Robert Luštrek Koper 1972
2044 DUBRAVKA OFAK METLIKA / 1976
2045 Breda Kuhar Ljubljana Polje 1966
2046 Katarina Braniselj Cerknica ŠKD RTV Sloven 1985
2047 Antonija Ražen Bled 1976
2048 Bojan Čolnik Beltinci Zavarovalno zas 1973
2049 Igor Brozovič Ljubljana Modiana 1961
2050 Matjaž Žagar Ljubljana Modiana 1971
2051 Manca uršič Radovljica 1997
2052 Rok Godler Dobova 1989
2053 Liljana Omerza Izola 1964
2054 Gregor Teran Golnik IPOteam 1981
2055 Tina Papler Begunje 1980
2056 David Andrejčič Litija 1995
2057 Ambrož Kajtna Litija 1995
2058 Grega Šturm Zgornje Gorje topfit team 1982
2059 Hanah Pevec Leskovec pri Krskem 1999
2060 Tamara Žajdela Juršinci 1989
2061 Branko Šuligoj Ljubljana 1989
2062 Timor Kokol Maribor Čisti amaterji 1978
2063 Petra Metličar Cirkovce Dz gym 1983
2064 katja Zupanec Kranj 1980
2065 Petra Čihal Ptuj 1980
2066 Tone Korošec Poljčane 1959
2067 Tina Mahkovič Nova Gorica 1985
2068 Marko Mahkovič Nova Gorica Vaterpolo klub 1983
2069 Matko Vavh Prevalje ŠD Šentanel 1961
2070 Roman Giacomeli Šenčur 1976
2071 Gregor Čerček Domzale 1979
2072 primož švagelj štanjel škud štanjel 1984
2073 Luka Šilovinac Ljubljana 1988
2074 Goran Gruić Žirovnica 1979
2075 Polona Teran Golnik IPOteam 1982
2076 Bruno Rolih Ročinj ŠD SENG 1957
2077 ROMAN BABNIK KRANJ 1965
2078 Uroš Kokalj škofja loka ŠD Poljane 1983
2079 cveto uršič Radovljica Slovenska karit 1956
2080 URBAN HAFNER VODICE 1989
2081 Gregor Fidej Velenje 1986
2082 Žak Korošec Logatec 2002
2083 Jože Penca Kostanjevica na Krki 1975
2084 MIHAELA OŠTIR BREŽICE 1970
2085 Matjaž Ukmar Portorož Ekipca 1973
2086 Danica Korošec Logatec 1974
2087 Tomaž Žagar Cerknica 1983
2088 Damjan Grabrijan Stara Cerkev ŠD Elektro Lju 1975
2089 Tina Magdič Grosuplje 1988
2090 Janez Jereb Logatec 1974
2091 Jure Cor Ljubljana 1983
2092 Kristjan Godnov Tržič KLUB FILTER TEA 1994
2093 Bernarda Pirnar Kranj ŠD Divji zajci 1959
2094 Domen Gorišek Škofljica 1988
2095 Christopher Thomas Cheltenham 1985
2096 Grega Jerman Šoštanj GSC 1997
2097 Andrej Gostič Pula 1981
2098 Ingrid Stanić Pula 1982
2099 Doris Šuran Poreč 1981
2100 Tadej Leb Ljubljana 1982
2101 Barbara Martinjak Domžale 1993
2102 Matej Trinkaus Jesenice 1993
2103 Dragan Marjanovic Villach 1988
2104 Jelena Tosic Villach 1989
2105 Jaka Jerič Adergas ŠD PROAKTIV 1998
2106 Urša Jerič Cerklje ŠD PROAKTIV 1974
2107 Nina Renier Bled 1991
2108 Luka Sivec Trzic 1987
2109 Daniela Metelko Trebnje VARUH ZDRAVJA 1989
2110 Žiga Kert Kranj 1992
2111 Primož Zaletelj Ljubljana 1977
2112 Kristijan Erjavec Celje Calcit Bike Tea 1990
2113 erik vanaenrode Hasselt 1969
2114 isabel pluymers hasselt 1970
2115 Anton Križaj Kranj Alping 1969
2116 Jakob Tolar Železniki 1998
2117 Gregor Zupan Menges ŠD Prašnikar 1971
2118 Jernej Titan Poljane ŠKD TEAM dREAm 1983
2119 Mojca Podbevšek Domžale 1970
2120 Katja Tomc Radovljica ŠKD TEAM dREAm 1979
2121 Mirela Dizdarević Ig ŠKD TEAM dREAm 1983
2122 Klavdija Snedec Cerklje na Gor. ŠKD TEAM dREAm 1991
2123 Renata Vasle Domžale ŠKD TEAM dREAm 1969
2124 Andreja Zevnik Menges ŠD Eles 1969
2125 Klavdija Markovič Mirtič Blejska Dobrava ŠDMZ 1972
2126 Tanja Subotič Ljubljana ŠDMZ 1977
2127 Silvester Markoja Ljubljana ŠDMZ 1967
2128 JANJA JURŠIČ LJUBLJANA 1980
2129 Neža Sevčnikar Polzela 1983
2130 Alja Oštir Bled 1989
2131 Adrijana Perkon Kal nad Kanalom 1987
2132 Anja Prešeren Žirovnica 1991
2133 Andrej Švagelj Štanjel ŠKUD BISER ŠT 1981
2134 Boštjan Potočnik Škofja Loka 1974
2135 Neja Krivec Radovljica 1994
2136 Samo Kolenc Žiri 1986
2137 Klavdija Vidergar Kisovec 1987
2138 danica Menard idrija varuh zdravja 1961
2139 Neil Leat Wimborne 1971
2140 Simon Jurjevec Žabnica 1984
2141 Nataša Klepec Ljubljana 1963
2142 David Črmelj Ljubljana ŠKD RTV SLOVEN 1983
2143 Simona Kovačič Domžale 1973
2144 Špela Brank VODICE VICTORIA CLUB 1976
2145 borut juratovec žabnica 1975
2146 Lidija Pavlovič Celje 1961
2147 Luka Leban Škofja Loka 1988
2148 Saška Kramar Vransko ŠD Vransko 1979
2149 Mitja Steinbach Maribor 1992
2150 Darko Kramar Vransko ŠD Eles 1977
2151 Dragica Sternad Pražnikar Polzela 1974
2152 Robert Jovanović Grosuplje 1968
2153 Rik Mlakar Ziri 2002
2154 Damir Šimunić Mursko Središće AK Međimurje 1977
2155 Žan Mandal Škofljica 2005
2156 Lana Rajer Trebnje 2000
2157 JASNA ERŽEN ŠMARJE PRI JELŠAH 1978
2158 IRENA PRAH ŠMARJE PRI JELŠAH 1978
2159 Jan Baksa Lesjak Ljubljana 1982
2160 Radko Malačič Piran Ekipca 1968
2161 Lea Hofman Gornja Radgona 1964
2162 rade spasojevic prevalje 1982
2163 Lavra Babič Brezje 1987
2164 Jure Štih Tržišče 1987
2165 Martin Benedik Kranj 1981
2166 Rebeka Babič Brezje 1988
2167 Vladimir Močilnik Ročinj ŠRD Doblar 1980
2168 Tomaž Bojc Dolenja vas ZPT 1979
2169 Maruša Kristan Rodine Kristan racing 1978
2170 Renata Majer Sp. Duplek Tekaška vadba 1970
2171 Sabina Karaman Hrastnik 1990
2172 GORAZD MLAKAR SP.DUPLEK TEKAŠKA VADBA 1970
2173 Andrej Meglič Križe 1993
2174 Hana Stevič Bled 1997
2175 Tomaž Maselj Bled 1986
2176 Rok Bizjak Cerkno 1989
2177 Marko Pislak Koper TKS Samurai Kop 1975
2178 Martina Pislak Koper TKS Samurai Kop 1977
2179 Teja Šuster Ljubljana 1979
2180 Gregor Klančnik Spodnje Duplje KULT… 1986
2181 Elen Korenjak Ljubljana KULT… 1989
2182 Luka Miklavčič Kranj KULT… 1990
2183 Ana Anžič Spodnja Besnica KULT… 1987
2184 Nasta Rak Ljubljana - Šmartno KULT… 1980
2185 Jaka Sedovnik Celje KULT… 1983
2186 Polona Vukelič Dragomer KULT… 1990
2187 Anamarija Stariha Ljubljana KULT… 1984
2188 Peter Stariha Ljubljana KULT… 1982
2189 Stanka Frišek Velenje 1968
2190 Petra Brunčič Dobnik Slovenska Bistrica 1979
2191 Maja Mlakar Pragersko 1978
2192 Joži Gantar Logatec 1966
2193 VERUŠKA HUMAR ŠEMPETER AVTO KARTING KL 1972
2194 aljaž Škrlec kranj 2005
2195 Sonja Škrlec Kranj 1973
2196 Dejan Kordiš Krmelj 1985
2197 Janez Odar Radovljica 1981
2198 Vesna Rems Odar Radovljica 1988
2199 Andrea Pozsonyi Győr 1979
2200 Attila Varsics Győr 1989
