Pregled prijav za tek 10km
Št. Ime Priimek Kraj Klub Letnik Plačano
101 Danijel Mihelj Ljubljana 1981
102 IGOR TOMIČ GORENJA VAS 1983
103 Igor Zonik Bled 1977
104 Marko Novak Bled 1961
105 mateja repe bled 1977
106 ANICA Krže Ribnica Klub ponosnih p 1961
107 Dejan Dobnikar Preddvor 1987
108 Edvard Zagrušovcem Celje Gamsi celjski 1964
109 Saša S. Golčman Celje Gamsi Celjski 1972
110 Gašper Sitar Kranj 1978
111 Alen Novak Celje 1989
112 Tomaž Farčnik Vransko 1986
113 Jelena Juvan Ljubljana 1976
114 Gorazd Starman Šenčur Vitezi dobrega 1984
115 Petra Kadivec Domžale 1991
116 Polona Bračič Dob 1981
117 Maruša Benedik Bohinjska Bistrica / 1990
118 Anja Kos Domžale 1988
119 martina zagrušovcem Celje GAMSI CELJSKI 1971
120 Andrej Pezdirc Novo mesto 1983
121 Helena Ribič Velenje Tk Velenje 1977
122 Aleš Pograjec Dol pri Ljubljani ŠD Elektro Lju 1979
123 Matic Slapšak Ljubljana 1980
124 JANJA POLJŠAK NOVO MESTO 1970
125 Gregor Godec Kresnice 1995
126 mARTINA Zagrušovcem Celje GAMSI CELJSKI 1971
127 Rosvita Kreft Velenje 1971
128 TINA MARAŽ GORENJA VAS 1978
129 Matjaž Gorenc Domžale 1979
130 ALENKA MEDEN CERKNICS FRIZERDTVO LENA 1972
131 Eva Sodja Bohinjska Bistrica / 1995
132 Andrej REPOVŽ Ljubljana 1981
133 MARKO POLJŠAK NOVO MESTO 1970
134 Gasper Rebernak Zgornja Loznica 1987
135 Igor Golčman Celje Gamsi Celjski 1965
136 Vesna Pinter Prevorje 1995
137 Anita Kralj Repše Novo mesto Suddenly Diabet 1978
138 Vesna Pinter Prevorje 1995
139 Matej Kirar Škocjan Vitezi dobrega 1982
140 Nino Rejc Zirovnica PGD Zabreznica 1974
141 Matic Verbic 1000 ljubljana 1989
142 Gorazd Repše Novo mesto Suddenly Diabet 1980
143 Rok Kosec Mengeš 1977
144 Jani Robič Radovljica 1975
145 Žan Keglič Ponikva 1995
146 Luka Golčman Celje Gamsi Celjski 2001
147 Slavko Mislej Kranj 1975
148 Justina Koprivšek Domžale 1953
149 Gregor Pirih Železniki 1987
150 Igor Lokar Mirna TVMK 1974
151 Matej Kočar Ljubljana 1986
152 Eva Gnezda 1000 ljubljana 1995
153 urska kompare Ljubljana 1978
154 Izidor Jug Radizel 1981
155 Rok Prelc Košana ŠD Košana 1987
156 Tamara Feužer Kamnik 1982
157 Matjaž Vodlan Domžale Fuzbalobsredah 1980
158 Mateja Sterk Raka 1981
159 Uroš Lindič Krmelj 1986
160 Suzana Jazbec Zrece 1987
161 Pika Neža Pajnič Vrhnika NGU 1974
162 Klemen Rojnik Ljubljana 1979
163 Nena Ratko Nova Gorica 1985
164 Sonja šneberger Ptuj Leteči kurenti 1968
165 Neža Bergant Preddvor 1983
166 HORTENSIA ERAJ LJUBNO OB SAVINJI šd mozirje 1974
167 ALENKA SKOK MOZIRJE, MOZIRJE šd mozirje 1960
168 teja mikolič boštanj 1984
169 Lucija Poje Dolenja vas Bar Henigman 1973
170 Uroš Kralj Radovljica Vitezi dobrega 1976
171 STANISLAVA SLIVNIK LJUBLJANA PRIPRAVE NA LJU 1958
172 Simon Virtič Šentjur 1980
173 Boštjan Livk Skofja Loka #MiSmoKleZaradH 1968
174 Matej Keglevič Pesnica pri Mariboru Malijunaki 1981
175 Marko Poje Dolenja vas Bar Henigman 1968
176 matija jekovec ljubljana 1979
177 Gašper Forjanič Ljubljana 1985
178 ANDREJ OREŠEK PTUJ LETEČI KURENTI 1972
179 Barbara Livk Kafol Škofja Loka #MiSmoKleZaradH 1978
180 BORIS SLIVNIK LJUBLJANA PRIPRAVE NA LJU 1955
181 Bojana Redenšek Krmelj 1978
182 Jaka Urbanc Izola 1982
183 Stanko Livk Skofja Loka #MiSmoKleZaradH 1978
184 SAŠO NOVAK LJUBLJANA HAPPY GYM 1979
185 ŽORŽ PETROVSKI LJUBLJANA trenert 1958
186 Polona Čadež Kranj 1980
187 David Sinkovič 040/579-865 Športne Aktivn 1980
188 Branko Auguštin Slovenska Bistrica 1979
189 Mojca Lebenicnik Zagorje ob Savi 1983
190 Andrej Pogacar Kranj Kavka 1952
191 Robert Vindis Altötting 1981
192 Damjan Zemljič Benedikt 1980
193 Franc Borisek Zagorje ob Savi 1973
194 Goran Varek Podnart 1972
195 Andrej Pogacar Kranj Kavka 1952
196 Miha ČUFER Kranj 1983
197 Neža Blatnik Medvode 1988
198 Franc Pristov Bled 1951
199 Nataša Lang Škofljica 1972
200 Suzana Zorko Novo mesto Tekaška vadba 1975
201 Maja Cerar Dob 1984
202 Aleš Tepina Medvode 1979
203 MIRJANA Š. OREŠEK PTUJ LETEČI KURENTI 1977
204 Tina ČUFER Kranj 1985
205 RAJKO Merčnik LJ.- ŠMARTNO 1977
206 Lucija Podbrežnik Mojstrana 1978
207 NATALIJA Merčnik LJ.- ŠMARTNO 1975
208 Valentina Lipičnik Celje 1975
209 Lucija Korbar Cerklje 1993
210 Pavle Klemenčič Mengeš TIMING Ljubljan 1963
211 Boris Žnidar Bled 1976
212 Tomaž Vok Petrovče 1969
213 Tomaž Vok Petrovče 1969
214 Tomaž Vok Petrovče 1969
215 Nataša Pograjec Celje 1974
216 Jurček Tomažič Celje 1986
217 Ksenija Vitelić Koprivnica Škola trčanja 1984
218 Samo Frantar Lesce 1982
219 Viktor Markič Naklo 1976
220 Kristina Žnideršič Nova Gorica ŠD Elektro Pr 1979
221 Boris Žnideršič Nova Gorica ŠD Elektro Pr 1977
222 Sadik Mujkić Radovljica AK Radovljica 1968
223 Nataša Babnik Naklo 1979
224 Nataša Babnik Naklo 1979
225 Andrej Dolničar Portorož Urbani tekači 1961
226 Grega Simčič Nova Gorica 1981
227 Predrag Đukić Radovljica 1980
228 Luka Babnik Naklo 1980
229 Marko Možina Ljubljana 2000
230 Blaž Možina Ljubljana 2004
231 Sabina Cerič Koper 1983
232 Jaka Čertanc Ljubljana-Črnuče Sinusiks.com 1981
233 BARBARA KRAJNC Celje 1976
234 URŠKA N. MAKOVEC Vipava 1987
235 Simon Sreš Beltinci - 1968
236 Pavel Makovec Vipava 1981
237 Petra Frangez Wien 1978
238 Nina Novak Ljubljana 1987
239 Tadeja Lesnika Lesnika Maribor 1973
240 Milena Šantl Maribor 1959
241 Dejan Dobravec Tržič 1982
242 Tadeja Lesnika Maribor 1973
243 Darko Mrak Laško Arpi šport 1972
244 Tadej Gombač Košana ŠD Košana 1992
245 Kaja Horvat Malmo 1993
246 Irena Skok Ljubljana 1972
247 Christian Stigsson Malmo 1992
248 Edvard Tominšek Žalec 1965
249 Petra Ropret Šenčur 3ksport 1981
250 Irena Kovačič Most ba Soči 1961
251 Iztok Gerlič Maribor 1969
252 Tilen Petkovski Celje 1991
253 Christiane Rozman Maribor 1971
254 Kristijan Vrhovnik Mojstrana 1974
255 David Panzalović Žirovnica 1986
256 Špela Novak Lukovica 1995
257 Špela Novak Lukovica 1995
258 Matjaž Kopač Tržič 1980
259 MARTINA BELAJ RIBNICA 1972
260 Milenko Jerman Ljubljana 1950
261 Karin Jerman Ljubljana 1967
262 Primož Pušnik Šentjur 1990
263 Kristijan Vrhovnik Mojstrana 1974
264 Iztok Likar Ljubljana LJ TEKAČI 1971
265 Neža Levičar Krško 1979
266 Silva ZAVAŠNIK Puconci 1964
267 Silva ZAVAŠNIK Puconci 1964
268 Matej Trinkaus Jesenice Varuh zdravja 1993
269 NINA URŠIČ IG 1980
270 Jože Penca Kostanjevica na Krki Matick 1975
271 ZDRAVKO STOJNIĆ KRANJ 1985
272 Blaž Tavčar Škoja Loka Sam svoj mojste 1980
274 Matija Šifrer Radovljica NK Lesce 2008
276 boštjan strnad kropa 1977
277 Olga Babnik Ljubljana 1976
278 Irena Gruntar Dol Vitezi 1956
279 Sara Kuhar Tržič 1992
280 Tanja Trdič Brezovica pri Lj. LJ-TEKAČI 1974
281 Katja Smrekar Slovenska Bistrica 1990
282 Špela Šavs Preddvor 1970
283 Nina Šavs Preddvor 1990
284 Manca Šavs Preddvor 1998
285 Polona Hrastnik Kranj 1978
286 Saso Skrinjar Pecine 1990
287 Davorin Zakrajšek Kranj 1968
288 Tim Hlede Ruše 1992
289 Miro Savič HRUŠICA Hruška 1960
290 Nataša Noč Radovljica 1976
291 Aleš Šinkovec Vače 1984
292 Tone Kavčič Radovljica 1976
293 Irena Varl PODNART 1968
294 Sonja Krenos Sveti jurij 81 1977
295 Vesna Prevolnik Ljubljana 1990
296 David Praznik Ljubljana Ideator.si 1976
297 Sabina Karaman Hrastnik 1990
298 Petra Znidar Ljubljana 1979
299 Peter Trinkaus Jesenice 1986
300 Ana Prišel Ljubljana 1979
301 Peter Burja Lukovica 7 1985
302 Miran Sirc Cerklje na Gor. 1972
303 Špela Novak Lukovica 1995
304 Ana Cerar Domžale 1978
305 Andrej Novak Lukovica 1965
306 Ana Cerar Domžale 1978
307 Grega Kotnik Kamnik 1990
308 Alenka Bizilj Bled 1957
309 Matej Šimnic Bled 1983
310 Špela Golias Ljubljana 1980
311 Matjaž Dokl Ljubljana / 1981
312 David Sirnik Kal ŠD Košana 1997
313 Jan Mavrin Ljubljana 1984
314 Urska Kosenina Skofja vas Postani fit s S 1989
315 Milena Petek Frankolovo Postani fit s S 1982
316 Boštjan Lesar Ljubljana 1980
317 Gregor Jagodic Kranj 1975
318 Andrej REPOVŽ Ljubljana 1981
319 Aljaž Malc Cerknica 1990
320 Jernej Hauptman Orehova vas 1992
321 Nela Drobež Ljubljana 1975
322 Nela Drobež Ljubljana 1975
323 Martin Kolarič Kamnik 1986
324 Uroš Hafner Dol pri Ljubljani Triatlon klub L 1980
325 Sara Šemrov Ljubljana 1991
326 Dejan Jovanov Podnart Pgd Zabreznica 1987
327 Dragan Saje Domžale 1982
328 Boštjan Vidrajz Grosuplje FLEX-TOOLS.SI 1975
329 Boštjan Vidrajz Grosuplje FLEX-TOOLS.SI 1975
330 Mateja Kavčič Spodnja Idrija NK Ledine 1980
331 Klemen Humerca Radovljica Vitezi dobrega 1976
332 Bojana Škabar Sežana 1961
333 Rafael Ziherl Grosuplje Abraham 1969
334 METOD MARKELJ Kranj 1975
335 Aljoša Silič Žemva Ljubljana 1977
336 Aljoša Silič Žemva Ljubljana 1977
337 Davorin Pok Murska Sobota 1983
338 Ajda Boncelj Šenčur 1990
339 Jasmina Muhič Murska Sobota 1987
340 Blažka Vončina Cerkno 1998
341 Matjaž Berčon Bled Občina Bled 1976
342 Mojca Judež Kisovec TRIMUS 1976
343 Anže Judež Kisovec TRIMUS 2002
344 Kelly Avsenik Hanson Begunje 1993
345 Zlata Živič Ljubljana 1965
346 Rado Jarc Trebnje 1955
347 Dušan Slokan Hrastnik Samorastnik 1951
348 Nina Kocjančič Ljubljana 1990
349 Jaka Jesenko Gorenja vas ŠD SVETI URBAN 1972
350 Nataša Jesenko Gorenja vas ŠD SVETI URBAN 1976
351 DITA HORVATICEK Ljubljana Priprave 1972
352 Polona Bitenc Žalec 1986
353 Mirjana Franković Ljubljana 1973
354 Vanja Vrbek Celje Gamsi Celjski 1973
355 Luka Smrkolj Medvode 1981
356 Barbara Smrkolj Medvode 1979
357 Uroš Grošelj Dob 1983
358 Ana Košuta Skok Nova Gorica 1984
359 Boštjan Skok Nova Gorica 1979
360 Aljoša Silič Žemva Ljubljana 1977
361 Katarina Vrabec Dobova 1985
362 Marko Vučajnk Dobova 1982
363 Tadeja Irmančnik Braslovče 1987
364 Andrej Gril Komenda Hitre želve Ko 1976
365 Marjan Babič Ljubljana KvadraTEK 1957
366 Damjana Vidmar Grdina Lokev 1981
367 Aleksandra Jensterle Železniki 1975
368 Mihael Porenta Kranj 1966
369 Luka Grahelj Idrija 1982
370 Jet Berdos Croydon, London PAOMs 1978
371 Bojan Babič Šmartno ob Paki 1983
372 Damjan Mulej Bled 1966
373 Valentin Pogačnik Bled 1967
374 Roman Perne Kranj 1965
375 Arijana Steblovnik Maribor Tekaška vadba 1964
376 IVAN PERGOVNIK LOGATEC LOGATEC 1955
377 Meta Turk Cerknica Sportka Žiri 1987
378 Janja Bensa Dobrovo VZ116H 1977
379 Sašo Rebolj Kamnik 1971
380 Damjan Pintar Trebnje 1978
381 Sašo Rebolj Kamnik Varuh zdravja 1971
382 Sandra Vinkovič gorisnica 2272 1961
383 SAŠA L. KAVČIČ LJUBLJANA - SMARTNO T.A.P.D. 1963
384 Jelka Voda 2250 leteči kuranti 1961
385 Matjaž Pivk Ljublnana #[DRI:m] tim 1965
386 Helena Pivk Ljubljana 1967
387 Tamara Kontelj Ljubljana 1990
388 Romama Rozman Tržič AD olimpik 1966
389 Romama Rozman Tržič AD olimpik 1966
390 Luka Sivec Trzic 1987
391 Romana Rozman Tržič AD olimpik 1966
392 Marko Knific Naklo 1971
393 Mateja Kržan LJUBLJANA Priprave 1968
394 Marko Knific Naklo 1971
395 Igor Grdina Lokev 1974
396 Maja Kovče Vrbje 1986
397 Tanja Vinkovič Gorišnica 1989
398 Violeta Jagodic Kranj 1979
399 Gregor Jagodic Kranj 1975
400 Barbara Blatnik Vinica Klub Vita 1983
401 Tamara Juricic Ljubljana 1990
402 Marko Tot Celje šd.Radost 1959
403 Drago Božiček Ljubljana Klub Vita 1973
404 Matjaž Večernik Limbuš 1981
405 Teja Škoda Železniki 1981
406 Maja Činkole ljubljana 1980
407 Katarina Koligar Šentjernej 1981
408 Sabina Otonicar Velike Lašče 1969
409 Saša Kadivec Medvode 1993
410 Vanja Presker Slovenska Bistrica Mariborski Teka 1978
411 Aleš Vanga Miklavž na Dr. polju Mariborski Teka 1974
412 nina milic ljubljana elitke 1973
413 tomaz mihelcic ljubljana 1972
414 bernarda Lainšček ljubljana elitke 1971
415 tanja štefanič ljubljana elitke 1988
416 tatjana sladič ljubljana elitke 1970
417 tanja jesenšek ljubljana elitke 1985
418 enisa brizani ljubljana elitke 1978
419 Spela Novak Ljubljana 1986
420 Barbara Šraj Brezovica SV VZE 1976
421 Gašper Kavčič Brezovica 1974
422 Wendy Burgess Norfolk Wymondham AC 1975
423 Marija Rojič Ptuj LETEČI KURENTI 1968
424 Janez Mulej Blejska Dobrava AK Radovljica 1981
425 Janja Zapušek Radovljica 1983
426 Mitja Urisek Žalec 1973
427 Sašo Lavrič Loški Potok NEVTRALIA 1992
428 Špela Vrhovec Vrhnika 1994
429 Katja Medle Brusnice 1994
430 Metka Bedek Brusnice 1997
431 Urška Bedek Brusnice 1994
432 Robert Mozetič Trst barkovljanski t 1970
433 Mitja Hafner Tenetiše Vitezi 1979
434 Sara Orazem Ribnica 1990
435 Nina Cesar Radovljica 1990
436 Anže Učakar Ljubljana 1987
437 Alojz Cerar Žirovnica 1984
438 Zvonko Pavličević Grižane 1968
439 Janez Urevc Portorož Thai-boxing clu 1986
440 jožica šiftar Gornja Radgona 1953
441 Katja Kogovšek Vrhnika 1998
442 Slavka Petraš Ljubljana ŠD Rudnik 1959
443 Benjamin Štrukelj Tržič 1980
444 Marko Trebec Kranj 4ever2gedr 1969
445 Matjaž Vrbinc Škofljica 1988
446 Mateja Škreblin Radovljica 4ever2gedr 1975
447 Luka Debevec Notranje Gorice 1989
448 Anja Puc Ljubljana 1988
449 Kristina Podlipnik Tržič 1949
450 Uroš Podbregar Gornji Grad 1982
451 Sanja Repše Logatec 1983
452 Eva Gnezda godovič 1994
453 MATIC VERBIČ LJUBLJANA 1989
454 Natasa Serbinek Ljubljana 1975
455 TINA DREMŠAK SEVNICA 1980
456 Bojan Mežek Tržič 1954
457 Marjeta Markun Borstnar IZLAKE 1988
458 Andraž Rojnik Ljubljana Olimpija TK 1981
459 Tanja Marenče Mirna Peč 1975
460 Zdenka Nena Šerbinek Ljubljana 1977
461 Natasa Serbinek Ljubljana 1975
462 Urška Petek Ivančna gorica 1982
463 Ksenija Sodja Maribor Mariborski teka 1976
464 Ksenija Sodja Maribor Mariborski teka 1976
465 Aljaž Primožič Slovenska Bistrica 1980
466 Mojca Rebolj Kamnik Varuh zdravja 1977
467 Mojca Rebolj Kamnik 1977
468 Tamara Šebela Ptuj 1991
469 Matjaz Mandelj Komenda 3K Sport 1968
470 Urška Poltrini Bevk Godovič 1970
471 Mateja Miklavčič Domžale 1985
472 Darko Pasarić CELJE 1986
473 Urška Blaznik Ljubljana-Šentvid 1988
474 Nataša Lorbek Celje 1976
475 Sanja Radenovic Ljubljana 1983
476 Karmen Zupan Kranj Knaufinsulation 1974
477 Tatjana Bučan Ljubljana Šmarnogorska n 1962
478 Mario Bučan Ljubljana Šmarnogorska n 1962
479 Tomaz Nerat Novo mesto 1983
480 Polona Nerat Novo mesto 1986
481 jože gornik grahovo 1965
482 Albin Jordan Šentjernej 1992
483 Marjeta Panjan Žalec Črnomelj 1974
484 Kristjan Žalec Črnomelj 1981
485 Špela Jerončič Ljubljana 1989
486 Ines Matjan Ljubljana 1993
487 Petra Šušteršič Ljubljana 1983
488 Stane Novoselič Domžale Ema-Lara team 1973
489 Tjaša Božič Kranj 1988
490 Oskar Grah Kranj 1988
491 Klemen Klemenak Hoce KOTE 1982
492 Ines Buljubašič Litija 1981
493 Teja Oblak- jozelj Litija 1983
494 Barbara Jolič Litija 1986
495 LILI MERHAR Lj-šentvid 1961
496 NINA RODE Velike Lašče 1983
497 Danijela Anakiev Bled 1988
498 Jerca Kralj Tržič 1996
499 Janez Kralj Tržič 1969
500 Robert Justin Škofja Loka 1976
501 Vesna Pavlovič Ljubljana Šmarnogorska n 1976
502 David Pavlovič Ljubljan 1977
503 Veronika Jager Trbovlje 1977
504 Jurij Horvat Vinica 1975
505 Ermin Taraniš Šentjernej 1978
506 Irena Horvat Vinica 1978
507 Andreja Taraniš Šentjernej 1982
508 Zoran Jager Trbovlje 1975
510 Petra Zorič Krško 1988
511 Petra Potočnik Hotavlje 1981
512 Grega Surjan Brunnthal 1980
513 Kolja Popov Ljubljana 1977
514 Urška kos Domžale - 1976
515 Nina Šmit Radovljica 1988
516 Brigita Skebe Ljubljana 1968
517 Andreja Valenčič Cerklje 1974
518 Alenka Waschl Luznar Ljubljana 1972
519 Alen Luznar Ljubljana 1971
520 Aleksandra H.Belak Celje 1977
521 Vedran Veršić Koprivnica Vekk Runners Te 1982
