Pregled prijav za tek Ozarin rekreativni tek
Št. Ime Priimek Kraj Klub Letnik Plačano
101 test test test VARUH ZDRAVJA 2003
102 Andrej REPOVŽ Ljubljana 1981
103 Andrej REPOVŽ Ljubljana 1981
104 Marko Roblek Preddvor Vitezi Dobrega 1976
105 Hiacinta Klemenčič Gorenja vas ŠDMH 1974
106 Marija Klemenčič Gorenja vas 2001
107 SIMONA KAURIN KRKA 1976
108 Petra Kovač Kranj 1981
109 Klemen Kovač Kranj 1974
110 Tatjana Bevk Preddvor ŠDMH 1966
111 Sara Strekelj Gorenja vas 1984
112 Mark Strekelj Gorenja vas 2008
113 Naja Strekelj Gorenja vas 2010
114 Marjeta Lukežič Medvode 1963
115 Klara Rant LJ.ŠIŠKA 2006
116 GAŠPER RANT LJ.ŠIŠKA 2003
117 KLEMEN RANT LJ.ŠIŠKA 1981
118 David Horvat Portorož 2001
119 Igor Rejc Gorenja vas 1983
120 Irena kostanjevec Šenčur 1950
121 Ančka Jenko Šenčur 1956
122 Janez Jenko Šenčur 1952
123 Luka Kostanjevec kranj 2001
124 Gašper Kostanjevec kranj 1997
125 Marko Hirtl Slovenj Gradec 1982
126 Marko Dornik Slovenj gradec 1986
127 Miša ZIDAR Ljubljana 1969
128 Slavka Zajc Ljubljana 1949
129 Julija Srpčič Šentjernej 2004
130 Eva Pribić Ljubljana 2004
131 Dragana Pribić LJUBLJANA 1968
132 Klara Srpčič Sevnica 1997
133 Klara Srpčič Sevnica 1997
134 Petra Šibilja Sevnica 1995
135 Jan Trstenjak Miklavz 2006
136 Pavle Klemenčič Mengeš KD - MENGEŠ 1963
137 Mirta Pehnec Zagreb IND 1997
138 Ravi Jain Ljubljana 1979
139 Divyansh Jain Ljubljana 2007
140 Darsh Jain Ljubljana 2011
141 Megha Jain Ljubljana 1984
142 Somveer Ahlawat Ljubljana 1985
143 Mayank Ahlawat Ljubljana 2013
144 Mukesh Chandra Ljubljana 1983
145 Ina Grah Medvode 2011
146 Teo Grah Medvode 2007
147 Lucija Šušteršič Medvode 1976
148 Peter Potočnik Kranj 1975
149 Lara Potočnik Kranj 2003
150 Maja Potočnik Kranj 2004
151 Anja Gomboši Gornja Radgona 1979
152 Jernej Neubauer Ljubljana Dobrunje Team Jneventi 1980
153 Natasa Žebovec Ljubljana Dobrunje Team Jneventi 1982
154 Sabina Askov Vrhovec Ljubljana 2005
155 Sabina Askov Vrhovec Ljubljana 2005
156 Matej Žajdela Ptuj Team Jneventi 1981
157 Ema Kolmanko Ljubljana 2005
158 Lara Vrhovec Askov Ljubljana 2008
159 Kateryna Lypetska Ukraine 1982
160 Anja Fabiani Ljubljana 1968
161 Milena Bajec Radomlje 1967
162 Herman Bajec Radomlje 1965
163 Rok Bijol Dolenja vas 1973
164 Brigita Bijol Dolenja vas 1982
165 Matevž Marenče Mirna Peč 2011
166 Marko Luksic Lukšič Mavcice Zlati rez 1966
167 Martina Škrjanec Ptuj ZUDV Dornava 1982
168 Klementina Štebih Ptuj ZUDV Dornava 1984
169 Matej Bergant Mengeš Športna Skupin 1990
170 Andrej Corn Ljubljana Športna Skupin 1986
171 Katja Kovačič Kokošar Kamnik 1979
172 Matej Kokošar Kamnik 1979
173 Klara Zorčič Ljubljana - 2009
174 Maks Zorčič Ljubljana - 2006
175 Irena Petrovič Hajdina 1966
176 Irena Petrovič Hajdina 1966
177 Julija Dečman Ljubljana 2015
178 Klemen Dečman Ljubljana 2012