2201 Sabina Ambrož Grosuplje ŠDMZ 1990
2202 Peter Hriberšek Ljubljana LJ TEKACI 1968
2203 Tina Modic Novo mesto ŠD Bayer 1975
2204 Alen Čemerika Ljubljana ŠD BAYER 1972
2205 Bor Žlender Ljubljana ŠD BAYER 1986
2206 Marjeta Pirnat Ljubljana ŠD BAYER 1982
2207 Arno Schmitt Žirovnica ŠD BAYER 1964
2208 Tilen Matjaž Škofja Loka ŠD BAYER 1982
2209 Karin Golja Tolmin 1994
2210 Taras Šarler Ljubljana Gibit 1988
2211 SIMON KOGLAR KRANJ 1978
2212 Špela Reinhart Podnart 1983
2213 Mojca Dugar Ročinj ŠRD Doblar 1979
2214 Matej Tancar Bohinj Bohinjske raket 1972
2215 Ana Tancar Bohinj Bohinjske raket 1978
2216 Mirko žumer Kranj 1971
2217 Nataša Novak Kranj 1969
2218 Maja Peterman Bled 1991
2219 Miha Lajevec Moravče KŠD Peče 1984
2220 Anita Kapel 2327 ŠD TAO 1974
2221 Lovro Kapel Rače ŠD TAO 2003
2222 Nena Grohar Tolmin 1986
2223 Peter Menciger Ljubljana 1968
2224 Rudi Senica Domžale KŠD Peče 1981
2225 Sebastijan Kapel 2327 ŠD TAO 1974
2226 MARK BLAGNE ŽIROVNICA 1995
2227 JANA BLAGNE ŽIROVNICA 1969
2228 Vesna Makovšek Ljubljana 1988
2229 Andreja Martinčič Ljubljana 1985
2230 Petra Šifrer Ljubljana Sensilab 1969
2231 Mirjam Pangeršič Ljubljana Sensilab 1977
2232 Maja Šinkovec Straža Sensilab 1989
2233 Staša Haber Prevalje Sensilab 1991
2234 Eva Hribar Domžale Sensilab 1993
2235 Aldijana Emrić Ljubljana Sensilab 1991
2236 Klara Eichlerova Škofja Loka Sensilab 1989
2237 Primož Ulčar Tržič 1990
2238 Zlatka Korošec Maribor 1976
2239 Ines Golinar Maribor 1977
2240 Lara Pintaric Krize 1995
2241 Slaven Kučinić Karlovac 1978
2242 Ana Kučinić Karlovac 1987
2243 Polona Klemenčič Ljubljana Športno društ 1979
2244 Branko Slivnik Ravne na Koroškem KAK Vzajema 1968
2245 Anita P. Slivnik Ravne na Koroškem Varuh zdravja 1964
2246 Anja Mulalić Jesenice 1989
2247 Urška Velikonja Tolmin 1987
2248 Jure Lavrič Loški Potok NEVTRALIA 1989
2249 Janez Soršek Mavčiče ŠD SEL 1978
2250 Darko Korošec Radovljica ŠD SEL 1968
2251 Davorin Koren kKobarid P.S. 9 septembe 1967
2252 Miha Šifrer Kranj 1994
2253 Irena Grdinič Maribor 1965
2254 Barbara Likar Idrija 1985
2255 Dejan Pejič Trzic 1982
2256 Ana Cerar Domžale 1978
2257 Tina Pleško Šmarje-Sap 1991
2258 Marijana Andjelič Ljubljana 1965
2259 Mirjam Brenčič Ljubljana 1970
2260 Dominik Miletič Ajdovščina 1993
2261 Monika Rudolf Logatec DRUŠTVO LUZ 1989
2262 Adela Ješovnik Škofljica Urbani tekači 1960
2263 Darko Šinko Škofljica Urbani tekači 1961
2264 Tim Ključevšek Ljubljana 1996
2265 Iva Pajenk Celje Tekaška šola 1986
2266 Aleksander Blaznik Ljubljana - Šentvid 1958
2267 Aleš Erjavec Grosuplje 1984
2268 Barbara Uršič Kobarid 1993
2269 ANITA KOLENC TREBNJE 1968
2270 Darja Posedi Ljubljana 1965
2271 EDVARD VUK Šmarje / 1971
2272 Maja Mali Golnik ŠD Divji zajci 1984
2273 Marko Vergo Videm-Dobrepolje 1976
2274 Marko Ožbot Ljubljana 1967
2275 Boštjan Aljančič Kranj ISKRAEMECO Kran 1973
2276 Žan Blatnik Kranj ISKRAEMECO Kran 1991
2277 Marjan Bolka Kranj ISKRAEMECO Kran 1966
2278 Jani Boštar Kranj ISKRAEMECO Kran 1975
2279 Aljoša Budna Kranj ISKRAEMECO Kran 1977
2280 Jolanda Jagodic Kranj ISKRAEMECO Kran 1965
2281 Milan Jagodic Kranj ISKRAEMECO Kran 1961
2282 Janez Bijol Kranj ISKRAEMECO Kran 1972
2283 Jana Jekovec Kranj ISKRAEMECO Kran 1973
2284 Marjan Jerše Kranj ISKRAEMECO Kran 1966
2285 Mateja Jerše Kranj ISKRAEMECO Kran 1970
2286 Božidar Kalan Kranj ISKRAEMECO Kran 1962
2287 Julijana Košir Kranj ISKRAEMECO Kran 1970
2288 Goran Kuhar Kranj ISKRAEMECO Kran 1974
2289 Katja Lipič Kranj ISKRAEMECO Kran 1984
2290 Nina Merše Kranj ISKRAEMECO Kran 1988
2291 Alenka Mezek Kranj ISKRAEMECO Kran 1973
2292 Zvone Miklaužič Kranj ISKRAEMECO Kran 1961
2293 Ines Petrač Kranj ISKRAEMECO Kran 1970
2294 Janez Pirnar Kranj ISKRAEMECO Kran 1959
2295 Marjan Šiler Kranj ISKRAEMECO Kran 1966
2296 Tina Šiler Kranj ISKRAEMECO Kran 1979
2297 Darja Štirn Kranj ISKRAEMECO Kran 1966
2298 Bojan Valjavec Kranj ISKRAEMECO Kran 1970
2299 Saša Erjavec Ljubljana HERVIS 1962
2300 Tomaž Farčnik Vransko 1986
2301 Gregor Stare Radovljica 1993
2302 Mirjana Milosavljević Čakovec 1977
2303 Ozren Milosavljević Čakovec AK Međimurje 1976
2304 Milena Muc Mengeš KvadraTEK 1965
2305 Andreja Trkov Ljubljana KvadraTEK 1960
2306 Frederik Ameloot veldegem Vastgoedbox Run 1977
2307 Jasna Abdurahman Izola 1983
2308 Sašo Kancilja Moravče 1976
2309 Mateja Lackovič Naklo 1978
2310 Nataša Pograjec Celje 1974
2311 Matjaž Jamšek Dobovec 1980
2312 Blaž Pušenjak Ljutomer 1993
2313 Mateja Ručigaj Mengeš 1989
2314 Simon Irmančnik Braslovče 1984
2315 Klemen Boncelj Cerklje 1978
2316 Peter Janušič Magozd Pašna skupnost 1979
2317 Gregor Kotnik Kamnik TK Trisport Kam 1990
2318 SARA MAJER BLED 1988
2319 SANDRA ARH BLED 1992
2320 Hennie Smits Amersfoort 1983
2321 Matjaž Podgoršek Šmartno ob Paki 1981
2322 Nikolina Novak Šentjur 1989
2323 Marko Ro Kranj 1999
2324 Fikret Bašanović Ljubljana 1967
2325 Andreja Zrnić Apače Fitzandrejo 1983
2326 Robertto Bevk Apače 1974
2327 Tomaž Horvat Gornja Radgona Fit z Andrejo 1981
2328 Tina Leban Škofja Loka 1988
2329 klemen poljanšek žiri 1980
2330 Jelka mori ravne na koroškem varuh zdravja 1961
2331 Petra Jereb Vrhnika 1987
2332 Maja Klepec Ljubljana 1986
2333 Jernej Tratnik Trbovlje 1987
2334 MAJA VERGELJ LOGATEC 1975
2335 TATJANA RUTAR tolmin ŠD TANA 1974
2336 Sebastien Janež Cerkinica Vk ljubljanica 1976
2337 Samo Koren Ljubljana 1976
2338 Eva Črepinšek Novo mesto 1989
2339 Petra Smolej Ljubno 1973
2340 Mateja Pečjak Novo mesto 1982
2341 Matej Glavina Sežana Mali kraški ma 1988
2342 Niko Zadnik Sežana Mali kraški ma 1985
2343 Damijan Rifl Kamnik 1976
2344 Tomaž Lisjak Šmarje 1985
2345 Lucija Šibanc Šmartno ob Paki 1983
2346 Maja Svetličič Cerkno 1994
2347 Valentina Lipičnik Celje 1975
2348 Milan Mavec Kranj ŠD SEL 1960
2349 Florjan Mal Moravče KŠD Peče 1993
2350 Primož Puhar Golnik Vitezi Dobrega 1978
2351 Matej Podboj Postojna 1975
2352 Andreja Podboj Postojna 1976