522 Karolina Donicar 3311 Sempeter 1981
523 Manja Brinovšek Mozirje 1986
524 Katja Tomc Radovljica 1979
525 Miha Reberšak Zgornje Gorje 1974
526 Matjaž Prinčič Kojsko 1981
527 Irena Ristevska Ljubljana 1989
528 Darja Lehner Horvat Murska Sobota Varuh zdravja 1972
529 Ksenija Kumar Litija 1965
530 Matjaz Miklic Kamnik 1961
531 Jure Zorič Krško 1991
532 Darko Pasarić Celje Varuh zdravja 1986
533 Rok Košič Tolmin Varuh zdravja 1985
534 Žiga Kobe Kranj Klub Vita 1991
535 Zlatko Klopčič Moravče Klub Vita 1957
536 Darko Pasarić Celje 1986
537 Teja Šustar Ljubljana Klub Vita 1979
538 Marjan Novak Domžale 1957
539 Marjan Novak Domžale 1957
540 Milan Ćulibrk Divača Varuh zdravja 1980
541 Primož Kobilica Radovljica LOVROVI 1971
542 Darko Pasarić Celje 2005
543 Robert Luštrek Koper 1972
544 Jože Penca Kostanjevica na Krki Matick 1975
545 Jože Penca Kostanjevica na Krki Varuh zdravja, 1975
546 Dalibor Nikolić Zagreb AK Sljeme 1976
547 Lea Grbić Zagreb AK Sljeme 1978
548 Aleksandra Pivec MIKLAVŽ Varuh zdravja 1981
549 Aleksandra Pivec Miklavž Varuh zdravja 1981
550 Janja Pavlič Ljubljana 1984
551 Frančišek Dobida Begunje 1972
552 Matjaž Podobnik Koper 1971
553 Tina Perko Krka 1982
554 Helena Kupljen Grosuplje 1980
555 Tomaž Hrovat Domžale 1964
556 Matjaž Hrovat Domžale 1964
557 Aleksander Boh 1291 1969
558 Aleksander Boh Škofljica Varuh zdravja 1969
559 Danijel Gazvoda Novo mesto fit klub novo m 1983
560 Ana Sitar Domžale 1982
561 Ana Sitar Domžale 1982
562 TINA JEREB MEDVODE DNEVNIK 1980
563 SAŠO JEREB MEDVODE POLICIJA 1983
564 Tina Krog Renče Ekipa M&T 1981
565 Mojca Dugar Ročinj Ekipa M&T 1979
566 Katja Hribar Ljubljana Urbani tekači 1972
567 Petra Škedelj Podbočje 1984
568 Jożi Hribar Ljubljana Urbani tekači 1950
569 Petra Škedelj Podbočje 1984
570 Petra Škedelj Podbočje 1984
571 Igor Horvat Murska Sobota Varuh zdravja 1970
572 Darja Lehner Horvat Murska Sobota Varuh zdravja 1972
573 Sašo Rebolj Kamnik Varuh zdravja 1971
574 Špela Štoka Ljubljana 1969
575 Denis Haziri Zagreb Ak Perpetuum mo 1971
576 Tia Gebauer Zagreb Ak Perpetuum mo 2004
577 Anton Pivec Miklavž Varuh zdravja 1976
578 Lea Zore Ljubljana Klub ljubitelje 1974
579 Jernej Zajec LJUBLJANA Klub ljubitelje 1972
580 Marko Lukšič Mavčiče Zlati rez 1966
581 Tina Štraus Ljubljana - Šentvid 1967
582 Vojka Vratič Ljubljana 1982
583 Mihael Jurkovič Ljubljana Za Kremšnito ! 1969
584 Žan Golob Preserje 1988
585 Marija Schwarzmann Dobrova 1967
586 Janja Sosič Ljubljana 1978
587 MARJAN DEVETAK KAMNIK 1966
588 Anže Špehar Dolenjske Toplice 1992
589 Blaž Mihelič Ljubljana Pub Crawlers 1982
590 Ksenja Podpečan Žalec 1978
591 Polona Demšar Ankaran / 1979
592 Vojka Tušar Spodnja Idrija 1958
593 Boris Balek Bled Pov LOGBR SV 1965
594 Meta Krivic Žirovnica 1993
595 Jure Krasovec Ljubljana 1955
596 Jure Krasovec Ljubljana 1955
597 Tatjana Škrjanec Borovnica ŠD Elektro Lju 1963
598 Aleš Klemen Ljubljana 1979
599 draga kirn preserje 1951
600 ALENKA TERAŽ DIVAČA 1965
601 HELENA ŽAKELJ ŽIRI 1951
602 Toni Lipičnik Celje 1971
603 Sabina Čotar Ljubljana Pulz šport 1988
604 Marcela Selan Škofljica Varuh zdravja 1972
605 Marcela Selan Škofljica Varuh zdravja 1972
606 Davor Podbregar sostanj 1979
607 Branko VREČAR Tacen Šolski center 1966
608 Janja Mohorič Kranj Tačemo z nasme 1958
609 Andreja Emeršič Ljubljana 1986
610 Nika Marolt Begunje 1992
611 Ana Poljanec Ljubljana 1982
612 Ana Poljanec Ljubljana Varuh zdravja 1982
613 David Flajsinger Ptuj 1985
614 Neja Pospiš Ljubljana ŠD Aerodium 2003
615 Gaja Pospiš Ljubljana ŠD AERODIUM 2002
616 Urška Pospiš Ljubljana ŠD Aerodium 1976
617 Dejan Pospiš Ljubljana ŠD Aerodium 1971
618 Blaženka Pospiš Perpar Brezovica aads 1961
619 frenk bevc radovljica 1964
620 Gregor Pirc Ljubljana - Šentvid Triatlon klub O 1969
621 Ivan Gomizelj Queensland 1967
622 Ivan Gomizelj Queensland 1967
623 Giovanna Gomizelj Queensland 1967
624 Jože PLANKL Slovenske Konjice Jps Team 1961
625 Tanja Peklar Sevnica 1981
626 Katarzyna Bobanović Zagreb Adidas Runners 1984
627 Miro Radosavljević Postojna PASCOFIX runnin 1967
628 Miro Radosavljević Postojna PASCOFIX runnin 1967
629 Uroš Radosavljević Postojna PASCOFIX runnin 1994
630 Peter Radosavljević Postojna PASCOFIX runnin 2002
631 Alessandra Tinelli Koper ŠD FREEAPPROVE 1985
632 Luka Peter Romšak Kamnik 2003
633 Barbara Romšak Kamnik 1975
634 Bojan Suvorov Ljubljana KK Prule 1961
635 Mojca Suvorov Ljubljana 1963
636 Tanja Zečević Tržič 1982
637 Goran Zečević Tržič 1977
638 Borut Skok Semič AH KLEMENČIČ 1971
639 Borut Skok Semič AH KLEMENČIČ 1971
640 Uroš Pohlin Ljubljana Fusbalobsredah 1981
641 David Bergoč Izola 1980
642 Zdravko Barić Kranj BURT 1960
643 Danijela Omerzel Radomlje 1975
644 Klavdija Pavšič Bajc idrija 1975
645 Marko Kern Komenda Hitre želve Ko 1974
646 Žiga Longar Škocjan 1993
647 Sindis Čufer Dobravlje Silux Sport 1992
648 Riki Krebs Šmartno ob Dreti 1975
649 Andreja Mlakar Blanca 1981
650 Andreja Mlakar Blanca 1981
652 Mateja Car Loski Potok Nevtralia 1979
653 Marjana Mišič Loški Potok Nevtralia 1980
654 Mojca Bartol Kočevje Nevtralia 1982
655 Nataša Klepec Ljubljana 1963
656 Jure Orešnik Žiri 1956
657 Ana Orešnik Žiri 1953
658 Tadej Golja Slap ob Idrijci ŠD Otalež 1993
659 Jerneja Kofol Slap ob Idrijci 1994
660 Živa Križaj Kranj 1994
661 Matjaž Večernik Limbuš 1981
662 Luka Milinković Bohinjska Bistrica 1995
663 Borut Raztresen Tržič 1981
664 Eva Raztresen Tržič 1981
665 Luka Sokler Dob 2002
666 Bor Domen Gaber Dob 2002
667 Petra Dietl-Zeiner Wien Frühstückslä 1970
668 Erich Weissensteiner Wernberg Frühstückslä 1966
669 simon Kirar škocjan vitezi dobrega 1979
670 Matjaž Mohorič Ljubljana Triatlonski klu 1964
671 Nika Ucman Ljubljana Triatlonski klu 1990
672 Igor Zobavnik Ljubljana Tekaški Forum 1961
673 Matjaž Šentjurc Velenje 1964
674 NADJA SAKSIDA PRVAČINA 1979
675 Mateja Indof Vače 1971
676 Maja Mikez Litija 1971
677 Alojz Klemenčič Gorenja vas ŠDMH 1966
678 MARIJA TOMŠE KRANJ ALPING 1974
679 MARIJA TOMŠE KRANJ ALPING 1974
680 GREGOR TOMŠE KRANJ ALPING 1972
681 Aljaž Primožič Ptuj 1980
682 Iztok Likar Ljubljana varuh zdravja 1971
683 Mojca Likar LJUBLJANA varuh zdravja 1977
684 edu suarez rancel las palmas gc 1968
685 Petra Mesojedec Domzale Turbo M 1976
686 Borut Likozar Preddvor Vitezi dobrega 1975
687 Karmen Globočnik Kranj 1991
688 Martina Marolt Mozirje Martise 1990
689 Urška Marolt Mozirje Martise 1963
690 Apolon Marolt Mozirje Martise 1958
691 Špela BRANK Vodice VICTORIA CLUB 1976
692 Klemen Stražar Ljubljana Niko i Ništa 1971
693 Tatjana Stantič Ljubljana Niko i Ništa 1973
694 Marija Brumen Zg,Korena Tekaška vadba 1961
695 Luka Milinković Bohinjska Bistrica 1995
696 ALENKA PEKLAJ LJUBLJANA 1957
697 ZVONE RIJAVEC LJUBLJANA 1953
698 VALERIJA MRAK LJUBLJANA 1972
699 IRENA GRDINIČ MARIBOR 1964
700 IRENA GRDINIČ MARIBOR 1964
701 Božidar Debevc Radovljica 1956
702 Ksenija Rifelj Sempeter 1982
703 NIKA KAURIN KRKA 2002
704 Marko Tomažin Gabrovka Priprave 2019 1972
705 MOJCA MERKUN MIREN 1965
706 Maruša Polak medvode 1994
707 irena Polak medvode 1957
708 Ekaterina Kostov Straža pri NM VEKA klub 1971
709 Vesna Avsenik Dolenjske toplice VEKA klub 1971
710 Darko Bernik Žirovnica 1963
711 Matic Vidmar Notranje Gorice KAUCH 1994
712 Urban Rogelj Preserje KAUCH 1998
714 Hana Stražar Ljubljana Niko i Ništa 2009
715 TINA KOTNIK RADOMLJE Ljubljanski tek 1965
716 MARIJAN PERPER LJUBLJANA ljubljanski tek 1961
717 Janez Kastelic Mirna ART-AtlanticRun 1966
718 Saso Kancilja Moravce fuzbalobsredah 1976
722 Senad Karič Prevalje Varuh zdravja 1978
723 Karolina Kumer Prevalje Varuh zdravja 1976
724 Blaž Matjašič Preserje BUHTLNI 1986
725 Darja Krese Medvode BUHTLNI 1980
726 Karmen Esih Ljubljana BUHTLNI 1975
727 Klemen Vintar Grosuplje BUHTLNI 1982
729 Barbara Borovnik SLovenj Gradec 1993
730 Brina Belšak Podvelka 1995
731 Boštjan Jolič Šmartno pri Litiji 1984
732 DENIS Hrabra VELENJE VARUH ZDRAVJA 1964
733 Lidija Hrabra VELENJE VARUH ZDRAVJA 1966
734 Živa Hrabra VELENJE VARUH ZDRAVJA 1995
735 Jerica DREV ŠOŠTANJ VARUH ZDRAVJA 1994
736 Klavdija Gorišek Rimske Toplice 1980
737 Nadija Oštir Ljubljana 1954
738 Andrej Vrečar Ljubljana- Šmartno / 1959
739 Kristina Kapus KAMNA GORICA vegan.si 1963
740 Bernarda ŠRAJ PODNART 1973
741 Marija Vrečar Ljubljana- Šmartno / 1965
742 Patricija ŠRAJ PODNART 1996
743 Robert GALE LJUBLJANA SV VZE 1969
744 Jan Saje Kranj 2003
745 donna dreisiebner Ljubljana 1994
746 Vesna Bertoncelj Lesce 1986
747 Janja Sosič Ljubljana varuh zdravja 1978
748 Martina Zagrušovcem CELJE Varuh zdravja 1971
749 Jasmina Debelak Radovljica 1984
750 Marjan Lukežič Medvode 1953
751 Katja Oblak Velike Lašče 1972
752 Franci Haložan Ljubljana Varuh zdravja 1968
753 Borut Hribar Dolenjske Toplice Marathon Novo m 1980
754 Boštjan Ahačič Tržič Varuh zdravja 1961
755 Miha Deželak Ljubljana Radio1 1974
756 Marina Premože Ljubljana 1972
757 Ana Premože Medvode 1976
758 Eleonora Premože Medvode 2002
759 Anastasija Premože Medvode 2005
760 Mojca Trkman Brezovica Modra 1979
761 Rok Završnik Ljubljana TKL 1971
762 Branko Gašparac Ptuj ŠD-PULZ 1967
763 FRANCI BRANDT ŠMARJE-SAP 1978
764 MARJAN BRANDT ŠMARJE-SAP 1980
765 TADEJ ŽGAJNAR ŠMARJE-SAP 1985
766 Miha Zupančič Straža ŠKD MARJETICA 1992
767 DARJA SLADIČ KRAŠEVEC GABROVKA / 1976
768 Alenka Kocjan Sevnica 1986
769 Kati Zidar Gabrovka 1974
770 Nina Kosjer DOL. TOPLICE Marathon Novo m 1979
771 LJUBO IVKO ŠKOFJA LOKA 1957
772 Manja Žagar Pivka 1985
773 Marjetka Volk Ilirska Bistrica varuh zdravja 1981
774 Matej Mejak Izola Varuh zdravja 1987
775 mirko slak Črnuče varuh zdravja 1964
776 Saša Kralj Novo mesto 1980
777 Anita Hribar Trebnje 1980
778 Anita Hribar Trebnje 1980
779 Matej Hauptman Kranj Vitezi dobrega 1978
780 Jure Kajzer Bled Vitezi Dobrega 1981
781 Danica Menard idrija varuh zdravja 1961
782 Sindi Trpin Slovenija Gorenjska navez 1978
783 klemen plesnik Vodice 1985
784 klemen plesnik Vodice 1985
785 laura ciperle vodice 1983
786 Matej Hauptman Kranj Vitezi dobrega 1978
787 igor pivk Radovljica TRUEWHIPP WHIPP 1977
788 urška pivk Radovljica TRUEWHIPP WHIPP 1980
789 Zdravko Kačič Limbuš 1961
790 Andreja Navršnik Kačič Limbuš 1963
791 Silvo Pec Velenje Tečem ker ne m 1984
792 Tomaz Stegel Ljubljana 1974
793 VANDA MEZGEC Miren ŠD Grive 1958
794 Mojca Haložan Ljubljana Varuh zdravja 1971
795 RADOMIR SILIČ Miren ŠD Grive 1958
796 Franci HALOŽAN Ljubljana Varuh Zdravja 1968
797 PETRA IGLIČ RIBNICA 1973
798 Silvan Gaberšček Tolmin 1962
799 Marjan Ostroško Ptuj TAO Ptuj 1973
800 Konrad Vilčnik Fram Fram 1962
801 Aleš Podgornik Ljubljana 1974
802 Saša B. Podgornik Ljubljana 1977
803 TONE DEČMAN Ankaran CHERRY BOX 24 1953
804 VILMA BIRSA BRANIK TEKAČI VIPAVSK 1961
805 Śašo Hrovat Krško 1978
806 Gregor Srpčič Cerklje ob Krki KD Team Bajkdok 1987
807 Nina Mahnič Ljubljana 1992
808 Matic Trtnik Škofljica 1987
809 Romana Leben Kranj Vitezi dobrega 1969
810 Kati Zidar Gabrovka 1974
811 MATEJA KUHAR DUPLJE 1984
812 Arno Srok Opatija 1968
813 Teja Breznik Ljubljana varuh zdravja 1995
814 Vanja Tintor Rijeka IND 1992
815 Bojan Breznik Ljubljana varuh zdravja 1962
816 Goran Biljaković Opatija 1974
817 paolo legisa sezana 1973
818 Robert Erdeljec Kranj 1969
819 Nuša Gomezel Dutovlje 1995
820 Špela Gomezel Dutovlje 1994
821 Aleksandra Zaman Šmartno pri Litiji TURBO M 1988
822 Mitja Zupan Zgornje Gorje ZVEZDE Gorje 1979
823 Janez Jaklič Ljubljana 1967
824 Uroš Škrjanc Ljubljana 1972
825 Tina Štraus Ljubljana - Šentvid 1967
826 Barbara Glavina Ljubljana tek.si 1970
827 Matko Vavh Prevalje ŠD Šentanel 1961
828 Barbara Glavina Ljubljana varuh zdravja 1970
829 Dominik Trstenjak Ljutomer 1986
830 Dominik Trstenjak Ljutomer 1986
831 Peter Bohinc Radovljica 1974
832 Maja Bradeško Polhov Gradec 1987
833 Boštjan Košir Polhov Gradec 1987
834 Tanja Kalan Bohinjska bistrica 1980
835 Danica Korošec Logatec 1974
836 Rok Razboršek Trojane 1990
837 Dominik Trstenjak LJUTOMER 1986
838 Danica Korošec Logatec 1974
839 Matej Razboršek Trojane 1991
840 Jure Voglar Naklo 1991
841 Andrej Pangercic Globočice 1988
842 Mojca Trunk Dob / 1974
843 Ana Peček Ljubljana 1968
844 Jože Krapež Col 1969
845 ROLAND STRASSER ZIROVNICA 1970
846 Domen Zorko Leskovec pri Krškem 1994
847 Petra Tihole Sevnica 1994
848 Nataša Steklasa Kamnik 1964
849 tone Hafner medvode intersport 1972
850 Tomaž Vrabelj Ljutomer 1990
851 franci kozar mb 1951
852 Hirzet Zenković Gorizia 1985
853 Nataša Stevanovič Naklo 1977
854 Liljana Omerza Izola 1964
855 Matjaž Karoli Ljubljana 1969
856 Matej Strgaršek Zagorje ob Savi 1976
857 Matjaž Vrbinc Škofljica Sloth 1988
858 franci kozar mb 1951
859 Drago Prdan Šenčur 1974
860 Drago Prdan Šenčur 1974
861 Barbara Butkovič Repše Krško Vitanova Krško 1982
862 Uroš Repše Krško Vitanova Krško 1980
863 Dušan Hrnčič Tržič 1977
864 Lovro Vetršek Čemšenik #jznemormvodepi 1993
865 Lucija Oplotnik Hrastnik #jsnemormvodepi 1995
866 Matej Telban Borovnica / 1970
867 Miroslav Nidorfer Maribor Varuh zdravja 1960
868 Stanislava Nidorfer Maribor Varuh zdravja 1960
869 Marko Lazar Murska Sobota Borisova beže 1970
870 Tanja Džuban Moravske Toplice Borisova beže 1970
871 Paolo Trapani Ronchi dei Legionari 1973
872 Barbara Glavina Ljubljana Varuh zdravja 1970
873 Martin Leskovar Ljubljana LJ TEKAČI 1963
874 Nadja Leskovar Ljubljana LJ TEKAČI 1967
875 Metka Kenda Ljubljana 1970
876 Andreja Zrimšek Vrečar Ljubljana - Šentvid 1965
877 Boštjan Jenčič Ljubljana 1990
878 Tjaša Pibernik Komenda 1982
879 Gašper Pibernik Komenda 1984
880 Aleš Dobnikar Kranjska Gora 1963
881 Anja Šalehar Ljubljana TKL H-team 1980
882 Roman Kidrič Ljubljana 1971
883 Katja Petek Gornji Grad 1993
884 Jure Vodusek Ljubno ob Savinji 1982
885 Blaž Javornik Golnik Schpan racing t 1980
886 jana curk Ajdovščina 1991
887 Maruša Kristan Žirovnica TMP 1978
888 Jože Krapež Col 1969
889 Maja Hudoklin Domzale TMP 1991
890 Andrej Kobal Štanjel Škud Štanjel 1973
891 Ines Prodan Koper 1978
892 H V G 2017
893 Veronika Weber Griže ToTaDe 1987
894 Damjana Fajdiga Šentvid pri Stični 1991
895 Sašo Šepec Šentvid pri Stični 1987
896 Robert Šepec Velika loka 1981
897 Nina Kotar Šentvid pri Stični 1989
898 Lonja Tjaša Tavčar Ljubljana 1994
899 Urša Zore Tavčar Ljubljana 1968
900 Stojči Gligorevič 1260 Lj tekači 1967
901 Stojči Gligorevič 1260 Lj tekači 1967
902 MATEJA SEREC LJ-ZALOG Za ŠPELO 1978
903 Sabina Cerič Koper 1983
904 Stanislav Loncner Radenci 1962
905 Meta Šilc Ribnica Klub ponosnih p 1967
906 Frenk Šilc Ribnica Klub ponosnih p 1966
907 Špela Grahek Grosuplje 1984
908 Nataša Gerič Domžale 1971
909 Petra Bitenc Mozirje Bsh 1971
910 ANDREJ ROZMAN LOGATEC tek je lek 1969
911 MOJCA ROZMAN M. LOGATEC 1976
912 Karin Erjavec Križe 1996
913 Blaž Erjavec Križe TK Tržiške st 1972
914 Marija Horvat Portorož Varuh zdravja 1978
915 Andreja Ozebek Radovljica 1973
916 Alenka Pirc Krško 1991
917 Katarina Buh Horjul ŠD METREL 1970
918 Matjaž Buh Horjul ŠD METREL 1965
919 Marta Čepon Horjul ŠD METREL 1968
920 Mitja Gregorin Dobrova ŠD METREL 1968
921 Eva Logar Horjul ŠD METREL 2002
922 Janko Logar Horjul ŠD METREL 1964