2353 Tilen Pečnik Nazarje 1983
2354 Gregor Obolnar Grosuplje 1985
2355 Mira Kotnik Kamnik - 1964
2356 Marijan Jularic Dol pri HRASTNIKU 1963
2357 tom zorec domžale 1995
2358 Petja Hribar Ljubljana 1977
2359 tjaša kovačič domžale 1996
2360 Tomaž Juršič Velike Lašče 1987
2361 Petra Modic Ljubljana 1992
2362 Maja Juršič Trpin Stara Cerkev 1987
2363 Nusa Doler Ivancna gorica 1966
2364 Manca Farkaš Cerknica 1988
2365 Janez Mueller Ljubljana 1962
2366 Ksenija Zorec Destrnik / 1961
2367 Urška Mesarič Beltinci Čisti amaterji 1988
2368 Mirko Orlač Dekani 1981
2369 Metka Belc Ljubljana 1965
2370 LUKA LOJK ljubljana 1986
2371 Robert Račman Preddvor 1968
2372 Peter Perčič Golnik Učn racing tea 1976
2373 Mateja Vaupotič Ljutomer 1982
2374 Denis Stojko Razkrižje 1986
2375 Marjana M. Pelegrini Renče 1978
2376 Boštjan Švab Kranj TEAM 30 1961
2377 primož plos vrhnika šd kepa 1973
2378 GREGOR VONČINA ŠEMPETER PRI GORICI 1981
2379 Maja Kramžar Radomlje Rondo trade d.o 1974
2380 Franci Oblak Šoštanj ŠD LAN 1967
2381 Tanja Gorišek Ljubljana 1985
2382 Tina Gracar Dobrova VARUH ZDRAVJA 1975
2383 Andrejka Razingar Jesenice 1970
2384 Bojana Levstek Ribnica 1980
2385 LAURA ROŽIČ VIPOLŽE 1988
2386 Ajda Mezek Podnart 1990
2387 Klemen Muha Postojna 1989
2388 DEJAN BAVDAŽ NOVA GORICA 1980
2389 BERNARDA VONČINA NOVA GORICA 1983
2390 Nina Šmit Radovljica 1988
2391 Tanja Tolar Železniki 1994
2392 Marko Gabrovec Juršinci ŠD Juršinci 1990
2393 Matevz Ziberna Šenčur Gorenjska gradb 1991
2394 Gregor Zorec Ptuj 1988
2395 Anja Jazbec Ptuj 1988
2396 Andraž Furlan Renče 1990
2397 Igor Jurinčič Marezige 1980
2398 Tanja Žemva Bled 1984
2399 Irena Štrekelj Moravče 1974
2400 Tomaž Mlekuž Koper ŠD Tekači z o 1963
2401 Gašper Forjanič Ljubljana 1985
2402 Klavdija Malovrh Polhov Gradec 1970
2403 Rok Habjan Domzale 1991
2404 Tatjana Blaško Ajdovščina tekači vipavsk 1973
2405 Miran Merhar Dolenja vas 1970
2406 Igor Gajster Postojna 1976
2407 Manica Gajster Postojna 1976
2408 ditka bacali 9252 1976
2409 Rok Sterle Loški Potok Nevtralia 1990
2410 Uroš Potočnik kamnik ŠKD MEKINJE 1988
2411 Anja Andrejka Lukovica 1992
2412 Blaž Žabkar Žužemberk 1986
2413 Tatjana Bučan Ljubljana Šmarnogorska n 1962
2414 mario bučan Ljubljana 1962
2415 Mateja Gradišek Cerklje / 1993
2416 Nevija Rupnik Feran Sečovlje 1970
2417 Natasa Vester Trseglav BLED 1979
2418 Nejc Pavlin Ljubljana 1973
2419 Sabina Cerič Koper 1983
2420 Nataša Čeligo Sečovlje ŠD 3ŠPORT 1973
2421 Urška Pospiš Ljubljana 1976
2422 Gregor Pirc Ljublljana šentvid 1969
2423 Irena Čebulj Lesce 1968
2424 Miha Česen Lukovica 1988
2425 JOŽE PODBREGAR LUČE ŠD RADUHA 1984
2426 Tea Sikovec Ljubljana 1983
2427 Nikolaj Breznik Lenart 1973
2428 Jerica Črepinšek URŠNA SELA 1997
2429 Miha Humar Komenda 1975
2430 Franci Kajdiž Žirovnica 1951
2431 Jožica Mesarič Dobrunje 1961
2432 BOŠTJAN LIVK ŠKOFJA LOKA 1968
2433 Janja Čebulj Ravne na Koroškem Varuh zdravja 1961
2434 Linus Hansson Stockholm 1987
2435 Nikita Dudson Christchurch 1988
2436 Jonathan Genet Swindon 2001
2437 Odylle Mulder Maastricht 1971
2438 Urška Poklukar Žirovnica 1973
2439 Branko Skrbinek Ljubljana 1965
2440 Dunja Grašič Kamnik Hoka One One 1973
2441 uroš marčič Limbuš 1974
2442 Alenka Izlakar Šmartno pri Litiji 1985
2443 TEA POZNAJELŠEK LJUBLJANA-ČRNUČE 1995
2444 TATJANA LEVSTIK DOLENJA VAS LELES d.o.o. 1970
2445 KLEMEN LEVSTIK DOLENJA VAS LELES d.o.o. 1999
2446 ŠPELA GRADIŠNIK KRANJ 1989
2447 Samo Sgerm Miklavž na Dr. polju 1979
2448 Katja Dimec Miklavž na Dr. polju 1984
2449 Miha Marinsek Ljubljana 1981
2450 Marjan Brezarič Medvode 1965
2451 Luka Žvižaj Maribor 2006
2452 Mateja Maček Maribor Mariborski teka 1975
2453 Monika Miklavč Škofja Loka ČILI TEKAČI 1987
2454 Rok Trpin Stara Cerkev 1988
2455 Mojca Loncnar Bled 1980
2456 Jaka Stermenszky Ljubljana ČURI MURI 1978
2457 Urša Zore Tavčar Ljubljana 1968
2458 Nadja Mirkovič Celje 1981
2459 Veko Markovič Bled Never Give Up 1967
2460 Lonja Tjaša Tavčar Ljubljana 1994
2461 lea ječnik kranj 1984
2462 matej ječnik kranj 1982
2463 Nina Starašinič Domžale 1988
2464 Teja Česen Ljubljana Hoka One One 1960
2465 Rok Krivec Ljubljana 1987
2466 Bojana Kukec Rijeka Carolina 3,2,1 1981
2467 Damir Bukša Rijeka Carolina 3,2,1 1968
2468 Ana Marija Šetina Medvode 1995
2469 Petra I. Javornik Domžale 1982
2470 valerija mernik limbuš tekaška vadba 1976
2471 Žiga Kaurin Krka 1999
2472 Nika Kaurin Krka 2002
2473 Manca Kosmač 1233 Dob 1988
2474 Tanja Paternost Ljubljana 1959
2475 Andreja Sivec Ljubljana KinVital 1980
2476 MARIJA TOMŠE KRANJ 1974
2477 GREGOR TOMŠE KRANJ 1972
2478 Andrej Perdan Ljubljana 1974
2479 Frenk Valant Bled PGD Ribno 1958
2480 Matjaž Gril Dolenjske Toplice / 1972
2481 Gregor Jadrič Novo mesto 2007
2482 Dare Jadrič Novo mesto 1974
2483 Tina Pekič Maribor Ozara 1979
2484 Ivan Žak Ljubljana Nissan Slovenij 1991
2485 Raphaele Carreau Ljubljana Nissan Slovenij 1976
2486 Branimir Boroš Ljubljana Nissan Slovenij 1976
2487 Matej Panic Ljubljana Nissan Slovenij 1987
2488 Petar Nevistic Ljubljana Nissan Slovenij 1981
2489 HUREL Guillaume-Alex Ljubljana Nissan Slovenij 1986
2490 Djordje Milošević Ljubljana Nissan Slovenij 1987
2491 Maja Lokar Ljubljana Nissan Slovenij 1990
2492 Alenka Ostanek Ljubljana Nissan Slovenij 1970
2493 Aleš Antlej Ljubljana Nissan Slovenij 1985
2495 Petra Brili Ljubljana Nissan Slovenij 1986
2496 Matic Jereb Ljubljana Nissan Slovenij 1992
2497 Maja Korencan Ljubljana Nissan Slovenij 1984
2498 Sabina Tacer Ljubljana Nissan Slovenij 1988
2499 Eva Fir Ljubljana Nissan Slovenij 1992
2500 Andrej Gorenc Ljubljana Nissan Slovenij 1978
2501 Neža Pagon Ljubljana Nissan Slovenij 1991
2502 Rok Istenič Ljubljana Nissan Slovenij 1975
2503 Nina Čorak Ljubljana Nissan Slovenij 1982
2504 Jaka Urbanc Izola 1982
2505 Damjan Murn Novo mesto 1976
2506 Sara Pugelj Grosuplje 1984
2507 Petra Uršič Ljubljana Šmarnogorska n 1978
2508 Tomaz Stegel Ljubljana 1974