923 Polona Logar Horjul ŠD METREL 1967
924 Kati Oblak Polhov Gradec ŠD METREL 1981
925 Aleksandra Kozjek Polhov gradec ŠD METREL 1989
926 Gorazd Petkovšek Horjul ŠD METREL 1965
927 Marinka Sečnik Horjul ŠD METREL 1967
928 Matjaž Velkovrh Horjul ŠD METREL 1993
929 Zala Trček Horjul ŠD METREL 2001
930 Milan Zupančič Horjul ŠD METREL 1961
931 Tine Živič Ljubljana ŠD METREL 1983
932 Petra Černalogar Divača 1986
933 SILVA VOVK MEDVODE TRME ŠD EFI 1957
934 Mateja Bagari Sežana 1973
935 DANICA LIPUŠ MEDVODE TRME ŠD EFI 1950
936 ŠTEFANIJA PETAČ MEDVODE TRME ŠD EFI 1945
937 JANEZ POLJANEC MEDVODE TRME ŠD EFI 1953
938 UROŠ ŽIGON KOPER 1978
939 Blaženka Žvar Stopinšek Celje ŠD Pulz 1971
940 Viktorija Hunjet Ljubljana 1980
941 Ines Mostar Videm Dobrepolje 1983
942 Sandi Mostar Videm Dobrepolje 1984
943 Bojan Horvat Ljubljana LJ TEKAČI 1976
944 Mateja Horvat Ljubljana LJ TEKAČI 1977
945 Gregor Bavdaž Bled Varuh zdravja 1974
946 Tadeja Rupar Kamna Gorica 1974
947 Peter KOLMAN Begunje 1977
948 MATEJA LACKOVIČ NAKLO 1978
949 EVA VENGUST KROPA 1980
950 Ajda Sokler Dob / 1996
951 Darja Kostanjevec Kranj ŠRKD Savčan 1971
952 Stojan Kostanjevec Kranj ŠRKD Savčan 1972
953 Dušan Milošević  Kranj ŠRKD Savčan 1986
954 Cvetka Sarič Milisavljevi Kranj ŠRKD Savčan 1964
955 Mihajlo Milisavljevič Kranj ŠRKD Savčan 1951
956 Zoran Joksimović Kranj ŠRKD Savčan 1984
957 Matej Pilar Šenčur ŠRKD Savčan 1981
958 Davor Draškič Mavčiče ŠRKD Savčan 1981
959 Boris Horvat Bled ŠRKD Savčan 1976
960 Marjan Trobec Golnik ŠRKD Savčan 1969
961 Polona Trobec Mlakar Golnik ŠRKD Savčan 1974
962 Igor Šalkovič Šenčur ŠRKD Savčan 1984
963 Željko Bogojevič Tržič ŠRKD Savčan 1969
964 Matej Žvan Bled ŠRKD Savčan 1990
965 Pika Žvan Bled ŠRKD Savčan 1988
966 Nino Kličić Ljubljana ŠRKD Savčan 1971
967 Rok Godler Dobova 1989
968 Alenka Dražil Ljubljana Polje Varuh zdravja 1967
969 PRIMOŽ HRIBAR LJUBLJANA 1965
970 radovan cerjak vodice 1967
971 Tomaž Rojšek Lukovica Lj. Tekači 1964
972 Aleksandar Simeunović Črna na koroškem 1981
973 Janja Ceglar Koper 1979
974 Marija Benedičič Železniki 1971
975 slavko Krajncan Celje nsk toper celje 1965
976 slavko Krajncan Celje nsk toper celje 1965
977 Ann Cunningham BEACONSFIELD 1961
978 Jure Štih Tržišče 1987
979 Žan Morel Košana ŠD Košana 1999
980 Anže Osolnik Domžale 1988
981 Nives Laznik Zagorje ob Savi 1975
982 Nives Laznik Zagorje ob Savi 1975
983 Nives Laznik Zagorje ob Savi 1975
984 Marko Kocelj Cerlje na Gorenjskem 1972
985 Maja Klepec Ljubljana 1986
986 Irena Dolenc Kranj Škrti polži 1961
987 Matjaž Misic Logatec TSK Logatec 1974
988 Ana Kučinić Karlovac Crossfit Karlov 1987
989 Slaven Kučinić Karlovac Crossfit Karlov 1978
990 david trivić Zgorje Gorje 1990
991 Petra Milenković Ljubljana 1980
992 Špela Lakota Jeriček Ljubljana 1982
993 Lilijana Pretnar Lesce TT Bled 1963
994 Daniel Banožić Domžale Varuh zdravja 1991
995 INES HORVAT LJUBLJANA 1969
996 Dominik Bradeško Medvode OBČINA MEDVODE 1980
997 JANA ALIČ JUŽINA LJUBLJANA 1973
998 matjaž južina ljubljana 1975
999 Robert Žvižaj Maribor 1976
1000 HELENA LUKEŠ LJUBLJANA COOL 1970
1001 Aleš Kovač Slovenske konjice COOL 1974
1002 Katarina Lipovšek Kamnik COOL 1984
1003 Tomaž Lipovšek Kamnik COOL 1981
1004 RADOSLAV DOBRAŠ Kranj COOL 1986
1005 Rasto Fikfak Dob COOL 1959
1006 Jasmina Lukeš Dob COOL 1968
1007 Marko Miklavčič Šenčur COOL 1952
1008 Helena Halas Ljubljana COOL 1978
1009 Asmir Nuhanović Grosuplje COOL 1978
1010 Elvira Nuhanović Grosuplje COOL 1980
1011 Manca Ravnikar Selca 1996
1012 Stanka Ravnikar Selca 1968
1013 David Ravnikar Selca 2002
1014 Milena Velepec Ljubljana 1990
1015 Alenka Palovšnik Trzic 1981
1016 Alenka Palovšnik Trzic 1981
1017 Goranka Žnidar Dečman Ljubljana 1973
1018 Blažka Raztresen Gorenja vas 1981
1019 Blažka Raztresen Gorenja vas 1981
1020 Blažka Raztresen Gorenja vas 1981
1021 Nataša Roblek Kranj 1987
1022 Roman Jelovčan Žirovnica / 1979
1023 Andreja Nič Preddvor 1985
1024 Maša Gabrič Naklo ŠKD Marjetica 1989
1025 Marko Konc NAKLO ŠKD Marjetica 1981
1026 Jaka Zupan Podnart ŠKD Marjetica 1975
1027 Gregor Košir Žabnica ŠKD Marjetica 1977
1028 Tara Gašić Cvetkovci ŠKD Marjetica 1994
1029 Izidor Pokrivač MARIBOR ŠKD Marjetica 1976
1030 DEJAN JAKOPIN KOČEVJE DRUŠTVO ADDIKO 1989
1031 DEJAN JAKOPIN LJUBLJANA DRUŠTVO ADDIKO 1989
1032 MATJAŽ GREGL LJUBLJANA DRUŠTVO ADDIKO 1976
1033 Uroš Antonić Ljubljana 1984
1034 Sebastjan Boljte Velenje Varuh zdravja 1976
1035 Irena Dolenec Poljane 1954
1036 Andreja Brce Celje 1984
1037 Nina Žurman Tolmin Varuh zdravja 1988
1038 SIMONA ZUPANC KOMWNDA 1982
1039 DAVID KANALEC TOLMIN šd drješk 1972
1040 TATJANA RUTAR TOLMIN šd drješk 1974
1041 Iris Jeler Krško 1986
1042 SIMONA ŠTENKLER PODNART SINDIKAT GORENJ 1968
1043 ANDREJA RANT RADOVLJICA SINDIKAT GORENJ 1977
1044 MAJA JOŠT BEGUNJE SINDIKAT GORENJ 1979
1045 PATRICIJA DOLINAR GORENJA VAS SINDIKAT GORENJ 1992
1046 Nataša Jeram KRANJ SINDIKAT GORENJ 1976
1047 BARBARA MARKUN KRANJ SINDIKAT GORENJ 1970
1048 Alenka Pleško Ljubljana 1965
1049 Alenka Pleško Ljubljana Varuh zdravja 1965
1050 Mirko Slak Ljubljana Varuh zdravja 1964
1051 Juš Rooss Kranj Joške vn 2003
1052 Juš Rooss Kranj Joške vn 2003
1053 Lenart Rooss Kranj Joške vn 1978
1054 Klara Šetinc Domžale 1990
1055 Jan Udovč Šenčur 1991
1056 Srečko Buček Logatec ŠKD Marjetica 1967
1057 Marko Gubenšek Celje Varuh zdravja 1967
1058 Katja Skornšek Mozirje 1977
1059 Andrej Zupančič Lesce 1966
1060 L K BREŽICE 1978
1061 Nataša Mužan Bled 1977
1062 Peter Zorman Radovljica 1974
1063 Wynand Claassens Bled 1975
1064 Antonija Kalšan samobor kcipt samobor 1967
1065 Nola Kalšan samobor kcipt samobor 1997
1066 Nola Kalšan samobor 1997
1067 Ambrož Rožman Krško 1975
1068 Nataša Breznikar Ljubljana Varuh zdravja 1969
1069 Matic Vesenjak Maribor 1983
1070 Barbara Surina Portorož 1975
1071 Sandra Kunstelj Jesenice 1984
1072 Tanja Černe Begunje 1992
1073 Tanja Kristanšek Kranj 1980
1074 Ana Verč Tržič 1993
1075 Barbara Ažbe Kranj 1972
1076 Ana Marinič Kojsko Varuh zdravja 1983
1077 Urška Jernejc Ljubljana 1978
1078 Vladimir ŠKRINJAR LJUBLJANA TRIM KLUB KRKA 1972
1079 Žiga Križnik Domzale #jznemormvodepi 1991
1080 Andreja Janžič Oplotnica Društvo sloven 1977
1081 Kajetan Bajt Ljubljana Društvo sloven 1954
1082 Jasna Jerman Ljubljana Društvo sloven 1955
1083 Vesna Stergar Bled Društvo sloven 1973
1084 Boža Pustovrh Ljubljana Društvo sloven 1964
1085 Sonja Stegovec Vrtojba Društvo sloven 1958
1086 Maja Pukl Kranj Društvo sloven 1992
1087 Sandra Melavec Nazarje Društvo sloven 1995
1088 Saša Črtalič Ljubljana 1988
1089 Gašper Mozetič Ljubljana Adacta 1978
1090 Manca Colarič Ljubljana Adacta 1988
1091 Gasper Mozetic Ljubljana Adacta 1978
1092 Kristina Arh Zagorje ob Savi ŠD Izlake 1980
1093 Anja Javoršek Kisovec 1996
1094 Jani Ojstršek Zagorje ob Savi ŠD Izlake 1979
1095 JANKO ŽIBERT KAMNIK VARUH ZDRAVJA 1970
1096 JANKO ŽIBERT KAMNIK VARUH ZDRAVJA 1970
1097 DARINKA ŽIBERT KAMNIK VARUH ZDRAVJA 1973
1098 Domen Baškovec Medvode 1987
1099 Kristjan Sušinski Portoroz 1971
1100 Janez Bogataj Brezovica Varuh Zdravja 1975
1101 Barbara Železnik Ljubljana 1971
1102 Barbara Leban Bovec Varuh zdravja 1978
1103 Jožica Zupan Zasip / 1970
1104 METKA VOGRINEC SEŽANA 1964
1105 METKA VOGRINEC SEŽANA 1964
1106 SLAVKA SLAPAR KIMENDA Varuh zdravja 1960
1107 Ožbej Poročnik Muta 1990
1108 ZORKO ČOK MAREZIGE 1975
1109 Veronika Derlink Poljane / 1996
1110 Veronika Derlink Poljane / 1996
1111 Neli Madjar Ljubljana 1979
1112 Rebeka Babič Brezje IHK Golazen 1988
1113 Elizabeta Babič Kranj Tečemo z nasme 1965
1114 Maja Čeplak Logatec 1985
1115 Helena Žagar Mozirje 1977
1116 Urška Kuder Ljubljana-Polje 1981
1117 Gal Kuder Ljubljana-Polje 2006
1118 Mateja Rant LJ.ŠIŠKA VARUH ZDRAVJA 1976
1119 Rok Skok Sedovec 1996
1120 Andrej Špec Hrušica Sam s sabo 1974
1121 Andreja Mohorič Novo mesto 1977
1122 Andreja Mohorič Novo mesto 1977
1123 Marko Pureber Novo mesto 1974
1124 Gašper Pureber Novo mesto 2007
1125 Matjaž Depolli Videm-Dobrepolje 1980
1126 Bernarda Vidmar Dornberk 1974
1127 danijela medveš Nova Gorica 1968
1128 Barbara Kern Zaklanec 1991
1129 Anita Veber Stari trg pri Ložu 1976
1130 Manja Golmajer Begunje 1999
1131 Polona Stropnik Krško 1974
1132 Darja Eržen Tržič 1981
1133 Urška Eržen Tržič 2005
1134 Marija Tomše Kranj varuh zdravja 1974
1135 ALEKSANDRA HARALOVIČ Kostanjevica na Krki VARUH ZDRAVJA 1992
1136 ALEKSANDRA HARALOVIČ Kostanjevica na Krki VARUH ZDRAVJA 1992
1137 Pavlo Zidar Ljubljana 1978
1138 Špela Urisk Ljubljana 1982
1139 Živa Zidar Urisk Ljubljana 2004
1140 Viktorija Horvat Portorož Varuh zdravja 2001
1141 Tina Lekan Zagradec 1994
1142 Karmen Oblak Gorenja vas 1983
1143 Ian Lokovsek 4274 PGD Zabreznica 2002
1144 Jure Hocevar Žirovnica PGD Zabreznica 2001
1145 Taj Lokovšek Žirovnica PGD Zabreznica 2001
1146 Taj Lokovšek Žirovnica PGD Zabreznica 2001
1147 Spela Slak Kozelj 1000 1989
1148 Gorazd Zakrajšek Podnart Kompas d.d. 1986
1149 Andrej Grešak Griže 1979
1150 Tanja Trdič Brezovica pri Lj. VARUH ZDRAVJA 1974
1151 Martina Zagrušovcem CELJE Varuh zdravja 1971
1152 Edvard Zagrušovcem CELJE Varuh zdravja 1964
1153 Roman Babnik Kranj 1965
1154 Joži Bauman Spodnji Duplek 1979
1155 Tomaž Šuster Polzela 1982
1156 Nuša Race Horvat Bled 1981
1157 Boštjan Sinkar Dobovec 1987
1158 Mateja Pustovrh Ljubljana 1995
1159 Andreja Gjergjek Mačkovci Vzajemna 1984
1160 Maša Žilevski Ljubljana 1989
1161 Anže Kumar Kamnik 1989
1162 Neža Jelušič Sežana 1994
1163 veronika lipovec preserje 1986
1164 Blaž Markelj Bled 1973
1165 ANA PODBOJ BOHINC PRESERJE 1978
1166 Bojan Koželj Ljubljana ŠD Efi - Trme 1952
1167 Branko Šuligoj Ljubljana 1989
1168 jerneja šušteršič kranj 1996
1169 jerneja šušteršič kranj 1996
1170 jan vodnik kranj 1994
1171 Mateja Pustovrh Ljubljana Društvo sloven 1995
1172 Jelka Lenaršič Preserje 1984
1173 Anja Kirn Preserje 1984
1174 Nada Bešter Domžale 1967
1175 Marjan Bešter Domžale 1963
1176 maja KURALT lesce / 1983
1177 MARIJA Mazi Preserje 1980
1178 Tone Zelnik Golnik Caterneck raici 1978
1179 Janja Zelnik Golnik Caterneck raici 1980
1180 Joško Slatnar Tržič 1967
1181 KLAVDIJA ZALOKAR VODICE 1986
1182 Andrej Kobal ŠTANJEL Škud Biser Kra 1973
1183 Katja Svetina Begunje 1988
1184 KLARA PODLOGAR DOMŽALE 1990
1185 FRANCI SINKAR DOBOVEC 1957
1186 Robert Bremec Radovljica 1987
1187 Petra Cvenkelj Radovljica 1983
1188 Marijana Banožić Domžale Varuh zdravja 1987
1189 Tomaž Svetina Medvode Otzi 1968
1190 Nina Alt Ljutomer 1991
1191 Dominik Lavrih Šentvid pri Stični 1991
1192 Miran Doma Lendava 1981
1193 Nina Kobe Novo mesto FIT KLUB 1983
1194 Domen Bajec Novo mesto, 8000 FIT KLUB 1974
1195 Tina Modic Novo mesto, 8000 FIT KLUB 1975
1196 Anja Virc Mirna Peč FIT KLUB 1990
1197 Petra Butalin 8222 otočec FIT KLUB 1989
1198 Aleš Primc Novo mesto FIT KLUB 1981
1199 Erika Lovrenčič IZOLA FIT KLUB 1979
1200 Andreja Lovrenčič Novo mesto FIT KLUB 1979
1201 Robert Lovrenčič 8323 Uršna sela FIT KLUB 1973
1202 Petra Butalin 8222 otočec FIT KLUB 1989
1203 Domen Bajec Novo mesto FIT KLUB 1974
1204 Tina Modic Novo mesto FIT KLUB 1975
1205 Jure Gašperšič Novo mesto FIT KLUB 1982
1206 Aleksandra Božič 8323 Uršna sela FIT KLUB 1992
1207 Domen Bajec Novo mesto FIT KLUB 1974
1208 Ambrož Rožman 8250 Brežice FIT KLUB 1975
1209 Primož Kobe Novo mesto FIT KLUB 1981
1210 Tjasa Spes Düsseldorf Varuh zdravja 1988
1211 Marko Stopar Ljubljana Thai-boxing clu 1981
1212 Ema Lavrih Šentvid pri Stični 1994
1213 Lojz Kodeh Bled 1956
1214 Franc Rožman Sv.Jurij ob Ščavnici / 1957
1215 Julija Košir Tržič 1970
1216 Drago Bičanič Kamnik 1972
1217 Nataša Rizmal Črna na Koroškem 1977
1218 Darko Ilievski Ljubjana 1985
1219 Aleksandar Simeunović Črna na koroškem 1981
1220 Igor Nedeljko Križevci pri Ljut. AK Ormož 1977
1221 Damjan Gerkman Ljubljana 1975
1222 Matej Zrim Ljubljana 1989
1223 Erik Stojković Koper MPSI running te 1984
1224 Tamara Starovasnik Stahovica 1988
1225 Neža Markočič Štanjel 9FAC 1990
1226 Maja Velikonja Šmarje 9FAC 1989
1227 Alen Žerjal Štanjel 9FAC 1992
1228 Sašo Bombač Rakek 1989
1229 Danica Korošec Logatec / 1974
1230 Žak Korošec Logatec / 2002
1231 Urban Križman Trebnje 1996
1232 VALTER HVALA SEMPETER S.D.ELEKTRO-PRI 1968
1233 Radovan Mikolič Dvor Borštki 1966
1234 Darko Drolc Ljubljana Borštki 1968
1235 Gašper Železnik Ljubljana 2000
1236 Andraz Mahne Ljubljana 1989
1237 Andreja Popič Ljubljana 1985
1338 Matic Lesnik Maribor 1988
1339 Matic Lesnik Maribor 1988
1340 Špela Geršak Maribor 1986
1341 Hannah Oldroyd Christchurch Don Greig Racin 1987
1342 Hannah Oldroyd Christchurch Don Greig Racin 1987
1343 Chris Norman Den Haag Haag Athletiek 1983
1344 Sabina Kotar Grosuplje Don Don-Pekarna 1982
1345 Tomaž Rogelja Komen ŠD Elektro Pri 1992
1346 Bojan Juhart Ruše 1972
1347 Dragica Kustec Škofja Loka Kemofarmacija 1961
1348 Klemen Jovanovič Postojna ŠD Postojna te 1979
1349 Mojca Tomažič Ljubljana Kemofarmacija 1967
1350 Tadej Kramar Lesce 1977
1351 Peter Pogačar Bled 1977
1352 Luka Bajda Breznica 1977
1353 Aleš Bertoncelj Mošnje ŠD Mošnje 1980
1354 Primož Meglič Domžale 1984
1355 Maja Pangerc Domžale 1989
1356 Ann Cunningham BEACONSFIELD 1961
1357 Craig Miller BEACONSFIELD 1954
1358 Melina Miller BEACONSFIELD 2004
1359 Melina Miller BEACONSFIELD 2004
1360 TOM MOHORČIČ PORTOROŽ ŠKUD ŠTANJEL 1979
1361 Nina Bogerd Den Haag 1978
1362 Špela Klemenčič Mengeš 1986
1363 Karmen Hartman Ljubljana 1988
1364 Simon Stopajnik Slovenj Gradec 1986
1365 Nadja Mirkovič Celje 1981
1366 Miha Lazar Rovte KinMet 1997
1367 Miha Lazar Rovte KinMet 1997
1368 Damjan Beguš Ljubljana 1980
1369 Petra Lotrič Železniki Kamikaze 1977
1370 Saška Polanc Gozd Martuljek 1989
1371 Jernej Vrtek Domžale 1987
1372 Mateja Modrijan Prestranek 1968
1373 Špela Šmit Šmarje Sap 1984
1374 Lilijana Mohorč Tržič 1964
1375 Marko Brvar Radomlje 1992
1376 Natalija Kalan Škofja Loka 1998
1377 Sebastijan Srpčič Novo mesto 1976
1378 Petja Hribar Ljubljana ŠD SKB 1977
1379 NEVENKA VRHOVNIK ŽIROVNICA 1981
1380 Blaž Šrot Slovenj Gradec 1980
1381 Blaženka Žvar Stopinšek Celje ŠD Pulz 1971
1382 Janez Vidmar Kamnik 1976
1383 Blaž Šrot Slovenj Gradec 1980
1384 rade spasojević prevalje 1982
1385 Aleš Florjančič Mislinja 1988
1386 Boštjan Repnik Miklavž OZARA 1979
1387 Bogdan Špindler Limbuš OZARA 1974
1388 Andreja Pučko Radenci OZARA 1982
1389 Maja Korc Škofja Loka OZARA 1972
1390 Aleksandra Popović Maribor OZARA 1971
1391 Beno Popović Maribor OZARA 1971
1392 Bogdan Dobnik Lavrica OZARA 1974
1393 Urša Napotnik Mozirje šd team 1980
1394 Polona Bastelj Mozirje šd team 1975
1395 Gašper Ošlaj Ljubljana Kemofarmacija 1986
1396 Dragica Kustec Škofja loka Kemofarmacija 1961
1397 Štefan Kustec Škofja Loka Tekaški forum 1964
1398 Tomaž Kalan Žabnica habjan transpor 1958
1399 Maja Kalan Žabnica prvi in drugi t 1965
1400 Grega Hribar Slovenj Gradec 1986
1401 Domen Čemažar Železniki 1988
1402 Milan Nikolić Polje 1950
1403 Marina Tsekhanovich Kopylova 1965
1404 Petra Tratnik Logatec 1982
1405 Branko Sodja Ljubljana 1977
1406 Andreja Smukavec Ljubljana 1979
1407 Martina Rupnik Črni Vrh nad Idrijo 1983
1408 FRANCI SINKAR DOBOVEC 1957
1409 Martina Rupnik Črni Vrh nad Idrijo 1983
1410 Suzana Toplak Maribor 1978
1411 Bogomir Hočevar Štanjel ŠKUD ŠTANJEL 1969
1412 Danijela Kavčič Feltrin Tolmin RD Lahnica 1980
1413 Igor Kavčič Feltrin Tolmin RD Lahnica 1976
1414 Bruna Benedejčič Tolmin RD lahnica 1967
1415 Jernej Murovec Tolmin RD Lahnica 1980
1416 Vesna Fon Kobarid RD Lahnica 1973
1417 Peter Gregorčič Tolmin RD Lahnica 1973
1418 Vesna Uršič Kobarid RD Lahnica 1964
1419 Ivo Benko Zagorje ob Savi LJ TEKAČI 1956
1420 Ivo Benko Zagorje ob Savi LJ TEKAČI 1956
1421 Darko Klobučar Novo mesto 1971
1422 Anita Klobučar Novo mesto 1973
1423 Dora Klobučar Novo mesto 1997
1424 Peter Strahinič Domžale 1963
1425 Darko Klobučar Novo mesto 1971
1426 Bostjan Svete Preserje TEKAC. SI 1973
1427 Janja Urevc Zgornje Gorje 1967
1428 Magda Berginc Jesenice 1962
1429 Uroš Pogačar Ljubljana JanEla 1975
1430 KLAVDIJA ŠINKIĆ ŠENTILJ V GORICAH 1971
1431 Miro Javornik Ljubljana AADS tek.si 1952
1432 Peter Prek Ljubljana 1989
1433 Maja Marčun Zgornja Besnica 1996
1434 Simona Simonič Logatec 1988
1435 Boštjan Cvelbar Logatec 1982
1436 Dean Jug Ročinj ŠD SENG 1986
1437 Irena Gruntar Dol pri Ljubljani Vitezi 1956
1438 Arslan Skoro Struga 1977
1439 Peter Štrukelj Radovljica 1982
1440 Aleksandar Raca Gradiska ARK. Gradiska 1974
1441 Karin Falež Radizel 1968
1442 Ana Falež radizel 2003
1443 brigita voga Prepolje 1968
1444 Nina Kočar Komenda 1987
1445 Miloš Bavdaž Doblar ŠRD Doblar 1963
1446 Jerica Bavdaž Ročinj ŠRD Doblar 1967
1447 Klavdija Makuc Tolmin ŠRD Doblar 1966
1448 Jože Penca Kostanjevica na Krki Matick 1975
1449 Jasminka Babić Tržič Rekreativka 1962
1450 Gareth Jones Cerkno 1970
1451 Petra Logar Col 1989
1452 Tjaša Logar Col 1993
1453 Jernej Jerebic Bistrica ob Dravi 1989
1454 Laura Brovč Podbrdo 1976
1455 Dejan Brovč Podbrdo 1973
1456 Tjaša Trdič Brezovica pri Lj 2002
1457 Nataša Čuk Ajdovščina 1968
1458 Branko Čuk Ajdovščina 1966
1459 Dušan Jelovčan Radovljica ŠD Mošnje 1987
1460 Andreja Pirnat Dob 1992
1461 Anže Pirnat Dob 1993
1462 Branka Mlinar Žiri 1973
1463 Tjaša Vidmar Notranje Gorice Varuh zdravja 1991
1464 Luka Zajc Ljubljana Športno društ 1994
1465 Blanka Povše Zagorje ob Savi 1973
1466 Orjana Jančič Kojsko 1973
1467 Tomaž Rogelja Sveto ŠD Elektro Pri 1992
1468 Maja Bizjak Lesce 1990
1469 Sebastjan Mulej Lesce 1979
1470 Špela Šmit Šmarje Sap 1984
1471 Nina JEmec Medvode 1988
1472 Jernej DOlinšek Škofljica 1987
1473 David Plošinjak Miklavž na D.polju 1971
1474 Mihaela Plošinjak Miklavž na D.polju 1974
1475 Mateja Pusar Rateče-Planica 1980
1476 Vida Pogacar Kamnik 1989
1477 Mateja Pusar Rateče-Planica 1980
1478 Primož Ovčar Ivančna Gorica 1993
1479 Ivan Namar Kanal ŠD EP 1984
1480 Valentina Žagar Postojna 1983
1481 JERNEJ CARUSO VRHNIKA 1989
1482 Dominik Žnidaršič Iška Loka 1994
1483 Jurij Škraba Domžale 1975
1484 Marko Petković Ljubljana 1985
1485 Janez Jereb Logatec 1974
1486 Matjaž Praznik Velike Lašče 1986
1487 Marjan Brezarič Medvode 1965
1488 Luka Burja Bled 1989
1489 Miran Leban Polzela 1968
1490 Sebastjan Omerzo Krško Triatlon klub K 1976
1491 Rinalda Klemenčič Vodice - 1971
1492 Tinkara Udir Kamna Gorica 1998
1493 tatjana klemen kamnik 1962
1494 ANICA KRZE RIBNICA 1961
1495 Arslan Skoro Struga 1977
1496 Olga Rodman Tolmin Tminski migavci 1962
1497 Bojan Merela Ljubljana GiBit 1980
1498 Bojan Merela Ljubljana GiBit 1980
1499 Julija Bergelj Žirovnica PGD Zabreznica 2002
1500 Helena Tolar Žirovnica PGD Zabreznica 2002
1501 Petra Gnezda Ljubljana 1986
1502 Polona Koprivec Notranje Gorice 1990
1503 Marko Meglič Tržič Matej design 1972
1504 Jože Babič Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 1977
1505 Janja Babič Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 1981
1506 Boštjan Hrovat Videm Dobrepolje 1981
1507 Miha Kuplenk Videm Dobrepolje 1985
1508 Eva Drobnič Videm Dobrepolje 1995
1509 Matjaž Novak Videm Dobrepolje 1979
1510 STJEPAN STORJAK PREGRADA IND 1981
1511 Katja Zagozda Celje Gamsi Celjski 1990
1512 Tjaša Mav Čepovan 1988
1513 Igor Povšič Čepovan 1983
1514 Bojan Šavorn Radomlje ŠD Elektro Lju 1966
1515 Barbara Šavorn Radomlje 1993
1516 David Jarc Škofljica Varuh zdravja 1993
1517 David Jarc Škofljica 1993
1518 Silva Berčič Žabnica 1968
1519 Zoran Berčič Žabnica 1962
1520 Edi Zgonc Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 1942
1521 Ana Lučič Bistrica pri Tržiču 1980
1522 Suzana Valjavec Kranj 1971
1523 Helena Knafelc Knežak 1965
1524 Jakob Knafelc Knežak 1961
1525 Bernarda Pirnar Kranj ŠD Divji zajci 1959
1526 Jure Vajs Novo mesto 2003
1527 Damijan Vajs Novo mesto 1972
1528 Damijan Kalan Škofja Loka DIFA 1973
1529 Anže Rozman Škofja Loka KOLOKA 1988
1530 Slavko Jungič Škofja Loka DIFA 1981
1531 Rebeka Dolinar Žabnica DIFA 1993
1532 Vesna Mlinarič Lešnik Škofljica 1988
1533 Samo Lešnik Škofljica 1989
1534 Mojca Erman Črnuče 1981
1535 Matjaž Jermol Ljubljana 1985
1536 Špela Kocjanc Domžale smučarsko dru 2002
1537 Tinkara Kocjanc Domžale 2004
1538 Václav Venkrbec Brno 1986
1539 Maja Švener Begunje 1987
1540 Domen Marušič Boštanj 1984
1541 Miha Humar Komenda 1975
1542 Gorazd Safran Ljubljana 1985
1543 Bor Humar Komenda 2008
1544 Asja Humar Komenda 2005
1545 Anton Ravbar Domžale 1965
1546 Tina Jan Krško 1985
1547 Mitja Šeruga Cerklje 1982
1548 Špela Reinhart Posavec 1983
1549 Arindya Anindita Jakarta 1982
1550 Arindya Anindita Jakarta 1982
1551 Pia Andrašec Ljubljana 1994
1552 Lara Glavan Ig 1992
1553 Lara Glavan Ig 1992
1554 Anton Ravbar Domžale 1965
1555 Damjan Grilc Sevnica 1981
1556 Gorazd Štupar dvor pri žužemberku 1985
1557 Jože Štupar trebnje 1980
1558 Damjan Grilc Sevnica 1981
1559 Jasmina Osana Golnik 1973
1560 KLEMEN ČEBAŠEK KRANJ 1981
1561 Dejan Konec Tolmin Freeriderr 1969
1562 Domen Grmek Štanjel 1992
1563 NIK JOŠT NAKLO PONI NAKLO 2002
1564 GABRIJELA JOŠT NAKLO 1976
1565 NATAŠA MARINŠEK NAKLO NATI NAKLO 1980
1566 Miha Šifrer Kranj 1994
1567 Ivan Kavčič Ajdovščina TKA 1958
1568 Sonja Čuk Kavčič Ajdovščina TKA 1957
1569 Natalija Pavlin Ljubljana Urbani tekači 1967
1570 Nikita Matović Velenje 1997
1571 URŠKA ES CELJE 1989
1572 BARBARA ČEPIN CELJE 1988
1573 Irena Škerjanec Nedoh Grosuplje 1957
1574 KATARINA BRANISELJ CERKNICA ŠKD RTV SLOVEN 1985
1575 ANDREJA GREGORIČ LJUBLJANA ŠKD RTV SLOVEN 1987
1576 BARBARA VIDMAJER NOVO MESTO ŠKD RTV SLOVEN 1991
1577 JANA BAJŽELJ PEPLER DUPLJE ŠKD RTV SLOVEN 1969
1578 BLAŽ ERMENC LJUBLJANA ŠKD RTV SLOVEN 1974
1579 Tina Sračnjek Bled 1983
1580 Tea Tošič Lesce 1963
1581 Simona Vampelj Stari trg pri Ložu 1977
1582 Simona Vampelj Stari trg pri Ložu 1977
1583 Ana Canzutti Nova Gorica 1982
1584 Bruno Rolih Ročinj ŠD SENG 1957
1585 Bruno Rolih Ročinj ŠD SENG 1957
1586 Bruno Rolih Ročinj ŠD SENG 1957
1587 Matevz Pintar Pintar rafovljica sd mosnje 1986
1588 danica Krajnc Šmartno ob Paki vzajemna varuh 1958
1589 Nevija Tomše Log pri Brezovici 1982
1590 Iztok Možina Izola Viharnik 1954
1591 Aleksander Ferjančič Ajdovščina ŠD Nanos Podna 1959
1592 Eva Jug Poljčane 1988
1593 Anže Papler Begunje 1984
1594 Klavdija Pavlovski Bled 1985
1595 Jenny Eyes Southport runningclub.hu 1990
1596 Jenny Eyes Southport runningclub.hu 1990
1597 Anthony Constable Budapest runningclub.hu 1985
1598 Sarah Ford Budapest runningclub.hu 1981
1599 David Kennedy Budapest runningclub.hu 1988
1600 mil cer dob 1970
1601 mil cer dob 1970
1602 Janez MIKLAVC Ravne na Koroškem Paris bar/Avtoc 1955
1603 Janez MIKLAVC Ravne na Koroškem Paris bar/Avtoc 1955
1604 Danijela Jakuš Mejarec Dobova 1978
1605 Dalibor Jakuš Mejarec Dobova 1979
1606 Lea Dajcman Starše 1986
1607 Angela Čufer Podbrdo 1993
1608 Mitja Poljšak Radovljica 1978
1609 Gregor PLAVČAK Maribor Varuh zdravja 1974
1610 Aleksander S. Jokic Maribor 1983
1611 Jaka Žagar Izola Thai Boxing Clu 1978
1612 David Urankar Kamnik 1983
1613 Alijana Šlehta Velenje / 1974
1614 Janko Vačun Velenje / 1978
1615 Iztok Jenko Kranj Kriške afne 1968
1616 Urška Kaučič Kranj Kriške afne 1971
1617 Ana Canzutti Nova Gorica 1982
1618 Jasna Damjan Ljubljana 1978
1619 Janez Meglič Kamnik 1995
1620 Nika Meglič Kamnik 1992
1621 Janja Nardin Ljubljana 1997
1622 Miha Močnik Dob 1989
1623 Magdalena Svetina Terčon Sežana 1968
1624 Bor Terčon Sežana 1996
1625 David Terčon Sežana 1960
1626 David Terčon Sežana 1960
1627 Uroš Kosanović Ljubljana 1983
1628 UROS Kovacic Trebnje UrKo 1978
1629 Jasna Dolžan Lesjak Bled 1980
1630 Luca Stančič Kodarin Koper 1985
1631 Matej Dokl Kranj 1981
1632 Tomaž Mlekuž Koper ŠD Tekači z o 1963
1633 Tina Mevla Sežana 9 FAC 1992
1634 Uroš Čufer Ljubljana Team X 1970
1635 Alenka Plut Ljubljana Team X 1974
1636 Nejc Čufer Ljubljana Team X 2006
1637 Primož Ovčar Ivančna Gorica 1993
1638 Mateja Maček Maribor Mariborski teka 1975
1639 Uroš Maček Maribor Triatlon klub 3 1970
1640 Andraž Sešelj Pangerc Radomlje 1988
1641 Jumi Ha Seoul 1987
1642 Andraž Sešelj Pangerc Radomlje 1988
1643 Melita Šegovc Maribor 1991
1644 Tjaša Torkar Tržič 1988
1645 Janja Koblar Šenčur 1988
1646 Irena Koblar Škofja Loka 1989
1647 Tanja Kuplenk Grosuplje 1985
1648 Maša Likar ŠKOFJA LOKA 1991
1649 Nedžad Kišmetovič Ljubljana 1977
1650 Meri Hreščak Sežana 1963
1651 Jani Črešnjar Maribor 1977
1652 Nina Prelogar Maribor 1982
1653 Špela Bolka Kranj 1986
1654 Bruno Jereb Rače 1969
1655 Filip Jereb Rače 2000
1656 Ema Jereb Rače 2002
1657 Nives Skube Žirovnica AD Olimpik 1996
1658 Mateja Finžgar Ljubljana ŠD Butan plin 1986
1659 breda kuhar Ljubljana ŠD Butan plin 1966
1660 Marko Šušterič Dol pri Ljubljani Tek.si 1970
1661 Sandi Koščak Ljubljana 1963
1662 Helena Gorenc Novo mesto Tek.si 1974
1663 Klemen Dremelj Kranj Peakprint 1974
1664 Andreja Jenko Dremelj Kranj Peakprint 1974
1665 SIMON KOGLAR KRANJ 1978
1666 Alenka Jerše Hrustek Medvode brez 1968
1667 Jernej Kogovšek Grosuplje 1984
1668 Sebastjan Omerzo Krško Triatlon klub K 1976
1669 Maja Žnidaršič Vrhnika 1985
1670 Matej Sircelj Trzin 1988
1671 Mihaela Švajger Radlje ob Dravi 1987
1672 Tanja Fratnik Bovec 1977
1673 Tanja Fratnik Bovec 1977
1674 Karmen Plevel Stahovica 1984
1675 Sandi Merljak Šempeter pri Gorici 1967
1676 Denise Merljak Šempeter pri Gorici 1972
1677 Špela Novak Ljubljana Vitezi dobrega 1978
1678 NINO BUDIMIROVIĆ LJUBLJANA ŠKD RTV SLOVEN 1971
1679 Matko Josipović Ljubljana TK Ljubljana 1965
1680 BOŠTJAN UDIR KROPA 1970
1681 Anka Kavčič Kranj 1994
1682 Mateja Senica Ljubljana Šmartno 1975
1683 Petra Uršič Ljubljana Vitezi 1978
1684 Primož Pogačnik Ljubljana 1974
1685 Sonja Sitar Stahovica - 1963
1686 MAŠA SITAR Stahovica 1985
1687 Andraž Dobovšek Novo mesto Klub ZDAJ 1981
1688 Neda Stevanović Ljubljana Varuh zdravja 1965
1689 Neda Stevanović Ljubljana Varuh zdravja 1965
1690 Doris Kurnik Radlje ob Dravi 1987
1691 Angelina Stevanović Ljubljana Varuh zdravja 1970
1692 Anamarija Hilčer Kamnik 1973
1693 Denis hilčer Kamnik 1969
1694 Maja Peterc Zidar Velika Loka 1989
1695 Maja Peterc Zidar Velika Loka 1989
1696 Gregor Črv Blejska Dobrava 1991
1697 VIKTOR LIČEN AJDOVŠČINA 1978
1698 Daša Mlakar Komac Bovec Tekaško društ 1984
1699 Aleš Šabeder Škofljica 1970
1700 Joze Bajc 8233 ŠD revoz 1970
1701 Ursula Kiely Tipperary 1980
1702 Tatjana Vengar Žirovnica 1963
1703 Mojca Cirman Trzin 1977
1704 Toni Veber Babno polje 1967
1705 Mihaela Oštir Brežice 1970
1706 Johanes Oštir Brežice 1969
1707 Goran Gruić Žirovnica 1979
1708 Vlasta Kolar Ig 1978
1709 Indira Dulic Nova vas 1978
1710 Alessio Romito San Bonifacio 1989
1711 Zala Ciglar Komenda 1992
1712 Maša Skok Mengeš 1991
1713 Tanja Prezelj Bled 1974
1714 Ažbe Prezelj Bled 2004
1715 Matjaž Petrovič Maribor 1979
1716 Anica Zajec Trojane / 1967
1717 Stanka Frišek Velenje 1968
1718 Stanka Frišek Velenje 1968
1719 Polona Zver Ljubljana LJ tekači 1986
1720 Ksenja Pravne Trebnje 1972
1721 Robert Vrankar Laze v Tuhinju Vgvrankar 1968
1722 Matjaž Petrovič Maribor 1979
1723 Mark Oblak Oblak Velike Lašče 1997
1724 Matej Kramberger Destrnik 1981
1725 Janko Kovačič Pivka ŠD Košana 1963
1726 Veko Markovič Bled Never Give up 1967
1727 Alenka Andrin Ljubljana 1969
1728 Anton Najdič Ljubljana 1966
1729 Demi Mohorčič Štanjel 9 Fac 1996
1730 Tjaša Vidmar Notranje Gorice 1991
1731 Robert Hodnik Bohinjska Bistrica 1983
1732 Janez Erčulj Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 1981
1733 Natasa Škrabec Krško Gibam.se 1973
1734 Urška Krek Piran 1982
1735 Boris Hafner Komenda HITRE ŽELVE KO 1983
1736 Damjana Adamič Videm - Dobrepolje 1977
1737 Maja Lampret Ivančna Gorica 1986
1738 Tone Košnjek Naklo ŠD DIVJI ZAJCI 1956
1739 franc škrabec krsko ŠKID Reaktor 1968
1740 Tadej Nadvešnik Ljubljana 1981
1741 Anita Kolenc Trebnje 1968
1742 Marko Vergo Videm- Dobrepolje 1976
1743 Vesna Vergo Videm- Dobrepolje 1978
1744 Monika Korenjak Novo mesto 1978
1745 Miha Brajkovic Novo mesto 2008
1746 Nika Albreht Bled 1999
1747 Andraž Reščič Ljubljana 1999
1748 Neža Kržišnik Gorenja vas 2004
1749 Neža Kržišnik Gorenja vas 2004
1750 Nataša Modec Stari trg 1977
1751 Jani Derstvenšek Domžale 1968
1752 zdravka penko pivka 1973
1753 zdravka penko pivka 1973
1754 Dejan Korez Rogaška Slatina 1984
1755 Miloš Novak Dob 1978
1756 Alenka Gostič Novak Dob 1981
1757 Alenka Kržič Stari trg 1987
1758 Marko Zadravec Lavrica 1988
1759 Gabrijel Bejic Ljubljana 1984
1760 Réka Krempf Esztergom Esztergomi Fut 1976
1761 franc škrabec krsko ŠKID Reaktor 1968
1762 franc škrabec krsko ŠKID Reaktor 1968
1763 Tanja ŽGUR ŠEMPETER 1976
1764 Matjaž Skubic Višnja gora 1967
1765 Miha Levičnik Ljubljana 1979
1766 Boštjan Košorok Ljubljana 1975
1767 Urška Kotnik Ljubljana 1992
1768 Nejc Benedik Selca Asterix 1995
1769 Jure Stanonik Selca Asterix 1976
1770 Gregor Vidmar Ljubljana Asterix 1984
1771 Blaž Hribernik Selca Asterix 1983
1772 Miha Pretnar Zirovnica PGD Zabreznica 1990
1773 Jure Lončar Domžale 1980
1774 Tina Hari Domzale Bistri strudli 1984
1775 Katja Seljak Varga Domzale Bistri strudli 1977
1776 Ervin Groselj Zagorje Bistri strudli 1967
1777 Urša Žabnikar Domžale Bistri štrudli 1969
1778 Aljosa Bojic Koper 1988
1779 andrej zidar veliki gaber 1982
1780 Vesna Marinko Mengeš Bistri štrudli 1976
1781 Uroš Bitenc Komenda #sportvsakdan 1989
1782 Nevenka Likar Šk.Loka 1968
1783 Tanja ŽGUR ŠEMPETER 1976
1784 Lasse Maurer Blankenheim 1996
1785 Nevenka Likar Šk.Loka 1968
1786 Duša Bajramovič Kranj 1966
1787 Aleš Cverlin VELENJE clubforce.eu 1979
1788 Borut Hribernik VELENJE clubforce.eu 1990
1789 Joze Bajc 8233 ŠD revoz 1970
1790 Polona Pevec Kamnik 1994
1791 Tanja Kokalj Ljubljana 1990
1792 Luka Grm Ljubljana Črnuče 1989
1793 Klavdija Prah Oprešnik Šentjur 1979
1794 Nataša Kočevar Vrhnika 1976
1795 Simon Tomažič Domžale 1978
1796 Irena Čadež Kranj ŠD Divji zajci 1968
1797 Irena Čadež Kranj ŠD Divji zajci 1968
1798 Peter Žagar Ljubljana 1980
1799 Zvonka Kastelic Ljubljana GiBit 1955
1800 Jože Leščanec Metlika 1988
1801 Jože Leščanec Metlika 1988
1802 MARIJAN KAUČIČ MARIBOR ORANŽNI 1964
1803 MARIJA KAUČIČ MARIBOR ORANŽNI 1963
1804 Irena Čebulj Lesce 1968
1805 Tanja Lukančič Kranj 1967
1806 Julija Košir Tržič 1970
1807 Jasna Ivanuša Ljubljana-Črnuče 1976