2509 Gregor Blatnik Vransko 1982
2510 Zdravko Čufar Orehova vas TAO 1958
2511 Natalija Majetič Ljubljana 1984
2512 Darko Klobučar Novo mesto - 1971
2513 Anita Klobučar Novo mesto - 1973
2514 Dora Klobučar Novo mesto - 1997
2515 Petra Boh Ljubljana 1987
2516 DARINKA ŽIBERT KAMNIK VARUH ZDRAVJA 1973
2517 JANKO ŽIBERT KAMNIK VARUH ZDRAVJA 1970
2518 Nataša Kokalj Žabnica 1973
2519 Miran Lenarčič Log pri Brezovici 1970
2520 Špela Lenarčič Log pri Brezovici 1986
2521 Uroš Maček Maribor Triatlon klub 3 1970
2522 Andreja Svete Vrhnika 1985
2523 Sanja Lužar Preserje 1984
2524 Darko Sajovic Tržič Bambi 1962
2525 Maja Hudoklin Radomlje Elan 1991
2526 Ilonka Bučak Kranjska gora 1973
2527 martin derganc novo mesto fitklub 1977
2528 Mitja Hafner Tenetiše Vitezi Dobrega 1979
2529 Marta Munda Velenje M-dance 1971
2530 Polona Zver Ljubljana Priprave#LJMARA 1986
2531 Blažka Vončina Cerkno 1998
2532 Matija Čuk Ljubljana 1987
2533 LUCA ČELIĆ KOPER MAKRO 5 GRADNJE 1992
2534 Zdenka Planinc Preddvor 1983
2535 Aljaž Žmavc Maribor 1989
2536 IVAN RUPARČIČ Sodražica ŠDSODRAŽICA 1952
2537 Katja Rožman Jesenice 1989
2538 MARTIN ERJAVEC KRANJ 1971
2539 vesna Mavrič Log pod Mangartom 1968
2540 Vojka Vratič Ljubljana 1982
2541 Alen Janežič KOČEVJE 1976
2542 Jaka Hiršman Ljubljana šmartno 1989
2543 igor kastelic ljubljana sam svoj 1971
2544 Anze Papler Begunje 1984
2545 Andreja Korče DOB 1977
2546 Alenka Es Velenje 1963
2547 Romana Kolar Velenje 1965
2548 Matjaž Es Velenje 1966
2549 Marko Maček Žabnica 1975
2550 Blaž Hribernik Selca Asterix 1983
2551 Nejc Benedik Selca Asterix 1995
2552 Miha Bernik Selca Asterix 1984
2553 Žarko Petrevčič Ljubljana 1960
2554 Vida Gomivnik Ljubljana 1951
2555 Matjaž Večernik Limbuš 1981
2556 Alessandro Coslovich Trieste 1964
2557 Stanko Livk Škofja Loka #mismoklezaradh 1978
2558 Jaka Škrjanec Grosuplje 1989
2559 Sebastijan Stare Cerknica 1977
2560 Alenka Miklavc Ljubljana 1963
2561 Janja MALI Žirovnica 1987
2562 Ana VIDIC ŠKOFJA LOKA 1991
2563 HELENA BERTONCELJ ŠKOFJA LOKA 1974
2564 Matic Godnič Kranj 1996
2565 Taja Bizjak Šenčur 1999
2566 Samo Jenko Škofja Loka 1976
2567 Uroš Muhič Ljubljana 1982
2568 Anže Špehar Dolenjske Toplice 1992
2569 Tina Muhič Ljubljana 1989
2570 Simona Bizjak Šenčur 1972
2571 David Bizjak Šenčur 1972
2572 Ana Grubar Bled 1991
2573 Boštjan Šorn Bled 1978
2574 Andrej Pureber Ljubljana KULT... 1978
2575 Saša Kaluder Moravče 1976
2576 Danijel Brezić Celje ŠDMZ 1976
2577 Ines kaltak celje ŠDMZ 1988
2578 Ana Vodnik Škofja Loka 2000
2579 Jure Hočevar Žirovnica PGD Zabreznica 2001
2580 Ana Čemažar Žirovnica 1984
2581 Miran Doma Lendava 1981
2582 Aleš Smerdelj Voličina Happy Gym 1979
2583 Slaven Petrovič Ljubljana 1986
2584 Dejan Petrović Ljubljana 1990
2585 Matjaž Nabernik Kranj 1976
2586 Matic Korent Griže 1991
2587 Tinkara Meterc Škofja Loka 2001
2588 Dejan Meterc Škofja Loka 1973
2589 Mojca Meterc Škofja Loka 2004
2590 Duša Bajramovič Kranj 1966
2591 ANA KUNSTIČ MARIBOR 1992
2592 Anja Drame Šmarje pri Jelšah 1993
2593 Mateja Rihter Maribor 1987
2594 Andreja Švigelj Notranje Gorice GiBit 1965
2595 Janez Švigelj Notranje Gorice - 1964
2596 Simona Muhic Hoče 1979
2597 Urška Bačar Ljubljana 1989
2598 Petra Ajdovec Domžale 1980
2599 Petra Milenkovic Ljubljana 1980
2600 Renata Žibert Blagovica 1977
2601 Uroš Benedičič Železniki 1994
2602 Mojca Kutin Tolmin Tminski migavci 1974
2603 Jernej Muhic Hoče 1979
2604 Mohor Stanonik Škofja Loka 2000
2605 Julija Tepeš Ptuj TAO 1968
2606 Samo Ohman ljutomer 1987
2607 JERNEJ GORENC LJUBLJANA ŠD MEDOKA 1980
2608 Robert Andrašec Ljubljana ŠD MEDOKA 1969
2609 Mare Saje Ljubljana 1982
2610 Miša Fišter Ljubljana 1983
2611 Suzana Pustivšek Kranj 1988
2612 Bernarda Jugovec Škofja Loka ŠD Elektro Gor 1966
2613 Laura Pavlič Podnart ŠD Elektro Gor 2003
2614 Jože Pavlič Podnart ŠD Elektro Gor 1974
2615 Sebastjan Gregorin Kranj ŠD Elektro Gor 1984
2616 Ivan Kralj Žirovnica ŠD Elektro Gor 1966
2617 Karolina Ribič Slovenske Konjice Konjiški marat 1967
2618 Janez Leskovar Loče Konjiški marat 1974
2619 Janja Podgrajšek Zreče Konjiški marat 1985
2620 Štefica Ribič Zreče Konjiški marat 1970
2621 Lara Demšar Škofja Loka 2003
2622 Jure Voglar Naklo 1991
2623 Dumitru Ardelean Ragnitz 1986
2624 Barbara Ardelean Ragnitz 1985
2625 Marjan Senegačnik Kranj Priprave na Lju 1961
2626 ANGELCA JEKOŠ BLAŽI CELJE 1967
2627 Ian Lokovšek Žirovnica PGD Zabreznica 2002
2628 Taj Lokovšek Žirovnica PGD Zabreznica 2001
2629 judita Erjavec medvode 1982
2630 Marta Masilo Ajdovščina Tekači vipavsk 1962
2631 Pija Prelogar Šmartno pri Litiji 1987
2632 Marijan Brlecic Sv. Ivan Zelina TK Swibir 1983
2633 Zoran Trifunović Domzale 1980
2634 Tina Snoj Ljubljana 1992
2635 Andrej Vrtačnik 1000 Ljubljana GG Bled 1975
2636 Boštjan Prebil 1241 Kamnik GG Bled 1974
2637 Andreja Rakuša 1241 Kamnik GG Bled 1974
2638 Renata Kovačič Petan 1000 Ljubljana GG Bled 1972
2639 Mojca Žefran 1216 Smlednik GG Bled 1973
2640 Franci Rajgelj 4000 Kranj GG Bled 1952
2641 Nina Marenk 4228 Železniki GG Bled 1992
2642 Danica Marenk 4228 Železniki GG Bled 1971
2643 Metka Slivnik 4247 Zgornje Gorje GG Bled 1997
2644 Silvija Morec 4260 Bled GG Bled 1967
2645 Helena Jakopič 4247 Zgornje Gorje GG Bled 1995
2646 Angelca Rakuša 9250 Gornja Radgona GG Bled 1955
2647 Franjo Poljanšek 1241 Kamnik GG Bled 1964
2649 Eva Novak 1260 Ljubljana-Polje GG Bled 1996
2651 Rok Poljanšek 1241 Kamnik GG Bled 1995
2652 Mrs. Ildiko Fekete 8500 Papa GG Bled 1956
2653 Darja Matjašič 1000 Ljubljana GG Bled 1976
2654 Zsolt Fekete 8500 Papa GG Bled 1981
2655 Tina Fekete 1241 Kamnik GG Bled 1988
2656 Marko Matjašič 1000 Ljubljana GG Bled 1968
2657 Simon Simoncic Smlednik 1982
2658 Matej Zupančič Bled RD Bled 1972
2659 Denis Kelenc Turnišče 1990
2660 Luka Smolko Odranci Odranci 1993
2661 Davorin Pok Murska Sobota 1983
2662 maja Begović Drolc izlake 1985
2663 Marjeta Markun borstnar Izlake 1988