1808 Metod Paternoster Ljubljana-Črnuče 1976
1809 Jullija Tepeš Ptuj TAO 1968
1810 SIMONA ZUPANC KOMENDA 1982
1811 Lasse Maurer Blankenheim 1996
1812 Ivona Maras Koper 1986
1813 Debora Fajdiga Smarje 1984
1814 Suzana Perc Selnica ob Dravi Mb tekaci 1976
1815 Irena Burgar Ljubljana-Šmartno Šmarnogorska n 1969
1816 Irena Burgar Ljubljana-Šmartno Šmarnogorska n 1969
1817 Fikret Bašanović Ljubljana 1967
1818 Andrej Cop Prek Ljubljana 1991
1819 Peter Prek Ljubljana 1989
1820 Lenart Jesenovec Vrhnika Verd 1965
1821 Tina Ambrož Ig 1975
1822 Petra Mušič Trzin 1973
1823 Sabina Mišigoj Dobrovo 1984
1824 jure banic ljubljana Happy gym 1981
1825 Gregor Jeras Zgornja Besnica 1970
1826 Petra Jeras Zgornja Besnica 1975
1827 Miha Jeras Zgornja Besnica 2005
1828 Jaka Jeras Zgornja Besnica 2008
1829 Rok Fakin Komen 1993
1830 Davorin Pograjc Žužemberk 1975
1831 Janez POTOČNIK Gorenja Vas 1979
1832 Jože Kropivšek Tabor 1970
1833 Luka Kropivšek Tabor 1997
1834 Mojca Puncer Ljubljana 1972
1835 Jure Kropivšek Tabor Mass 1999
1836 Žana Ovca Dol pri Lubljani 1993
1837 Elvira Matko Novo mesto 1979
1838 Nataša Kos Hrušica 1968
1839 TANJA ŽGUR ŠEMPETER 1976
1840 Anja Mustar VIDEM DOBREPOLJE 1989
1841 Nejc Juvan PREVALJE 1993
1842 Tadej Majhen Grosuplje 1979
1843 Lucija Majhen Grosuplje 1976
1844 Lovro Plimon Dravograd 1986
1845 Niko Pustovrh Poljane Knaufinsulation 1967
1846 Amalija Skubic Višnja Gora 1969
1847 Boštjan Skubic Višnja Gora 1968
1848 Monika Horvat Lendava 1994
1849 Tina Milavec Ljubljana tek.si 1979
1850 David Vrečer Celje 1986
1851 Primož Luzar Šentjernej 1983
1852 Andrej Tomšič Ljubljana GiBit 1977
1853 teja bajec postojna 1986
1854 Brigita Modic Rakek 1962
1855 Brigita Modic Rakek 1962
1856 Jure Logar Jesenice 1987
1857 Janez Jeram Ljubljana 1960
1858 Jure Štrucl Bresternica 1984
1859 brigita modic RAKEK 1962
1860 Franc Rajgelj Žabnica Aktivček 1951
1861 Jan Ferjančič ŠEMPAS ŠD SALONIT AN 1987
1862 Suzana Žnidarčič Šuligoj DESKLE ŠD SALONIT AN 1988
1863 Gregor Valentinčič KANAL ŠD SALONIT AN 1981
1864 Radoš Kuk KANAL ŠD SALONIT AN 1969
1865 Anica Tomažič DOBROVO ŠD SALONIT AN 1964
1866 Sašo Seljak GRAHOVO ŠD SALONIT AN 1989
1867 Marjana Šuligoj DESKLE ŠD SALONIT AN 1991
1868 Jože Božič KANAL ŠD SALONIT AN 1961
1869 Sebastjan Dugar ROČINJ ŠD SALONIT AN 1971
1870 Blanka Zver GRAHOVO ŠD SALONIT AN 1985
1871 Marija Levpušček KAL NAD kanalom ŠD SALONIT AN 1980
1872 Rok Mozetič NOVA Gorica ŠD SALONIT AN 1983
1873 Mateja Čubej Gašparin DESKLE ŠD SALONIT AN 1989
1874 Matej Markočič DESKLE ŠD SALONIT AN 1971
1875 Tomaž Vuk NOVA Gorica ŠD SALONIT AN 1968
1876 Gregor Drnovšček DESKLE ŠD SALONIT AN 1978
1877 Andrej Ipavec NOVA Gorica ŠD SALONIT AN 1985
1878 Tadej Prinčič DOBROVO ŠD SALONIT AN 1989
1879 Tina Mugerli KANAL ŠD SALONIT AN 1983
1880 Jernej Adlešič Domžale ŠD TurboM 1976
1881 Jernej Adlešič Domžale ŠD TurboM 1976
1882 JANEZ SNEDIC Šenčur / 1968
1883 Jožica Lah Gojković Dob 1983
1884 Dragan Gojković Dob 1977
1885 MATEJA ZALAZNIK Ljubljana 1990
1886 Carolan Gregoire Lju 1987
1887 Martina Fakin Draž Komen 1990
1888 Demi Mohorčič Štanjel 9 Fac 1996
1889 Simon Kuret Dutovlje 9 Fac 1984
1890 Ivana Vrbat Zagreb Ind 1986
1891 Radivoj Zavec Hoče 1966
1892 Jerica Korošak Orehova vas 1956
1893 Aleš Zver Odranci ODranci 1993
1894 Vika Perinčič Tolmin 1984
1895 Igor Mikolič Boštanj 1978
1896 Petra Vidic Ljubljana 1976
1897 Kristina Fabjan Grgar 1990
1898 Nastja Bastjančič Grgar 1990
1899 Nejc Klinar Žirovnica PGD Zabreznica 1987
1900 Anja Fabijan Grgar 1986
1901 Blaž Pušenjak Ljutomer 1993
1902 Borut Mejak Košana ŠD Košana 1984
1903 Andrea Mondini Cislago 5 Cascine Cisla 1981
1904 Božena Rudolf Hotedršica 1971
1905 Magdalena Klasinc Logatec 1967
1906 Filip Mlinaric Ljubljana AK Medimurje 1990
1907 Filip Mlinaric Ljubljana AK Medimurje 1990
1908 Gašper Dolher Izola 1980
1909 Domen Vrtnik Kranj 1982
1910 Anja Osterman Visoko 1988
1911 Andrej Hrovat Mojstrana 1991
1912 Ingrid Novak Žirovnica 1968
1913 ROMAN NOVAK ŽIROVNICA 1965
1914 Aleš Mertelj Mojstrana 1990
1915 BARBARA RAHOLIN ROČINJ ŠRD DOBLAR 1969
1916 TOMAŽ RAHOLIN ROČINJ ŠRD DOBLAR 1967
1917 MIHA RAHOLIN ROČINJ ŠRD DOBLAR 2002
1918 Lidija Kemper Bovec 1971
1919 Iztok Sinček Tolmin 1971
1920 Matej Kristan Bled 1986
1921 Tadej Petrič Šmartno ob Paki 1994
1922 Klara Hrovatič Gorica pri Slivnici 1994
1923 Alenka Trček Horjul 1977
1924 Inga Kalanovic Zagreb 1971
1925 Igor Primožič Škofja Loka Knaufinsulation 1974
1926 Romano Šegović Koprivnica AK Koprivnica 1994
1927 Nina Kovič Ljubljana 1975
1928 janja kastelic grosuplje 1991
1929 Laura Brovč Podbrdo 1976
1930 Dejan Brovč Podbrdo 1973
2031 Špela Dolinar Golnik 1985
2032 Tina Hajdinjak Log pri Brezovici 1986
2033 Miha Hajdinjak Log pri Brezovici 1991
2034 Maja Stepan Ljubljana Varuh zdravja 1986
2035 Tadeja Knez Dob 1976
2036 Jasna Damjan Ljubljana 1978
2037 Jure Renko Naklo Samsvoj 1981
2038 Maja Pivk Gorenja vas 1980
2039 Maja Pivk Gorenja vas 1980
2040 Blaž Fras Gorenja vas 1981
2041 smiljan ojsteršek laško 1964
2042 Andreja Ostrouška renče 1995
2043 Ana Čemažar Žirovnica 1984
2044 Andrej Šporar Srednja vas v Boh. 1982
2045 Martina Šporar Srednja vas v Boh. 1979
2046 Peter Pristov Bled 1975
2047 Ana Bartol Radomlje / 1997
2048 Anja Čurič 8253 Artiče Tilda 1986
2049 Ivo Švegović 1218 Komenda Tilda 1983
2050 Jan Jeram 1000 LJUBLJANA Tilda 1987
2051 Jan Nevada 4226 Žiri Tilda 1993
2052 Matej Petkovšek 1000 LJUBLJANA Tilda 1987
2053 JURE ZUKANOVIČ 4000 KRANJ Tilda 1994
2054 NIKOLA KRSMANOVIĆ 1000 LJUBLJANA Tilda 1990
2055 Tanja Benčina 6210 SEŽANA Tilda 1987
2056 Maša Sterle Grosuplje 1993
2057 Maša Sterle Grosuplje 1993
2058 TONKA ZADNIKAR GOLNIK DIVJI ZAJCI 1947
2059 Jost Penko Zimic maribor 1998
2060 Jost Penko Zimic maribor 1998
2061 TONKA ZADNIKAR GOLNIK DIVJI ZAJCI 1947
2062 Marjan Benedičič Kranj 1956
2063 Anja Buh Polhov Gradec 1995
2064 Primož Vilhar Postojna Veliko utoški 1992
2065 Polona Klemenčič Ljubljana Športno društ 1979
2066 Marko Kostanjevec Ptuj Markoton 1987
2067 Rrobert Strelec apače 1972
2068 Robert Strelec apače 1972
2069 Suzana Kokelj apače 1975
2070 Mojca Tabakovic Ljubljana Marathon nm 1970
2071 Mojca Tabakovic Ljubljana Marathon nm 1970
2072 Maja Pristavec BLED Društvo sloven 1996
2073 Tanja Pristavec BLED Društvo sloven 1968
2074 Janez Zajc Šenčur Svet kampa 1967
2075 Boris Peček Log pri Brezovica ŠD Nanos Podna 1973
2076 Barbara Zupančič Ljubljana 1974
2077 Toni Pečečnik Maribor ŠD Sao-ravno 1990
2078 Gregor Fidej Velenje 1986
2079 Rok Jelovčan Postojna 2002
2080 Johan Novask Bratislava 1956
2081 Samo Kolenc Žiri Šd Kotredež 1986
2082 Klavdija Vidergar Kisovec Šd Kotredež 1987
2083 Tjaša Mišmaš Novo mesto 1993
2084 jure jan domžale Confirme d.o.o. 1980
2085 jure jan domžale Confirme d.o.o. 1980
2086 klemen klemenčič Šentvid pri Stični 1995
2087 Nina Žargi Ljubljana - 1977
2088 Roman Jelovčan Žirovnica / 1979
2089 Gregor Vohl Braslovče 1983
2090 Nataša A. Modec Nova vas 1969
2091 Alojzij Modec Nova vas 1966
2092 Milan Urbanija Zagorje ob Savi - 1969
2093 Kristijan Hrastar Slovenska bistrica ŠKD Zadružnik 1975
2094 Špela Zupan Slovenska bistrica ŠKD Zadružnik 1991
2095 Kristjan Bukovec Grosuplje ŠKD Zadružnik 1975
2096 Matej Šušteršič medvode ŠKD Zadružnik 1974
2097 Saša Štrbenc medvode ŠKD Zadružnik 1977
2098 Lili Merhar Ljubljana Šentvid ŠKD Zadružnik 1961
2099 Branka Jesenovec Vrhnika ŠKD Zadružnik 1966
2100 Matjaž Podmiljšak Ljubljana ŠKD Zadružnik 1971
2101 Anita Mohoric Kranj 1979
2102 ERIKA Melihen Mojstrana OŠ Žirovnica 1975
2103 Veronika Volarič Kobarid 1995
2104 Lidija Skrbec Vodice 1983
2105 irena bohinec žirovnica 1976
2106 irena bohinec žirovnica 1976
2107 Vanja Zuljan Žirovnica 1972
2108 Alenka arnečič Medvode TEAM dREAM 1973
2109 Anja Ručna 5222 Kobarid 1995
2110 Franc Rajgelj Žabnica ŠD Aktivček 1951
2111 Franc Rajgelj Žabnica ŠD Aktivček 1951
2112 fghdsg dfgdfsg sdgdsg 1994
2113 ANDREJA ŠUMIGA KAMNIK 1983
2114 INES HORVAT LJUBLJANA 1969
2115 Maja Bogataj KAMNIK 1958
2116 Katja Kodelja Nova Gorica 1976
2117 Alenka Es Velenje 1963
2118 Suzana Rajh Stara Cerkev 1968
2119 Tatjana Jakšič Kočevje 1971
2120 Andreja HAUPTMAN Nova Gorica 1974
2121 Žiga HAUPTMAN Nova Gorica 1976
2122 Iva Hliš Dramlje ŠD RADOST 1970
2123 Mihael Hameršak Markovci TAO PTUJ 1973
2127 Nina Starašinič Domžale 1988
2128 Mateja Sladič Ljubljana 1988
2129 Dušan Murgelj Grosuplje 1983
2130 Branko Potočnik Žirovnica ne 1973
2131 Vanja Žuran Ptuj T FIT 1973
2132 Nadja Tomazevic Ljubljana 1979
2133 Luka Smolko Odranci Odranci 1993
2134 Andreja Hauptman Nova Gorica 1974
2135 Uroš Hrovat Almere Dunking Devils 1986
2136 Bojan Iskra Radenci Borisova beže 1974
2137 nataša vester trseglav bled 1979
2138 Alenka Es Velenje 1963
2139 Romana Kolar Velenje 1965
2140 Klemen Petrin 1000 1976
2141 Bojana Petrin 1000 Akademsko atlet 1978
2142 Benjamin Galjot Cerklje na gor. 1989
2143 Benjamin Galjot Cerklje na gor. 1989
2144 SIMON JURJEVEC ŽABNICA 1984
2145 Sanja Vebster Radovljica 1975
2146 Andreja Mihelič Zajec Ljubljana TF 1957
2147 Leopold Zajec Ljubljana TF 1958
2148 Gregor Bec Borovnica 1980
2149 Vojko Fon Solkan 1967
2150 David Pipan Kranj 1986
2151 David Pipan Kranj 1986
2152 David Pipan Kranj 1986
2153 Neja Kršinar Medvode HappyGym 1991
2154 Neja Kršinar Ljubljana HappyGym 1991
2156 Špelca Zorjan Ljubljana HappyGym 2000
2157 Neža Žerjav Ljubljana HappyGym 1999
2158 Georginah Nikki Ljubljana HappyGym 1983
2159 Georginah Nikki Ljubljana HappyGym 1983
2160 Dejan Lenart Ljubljana HappyGym 1977
2161 David Pipan Kranj 1986
2162 David Pipan Kranj 1986
2163 David Pipan Kranj 1986
2164 Polona Kovačič Vrhnika 1985
2165 Primož Ipavec Nova Gorica 1974
2166 Aleš Lapanje Tolmin 1973
2167 Matijaž Pregelj Nova Gorica 1971
2168 Sabina Kocet Turnišče 1978
2169 Brigita Stariha Medvode 1988
2170 Petra Tavčar Škofja Loka 1988
2171 Žiga Sajovic Litija 1992
2172 Saša Smrekar Kresnice 1986
2173 Barbara Demović Zagreb 1990
2174 Ana Čavlina Zagreb 1989
2175 Ana Čavlina Zagreb 1989
2176 Tilen Kovačič Izlake ŠD Izlake 1995
2177 Sebastjan Habjanič Ljubljana 1973
2178 Breda Gramc Ptuj 1982
2179 Martina Šporar Srednja vas v Boh. 1979
2180 dani bizjak KRŠKO 1981
2181 alenka radej BLANCA 1983
2182 Petra Glinšek Velenje Priprave LJ mar 1986
2183 Petra Cukjati Kisovec ŠD Kotredež 1980
2184 Petra Cukjati Kisovec ŠD Kotredež 1980
2185 Edisa Muranović Radovljica 1984
2186 Alenka Radej BLANCA 1983
2187 Alenka Radej BLANCA 1983
2188 Dunja Petrič Cerklje 1983
2189 Tanja Zajc Ljubljana 1989
2190 MARGARET STULIC MALINSKA 1982
2191 Matjaž Vehovec Kranj 1992
2192 Špela Podlipnik Škofja Loka 1995
2193 Katja Mihelj Nagode Ljubljana - 1974
2194 Peter Pogačar Ljubljana 1973
2195 Alenka Radej BLANCA 1983
2196 Dani Bizjak KRŠKO 1981
2197 Kris Hafner jesenice 2000
2198 Vesna Bartolj TREBNJE 1981
2199 Janko Skube DOLENJSKE TOPLICE 1969
2200 Jan Vidic Žirovnica 1999
2201 Matic Omejc Kranj 1992
2202 Manca Krsnik Kranj 1995
2203 Renato Zugaj Ljubljana 1974
2204 Vida Gomivnik Ljubljana 1951
2205 Maša Sterle Grosuplje 1993
2206 Žarko Petrevčič Ljubljana 1960
2207 Blaž Sterle Grosuplje 1988
2208 Lojzka Sterle Grosuplje 1963
2209 Alenka Hiršman Medvode KvadraTek 1958
2210 Dunja Petrič Lahovče 1983
2211 Sonja Lisjak Ajdovščina Tekači Vipavsk 1969
2212 Ervin Šavli Branik 1967
2213 Miha Vrhunc Ljubljana 1985
2214 Uroš Brodnik Kočevje 1988
2215 Peter Oberstar Kočevje 1994
2216 Miha Arh Bohinj 2001
2217 Karmen Kompara AJDOVŠČINA TRIATLON KLUB E 1974
2218 Lan Rejc Zirovnica PGD Zabreznica 2001
2219 Tjaša Trampuš Škofljica / 1997
2220 Ana Druškovič Poljčane 1984
2221 Niko Leskovar Laporje 1996
2222 DAVID RUPNIK SEČOVLJE TRNOVSKI MARATO 1962
2223 Dominik Lavrih Šentvid pri Stični 1991
2224 Jernej Rojc Kobjeglava 1990
2225 Jernej Rojc Kobjeglava 9fac 1990
2226 Simon Furlan Hruševica 9fac 1991
2227 Andraž Rončel Brje pri Komnu 9fac 1992
2228 Ana Prišel Ljubljana Vzajemna 1979
2229 Robi Rokavec Medvode AKRON kultura g 1973
2230 Tomaž Štebe Medvode AKRON kultura g 1979
2231 Tjaša Justin Medvode AKRON kultura g 1980
2232 Gregor Veler Medvode AKRON kultura g 1987
2233 Milena Buh Medvode AKRON kultura g 1968
2234 Asmir Alagič Medvode AKRON kultura g 1978
2235 Iztok Škrinjar Medvode AKRON kultura g 1976
2236 Domen Rosulnik Medvode AKRON kultura g 1978
2237 Davor Jozić Śkofja Loka 1981
2238 KATARINA KASTELIC LJUBLJANA 1989
2239 Janez Mihovec Trzic 1988
2240 Primož Antolič Gorišnica ZUDV DORNAVA 1990
2241 Janez Pernek Ptuj ZUDV DORNAVA 1970
2242 Aleš Leskovar Ptuj ZUDV DORNAVA 1981
2243 Milan Fašing Dornava ZUDV DORNAVA 1972
2244 Sergeja Muršič Gorišnica ZUDV DORNAVA 1978
2245 Marjeta Gomilšak Juršinci ZUDV DORNAVA, 1971
2246 Saša Raspet Dobravlje 1980
2247 Lea Frančeškin Portorož 1992
2248 Robert Bozovičar Škofja Loka 1975
2249 Robert Bozovičar Škofja Loka 1975
2250 Robert Bozovičar Škofja Loka 1975
2251 Martina Grohar Škofja loka 1970
2252 Petra Music Trzin 1973
2253 Gvido Škaper Matjaševci 1970
2254 Tanja Žemva Zg. Gorje 1984
2255 Denis Kelenc Turnišče 1990
2256 Denis Kelenc Turnišče 1990
2257 Tatjana Blaško Ajdovščina Tekači vipavsk 1973
2258 Ivi Žlogar Ljubljana Pulse Performan 1967
2259 Jože Lekše Šentjernej 1984
2260 Martina Grohar Škofja loka 1970
2261 JOŽICA LEVIČAR NOVO MESTO FIT KLUB NM 1980
2262 Renata Peterman Bled 1973
2263 Milena Muc Mengeš KvadraTek 1965
2264 Andreja Trkov Ljubljana- Polje KvadraTek 1960
2265 Mojca Slabe Ljubljana Happy Gym 1981
2266 Blaž Židanek Brezovica Happy Gym 1982
2267 PETRA MRŠNIK KOŠANA ZDRAVE VREDNOTE 1985
2268 TEJA POGLAJEN KOMENDA ZDRAVE VREDNOTE 1982
2269 ANŽE JEZERC LJUBLJANA ZDRAVE VREDNOTE 1990
2270 SLAVICA JEVTIĆ DOL PRI LJUBLJANI ZDRAVE VREDNOTE 1988
2271 IGOR MEDVED LJUBLJANA ZDRAVE VREDNOTE 1982
2272 DENIS VIDIC LJUBLJANA ZDRAVE VREDNOTE 1980
2273 Mateja Rajter Ljubljana 1981
2274 Valentino Vukušić Split Xxl 1981
2275 Sam Toll Victoria Glenhuntly 1998
2276 Samuel Toll Melbourne Glenhuntly 1998
2277 Janja Juršič Ljubljana Fakulteta za up 1980
2278 Saša Slavnič Domžale 1979
2279 Martina Grohar Škofja loka 1970
2280 Martina Grohar Škofja loka 1970
2281 Marjana Kalan Škofja Loka Prvi in drugi t 1967
2282 JERNEJ RAZPOTNIK DOMŽALE 1983
2283 Tina Zengaffinen Steg 1973
2284 Marinka Milič Kamnik ŠKD Mekinje 1961
2285 ANDREJA PAHOR MIREN 1971
2286 Aleš Kozjek Naklo AD Olimpik 1976
2287 Miha Homar Naklo 1980
2288 Damjan Janežič Visoko 1977
2289 Natasa Steblaj IG 1979
2290 Urška Prešeren Ljubljana Zdrave vrednote 1977
2291 Tanja Košič Postojna 1963
2292 Renati Starič Vrhnika 1973
2293 Tanja Košič Postojna 1963
2294 Goreta Balukčič Postojna 1972
2295 Goreta Balukčič Postojna 1972
2296 TATJANA LIPAR CERKLJE 1965
2297 TATJANA ROZMAN VISOKO 1964
2298 Aljoša Vehovec Lesce 1987
2299 Barbara Vehovec Lesce 1987
2300 Iva Saric Istra 1987
2301 Martina Korlevic Istra 1984
2302 Neža Vrečar Šmartno TK Šmarnogorsk 1991
2303 Sandi Pirman Šk Loka knaufinsulation 1969
2304 Franci Alič Poljane knaufinsulation 1968
2305 Manca Smolej Ljubljana Šmartno GiBit 1991
2306 Manca Smolej Ljubljana Šmartno GiBit 1991
2307 Manca Smolej Ljubljana Šmartno GiBit 1991