2664 Mateja Čanadi Koper 1993
2665 Dario Brainich Koper 1985
2666 Karmen Hartman Ljubljana VARUH ZDRAVJA 1988
2667 RENATA KUTNJAK Domžale 1984
2668 Manuela Golob Pragersko 1994
2669 Mateja Logar Škofja loka Varuh zdravja 1962
2670 Petra Eržen Škofja Loka 1981
2671 Andrej Gril Komenda Hitre želve Ko 1976
2672 Veronika Martincic Ljubljana 1997
2673 Tadeja Gabrovšek Horjul 1984
2674 Luka Dolar Žirovnica KK Završnica 1983
2675 Saša Endliher Dolar Žirovnica KK Završnica 1984
2676 Karmen Slapar Kamnik Študentski klu 1992
2677 Žiga Zore Kamnik Študentski klu 1989
2678 Manca Vrhovnik Kamnik Študentski klu 1991
2679 Gašper Štih Kamnik Študentski klu 1990
2680 Špela Doles Trebnje Študentski klu 1993
2681 Žan Vidic Ljubljana Študentski klu 1991
2682 Karmen Krapež Komenda Študentski klu 1996
2683 Sašo Slabajna Komenda Študentski klu 1993
2684 Mark Agovič Kamnik Študentski klu 1981
2685 Vito Hrženjak Ljubljana Študentski klu 1991
2686 Miha Rejc Kamnik Študentski klu 1986
2687 Sara Železnikar Domžale Študentski klu 1992
2688 Kaja Skok Domžale Študentski klu 1995
2689 Maruša Traven Kamnik Študentski klu 1993
2690 Ana Zdovc Vrhpolje Študentski klu 1995
2691 Ines Huber Kamnik Študentski klu 1995
2692 Zala Ciglar Kamnik Študentski klu 1992
2693 Lenart Cvirn Kamnik Študentski klu 1993
2694 Tjaša Reischkova Rajh Domžale Študentski klu 1993
2695 Nejc Jenko Kamnik Študentski klu 1989
2696 Aleš Babnik Šenčur 1972
2697 Sanja Vebster Radovljica Sportina 1975
2698 Klavdija Pavlovski Bled Sportina 1985
2699 Monika Govekar Kranj Sportina 1992
2700 MIRJANA LAJIĆ JESENICE Sportina 1976
2701 BARBARA PREŠEREN VELIKE LAŠČE Sportina 1974
2702 Daša Šali Maribor Sportina 1989
2703 Katja Lazar Domžale Sportina 1991
2704 Saša Pisk Idrija Sportina 1985
2705 Tanja Puhar Idrija Sportina 1985
2706 Petra Galić Zagreb Sportina 1992
2707 Viktorija Belošević Zagreb Sportina 1984
2708 Kristina Šoprek Zagreb Sportina 1988
2709 Matej Jozak Jakovlje Sportina 1992
2710 Lovro Lončarić DONJA STUBICA Sportina 1995
2711 Igor Ostojić Zagreb Sportina 1984
2712 Iva Sabolić Dugo Selo Sportina 1990
2713 Anđela Lerga Zadar Sportina 1994
2714 Matea Lučić Zadar Sportina 1991
2715 Iva Martinović Zadar Sportina 1996
2716 Anđela Franić Sukošan Sportina 1992
2717 Karla Galešić Zadar Sportina 1992
2718 SONJA HLUPIĆ Zagreb Sportina 1978
2719 Svjetlana Kokotović Zagreb Sportina 1973
2720 Magdalena Stepić Zagreb Sportina 1995
2721 Jelena Kuprešak Sesvetski Kraljevec Sportina 1996
2722 Antonio Maras Zagreb Sportina 1997
2723 Matija Cindrić Zagreb Sportina 1992
2724 Maja Opačić Ćalić Zagreb Sportina 1989
2726 Tomislav Ljutić Zagreb Sportina 1977
2727 Nikola Vidović Beograd Sportina 1988
2728 Paulina Simjanovski Indjija Sportina 1991
2729 GORDANA POPOV OBRENOVAC (BEOGRAD) Sportina 1984
2730 SANJA MILIĆEVIĆ BEOGRAD Sportina 1983
2731 BILJANA ATANASOVSKI BEOGRAD Sportina 1981
2732 SLAĐANA OBRADOVIĆ BEOGRAD Sportina 1974
2733 TATJANA DABIĆ BEOGRAD Sportina 1974
2734 Anita Kranjc Ljubljana 1975
2735 Maja Štuhec Ljubljana Gibit 1985
2736 marjetka golob kobarid 1971
2737 Tone Šušteršič Vodice Brez 1983
2738 Andrej Tomšič Horjul 1977
2739 Tomaž Koprivec Škofja Loka 1986
2740 Aldina Čamdžić Kobarid 1984
2741 DRAŽEN STOJNIČ KRANJ 1978
2742 SLAVKO JUNGIČ ŠKOFJA LOKA 1981
2743 ALJAŽ ŠILAR MEDVODE 1994
2744 Jure Dvoršek Ljubljana Twister corse 1972
2745 Dejan Konec Tolmin 1969
2746 Pavle Krmelj Škofja Loka Partizan Škofj 1949
2747 Marko Tomažin Gabrovka Marathon Novo M 1972
2748 MARIJA TORKAR ZGORNJE GORJE 1959
2749 JANEZ SNEDIC ŠENČUR VGP 1968
2750 LILJANA BERGINC KOBARID LIWK 1971
2751 Dejan Lukic Škofljica 1992
2752 Tea Šipec Cerklje 1997
2753 Žiga Tršan kranj 1995
2754 Aljoša Čugalj Ljubljana 1989
2755 Nejc Tihelj Dob Varuh zdravja 2008
2756 Mojca Feštanj Tihelj Dob Varuh zdravja 1979
2757 Tatjana Požarnik Rafomlje 1974
2758 miran mercun domzale 1961
2759 dragica mercun domzale 1961
2760 Janja Vidmar MARIBOR FUN4ONE 1962
2761 Ana Destovnik Ljubljana Gibit 1983
2762 Barbara Koroušić Seljak Ljubljana Urbani tekači 1966
2763 Marjan Seljak Ljubljana Urbani tekači 1964
2764 Uroš Radosavljević Postojna 1994
2765 Janez Potočnik ZG. Besnica AGP PRO 1972
2766 Gregor Kolar Slovenske Konjice 1989
2767 Maria Luisa Venezia 1960
2768 Alessandro Ballarin Trieste 1962
2769 SIMONA DIANA HOLBAN Romania 1975
2770 ANTONELLA VITERALE Italy 1974
2771 Duska Kolbl Ljubljana 1962
2772 Nataša Žabkar Kamnik Varuh zdravja 1972
2773 Mojca Rutar Bergant Kamnik 1967
2774 Grega Letnar radomlje 1986
2775 Marjana Rot Bovec TK Bovec 1971
2776 Domen Žnidar litija 1987
2777 Matej Žalar Ptuj 1973
2778 Dusan Olaj Ljubljana DUOL 1962
2779 Matthew Leskovar Norwich, Vermont 1996
2780 Tomo Hafner Škofja Loka Lačni Franc 1982
2781 Irena Čerin Škofja Loka Lačni Franc 1982
2782 ales marksl miklavž na dr polju 1986
2783 Jan Gorše Škofja Loka Tek 4 mostov 1989
2784 Živa Drakulič Škofja Loka Tek 4 mostov 1993
2785 Lucija Šiljar Boh. Bistrica ICE POWER 1990
2786 Aleš Udovič Prebačevo ICE POWER 1979
2787 Tomaž Oven Ivančna gorica ICE POWER 1971
2788 ANDREJA ŠUMIGA KAMNIK 1983
2789 PRIMOŽ ZUPAN LJUBLJANA 1983
2790 JURIJ ZIDAR LJUBLJANA 1975
2791 Nejc Božnar Kranj ŠD Elektro Gor 1998
2792 Maša Jamnik Kranj ŠD Elektro Gor 1976
2793 Tadeja Košir Škofja Loka ŠD Elektro Gor 1974
2794 Matej Košir Škofja Loka ŠD Elektro Gor 1973
2795 Lisa Brunner Stockerau The Amazons 1991
2796 Dejan Babić Zalec TD SAVINJČAN 1981
2797 Janez Kavčič Železniki AD Železniki 1960
2798 Darko Petrov Visoko ALPING 1985
2799 jerneja homec gorenja vas ŠD Poljane 1984
2800 Matjaž ZAVRŠNIK Golnik ALPING 1973
2801 Tomaž Leban Dobrovo v Brdih 1978
2802 Jure Brlan Grosuplje 1996
2803 Hirzet Zenković Gorizia 1985
2804 Anica Tomažič dobrovo ŠD SALONIT ANH 1964
2805 Boštjan Brodnjak Log pri Brezovici 1985
2806 Silvo Polc Mežica 1969
2807 uroš jovanovič Dol pri Hrastniku 1970
2808 Marjeta Nemeš Murska Sobota 1978
2809 Miha Močnik Dob 1989