2308 Zdenka Planinc Preddvor 1983
2309 ZDENKO NAPOLETANO UMAG individualac 1968
2310 Miriam Borrey Parkville 1996
2311 Stanko Borštnar Izlake 1989
2312 Mateja Zupančič Škofljica Pulse Performan 1986
2313 Danijel Begić Kocevje 1989
2314 Robert Bozovičar Škofja Loka 1975
2315 Jasna Škrbec Domžale 1984
2316 SUZANA KRAJNIK Kranj 1977
2317 lidija kocet turnišče 1979
2318 SEBASTIJAN SRPČIČ LJUBLJANA 1976
2319 Jože Jere Sevnica Trmasti 1954
2320 Monika Klinar Kamnik 1977
2321 Natalija Miklavčič Straža 1984
2322 Natalija Miklvačič Straža 1984
2323 Teja Markovič Blejska dobrava 1987
2324 Nastja Smukavec Bohinjsko jezero 1994
2325 Eva Razinger Žirovnica 1986
2326 Gašper Kosmač CELJE SV VZE 1983
2327 Marko Maček Žabnica 1975
2328 Leonard Kralj ZAGREB 1987
2329 Leonard Kralj ZAGREB 1987
2330 Robert Bozovičar Škofja Loka 1975
2331 Leonard Kralj Zagreb 1987
2332 Martina Grohar Škofja Loka 1970
2333 Sonja Resman Begunje na Gorenjske 1959
2334 Ela Bajec Bled 2003
2335 Marko Bajec Bled 1975
2336 Donato Pisani Milano 1965
2337 Uroš Duh Ljubljana 1984
2338 Uroš Duh Ljubljana 1984
2339 Josip Predovan Zadar 1962
2340 Tomaž Štravs Idrija 1978
2341 Petra Sovdat Ljubljana #mismoklezaradh 1980
2342 klemen žnidar Litija Šilt 1983
2343 Ciril Zorman Preddvor ----- 1963
2344 Eva Zorman Preddvor - 1996
2345 Barbara Zorman Preddvor - 1989
2346 ANDREJA ERJAVEC NOVA GORICA 1970
2347 Dominik Miletič Ajdovščina 1993
2348 Marjeta Čehovin Dobravlje 1993
2349 Bojan Bajželj Kranj 1962
2350 Majda Štrakl Ljubljana 1971
2351 Marko Lukšič Mavčiče Zlati rez 1966
2352 Primož Zupan Ljubljana 1983
2353 IRENA JURATOVEC žabnica 1980
2354 borut JURATOVEC žabnica 1975
2355 Leonard Kralj ZAGREB 1987
2356 Lucija Nekić ZAGREB 1994
2357 Peter Harnold Ravne na Koroškem 1978
2358 Gregor Auer Maribor 1983
2359 Uršula Jušič Piber Log pri Brezovici 1998
2360 Uršula Jušič Piber Log pri Brezovici 1998
2361 Špela Šturm Ljubljana 1974
2362 Gregor Koprivnik Oplotnica 1987
2363 Maja Dolenc Zgornje Gorje 1973
2364 Ana Karlovšek Komenda Ministrstvo za 1982
2365 Sonja Lukman Logatec 1961
2366 Rok Rožič PREDDVOR 1991
2367 Saša Bremec Korenjak Nova Gorica 1978
2368 Patrik Mikuž Vipava Triatlon klub E 1999
2369 Alenka Aljančič Kranj ISKRAEMECO KRAN 1972
2370 Boštjan Aljančič Kranj ISKRAEMECO KRAN 1973
2371 Borut Ažman Kranj ISKRAEMECO KRAN 1964
2372 Simona Bercko Kranj ISKRAEMECO KRAN 1969
2373 Janez Bijol Kranj ISKRAEMECO KRAN 1972
2374 Jani Boštar Kranj ISKRAEMECO KRAN 1975
2375 Jolanda Jagodic Kranj ISKRAEMECO KRAN 1965
2376 Jana Jekovec Kranj ISKRAEMECO KRAN 1973
2377 Dare Kalan Kranj ISKRAEMECO KRAN 1962
2378 Jana Kočar Kranj ISKRAEMECO KRAN 1968
2379 Julija Košir Kranj ISKRAEMECO KRAN 1970
2380 Goran Kuhar Kranj ISKRAEMECO KRAN 1974
2381 Zvone Miklaužič Kranj ISKRAEMECO KRAN 1961
2382 Barbara Miličić Eržen Kranj ISKRAEMECO KRAN 1975
2383 Zalka Omers Kranj ISKRAEMECO KRAN 1975
2384 Ines Petrač Kranj ISKRAEMECO KRAN 1970
2385 Janez Pirnar Kranj ISKRAEMECO KRAN 1959
2386 Ivan Rupnik Kranj ISKRAEMECO KRAN 1968
2387 Polonca Svetelj Kranj ISKRAEMECO KRAN 1977
2388 Urška Svetelj Kranj ISKRAEMECO KRAN 1974
2389 Marjan Šiler Kranj ISKRAEMECO KRAN 1966
2390 Tina Šiler Kranj ISKRAEMECO KRAN 1979
2391 Darko Škrjanec Kranj ISKRAEMECO KRAN 1967
2392 Darinka Žula Kranj ISKRAEMECO KRAN 1964
2393 Samuel Zbogar Ljubljana 1962
2394 Lili Zbogar Ljubljana 2001
2395 Benjamin Zbogar Ljubljana 1994
2396 Jure Lavrič Loški Potok NEVTRALIA 1989
2397 Andraž Pangerc Sešelj Radomlje 1988
2398 Uroš Plot KOČEVJE 1994
2399 Uroš Plot KOČEVJE 1994
2400 Damijan Fon Štanjel Tekaci vipavske 1966
2401 Damijan Fon Štanjel Tekaci vipavske 1966
2402 Uroš Plot KOČEVJE 1994
2403 Aljaž Grošelj Dob 1985
2404 Maja Kobe Ljubljana 1989
2405 Edis Šaćirović Ljubljana 1987
2406 Maja Kobe Ljubljana 1989
2407 Željko Malić Logatec 1987
2408 Valentina Hvala Dol pri Ljubljani 1981
2409 Saša Ogrin Šmartno 1974
2410 Isabel Becker Ljubljana 1983
2411 Flávio Sanches Ljubljana 1984
2412 TOMAŽ CEVC LJUBLJANA PIKI 1962
2413 SUZANA Cevc Rozman LJUBLJANA PIKI 1967
2414 Miha Mulej Žirovnica 1992
2415 JANA BEGUŠ Vipava 1976
2416 Tilen Šuštar Kisovec NK Kisovec 2003
2417 Ana Zeilhofer Ljubljana 1993
2418 Ana Zeilhofer Ljubljana 1993
2419 Tilen Kozamernik Radovljica 1973
2420 Ana Zeilhofer Ljubljana 1993
2421 MONIKA MOŽINA ILIRSKA BISTRICA 1998
2422 Janez Kotar Ljubljana 1973
2423 Luka Painkret Žalec 1993
2424 Uroš Cvenkelj Bled 1982
2425 DRAGO VESELINOVIĆ Škofja Loka 1964
2426 DANICA VESELINOVIĆ Škofja Loka 1963
2427 Damjan Dolenc Žirovnica 1987
2428 Damjan Dolenc Žirovnica PGD Zabreznica 1987
2429 Luka Painkret Žalec 1993
2430 Sandra Kurtović Jesenice 1976
2431 Gorazd Danilovski Ljubljana 1987
2432 Uroš kokalj škofja loka šd poljane 1983
2433 nada pavlica dubarič vače 1971
2434 Jasminka Kličić begunje na gornjskem 1963
2435 Jasminka Kličić Begunje 1963
2436 Peter Jamnik Jesenice 1970
2437 Maja Jamnik Naklo 1995
2438 MARTINA VOJSKA Dob 1965
2439 PAVLE VOJSKA Dob 1963
2440 Petra PODLESNIK Maribor 1982
2441 Mirko Perko Lj.-Šmartno canifit team 1962
2442 Urška Knez Slovenj Gradec 1987
2443 Rok Godler Dobova 1989
2444 Jerneja Mihevc Begunje KK Završnica 1978
2445 Zmago Stadler Medvode ŠD Efi 1947
2446 dejan ilovar Ivančna Gorica 1990
2447 Eleonora GRUBAR Logatec, Slovenija 1967
2448 Jože Leščanec Metlika 1988
2449 Jože Leščanec Metlika 2011
2450 Martina Potočnik Kranj 1975
2451 Jože Leščanec Metlika 1988
2452 Mitja Arh Bohinj No club 2001
2453 Polona Štajnar Ljubljana ČILI TEKAČI 1966
2454 Dominik Miletič Ajdovščina 1993
2455 Albina Pečarič Ljubljana Zdrave vrednote 1965
2456 Peter Pokleka Velenje Decathlon Slove 1980
2457 Brigita Šuper Polzela 1981
2458 Franci Pušavec Tržič 1981
2459 Andreja Grašič DUPLJE 1975
2460 iva čmak braslovče 1961
2461 ALENKA ROJC KORDIĆ NOVA GORICA 1970
2462 Aleša Sicherl Ljubljana 1965
2463 Katja Kobe Brusnice 1992
2464 Darja Rudman Šentjernej 1984
2465 David Žinko Ormož 1978
2466 Jaka petrovic Kranj 1999
2467 Peter Bevk Ljubljana / 1983
2468 Darija Velikanje Sp. Idrija 1973
2469 Boštjan Velikanje Spodnja Idrija 1974
2470 Boštjan Urankar Kranj VITEZI DOBREGA 1976
2471 Miran Lukman Logatec 1957
2472 Črt Bitenc Ljubljana 1988
2473 Janja Zapušek Radovljica 1983
2474 Črt Jaklič Mirna Peč 1991
2475 Ana Šimc Novo mesto 1999
2476 Nataša Jaklič Mirna Peč Tekaško društ 1969
2477 NEVENKA ŽGAVC AJDOVŠČINA 1963
2478 Mirta Pehnec Zagreb IND 1987
2479 Rok Bizjak Cerkno 1989
2480 Andrej Mikelj Kranj Poljski tekači 1978
2481 Monika Bevk Cerkno 1992
2482 Rok Bizjak Cerkno 1989
2483 Igor Platiša BLEJSKA DOBRAVA 1963
2484 Urša Jerič Cerklje ŠD PROAKTIV 1974
2485 Miloš Kern Golnik ŠD PROAKTIV 1960
2486 Mojca Loncnar Bled ŠD SIJ 1980
2487 Barbara Turk Žalec 1973
2488 Christoph Steenbock Castello d’Argile 1985
2489 Blanka Borštnar Salah Heemskerk 1972
2490 Janez Kosec Želodnik Roltek 1992
2491 Janez Lakner Želodnik Roltek 1972
2492 Simon Cerar Želodnik 1982
2493 Helena Pavlič Želodnik 1995
2494 Marijan Hristov Želodnik 1992
2495 Roman Leskovec Želodnik 1988
2496 Benjamin Bartolac Želodnik 1990
2497 Peter Grilj Želodnik 1983
2498 Sabina Grilj Želodnik 1992
2499 Tina Korošec Želodnik Roltek 1992
2500 Damir Dizdarevič Želodnik Roltek 1992
2501 Kristjan Strehar Šorotar Želodnik Roltek 1997
2502 Žiga Smrkolj Želodnik Roltek 1997
2503 Josip Predovan Zadar 1962
2504 Ljubica Predovan Zadar 1965
2505 Gašper Žbogar MOST NA SOČI Pašna skupnost 1989
2506 ankica videmšek velenje 1966
2507 Magda Papler Radovljica Osnovna šola 1963
2508 Marija Dobravec Srednja vas Osnovna šola 1977
2509 Blaž Savšek Litija 1984
2510 Blaž Kurent Ljubljana 1981
2511 VOJKA RUPNIK ŽIROVNICA / 1963
2512 Vesna Ćustić Renče 1988
2513 Meliha Vukalić Zagreb Adidas runners 1978
2514 Jure Černivec Vodice SD Repnje-Dobru 1987
2515 Jakob Škrjanec Vodice SD Repnje-Dobru 1998
2516 Nejc Černivec Vodice SD Repnje-Dobru 1997
2517 Tadej Lakner Vodice SD Repnje-Dobru 1997
2518 VESNA MARINŠEK POSTOJNA 1972
2519 Gregor Gomboši Gornja Radgona Audit-ovci 1980
2520 ALENKA HAFNER RADOMLJE Hella Saturnus 1980
2521 GAŠPER KUHAR DOMŽALE Hella Saturnus 1986
2522 ROMANA LIPAR PREDDVOR Hella Saturnus 1978
2523 LIDIJA GALIJAŠEVIĆ LJUBLJANA Hella Saturnus 1984
2524 KATARINA JAKELJ KRANJ Hella Saturnus 1980
2525 DEJAN MARTINC STAHOVICA Hella Saturnus 1989
2526 BARBARA FERK BOROVNICA Hella Saturnus 1974
2527 BOŠTJAN GVARDJANČIČ DOMŽALE Hella Saturnus 1969
2528 DARJO GOGALA LJUBLJANA Hella Saturnus 1959
2529 NIVES DRČAR DOL PRI LJUBLJANI Hella Saturnus 1986
2530 BLAŽ KLANDER DOL PRI LJUBLJANI Hella Saturnus 1982
2531 ANJA LOGAR LOG PRI BREZOVICI Hella Saturnus 1990
2532 VITJA TRIPKOVIĆ AJDOVŠČINA Hella Saturnus 1993
2533 MAXINNE HODNIK CELJE Hella Saturnus 1992
2534 URSA LOKAR KRANJ Hella Saturnus 1989
2535 ALEŠ KRUMPAK PODPLAT Hella Saturnus 1989
2536 ROK SEŠELJ ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU Hella Saturnus 1993
2537 DEJAN DRAMIČANIN POSTOJNA Hella Saturnus 1986
2538 SEBASTJAN BOŠTJANČIČ PODGRAD Hella Saturnus 1988
2539 LUKA URBAS KRAKEK Hella Saturnus 1986
2540 BORIS KRAMAR LJUBLJANA Hella Saturnus 1962
2541 ROK REMIC REČICA OB SAVINJI Hella Saturnus 1985
2542 ANDREJ KREJAN LJUBLJANA Hella Saturnus 1971
2543 MITJA ŽAGAR POSTOJNA Hella Saturnus 1983
2544 KLEMEN SUKIČ TRZIN Hella Saturnus 1975
2545 SIMON RENAR LJUBLJANA Hella Saturnus 1985
2546 DAMJAN LONKAR LJUBLJANA Hella Saturnus 1987
2547 BOŠTJAN MENCIN GROSUPLJE Hella Saturnus 1994
2548 KATJA MIHORKO DOL PRI LJUBLJANI Hella Saturnus 1992
2549 MAJA SORŠEK MOČNIK KRANJ Hella Saturnus 1984
2550 JERNEJA MILAVEC POSTOJNA Hella Saturnus 1984
2551 MIHA MIKLAVCIC ŠKOCJAN Hella Saturnus 1990
2552 BORUT PEČJAK LJUBLJANA Hella Saturnus 1990
2553 LAURA ČEŠAREK RIBNICA Hella Saturnus 1990
2554 BOJAN LEŠNIK KOPER Hella Saturnus 1983
2555 JURE JEVŠENAK TRBOVLJE Hella Saturnus 1991
2556 GREGOR JENIČ BRUSNICE Hella Saturnus 1991
2557 David Predanič Brežice Hella Saturnus 1987
2558 MATIC JAZBAR SEVNICA Hella Saturnus 1993
2559 Rudi Senica Domžale KŠD Peče 1981
2560 Toni Brodar Moravče KŠD Peče 1987
2561 Marina Anžič Ljubljana 1982
2562 Jernej Gregorin Domžale 1981
2563 Nicolas Scheib Mainz-Kastel 1985
2564 Jože Skodlar Naklo 1975
2565 Maja Klepec Ljubljana 1986
2566 Jernej Bric Kobarid Pašna skupnost 1978
2567 Dejan Papež Ljubljana Virtuema 1982
2568 Tadej Pivk Hotedršica 1989
2569 Tadej Leb Ljubljana 1982
2570 Mira Kotnik Kamnik 1964
2571 Uroš Benedičič Železniki 1994
2572 Tamara Gartner Železniki 1997
2573 Sonja Virant Ljubljana Šmartno 1983
2574 Andrej Gril Komenda Hitre želve Ko 1976
2575 Marijan Jularic Dol pri Hrastniku Kulasi 1963
2576 Marijan Jularic Dol pri Hrastniku Kulasi 1963
2577 Romana Perhaj Turjak Klub zdravja 1965
2578 TANJA LUKANČIČ KRANJ 1967
2579 TANJA BORŠTNAR LJUBLJANA 1977
2580 MIHAEL BORŠNIK PRESERJE 1975
2581 Josi Predovan Zadar 1962
2582 Josip Predovan Zadar 1962
2583 Ljubica Predovan Zadar 1965
2584 Ana Vidic Lesce 1991
2585 Lan Prijatelj Ljubljana 1995
2586 Sara Godnič Komen 2002
2587 Lilijana Godnič Komen 1971
2588 Samo Godnič Komen 1967
2589 Matevz Hribernik Mojstrana Vitezi dobrega 1973
2590 Miha Petek ljubljana 1974
2591 Špela Gradišnik Kranj 1989
2592 Ibrahim Muratović Zenica 1973
2593 Amra Muratović Zenica 1973
2594 Andrej Perdan Ljubljana 1974
2595 Boštjan Geiser Hoče HERVIS SportsCl 1978
2596 Jana Geiser Hoče HERVIS SportsCl 1980
2597 Sašo Koser Hoče HERVIS SportsCl 1972
2598 Tanja Koser Hoče HERVIS SportsCl 1979
2599 Martina Draganič Hoče HERVIS SportsCl 1980
2600 Simon Draganič Hoče HERVIS SportsCl 1980
2601 Brigita Žolger Orehova vas HERVIS SportsCl 1973
2602 Matjaž Sevšek Orehova vas HERVIS SportsCl 1974
2603 Gabrijela Dedić Hrvatska 1992
2604 Kristina Ipavec Idrija ŠD Nanos Podna 2001
2605 Tina Opeka Vrhnika 1988
2606 Tina Opeka Vrhnika 1988
2607 Tomaž Verbič Šentvid pri Stični 1985
2608 Anže Pretnar Zgornje Gorje 1988
2609 Blaž Oražem Domžale BONZO TEAM 1988
2610 Gregor Radkovic Domžale BONZO TEAM 1988
2611 Aleš Breznik Domžale BONZO TEAM 1988
2612 Zan Cerar Domžale BONZO TEAM 1988
2613 Edo Skočir Kobarid Pašna skupnost 1976
2614 NADJA PRISTOVŠEK TREBNJE 1981
2615 Nataša Brezničar Kranj 1977
2616 Ana Markelj Kranj 1958
2617 Damir Bukša Rijeka Torpedo runners 1968
2618 Andreja Bele Kamnik 1982
2619 nejc stare Bohinj 2003
2620 Katja Cestnik Izlake 1976
2621 Domen Cestnik Izlake 2002
2622 Tomo Odar Radovljica 1983
2623 Matej Fetih Ljubljana tek.si 1975
2624 Jernej Herman Ljubljana 1988
2625 Manca Šoštarić Ljubljana 1988
2626 Rok Okorn Žirovnica PGD Zabreznica 2002
2627 Alenka Šaver Petrovče Priprave 1961
2628 Nataša Žniderič Ljubljana Priprave 1967
2629 vojka Lipovšek Polc Mežica 1963
2630 Silvo Polc Mežica 1969
2631 Vasja Pahor Sempeter pri Gorici Knauf insulatio 1975
2632 Natja Suligoj Sempeter pri Gorici 1976
2633 Dragica Pfajfar Habjan Kropa 1974
2634 Lenča Weit Kamnik 1985
2635 tina opeka vrhnika 1988
2636 Anja Kokalj Škofja Loka 1998
2637 Mateja Vukota Tržič 1998
2638 Haris Bapić Trzic 1993
2639 NATAŠA LORGAR LJUBLJANA TRENERT 1981
2640 olja kuhar tržič 1972
2641 Antonija Jerman Novo mesto Rekreativno 1972
2642 Marcos Rezelj Ivančna Gorica 1993
2643 KATARINA PODREKAR ŽABNICA 1983
2644 Karolina Braunsberger Ljubljana Priprave 1981
2645 Edita Turk Tržič 1970
2646 Nejc Kotnik Kamnik TK Trisport Kam 1993
2647 Sonja Jerin Kamnik 1998
2648 Sabina Orazem Vienna 1987
2649 Urška Sakač Kranj 1976
2650 Neža Mele Cerknica 1987
2651 Tadej Pivk Hotedrsica 1989
2652 Karmen Sok Vidrih Kobarid 1970
2653 Lara Kolenc Nova Gorica ne 1974
2654 Melita Domjan Murska Sobota BBD 1978
2655 Melita Domjan Murska Sobota BBD 1978
2656 Tjaša Vrtačnik Škofljica 1994
2657 Milena Jordan Velesovo 1961
2658 Primož Knavs Loški Potok Futsal klub Lo 1990
2659 Kristjan Turk Loški Potok FUTSAL KLUB LO 1991
2660 Mitja Steinbach Maribor ŠD Sao ravno 1992
2661 Katja Peruzzi Mežica 1975
2662 Matej Durcik Nova Gorica 1998
2663 Robert Milic Vienna 1975
2664 Helena Tomšič Pivka / 1980
2665 Tjaša Volk Ilirska Bistrica 1984
2666 Sebastjan Habjanič Ljubljana 1973
2667 Marko Roblek Preddvor 1966
2668 Gregor Aksentić Postojna 1978
2669 Toni Jeršin Renče 1983
2670 Anja Jer Renče 1999
2671 Anja Jeršin Renče 1980
2672 Eva Brglez Bled 1991
2673 JOŽE BRATUŠEK VIDEM PRI PTUJU T FIT 1967
2674 Aljaž Klaneček Ljubljana 1995
2675 Milutin Sekulić Ljubljana 1962
2676 Klemen Roblek Preddvor 1979
2677 Miha Lajevec Moravče KŠD Peče 1984
2678 Ferim Damailovski Begunje 1979
2679 Mariza Trojer Renče 1983
2680 PATRICIJA PAVLOVEC KNEŽAK 1974
2681 Matthias Jakob Ljubljana 1982
2682 Aljaš Pulko Maribor 1982
2683 Jasna Weldt Ceršak 1979
2684 Ana Vrečar Ljubljana-Šmartno TK Šmarnogorsk 1995
2685 Špela Kranjec Postojna 1992
2686 Tomaž Silič Tolmin 1989
2687 Uroš Jovanovič Dol pri Hrastniku RENT JET-SKI 1970
2688 Lovro Maček Žabnica 2005
2689 Patricija Drenšek Dvor 1992
2690 Sabina Poljanc Straža 1983
2691 Nadja Tomaževič Ljubljana 1979
2692 Maja Murgelj Ljubljana 1977
2693 Joshua Watkins APO 1988
2694 Nataša Anžur Ljubljana 1981
2695 Andreja Švigelj Notranje Gorice Gibit 1965
2696 Vladislav Majetić Gerovo Cross Sport Del 1975
2697 Andreja Kuret Ilirska Bistrica 1987
2698 Uroš Kuret Ilirska Bistrica 1989
2699 Rok Perko Tržič 1983
2700 Mateja Reš Zgornje Gorje 1970
2701 Simona Urankar Domžale 1989
2702 Nino Pirtovšek Maribor 1989
2703 Špela Klešnik Preserje 1986
2704 Eva Kovič Dob 1987
2705 Primož Plos Stari trg pri ložu Šd kepa 1973
2706 Anita Tomc Dobrova / 1984
2707 Martina Pislak Škofije TKS Samurai Kop 1977
2708 MIRAN ŠELIH MARIBOR TEAM ERDINGER A 1959
2709 Barbara Škabar Cerar Ljubljana - Polje 1978
2710 Urška Dolenc Domžale 1976
2711 JANEZ MEŽEK ŽIROVNICA / 1968
2712 Klemen Muha Postojna 1989
2713 Gašper Kadivec Vodice SD Repnje-Dobru 1982
2714 Goran Kapl Gornja Radgona ŠD Sao Ravno 1991
2715 Matej Urh Bled 1979
2716 Manca ŠPENDAL Trzic 2005
2717 Nejc Povše Mirna Peč 1987
2718 Janez Verovšek MEDVODE Š.D. KvadraTek 1951
2719 Anita Česnik Mažgon Idrija All Little Rock 1978
2720 SONJA KIRM TREBNJE 1984
2721 Anže Mazovec Mavcice RoboticsX 1980
2722 Simon Mihevc Logatec 1985
2723 Vlado Pavčič Grosuplje ŠD Danfoss Tra 1958
2724 DANICA ZORKO ŽABNICA 1966
2725 Marjan ZORKO ŽABNICA 1965
2726 Neja Bervar Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1994
2727 Žan Kozan Dol pri Ljubljani ŠD Danfoss Tra 1993
2728 Aljaž Gustinčič Postojna ŠD Danfoss Tra 1996
2729 Matjaž Gustinčič Postojna ŠD Danfoss Tra 1969
2730 Tamara Štumperger Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1987
2731 Polona Zupet Žnidaršič Ljubljana 1964
2732 Uroš Šuštar Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1987
2733 Andrej Meglič Križe 1993
2734 Luka Omejc Kranj ŠD Danfoss Tra 1988
2735 ANDREJ ANDREJAŠ Koper MAKRO 5 GRADNJE 1986
2736 Špela Kalan Naklo ŠD Danfoss Tra 1989
2737 Franci Strniša Dobrnič ŠD Danfoss Tra 1963
2738 Alenka Kejžar Kranj ŠD Danfoss Tra 1979
2739 Andrej Perdan Ljubljana 1974
2740 Saša Rihtaršič Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1972
2741 JANA VERSOLATO PRESTRANEK 1987
2742 Klara Bukovec Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1990
2743 Andraz Mahne LJUBLJANA 1989
2744 Sabina Bricelj Cerklje 1974
2745 Tanja Globočnik Cerklje 1973
2746 Mićo Gajić Škofja Loka AB 1954
2747 Alja Pavčič Grosuplje ŠD Danfoss Tra 2000
2748 Matjaž Žnidaršič Ljubljana 1964
2749 Polona Zupet Žnidaršič Ljubljana 1964
2750 Branko Skrbinek Ljubljana 1965
2751 Jure Gostiša Vrhnika Morostarji 1992
2752 Neža Mrak Cerklje na Gor. 1990
2753 ROBERT STOK ŠKOFIJE 1970
2754 Silvester Markoja Ljubljana ŠDMZ 1967
2755 Tanja Subotić Ljubljana ŠDMZ 1977
2756 Danica Krivec Ljubljana ŠDMZ 1967
2757 Renati Starič Vrhnika ŠDMZ 1973
2758 Jože Mohar Loški potok 1969
2759 Tone Korošec Poljčane 1959
2760 Matej Zupančič Bled RD Bled 1972
2761 Nejc Povše Mirna Peč 1987
2762 Darko Mišič Loški Potok Nevtralia 1976
2763 DEJAN BABIĆ Žalec TD SAVINJČAN 1981
2764 Valentina Smej Beltinci 1974
2765 Darja Jereb Logatec 1976
2766 Marko Bužinel Šempeter 1979
2767 Iva Perinić Zagreb Triatlon klub S 1984
2768 JAnez Soršek Mavčiče ŠD SEL 1978
2769 Milan MAvec Kranj ŠD SEL 1960
2770 Metod Kutin Tolmin RD Lahnica 1971
2771 TATJANA REMIC ŠMARTNO OB DRETI 1967
2772 tat bb šš 2001
2773 ALENKA Begič Šmartno ob Dravi 1972
2774 Zvonka Purnat Gornji Grad 1961
2775 Aljoša Žnidaršič Ljubljana ML Team 1978
2776 antonija ajdič trebnje - 1960
2777 Tatjana Štucin kojsko 1972
2778 antonija ajdič trebnje - 1960
2779 Aleksander Štucin Kojsko 1968
2780 ANDREJA ŽEHELJ ŠMARTNO OB DRETI 1970
2781 SAŠA MILADINOVIĆ Ljubljana MODIANA 1978
2782 NATAŠA ČENDAK Ljubljana MODIANA 1967
2783 SABRINA ČENDAK Ljubljana MODIANA 1989
2784 MATEJA POČKAJ Ljubljana MODIANA 1995
2785 URŠA MURN RAdovljica MODIANA 1974
2786 MARIJA MILADINOVIČ Ljubljana MODIANA 1983
2787 TOMAŽ KOZLEVČAR Ljubljana MODIANA 1972
2788 ŽAN GOVC Ljubljana MODIANA 1991
2789 MOJCA HORN Ljubljana MODIANA 1981
2790 KLEMEN BAVDEK Ljubljana MODIANA 1968
2791 JELENA BAVDEK Ljubljana MODIANA 1977
2792 GORAN KRISTAN Radovljica MODIANA 1977
2793 Nina Dolenšek Tržič 2000
2794 Rok Puhar Šenčur AKTriglav Kranj 1992
2795 Mojca Kosec Ljubljana Sensilab 1988
2796 Peter Šinkovec Ljubljana Sensilab 1969
2797 Tomaž Martinšek Logatec Sensilab 1998
2798 Luka Martinšek Logatec Sensilab 1998
2799 Klavdija Švigel Vrhnika Sensilab 1993
2800 Laura Markelc Vrhnika Sensilab 1982
2801 Oleksii Rybin Ljubljana Sensilab 1990
2802 Aljoša Žnidaršič Ljubljana ML Team 1978
2803 Andrej Jožef Radovljica 1977
2804 TAJA PATERNOST LJUBLJANA 1959
2805 Nina Valant LJUBLJANA Carica 1976
2806 Nina Valant LJUBLJANA Carica 1976
2807 Erika Nadlučnik LJUBLJANA Carica 1983
2808 Ivana Srnec Zagreb 1978
2809 Marcela Ilijic Krpan Zagreb TK Swibir/Princ 1974
2810 Iva Perinić Zagreb TK Swibir 1984
2811 Domen Žnidar Zg. Hotič 1987
2812 Andraž Potokar Trzin 1986
2813 Mitja Krevs Celje TD MiTek 1989
2814 Jure Bertoncelj Lesce 1974
2815 Maruša Bertoncelj Lesce 1973
2816 Anže Haler Tržič 1987
2817 Andrej Pernuš Tržič 1988
2818 Janez Mulej Jesenice CocaCola 1981
2819 Uroš Potočnik Kamnik Škd Mekinje 1988
2820 Iva Perinic Zagreb TK Swibir 1984
2821 Adrijana Perkon Kal nad Kanalom 1987
2822 Vladimir Močilnik Doblar Lfc liverpool 1980
2823 Dejan Petrovic Ljubljana 1990
2824 Slaven Petrovic Ljubljana 1986
2825 Dejan Meterc Škofja Loka 1973
2826 David Meglič Kranj / 2004
2827 Matej Žajdela Ptuj Team JNEVENTI 1981
2828 Dejan Krivec Libeliče 1993
2829 Tadej Štadler Prebold 1991
2830 Djazd Listwon Warsaw Ptaske Mleko 1980
2831 Jernej Neubauer Ljubljana Dobrunje Team Jneventi 1980
2832 Ana Klepić Jesenice 1996
2833 Kim Christina Koritnik Ljubljana 1989
2834 Rok Ivanšek Brežice Športni Klub 1990
2835 Črtomir Časar Domžale 1975
2836 Jernej Neubauer Ljubljana Dobrunje Team Jneventi 1980
2837 katja strajnar trebnje / 1986
2838 Katarina Okroglič Kal nad Kanalom 1988
2839 Maja Turković Ilirska Bistrica 1984
2840 Tina Pavlova Preddvor 1987
2841 Danijel Jugović Preddvor 1984
2842 Jumi Ha South Korea 1987
2843 Yuriy Lipetski Austria 1979
2844 Josephine Rocnik Canada 1977
2845 Stjepko Jančijev Croatia AK Sljeme 1969
2846 Daniela Klaić Jančijev Croatia AK Sljeme 1970
2847 Danijel Vejin Bosnia 1983
2848 Colin Miles UK 1967
2849 Mitja Urbanija Moravče MK Rokovnjači 1984
2850 antonija ajdič trebnje 1960
2851 Aleksander Zmaher Rogatec 1989
2852 Maja Šinkovec Ljubljana Sensilab 1989
2853 Matej Černe Renče 1981
2854 Sara Kuhar Tržič 1992
2855 Sanela Knezevic Cerklje 1980
2856 Sanela Knezevic Cerklje 1980
2857 PETER PERČIČ GOLNIK 1976
2858 Sonja Gregorin LITIJA 1967
2859 Miša Ehrlich Zidar Ljubljana 1969
2860 Teja Per Vrhnika 1981
2861 Ksenija Kralj 1411 1973
2862 Matjaz Licef Zg.Gorje 1959
2863 Matjaz Licef Zg.Gorje 1959
2864 Klavdija Kovačič Mirna Peč 1991
2865 Barbara Borštnar Mirna 1993
2866 Barbara Borštnar Mirna 1993
2867 Primož Kokalj Gorenja vas CB support 1981
2868 Jani Iskra Medvode 1974
2869 Ines Iskra Medvode 1980
2870 jernej živic Izola 1977
2871 david egelja koper 1982
2872 miran bencetič ankaran 1972
2873 Sindi Trpin Slovenija Nike VO2max 1978
2874 Tanja Krist Križe 1980
2875 ERIKA STEGEL POSTOJNA brez 1970
2876 Andrea Grof Kavčič Ljubljana 1989
2877 Andrej Grof Lendava 1964
2878 Miha Kavčič Ljubljana 1985
2879 Jure Grm Žirovnica 1978
2880 Nina Šmit Radovljica 1988
2881 Klemen Šorli Miren 1993
2882 Pavle Krmelj Škofja Loka Partizan Škofj 1949
2883 Pavle Krmelj Škofja Loka Partizan Škofj 1949
2884 Nevija Rupnik Feran Sečovlje / 1970
2885 Aleš Švarc Šoštanj 1974
2886 Sabrina Pučko Sv. Tomaž 1990
2887 Anita Česnik Mažgon Idrija All little Rock 1978
2888 Julija Tepeš Ptuj TAO 1968
2889 Irena Skok Ljubljana 1972
2890 Irena Skok Ljubljana 1972
2891 Johan Novak Ljubljana 2000
2892 Alenka Kreačič s.p. Kranj 1971
2893 Primoz Svagelj Stanjel Skud stanjel 1984
2894 Brigita Koritnik Ferlach Club 261 1969
2895 Sindi Trpin Slovenija Nike VO2max 1978
2896 Denis Petrovič Ptuj Ultrapepito 1983
2897 Boštjan Šorn Bled 1978
2898 Gaber Jovanovič Šorn Bled 2006
2899 mija zorec Zorec ljubljana 1992
2900 Martin Lukman Ljubljana Oryx 1993
2901 Natasa Popov Ljubljana Orxy 1985
2902 Mojca Zemljarič Ptuj Oryx 1993
2903 Ileana Jeleč Ljubljana ORYX 1980
2904 Natasa Popov Ljubljana Orxy 1985
2905 Emilija Sekulovska Ljubljana ORYX 1992
2906 Matej Filipančič Ljubljana Oryx 1990
2907 Nejc Perhavec Kamnik 1987
2908 Andrej Dobnikar Trzin Oryx 1990
2909 Petja Kravos Borovnica ORYX 1988
2910 Vesna Pernuš Preddvor 1998
2911 Tanja Simoncic Ljubljana ORYX 1987
2912 Gregor Arnež Podnart ORYX 1984
2913 TANJA VOGELNIK RADOVLJICA 1978
2914 Herman Bajec Radomlje ŠKD Mekinje 1965
2915 Borut Vauhnik Orehova vas 1968
2916 Janja Šmid Rogaška Slatina 1977
2917 Martina Pislak Škofije 1977
2918 Marko Pislak Škofije 1975
2919 Brankica Bašić Narić Žirovnica 1961
2920 Barbara Cerar Kamnik 1970
2921 Marjan Veršnik Kamnik 1959
2922 Nina Klinec Branik 1994
2923 Nina Klinec Branik 1994
2924 luka mandelj Domžale 1990
2925 Lejla Habjan Selca Asterix 1998
2926 Stanka Rigler Škofljica 1961
2927 Maja Ceglar Ivančna Gorica 1985
2928 Blaž Gorišek sentvid pri sticni 1990
2929 Ciril Repnik Ljubljana Mju 1966
2930 Katarina Čepič Ljubljana / 1983
2931 Tamara Merlini Ljubljana / 1984
2932 Anita Gorše Ljubljana 1983
2933 BARBARA CAFUTA CELJE GAMSI CELJSKI 1968
2934 Anja Gaber Slovenj Gradec 1989
2935 Anže Juvan Kropa Neuvrščeni 1981
2936 Maja Avčin Izola 1984
2937 Barbara Črv Žirovnica 1967
2938 Jernej Zupan Zgornje Gorje 1975
2939 Petra Pipan Bohinjska Bistrica Slovenska vojsk 1993
2940 Petra Pipan Bohinjska Bistrica SV VZE 1993
2941 TINA ŠEŠKAR PRESERJE 1980
2942 TINA PREBIL PODPEČ 1979
2943 Barbara Cerar Kamnik 1970
2944 Sasa Cerar Ljubljana LJ PRIPRAVE 1976
2945 Dejan Labes KRSKO 1985
2946 Janko Dolgan Ljubljana 1976
2947 Janko Dolgan Ljubljana 1976
2948 Uroš Frantar Visoko 1974
2949 Špela Frantar Visoko 1978
2950 Janja Košenina Ramšak Nova Cerkev Postani fit s s 1976
2951 Etjen Gunjač Šmarje Sd3 sport 1977
2952 Matija Mugerli Nova Gorica 1995
2953 Matej Durcik Nova Gorica 1998
2954 Matic Senica Ljubljana Klub ljubitelje 1987
2955 TJAŠA MAKOVEC Jagodje / 1985
2956 Klemen Rener Sežana / 1983
2957 Tamara Peroša Jagodje / 1979
2958 Darko Stojnić Kranj 1983
2959 Alberto Castellanza Gallarate Novamont 1969
2960 Federica Castellanza Gallarate Novamont 2005
2961 Tommaso Castellanza Gallarate Novamont 2009
2962 Elena Pagani Gallarate Novamont 1973
2963 Melvis Haskic Ljubljana Avantpack. 1982
2964 Marko Hozjan Ljubljana 1983
2965 Tilen Kovačič Izlake ŠD Izlake 1995
2966 Dejan Jarkovič Logatec 1981
2967 Boris M. Zemljič Maribor Tekaška vadba 1975
2968 Vladimir Štalec Selca AD Železniki 1968
2969 Robert Mezeg Kranj 1976
2970 Vesna Avbelj Trzin 1975
2971 Zeljka Vojnovic zagreb AK Agram 1977
2972 Nejc Kovačič izlake ŠD Izlake 1985
2973 Alan Maher Domžale 1975
2974 Gašper Ovčak Kranj 1975
2975 Jan Mohorič Ljubljana Tkl 1995
2976 Jasna Obrez Loka pri žusmu 1995
2977 Jasna Obrez Loka pri žusmu 1995
2978 barbara hudrič žirovnica 1975
2979 Špela Macuh Ljubljana 1986
2980 Klementina Logar Ljubljana Urbani tekači 1972
2981 Rok zavrsnik ljubljana TKL 1971
2982 smiljana erznožnik medvode 1959
2983 Ljuba Žemva Bled ŠDZasip 1962
2984 Stanka Slatnar Bled 1971
2985 Ana AŽMAN Kranj 1986
2986 Damir Krstanovic Kranj 1982
2987 Boštjan Pečnik Graz 1977
2988 Mirta Pehnec Zagreb IND 1987
2989 Meliha Vukalić Zagreb Adidas runners 1978
2990 Nataša Šerbinek Ljubljana 1975
2991 Nena Zdenka Šerbinek Ljubljana 1977
2992 Barbara Burič Dekani 1980
2993 Roberto Eler Dekani 1979
2994 Anja Stadler Ljubljana 1984
2995 Jaka Gradišek Laze v Tuhinju 4k 1997
2996 Martina UsljebrkaKauric Rijeka 1983
2997 Sinisa Kauric Rijeka 1985
2998 HELENA MIČIČ MARIBOR 1965
2999 Petra Šturm Tomažin Zg. Besnica 1979
3000 Luka Tomažin Zg. Besnica 1981
3001 Nika Mazi Preserje Hoka One One 1992
3002 Rok Goli Ljubljana Varuh zdravja 1978
3003 Jure Marin Ljubljana Varuh zdravja 1987
3004 Aleš Mesner Ljubljana Varuh zdravja 1971
3005 Mateja Jereb Ljubljana 1975
3006 Monika Topolnik Bohinj Priprave 1992
3007 Klemen Daneu Ljubljana Varuh zdravja 1986
3008 Irena Luštrek Ljubljana Varuh zdravja 1988
3009 Robert Tič Ljubljana Varuh zdravja 1981
3010 Barbara Tič Ljubljana Varuh zdravja 1982
3011 Boštjan Posedi Ljubljana Varuh zdravja 1975
3012 Gregor Plevelj Ljubljana 1986
3013 Manca Vilfan Ljubljana 1987
3014 Jasmina Šabić Grosuplje 1986
3015 Igor Benčan Grosuplje 1975
3016 Žiga Žibert Ljubljana 1993
3017 Miha Žargi Kamnik Priprave 1995
3018 Rok Gradišnik Ponikva ŠD Priprave 1993
3019 Rok Gradišnik Ponikva ŠD Priprave 1993
3020 Bojan Cebin Ribnica Priprave 1986
3021 Ksenja Kočar Trbovlje 1978
3022 Beno Stern Kranj 1983
3023 Mojca Žefran Smlednik 1973
3024 Polona Zorinic Celje 1995
3025 Lucija Šiljar Bohinjska Bistrica Ice Power 1990
3026 Nejc Zalokar Zgornje Gorje 1992
3027 Simon Črnilec Naklo 1998
3028 Katarina Maček Žabnica 2006
3029 Katja Kregar Domžale Ekipa hoka one 1991
3030 Roberto Ritossa Vižinada 1974
3031 Roberto Ritossa Vižinada 1974
3032 Sara Mauser Dob Ekipa Hoka One 1990
3033 JAKA KOKOT LJUBLJANA 1984
3034 Gašper Osolnik Ljubljana 1984
3035 Bernarda Ivančič Jesenice AK Ormož, 1960
3036 Aleš Hostnik Trebnje PRIPRAVE 1984
3037 Angela Eland UK 1959
3038 Robert Pustovrh Ljubljana Društvo sloven 1963
3039 Bojana Kukec Rijeka Torpedo runners 1981
3040 Tatjana Kalođera Zagreb AK Sljeme 1971
3041 Damir Bukša Rijeka Torpedo runners 1968
3042 Jernej Tratnik Trbovlje 1987
3043 MATEJA SMOLIČ LJUBLJANA 1970
3044 Petra Šibilja Sevnica / 1995
3045 ROMANA VESELIČ LJUBLJANA priprave lj mar 1979
3046 Anja Kržan Brežice 1994
3047 Damir Bukša Rijeka Torpedo runners 1968
3048 Luka Pretnar Žirovnica Pgd Zabreznica 1994
3049 Alen Zukić Litija ŠD Fokus 1985
3050 Sanda Zukić Litija ŠD Fokus 1989
3051 PETRA VENCELJ MENGEŠ - 1972
3052 JURE CUJNIK LJUBLJANA 1983
3053 Jana Levec Kamnik ŠK Kamnik 1996
3054 Suzana Orehek Kamnik ŠK Kamnik 1996
3055 Karmen Slapar Kamnik ŠK Kamnik 1992
3056 Žiga Zore Kamnik ŠK Kamnik 1989
3057 Manca Vrhovnik Kamnik ŠK Kamnik 1991
3058 Gašper Štih Kamnik ŠK Kamnik 1990
3059 Špela Doles Trebnje ŠK Kamnik 1993
3060 Žan Vidic Ljubljana ŠK Kamnik 1991
3061 Valentina Gjura Kamnik ŠK Kamnik 1992
3062 Božo Gerlica Kamnik ŠK Kamnik 1988
3063 Jan Lipovšek Kamnik ŠK Kamnik 1995
3064 Alenka Levec Kamnik ŠK Kamnik 1969
3065 Mark Agovič Kamnik ŠK Kamnik 1981
3066 Teja Novak Kamnik ŠK Kamnik 1991
3067 Bojan Klemenec Kamnik ŠK Kamnik 1991
3068 Ivana Merc Kopeivnica AK Koprivnica 1977
3069 Dijana Radotović Koprivnica AK Koprivnica 1979
3070 Sonja Rušak Koprivnica AK KOPRIVNICA 1971
3071 Mirjana Hanžek Koprivnica 1968
3072 Ksenija Vitelić Koprivnica Škola trčanja 1984
3073 Mirjana Hanžek Koprivnica AK KOPRIVNICA 1968
3074 Mirjana Hanžek Koprivnica AK KOPRIVNICA 1968
3075 simona marković kamnik PRIPRAVE 1991
3076 Mateja Gradišek Cerklje / 1993
3077 Katarina Sočič Puconci 1991
3078 Rok Dolžan Visoko 1985
3079 Mateja Dolžan Visoko 1987
3080 Tilen Muršec Blejska Dobrava CONDITUS 1976
3081 Janja Oman Križe 2001
3082 Tjaša Šebat Smokuč 2001
3083 Grega Slivnik Hrušica 2000
3084 Katja Ponikvar Novo mesto 1996
3085 Ivana Merc Koprivnica AK Koprivnica 1977
3086 Marko Lisec Ponikva Priprave 1996