2810 Urša Kopač Vodice 1992
2811 Barbara Jordan Novo mesto 1986
2812 Vojka Lipovšek Polc Mežica 1963
2813 Ivica Žlogar Ljubljana Priprave Ljublj 1967
2814 Tjaša Perpar Ivančna Gorica 1998
2815 Nadja Čelofiga Mengeš 1993
2816 Danica Krajnc Šmartno ob Paki 1958
2817 Borut Hribar Dolenjske Toplice 1980
2818 Andraž Žemva Zgornje Gorje 2003
2819 Jan Omejc Škofja Loka 1991
2820 Simon Vurušić Straža Fit klub 1982
2821 Nives Skube Žirovnica 1996
2822 Danijel Bastašič Maribor ŠD Brezje 1964
2823 Nina Krajnc Braslovče 1981
2824 Albinca Vurušić Straža Fit klub 1985
2825 Gregor Aksentić Postojna 1978
2826 Jelka Šturm Kočevje 1973
2827 maja bogataj kamnik 1958
2828 PAVLE VOJSKA Dob 1963
2829 Polona Zupet Žnidaršič Ljubljana 1964
2830 Aleksandar Ležaić Ljubljana 1985
2831 Matjaž Žnidaršič Ljubljana 1964
2832 Lea Krt Škofja Loka 1984
2833 Aleš Bertoncelj Škofja Loka 1969
2834 Klemen Dolenc Vodice 1990
2835 ŠPELA TROTOVŠEK GROSUPLJE 1977
2836 Nina Kosjer Dol.Toplice 1979
2837 Simona Kravcar Ljubljana 1985
2838 Gašper Žbogar Zaprikraj 1 desno pasna skupnost 1989
2839 robert hodnik bohinjska bistrica 1983
2840 Eva Božnar Črnuče 1996
2841 Mateja Zupančič Škofljica 1986
2842 Tina Posavec Ljubljana Gibit 1987
2843 Matej Smrekar Kropa AGP PRO 1983
2844 Mojca Demšar Radovljica AGP PRO 1972
2845 Bogdan Finžgar Kranj AGP PRO 1961
2846 Mateja Breščak Dobravlje AGP PRO 1975
2847 Marjan Lotrič Zg. Besnica AGP PRO 1951
2848 Robert Zrimšek Logatec AGP PRO 1961
2849 Luka Krnc Preddvor AGP PRO 1990
2850 Marjan Bogataj Preddvor Športno društ 1969
2851 Emil Kač Bled 1962
2852 Andrej Hudomalj Ljubljana Vzajemna 1975
2853 Rok Goli Kranj Vzajemna 1978
2854 Marko Luštrek Ljubljana Vzajemna 1972
2855 Sabina Luštrek Ljubljana Vzajemna 1972
2856 Nataša Prosenc Ljubljana Vzajemna 1976
2857 Nataša Bučan Ljubljana Vzajemna 1965
2858 Mateja Jereb Ljubljana Vzajemna 1975
2859 Matija Bartol Ljubljana Vzajemna 1981
2860 Jure Marin Ljubljana Vzajemna 1987
2861 Darja Šporar Oblak Ljubljana Vzajemna 1965
2862 Andrej Kneževič Škofja Loka ŠD Osovnikar 2003
2863 Sašo Koser Ljubljana Hervis 1972
2864 Gregor Kustec Škofja Loka ŠD Osovnikar 1971
2865 Boštjan Geiser Ljubljana Hervis 1978
2866 Robert Mesicek Ljubljana Hervis 1970
2867 Simon Draganic Maribor Hervis 1980
2868 Luka Kustec Škofja Loka ŠD Osovnikar 2003
2869 Maša Kustec Škofja Loka ŠD Osovnikar 2000
2870 Besim Bajraktari Ljubljana Hervis 1982
2871 Matjaž Volkar Ljubljana Hervis 1974
2872 Nataša Prašnikar Ljubljana Hervis 1967
2873 Martina Osolnik Šikovec Ljubljana Hervis 1998
2874 Matej Mato Hribar Kamnik Hoka One One 1971
2875 Mojca Koligar Kranj Hoka One One 1982
2876 Aljoša Smolnikar Moravče Hoka One One 1977
2877 Urška Kajtner Celje Hoka One One 1985
2878 Špela Kajtner Celje Hoka One One 1990
2879 Rok Erjavec Litija Hoka One One 1976
2880 Miha Vrbinc Novo mesto 1976
2881 Edita Jelen Portoroz CMA CGM 1982
2882 Petra Vouk Izola CMA CGM 1975
2883 Margareta Maticic-Milicev Portoroz CMA CGM 1971
2884 Ivan Andric CMA CGM 1984
2885 Vedran Cupac CMA CGM 1982
2886 Nina Kozlan Koper CMA CGM 1990
2887 Mirjam Rudl Koper CMA CGM 1982
2888 Martina Žigante Škofije CMA CGM 1985
2889 Branko Oulic Koper CMA CGM 1982
2890 Mónika Németh Budimpešta CMA CGM 1985
2891 Ilona Asztalos Budimpešta CMA CGM 1981
2892 Dragan Pajović Beograd CMA CGM 1978
2893 Petra Glinšek Velenje Priprave Ljublj 1986
2894 Minka Ivančič Medvode Badminton klub 1965
2895 Stojči Gligorević Ljubljana- Polje 1967
2896 Rok Jelovčan Postojna / 2002
2897 Franci Snedec preddvor Canifit team 1961
2898 Andrej Kavčič Škofja Loka 1978
2899 Jernej Gregorin Domžale Žgance.jem 1981
2900 Maša Gabrič Naklo 1989
2901 Joze Debeljak skofja loka 1987
2902 Rok Dolžan Jesenice Conditus 1985
2903 Maja Bizjak Jesenice Conditus 1990
2904 Tinka Vilman Jesenice Conditus 1984
2905 Charles Sampa Hrušica Conditus 1986
2906 Marijana Banožić Domžale 1987
2907 Venčeslav Japelj KOPER - CAPODISTRIA 1951
2908 Miha Žargi Kamnik Priprave 1995
2909 Karin Rus Ig Priprave 1991
2910 Rok Gradišnik Ponikva Priprave Ljmara 1993
2911 Nina Fajfar Ljubljana 1985
2912 Aleš Zupan Ljubljana 1966
2913 Mojca Žižek Maribor 1979
2914 Domen Rant Poljane Svet24 1969
2915 Sandi Drakšler Ljubljana Hervis 1973
2916 Kristian Zupan Ljubljana 1990
2917 Karmen Zupan Ljubljana 1990
2918 Miha Peklenik Kranj 1994
2919 Robi Mikuž Hotedršica ŠD Hotedršica 1976
2920 Mateja Jemec Škofja Loka 1998
2921 jozo garic rovinj 1976
2922 Katja Prašnikar B Laze 1981
2923 Jasmin Ajdnik Celje 1991
2924 Jošt Skubic Višnja Gora 1998
2925 Tadeja Ravlan Šmartno pri SG 1984
2926 Romana Jemec Opeka Grahovo TKD Sovica 1968
2927 HELENA TOMŠIČ PIVKA 1980
2928 VILMA BIRSA BRANIK URBANI TEKAČI 1961
2929 Franci Melink Kanal 1987
2930 Lana Kotar Medvode 1996
2931 Erika Stegel Postojna 1970
2932 Nada Prodan Sežana 1970
2933 Nika Filipčič Sežana 2002
2934 Monika Jenko Valburga SKB 1973
2935 Alenka Vrhovec Trebnje SKB 1980
2936 Matija Kozmus Celje SKB 1976
2937 Mateja Jenič Ljubljana SKB 1984
2938 Anze Strajnar Radovljica 1994
2939 Alen Vogelnik Radovljica 1991
2940 Rok Ivanšek Brežice 1990
2941 Jelena Šteblaj Kočevska Reka MORIS 1968
2942 Rok Dežman Ljubljana NeverGiveUp 1981
2943 PAOLO LEGISA SEZANA 1973
2944 Sašo Balovski Kočevje 1969
2945 Tjaša Mali Golnik 2005
2946 Gregor Mali Golnik 1974
2947 Romana Mali Golnik 1976
2948 Aleksandra Hribernik Polzela 1971
2949 Tatjana Polak 3320 Mdance 1970
2950 Jože Skodlar Naklo 1975
2951 Marina Hribernik Slovenj Gradec 1986
2952 SEBASTJAN BOŠTJANČIČ PODGRAD Hella Saturnus 1988
2953 DAVID PREDANIČ BREŽICE Hella Saturnus 1987
2954 KLEMEN SUKIČ TRZIN Hella Saturnus 1975
2955 BOŠTJAN GVARDJANČIČ DOMŽALE Hella Saturnus 1969
2956 ANDREJ KREJAN LJUBLJANA Hella Saturnus 1971
2957 BOŠTJAN MENCIN GROSUPLJE Hella Saturnus 1994
2958 DEJAN DRAMIČANIN POSTOJNA Hella Saturnus 1986
2959 UROŠ KEJŽAR GROSUPLJE Hella Saturnus 1970
2960 ROK SEŠELJ ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU Hella Saturnus 1993
2961 IZTOK NARED POSTOJNA Hella Saturnus 1986
2962 SIMON RENAR LJUBLJANA Hella Saturnus 1985
2963 ALEŠ KRUMPAK PODPLAT Hella Saturnus 1989
2964 ADIS LOZIĆ IDRIJA Hella Saturnus 1986
2965 BORIS KRAMAR LJUBLJANA Hella Saturnus 1962
2966 KRISTJAN JAZBEC DUTOVLJE Hella Saturnus 1986
2967 DAMJAN LOKNAR LJUBLJANA Hella Saturnus 1987
2968 ROK HRASTAR MORAVČE Hella Saturnus 1988
2969 MITJA ŽAGAR POSTOJNA Hella Saturnus 1983
2970 GAŠPER KUHAR DOMŽALE Hella Saturnus 1986
2971 DEJAN MARTINC STAHOVICA Hella Saturnus 1989
2972 ALJAŽ BERGINC SLOVENSKE KONJICE Hella Saturnus 1990
2973 ANDREJ BEZJAK ŠMARTNO OB PAKI Hella Saturnus 1977
2974 PATRICIJA BREZOVAR LJUBLJANA - DOBRUNJE Hella Saturnus 1990
2975 KATJA MIHORKO LJUBLJANA Hella Saturnus 1992
2976 PETRA ŠMITEK LJUBLJANA Hella Saturnus 1989
2977 MAJA MOČNIK VISOKO - KRANJ Hella Saturnus 1984
2978 ANA AVSEC BEGUNJE NA GORENJSKEM Hella Saturnus 1991
2979 SENDI MIĆIĆ VELENJE Hella Saturnus 1986
2980 LIDIJA GALIJAŠEVIĆ LJUBLJANA Hella Saturnus 1984
2981 ROMANA LIPAR PREDVOR Hella Saturnus 1978
2982 Živa Rus Bles 1999
2983 Niki Antolovic S. Marezige Ekipca 1988
2984 Sara Gulja Koper Ekipca 1991
2985 Ana Škrbina Izola Ekipca 1987
2986 Mateja Dolžan Jesenice Conditus 1987
2987 Ksenija Vitelić Koprivnica Škola trčanja 1984
2988 Željko Kezić Zagreb Run Croatia 1975
2989 Nino Cokan Celje Hervis 1972
2990 Brigita Langerholc Naklo Hervis 1976
2991 Dejan Lenart Ljubljana Hervis 1977
2992 Aleš Hostnik Trebnje Priprave 1984
2993 Simona Markovič Ljubljana Priprave 1991
2994 Irena Istenič Ljubljana Nissan 1975
2995 Damir Krstanović Kranj 1982
2996 Tomaž Franko Mengeš 1967
2997 Robert Srabotič Vodice 1966
2998 Gvido Škaper Kuzma 1970
2999 Vesna Borovnik Lesjak Maribor Sama svoja 1982
3000 Tadeja Knez Dob 1976
3001 Žiga Križnik DOMŽALE 1991
3002 Leonida Trošt Koper 1969
3003 Gasper Torkar Bled 2007
3004 Urh Torkar Bled 2005
3005 PETER Torkar Bled 1974
3006 Grega Derlink Bled 1982
3007 Miha Šolar Lesce 1982
3008 Ferim Damajlovski Begunje 1979
3009 Samo Podgorelec p Istrski maraton 1974
3010 Zorana Medarić Portorož Istrski maraton 1977
3011 Samir Skrobo Sarajevo Coca Cola 1978
3012       Aleksanda Pogač Zagreb Coca Cola 1973
3013       Snježana Jurković Zagreb Coca Cola 1971
3014       Aleksanda Novaković Zagreb Coca Cola 1992
3015       Ivana Dubičanac Zagreb Coca Cola 1982
3016       Sandra Kupanovac Zagreb Coca Cola 1980
3017       Darko Tomić Zagreb Coca Cola 1968
3018       Željka Dubičanac Zagreb Coca Cola 1984
3019       Merima Šehović Bihać Coca Cola 1967
3020   Mandina Verović Zagreb Coca Cola 1980
3021   Sara Tiefengraber Trzin Coca Cola 1993
3022   Denis Radić Zagreb Coca Cola 1964
3023   Teodora Čutura Banja Luka Coca Cola 1990
3024   Mladen Župa Zagreb Coca Cola 1968
3025   Adna Džuho Sarajevo Coca Cola 1995
3026   Adna Fazlić Sarajevo Coca Cola 1991
3027   Borut Rozman Ljubljana Coca Cola 1965
3028   Dragan Pišonić Zagreb Coca Cola 1964
3029   Igor Brnečić Rijeka Coca Cola 1974
3030   Kemal  Pihljak Sarajevo Coca Cola 1980
3031   Želimir Jakovac Rijeka Coca Cola 1981
3032   Ivan Zupan Celje Coca Cola 1958
3033   Bozidar Trnovsek Grize Coca Cola 1962
3034   Dejan Maleševac Novo mesto Coca Cola 1992
3035   Kristijan Zrinić Pula Coca Cola 1970
3036   Ivana Blekić Zagreb Coca Cola 1979
3037   Ana Sedak Keglevic Zagreb Coca Cola 1977
3038   Igor Balić Sarajevo Coca Cola 1980
3039   Semir Delić Sarajevo Coca Cola 1964
3040   Ivica Skočić Zagreb Coca Cola 1978
3041   IanEmerik Leko Zagreb Coca Cola 1995
3042   Tamara Drezner Zagreb Coca Cola 1989
3043   Vera Vrečko Celje Coca Cola 1963
3044   Antonio Gluščić Labin Coca Cola 1985
3045   Jasmina Ademović Zagreb Coca Cola 1990
3046   Vladimira Jukić Zagreb Coca Cola 1994
3047   Nijal Zubovic Sarajevo Coca Cola 1977
3048   Ermin Valjevcic Sarajevo Coca Cola 1988
3049   Danijel Bebek Zagreb Coca Cola 1989
3050   Ivan Vucic Zagreb Coca Cola 1981
3051   Admir Kunalić Sarajevo Coca Cola 1984
3052   Adnan Avdić Sarajevo Coca Cola 1986
3053   Kenan Pašić Sarajevo Coca Cola 1994
3054   Gordan Drnas Zagreb Coca Cola 1994
3055   Zala Koder Trzin Coca Cola 1993
3056   Toni Stilinović Rijeka Coca Cola 1993
3057   Tomaž Tomažič Trzin Coca Cola 1993
3058   Luka Schnabl Trzin Coca Cola 1993
3059   Tina Kanzić Trzin Coca Cola 1993
3060   Luka Tosić Trzin Coca Cola 1988
3061   Boban Mjerimacka Trzin Coca Cola 1982
3062   Ivana Tosić Zagreb Coca Cola 1984
3063   Danijela Markotić Zagreb Coca Cola 1989
3064   Ivana Miholjek Pavlinić Zagreb Coca Cola 1979
3065   Adnan Kovačević Sarajevo Coca Cola 1992
3066   Melita Pusnik Trzin Coca Cola 1992
3067 Jernej Pikel Trzin Coca Cola 1992
3068 Robert Zupancic Trzin Coca Cola 1992
3069  Jasmin Ugarak Zagreb Coca Cola 1989
3070  TihanaTea Mušica Zagreb Coca Cola 1991
3071 Boštjan Vihtelič Ljubljana Petrol 1961
3072 Nataša Rozman Kavčič 4212 Visoko Petrol 1970
3073 Mateja Klopčič Radomlje Petrol 1987
3074 BOJAN VOZLIČ ZAMUŠANI Petrol 1975
3075 Urška Kalan Naklo Petrol 1994
3076 Vesna Oražem Dolenja vas Petrol 1970
3077 Timotej Lapajne Kranj Petrol 1978
3078 Živa Južnič Ljubljana? Petrol 1983
3079 JANJA PETRIČ KAMNIK Petrol 1983
3080 Martin Cerar Prapreče Petrol 1982
3100 Rado Mezek Klagenfurt 1974
3101 Elvira Lihović Sarajevo NGO Marathon Sa 1982
3102 Amela Trožić Sarajevo 1984
3103 Gabrielle Thibault Gatineau 1997
3104 Suncica Babic Zagreb Omega 1982
3105 Albin Bačun Zagreb IND 1984
3106 Dorotea Crvenkovic Zagreb 1978
3107 Sonja Dragojević Karlovac Ind 1961
3108 Marko Erak ZAGREB NikaPika 1982
3109 Ana Fak Rijeka Torpedo runners 1992
3110 Saša Horvat Prelog TK Kotoripski b 1991
3111 Tomislav Hrenar Zagreb IND 1975
3112 Ivan Ivekić Rijeka UNISAFE 1975
3113 Zeljko Kezic Zagreb AK Sljeme 1975
3114 Slavica Kezic Zagreb 1984
3115 Martina Lukežić Zagreb 1987
3116 Ana Marak Karlovac Ind 1982
3117 Tea Marić Rijeka Individual 1988
3118 Kresimir Musa Samobor IND 1977
3119 Andrej Prošev Zagreb 1988
3120 Jelena Raguž Zagreb 1989
3121 Lana Remenar Zagreb Adidas Runners 1982
3122 Tanja Ružić Opatija Torpedo Runners 1977
3123 Kristijan Sminderovac Koprivnica 1974
3124 Tomislav Šegavić Karlovac IND 1979
3125 RENATA ŠEVERDIJA VIŠKOVO Torpedo Runners 1973
3126 Ivica Špiljar Petrinja Atletski klub S 1991
3127 Sonja Tica Zagreb 1982
3128 Andrea Tuđa Rijeka Individual 1987
3129 Frano Bakaric Split AK Hajduk Split 1977
3130 Petra Bakaric Split AK Hajduk Split 1978
3131 Meliha Vukalić Zagreb AK Sljeme 1978
3132 Renata Vusilović Čakovec Ind 1968
3133 Ante Živković Metković AK Dubrovnik 1990
3134 Ivan Župan Zagreb Triatlon klub M 1980
3135 Žiga Novak Prague 1987
3136 Lukas Pacak Praga TURBO M 1978
3137 Simone Reinhardt Worms LLG Wonnegau 1972
3138 Denis Bandi Trieste 1976
3139 Tanja Bratoš Devin-Nabrežina 1974
3140 Jakob Kralj Trst AK Bor 2002
3141 Jasna Kralj Trst Urbani tekači 2006
3142 Jasmin Rudež Trst Urbani tekači 1972
3143 SHIGERU MATSUMOTO KOBE Kobe City Athle 1969
3144 Nevena Danilovic Belgradde BRC 1985
3145 Alfonso Anton Lopez Barcelona 1964
3146 Alan Boyle Wigan Wigan Harriers 1952
3147 Oliver Leat Wimborne 2002
3148 Claire Willis Barry 1971
3150 Matjaž Mohorič Ljubljana Triatlonski klu 1964
3151 Damjana Jerše Škofljica 1970
3152 ERIKA tuta KOBARID, KOBARID 1974
3153 marijan jazbec sebenje 30a 1959
3154 Duša jazbec Križe 1960
3155 nika juvan prevlje 1999
3156 Jernej Potočnik Ljubljana Svet24 1977
3157 Urša Cunder Logatec Svet24 1990
3158 Katja Božič Domžale Svet24 1972
3159 Andreja Comino Ljubljana Svet24 1972
3160 matjaž lešničar ormož 1987
3161 Zala Skomina Ljubljana 1989
3162 Peter Gregorčič Tolmin RD Lahnica 1973
3163 Bruna Benedejčič Tolmin RD Lahnica 1967
3164 Metod Kutin Tolmin RD Lahnica 1971
3165 Jernej Murovec Tolmin RD Lahnica 1980
3166 Bogomir Dolenc Velenje Mali vitez 1976
3167 Mezeg Robert Kranj 1967
3168 DAVID RUPNIK piran PIRAN 1962
3169 Jan Soldat Ljubljana 1993
3170 Teja Podjed preddvor 1996
3171 Nejc Mekiš Ljubljana 1984
3172 Vesna Mekiš Ljubljana 1986
3173 Sabrina Čendak Lucija 1989
3174 Jernej Rozman Jesenice 1990
3175 Dragica Jalovec Kocevje 1964
3176 Jan Breznik Krško Ak velenje 1990
3177 dušan nolimal ljubljana 1954
3178 Mojca Slabe Ljubljana Happy Gym 1981
3179 Laura Kodrič Branik 1980
3180 Alenka Kolman Radovljica Tecemo z nasmeh 1967
3181 nives skočajič ljubljana 1956
3182 Aljaž Krašovec Vrhnika LJ tekači 1984
3183 Nina Pušnar kanal 1987
3184 Alenka Vindiš Kranj 1969
3185 Barbara K. Livk Škofja Loka 1978
3186 Mirko B. Miklič Ljubljana 1965
3187 Tevž Černigoj Ljubljana Petrol 1986
3188 Stane Moroz Hotedrščica Petrol 1963
3189 Jelenko Jandrić Ljubljana Petrol 1993
3190 monika pavšič nova gorica 1987
3191 ROBERT STOK ŠKOFIJE 1970
3192 Maja Stepan Ljubljana / 1986
3193 tina žlogar ljubljana 1998
3194 Katja Cvek Tolmin 1993
3195 Joachim Lesjak Ljubljana 1966
3196 Marina Premože Ljubljana 1972
3197 Petra Glušič Prevalje 2001
3198 sara glušič prevalje 1999
3199 Tjaša Kreft Lukovica 1994
3200 NATALIJA MERČNIK LJ. ŠMARTNO 1975
3201 Rajko Merčnik Lj. Šmartno 1977
3202 Gregor Gašperšič Kamna Gorica Tečemo z nasme 1972
3203 Alan Hajdinjak Koper 1967
3204 Tim Rutar Kranj 2002
3205 Ajda Rutar Kranj 2005
3206 Ciril Repnik Ljubljana 1966
3207 Petar Bajan Ljubljana 1976
3208 Natasa Anzur Ljubljana 1981
3209    Harisa Karajković Sarajevo Coca Cola 1987
3210    Sašo Rebolj Ljubljana Coca Cola 1971
3211    Urška Novak Ljubljana Coca Cola 1985
3212    Barbara Lazič Ljubljana Coca Cola 1970
3213    Uroš Sojer Ljubljana Coca Cola 1976
3214    Janez Mulej Jesenice Coca Cola 1981
3215    Luka Ljubič Ljubljana Coca Cola 1988
3216    Sebastjan Šuštar Ljubljana Coca Cola 1982
3217    Katja Jerič Ljubljana Coca Cola 1987
3218    Blaž Galjot Ljubljana Coca Cola 1989
3219    Mitja Kemperle Ljubljana Coca Cola 1982
3220    Lara Dular Ljubljana Coca Cola 1995
3221    Davorin Toš Ljubljana Coca Cola 1985
3222 SILVANA JEZERŠEK GORENJA VAS KBK TRAIL-ŠDMH 1970
3223 BOŠTJAN JEZERŠEK GORENJA VAS KBK TRAIL-ŠDMH 1970
3224 Kemal Pihljak Ljubljana Coca Cola 1989
3225 Roberta Mohar Ljubljana Coca Cola 1989
3226 Žana Šutič Ljubljana Coca Cola 1989
3227 Urša Mlinar Ljubljana Coca Cola 1989
3228 Boris Križnar Smlednik 1955
3229 Mira Novak Dragomelj 1980
3230 Aleš Sušnik Kranj 1979
3231 Luka Kogovsek Trzin 1973
3232 Igor Praznik Kranj 1973
3233 Stane Galič Novo mesto 1962
3234 JURE KOŠIR BLED / 1972
3235 Renata Caktaš Ljubljana 1989
3236 Branka Bajec Nova Gorica Coca Cola 1989
3237 Nejc Bricelj Ljubljana Coca Cola 1989
3238 Katja Zelenko Šentilj Coca Cola 1989
3239 Damjana Vidmar Grdina Lokev Coca Cola 1989
3240 Mojca Tičer Loka pri Žusmu Coca Cola 1989
3241 luka starec škofljica Coca Cola 1989
3242 ANDREJ SEČKO BELTINCI Coca Cola 1989
3243 Petra Pozek Adlešiči Coca Cola 1989
3244 Jurij Pek Maribor Coca Cola 1989
3245 BORIS CVETKO PODGORCI Coca Cola 1989
3246 Tamara Pintar Ajdovščina Coca Cola 1989
3247 Urška Golež Podplat Coca Cola 1989
3248 Borut Pintar Ajdovščina Coca Cola 1989
3249 Anita Gorše Gorše Stari trg pri Ložu Coca Cola 1989
3250 Tamara Pintar Ajdovščina Coca Cola 1989
3251 Silvester Golež Podplat Coca Cola 1989
3252 Jožica Golež Podplat Coca Cola 1989
3253 Petra Grmek Novo mesto Coca Cola 1989
3254 Jožef Jeraj Ivančna gorica Coca Cola 1989
3255 lucas jeraj ivancna gorica Coca Cola 1989
3256 Miha Klavzar Nova Gorica Coca Cola 1989
3257 Klemen Križaj Nova Gorica Coca Cola 1989
3258 Josip Jeraj ivancna gorica Coca Cola 1989
3259 Jan Gucek Velenje Coca Cola 1989
3260 Nik Klavzar Nova Gorica Coca Cola 1989
3261 Sebastjan Kostadinovič Tolmin Coca Cola 1989
3262 Manja Maver Ljubljana 1985
3263 Marko Breščak Ljubljana Nissan 1986
3264 Slavka Drobnič Ljubljana Nissan 1975
3265 Janez Jaklič Ljubljana 1967
3266 Dušan Podlogar Zasip ŠD Pokljuka 1960