3087 Franjo Poljanšek 1241 Kamnik GG Bled 1964
3088 Eva Novak 1260 Ljubljana-Polje GG Bled 1996
3089 Rok Poljanšek 1241 Kamnik GG Bled 1995
3090 Zsolt Fekete 8500 Papa GG Bled 1981
3091 Tina Fekete 1241 Kamnik GG Bled 1988
3092 Darja Matjašič 1000 Ljubljana GG Bled 1976
3093 Marko Matjašič 1000 Ljubljana GG Bled 1968
3094 Vid Matjašič 1000 Ljubljana GG Bled 2005
3095 Urh Matjašič 1000 Ljubljana GG Bled 2007
3096 Veronika Jakopič 4247 Zgornje Gorje GG Bled 1997
3097 Silvija Morec 4260 Bled GG Bled 1967
3098 Metka Slivnik 4247 Zgornje Gorje GG Bled 1997
3099 Anja Rakovec 4228 Železniki GG Bled 1999
3100 Nina Marenk 4228 Železniki GG Bled 1992
3101 Franci Rajgelj 4000 Kranj GG Bled 1952
3102 Renata Kovačič Petan 1000 Ljubljana GG Bled 1972
3103 Andreja Rakuša 1241 Kamnik GG Bled 1974
3104 Boštjan Prebil 1241 Kamnik GG Bled 1974
3105 Robert Uršej 2382 Mislinja GG Bled 1969
3106 Mario Stajič 4224 Gorenja vas GG Bled 1991
3107 Andrejka Razingar 4245 Kropa GG Bled 1970
3108 Tanja Mikolič 8293 Studenec GG Bled 1985
3109 Aleksandra Pivec 2276 Kog GG Bled 1972
3110 Andrej Vrtačnik 1000 Ljubljana GG Bled 1975
3111 Simon Lopatič 1000 Ljubljana GG Bled 1972
3112 ŠTEFKA VEGAN Maribor LIBRASIST 1961
3113 Tina Mozetič Renče 1992
3114 MARTA MUNDA VELENJE 1971
3115 Matej Glavina Sežana MKM 1988
3116 Niko Zadnik Sežana MKM 1985
3117 Tatjana Polak Velenje M dance 1970
3118 Nataša Ule Mišič Loški Potok Taši 1981
3119 Polona Razingar Jesenice 1986
3120 Polona Razingar Jesenice 1986
3121 Miha Cvenkelj Kamna Gorica 1986
3122 Saša Ušaj Šempeter pri Gorici 1981
3123 Martina Štakul Nova Gorica 1980
3124 IBRAHIM MURATOVIĆ Zenica 1973
3125 AMRA MURATOVIĆ Zenica 1973
3126 Matevž Šenica Novo mesto 1991
3127 Simona Kravcar Ljubljana 1985
3128 Aleksander Zmaher Rogatec 1989
3129 Vinko Praprotnik Litija ŠD Maister 1967
3130 Mario Japić Litija ŠD Maister 1979
3131 rok erjavec litija HOKA ONE ONE 1976
3132 Urška Kajtner Celje HOKA ONE ONE 1985
3133 špela kajtner celje HOKA ONE ONE 1990
3134 Marjan Zupančič BOHINJSKA BISTRICA HOKA ONE ONE 1971
3135 Sandi Janežič Domžale HOKA ONE-ONE 1978
3136 SONJA KIRM TREBNJE 1984
3137 Aleksander Žmaher Rogatec 1989
3138 Lidija Žnidaršič Studenac 1977
3139 Marta Munda Velenje M dance 1971
3140 Maja Begović 1411 1985
3141 Gregor Blatnik Ljubljana 1973
3142 Štefan Robič Selnica ob Dravi Maratonsko dru 1963
3143 Andrej Hudomalj Ljubljana Varuh zdravja 1975
3144 Eva Bilban Vrhnika 2008
3145 Saša Popit Vrhnika 1978
3146 Petra Pogorelc Velenje 1981
3147 PETRA POGORELC VELENJE HOKA ONE ONE 1981
3148 BLAŽ FEGUŠ TURJAK HOKA ONE ONE 1983
3149 Marjan Senegačnik Kranj Pulse Performan 1961
3150 Mateja Poljanšek Radovljica lovrovi 1967
3151 Neža Mali Kranj Elektro Gorenjs 1985
3152 Aleš Rozman Lom Elektro Gorenjs 1963
3153 Domen Kržišnik Kranj Elektro Gorenjs 1978
3154 Maša Jamnik Kranj Elektro Gorenjs 1979
3155 Hana Jamnik Kranj Elektro Gorenjs 2002
3156 Jože Pavlič Kranj Elektro Gorenjs 1974
3157 Laura Pavlič Kranj Elektro Gorenjs 2003
3158 Bernarda Jugovec Kranj Elektro Gorenjs 1966
3159 Ivo Kranj Kranj Elektro Gorenjs 1966
3160 Romana Rozman Lom Elektro Gorenjs 1966
3161 Mitja Črnčec Pesnica Ice Power 1991
3162 Boštjan Mernik Maribor Ice Power 1974
3163 Tian Grdina Lokev Ice Power 2008
3164 Gašper Kržišnik Bled Pulito 1989
3165 Erika Prijatelj Begunje Pulito 1987
3166 Robert Žbogar Begunje Pulito 1989
3167 Mojca Grilc Blejska Dobrava 1962
3168 Matej Smrekar Kropa AGP PRO 1983
3169 Maja Šmitek PODNART AGP PRO 1990
3170 Jure Lakota Bled 1978
3171 Nejc Novak PODNART AGP PRO 1990
3172 MARJAN LOTRIČ Zgornja Besnica AGP PRO 1951
3173 Miha Potočnik PODNART AGP PRO 1991
3174 Tadej Vidic Podnart AGP PRO 1985
3175 Sabina Karaman Hrastnik AGP PRO 1990
3176 Mojca Demšar Radovljica AGP PRO 1972
3177 Besim Bajraktari Ljubljana Hervis SportsCl 1982
3178 Matjaž Volkar Mengeš Hervis SportsCl 1974
3179 Irena Bačak Ljubljana Hervis SportsCl 1974
3180 Katarina Robnik Blejska Dobrava Hervis SportsCl 1996
3181 Jure Semprimožnik Tabor Hervis SportsCl 1978
3182 Nataša Prašnikar Litija Hervis SportsCl 1967
3183 Rok Gašper Šmartno pri Slovenj Gradcu Hervis SportsCl 1991
3184 Barbara Winterleitner Brezovica Hervis SportsCl 1972
3185 Borut Winterleitner Brezovica Hervis SportsCl 1972
3186 Jerneja Bonifer Ljubljana Hervis SportsCl 1992
3187 Luka Ažman Ljubljana 1989
3188 Pia Platiša Blejska Dobrava 1995
3189 Urša Mali Ilztal 1988
3190 Tina Lešnik Jesenice 1992
3191 Ana Mali Ajdovščina 1991
3192 Tanja Pevulja Ljubljana 1985
3193 adada afaffasas fsafsa 2015
3194 Andrej Kavčič Skofja Loka 1978
3195 Tadej Leb Ljubljana 1982
3196 Patricija Može Postojna 1974
3197 Žak Može Postojna 2003
3198 Mateja Jenič Novo mesto SKB 1984
3199 Alenka Verhovec Trebnje SKB 1980
3200 Gregor Rojko Logatec SKB 1979
3201 Denis Radić Zagreb, HR Coca Cola 1964
3202 Ivana Dubičanac Zagreb, HR Coca Cola 1982
3203 Zdravko Fotivec Zagreb, HR Coca Cola 1982
3204 Sandra Kupanovac Zagreb, HR Coca Cola 1980
3205 Darko Tomić Zagreb, HR Coca Cola 1968
3206 Toni Stilinović Rijeka Coca Cola 1986
3207 Adnan Avdić Sarajevo, BiH Coca Cola 1986
3208 Admir Kunalić Sarajevo, BiH Coca Cola 1984
3209 Lejla Rizvanović Sarajevo, BiH Coca Cola 1997
3210 Dženana Arnautović Sarajevo, BiH Coca Cola 1982
3211 Jernej Pikel Kamnik Coca Cola 1970
3212 Tit Borstner Ljubljana Coca Cola 1984
3213 Dejan Maleševac Mirna peč Coca Cola 1992
3214 Božo Trnovšek Griže Coca Cola 1962
3215 Ivan Zupan Celje Coca Cola 1958
3216 Vera Vrečko Ljubečna Coca Cola 1963
3217 Tadej Bizilj Domžale Coca Cola 1997
3218 Jakob Južnič Ljubljana Coca Cola 1980
3219 Boban Mjerimačka Kranj Coca Cola 1982
3220 Borut Rozman Ljubljana Coca Cola 1965
3221 Robert Zupančič Domžale Coca Cola 1985
3222 Barbara Rupar Ljubljana Coca Cola 1985
3223 Sebastjan Šuštar Ljubljana Coca Cola 1982
3224 Luka Ljubič Ljubljana Coca Cola 1988
3225 Janez Mulej Ljubljana Coca Cola 1981
3226 Anja Bevc Kannik 1983
3227 Tina Lešnik Jesenice 1992
3228 Barbara Vidmar Grosuplje 1987
3229 Nik Gorisek Grosuplje 1995
3230 Tira Kolman Bled 1998
3231 Uroš Gruden Trnovo 1991
3232 SONJA KIRM Trebnje 1984
3233 SABINA JANEŽIČ MIRNA 1983
3234 Gregor Obolnar Grosuplje 1985
3235 Matjaž Valenčič Sempeter pri Gorici 1981
3236 Angelika Zinner Ljubljana 1973
3237 Sonja Pečnik Šoštanj 1970
3238 Nataša Vrčkovnik Šoštanj 1971
3239 Vesna Arnež Ljubljana 1982
3240 Tina Kozjek Smlednik TK Šmarnogorsk 1993
3241 Uroš Lenarčič Ljubljana - Polje 1987
3242 miro kavčič idrija knavf 1986
3243 Erika Huetter Graz 1979
3244 Peter Schimek Graz 1983
3245 Elisabeth Hille.-Augustin Graz 1980
3246 Edvard Močnik Visoko Vitezi dobrega 1983
3247 Andraz Brzin Skofja Loka 1979
3248 Andrej Kavcic Skofja Loka 1978
3249 Jože Okič Lesce 1973
3250 Andrej Kavčič Skofja Loka 1978
3251 Tina Kovač Lesce 1980
3252 Rok Kukolj Žalec TD Savinjčan 1980
3253 Maja Peterman 4260 1991
3254 Tadej Snoj Ljubljana Polje 1994
3255 Tadej Snoj Ljubljana 1994
3256 JASMIN BAŠIČ RADOMLJE ŠD HELIOS 1961
3257 Nik Fortič Ljubljana 1991
3258 Aleš Bertoncelj Škofja Loka 1969
3259 Lea Krt Škofja Loka 1984
3260 Jelka Likozar Preddvor vitezi dobrega 1975
3261 Jana Omejc Medvode Športno društ 1978
3262 Gasper Gartnar Zelezniki 1988
3263 Darko Petrov Visoko 1985
3264 Mitja Urbanček Cerklje 1986
3265 Mateja Selinšek Maribor 1994
3266 dr. Maja Keržan Ljubljana 1983
3267 Maja Keržan Ljubljana 1983
3268 Boštjan Sodja Maribor 1976
3269 VESNA RENER SEŽANA 1975
3270 Rok Pirš Kranj 1987
3271 Ivana Milković zagreb - 1976
3272 Dušan Mali Stahovica 1981
3273 Mateja Poljanšek Stahovica 1988
3274 Mateja Lanjšček Hruševje 1988
3275 Lidija Kozelj Zgornje Gorje 1980
3276 Žan Mandal Škofljica 2005
3277 Andrej Jalen Bohinjska Bela 1978
3278 Mitja Gorec Bled 1982
3279 Blaž Blažič Ljubljana 1991
3280 Sebastijan Martič Slovenske Konjice KAŠ 1974
3281 Maxime ROBERT Normandie 1997
3282 Igor Leskovec Hotedršica 1981
3283 Gašper Blažek Hruševje 1996
3284 Mateja Lanjšček Hruševje 1988
3285 Miran Petelinc Dobova 1978
3286 GREGA ŠTURM ZGORNJE GORJE TOPFIT team 1982
3287 Justin Post Campbellton PRP 2002
3288 Ginette Noel Theriault McLeods PRP 1977
3289 ROBERT GOSTINČAR MARIBOR TRIATLON KLUB 3 1970
3290 Erik Strnad videm-dobrepolje 1997
3291 Aleš Rus Trebnje 1977
3292 Petra Gomezel Komen 1987
3293 Simon Bastl Celje ŠD MAKSIM 1978
3294 Ivica Skočić Croatia CocaCola 1978
3295 Luka Bastl Celje ŠD MAKSIM 1982
3296 Gregor Sova ŽABNICA 1991
3297 Helena Oman Škofja Loka 1991
3298 Mary Lipuš Komenda Najin svet 1982
3299 Primož Porenta Žabnica AD Olimpik 1988
3300 Teja Valenčič Šempeter pri Gorici 1977
3301 Sandi Jugovac Koper 1977
3302 Novica Jugović Postojna 1985
3303 Nik Jambrošič Koper 2003
3304 Nina Fajfar Skofja Loka 1985
3305 Aljaž Makovec Šempeter pri Gorici 1997
3306 Nina Fajfar Skofja Loka 1985
3307 Katja Bastar Ljubljana Priprave 1976
3308 Luka Avbelj Moravče KŠD Peče 1993
3309 Tine Kukolj Selnica ob Dravi Flying Lizards 1986
3310 Rok Konec Kranj 1987
3311 Aleš Košir Ljubljana 1979
3312 Teja Podjed Preddvor 1996
3313 Gasper Gartnar Zelezniki 1988
3314 Denis Malačič Prosenjakovci / 1998
3315 Peter Hribersek Ljubljana LJ TEKACI 1968
3316 Matej Grah Škofja Loka 1981
3317 Polona OjsteršekZorčič Ljubljana - 1976
3318 dejan pinterič celje DDT-TEAM 1977
3319 Melita Bračko Bled 1989
3320 Maja Žagar Ljubljana 1985
3321 David Kramer Ljubno ob Savinji 1976
3322 Branka Kramer Ljubno ob Savinji 1979
3323 Jan Omejc Poljane 1991
3324 Tomaž Rogelj Bled Turizem Bled 1964
3325 Bernarda Keuc Preddvor 1974
3326 Žiga Jelar Zgornja Besnica #MiSmoKleZaradH 1997
3327 Nik Fabijan Zgornja Besnica #MiSmoKleZaradH 1997
3328 Domen Rendulič Zgornja Besnica #MiSmoKleZaradH 1992
3329 Grega Pipan Zgornja Besnica #MiSmoKleZaradH 1985
3330 JURE SMOLIČ VIŠNJA GORA 1971
3331 Vida Vodlan Radomlje 1995
3332 NINA ABDIČ ZGORNJE GORJE / 1988
3333 Mitja Pogacnik Radovljica 1977
3334 andrej GRIČAR prebold 1980
3335 Dejan JAKELJIC Gradiska ARK Gradiska 1993
3336 Lara Kunstič Orehova vas 1997
3337 Borut Pahor Ljubljana 1963
3338 Katja Podobnik Žiri Tabor Žiri 1999
3339 Vasja Vitez Bovec TD Bovec 1965
3340 Matej Šturm ŠMARTNO na Pohorju SelectBox Racin 1994
3341 Tadej Volčini Tržič Filter Team 1984
3342 Tomaž Majer Jesenice Tekaška skupin 1962
3343 Ažbe Rauh Radovljica 2002
3344 Mark Medja jesenice 2002
3345 Katja Reven Mengeš 2001
3346 katja jenšterle kranj 1992
3347 Daniela Bročilo Brezovica Petrol Sprejme 1984
3348 Martin Cerar Lukovica Petrol Sprejme 1982
3349 Jelenko Jandrič Ljubljana 1993
3350 ANDREJ GRIČAR PREBOLD 1980
3351 Petra Kajič Trbovlje 1978
3352 Urška Kalan Bled 1994
3353 Urška Kalan Bled Petrol Sprejme 1994
3354 Mitja Kemperle Kamnik Petrol Sprejme 1982
3355 Sebastian Kovačič Vrhnika Petrol Sprejme 1985
3356 Karin Marka Bovec Petrol Sprejme 1987
3357 Tibor Marka Bovec Petrol Sprejme 1995
3358 Manca Bertoncelj Blejska Dobrava 2001
3359 Fernando Montes Črniče Petrol Sprejme 1968
3360 Martina Pestotnik Kamnik Petrol Sprejme 1969
3361 Rok Pirc Ljubljana Petrol Sprejme 1974
3362 Ana Zavrl Ljubljana Petrol Sprejme 1986
3363 Primož Zupan Ljubljana Petrol Sprejme 1983
3364 Aleš Debeljak Podbrezje AGP PRO 1979
3365 Janez Uršič Škofja Loka AGP PRO 1978
3366 Neža Pogačar Bohinjska Bela 1999
3367 Janez Uršič Škofja Loka AGP Pro 1978
3368 Aleš Debeljak Podbrezje AGP Pro 1979
3369 Tjaša Zupan Portorož Mali junaki 1991
3370 Nives Kermavnar Ljubljana Mali junaki 1986
3371 Gregor Bevk Železniki 1991
3372 Boštjan Šorn Bled 1978
3373 Gaber Jovanovič Šorn Bled 2006
3374 Miro Perko Radulovič Kranj 1974
3375 Ul Densa Ljubljana Triatlonski klu 2004
3376 SLOBODAN BJELANČEVIĆ LOGATEC DS Smith 1966
3377 SLOBODAN BJELANČEVIĆ LOGATEC DS Smith 1966
3378 Marija Gorenc Novak Rovte 1985
3379 Angela Allcock Manchester 1987
3380 Kristjan Ambrozic Ajdovscina / 1987
3381 Lara Kunstič Orehova vas 1997
3382 Matej Čarman Škofja Loka AC Lovše 1983
3383 Miha Pivk Škofja Loka AC Lovše 1984
3384 Heli Zemljič Ljubljana Poglej! 1960
3385 Marjeta Doupona Ljubljana Poglej! 1967
3386 Vanda Straka Vrhovnik Ljubljana Poglej! 1965
3387 Tone Vrhovnik Straka Ljubljana Poglej! 1966
3388 Rok Popovič Novo mesto FIT Klub 1976
3389 Marta Strgar Novo mesto FIT Klub 1966
3390 Simon Vurušič Straža FIT Klub 1982
3391 Nina Pečnik Šentjernej FIT Klub 2005
3392 Drago Crnić Brusnice FIT Klub 1958
3393 Albinca Vurušič Straža FIT Klub 1985
3394 Jaka Bohinc Brezje 2000
3395 Jaka Bohinc Brezje 2000
3396 Simon Dessureault Campbellton 2002
3397 Simon Dessureault Campbellton 2002
3398 Simon Dessureault Campbellton 2002
3399 Simon Dessureault Campbellton 2002
3400 Primož Božič Kanal 1990
3401 Simon Žerjavič Kranj / 1988
3402 Ajda Kruh Kranj / 1980
3403 Maks Polčnik Kranj / 1981
3404 Edi Grahek Kranj / 1988
3405 Anže Grlj Kranj / 1990
3406 Andrej Miklavčič Kranj / 1991
3407 Simona Talan Kranj / 1988
3408 Sašo Frančeškin Sela 9 fac 1992
3409 Katarina Paternost LJUBLJANA 1982
3410 Elena Safonova Koper Istrski maraton 1987
3411 Venčeslav Japelj Koper Istrski maraton 1951
3412 Jaka Podobnik Žiri KOALA SPORT Ble 1990
3413 Jaka Podobnik Žiri KOALA SPORT Ble 1990
3414 Gregor Kunej Kamnik 1983
3415 Monique Boudet Kamnik 1986
3416 Primoz Sega Ljubljana 1989
3417 Irene Ng Singapore 1991
3418 klemen klemenčič Šentvid pri Stični 1995
3419 Tadej Lanjšček Hruševje 1990
3420 Damijan Mrežar Škofja Loka 1966
3421 Marjanca Ambrožič Cerkno / 1995
3422 Nejc Bevk Cerkno / 1988
3423 Barbara V. Jesenšek Ribnica 1983
3424 Nuša Mali Kamnik AK Domžale 2001
3425 Barbara Mali Kaknik ŠKD Sela 1980
3426 Polona OjsteršekZorčič Ljubljana - 1976
3427 Anton Markovič Hrastnik K-MARK 1961
3428 Damjan Murn Novo mesto 1976
3429 Morana Suton Zagreb AK Perpetuum mo 1978
3430 Nina Kern Kranj 1980
3431 Marko Kern Kranj 1987
3432 bojan vozlič Gorišnica Petrol Sprejme 1975
3433 tina kocjan Ljubljana Petrol Sprejme 1961
3434 Primož Puhar Golnik Vitezi Dobrega 1978
3435 Ciril Rus Ljubljana 1985
3436 Nejc Okorn Kranj 1990
3437 Urban Jenič Brusnice 1995
3438 Urban Jenič Brusnice 1995
3439 Urban Jenič Brusnice 1995
3440 DEJAN KORDIŠ KRMELJ 1985
3441 Joze Debeljak Skofja Loka 1987
3442 Slavka Slapar Komenda 1960
3443 Kristjan Godnov Radovljica FILTER TEAM 1994
3444 Valentina Robnik Luce 1986
3445 Jure Šinkovec Naklo 1987
3446 Žiga Rus Ljubljana 1989
3447 Žiga Rus Ljubljana 1989
3448 Jozica Rupar Treven Sovodenj 1969
3449 Tanja Zajc Ljubljana VARUH ZDRAVJA 1989
3450 Erik Strnad Dobrepolje 1997
3451 Kaja Vodnjov Radovljica Filter team 1991
3452 ab cd gh 2004
3453 Luka Brnot Brnot Kamnik 1990
3454 Luka Brnot Kamnik 1990
3455 Živa Remec Stahovica 1995
3456 Manca Konic Ljubljana 1971
3457 Aleš Robnik Ruše 1978
3458 Matej Kovač Vuhred 1988
3459 Matej Nose Dobrepolje 1993
3460 Žiga Prhaj Videm-Dobrepolje 1993
3461 Niko Praznik Ljubljana 1979
3462 Ana Praznik Ljubljana 1980
3463 Špela Moroz Hotedršica 1995
3464 Grega Rihatr Bled 2002
3465 MELITA NIKOLIČ POSTOJNA 1974
3466 Miran Krampač Vrhnika škd add 1970
3467 Petra Premk Smlednik 1979
3468 Erlend More Ljubljana Varuh Zdravja 1968
3469 Tadeja Bečan Ljubljana Varuh Zdravja 1980
3470 DEJAN MAJCE LJUBLJANA 1977
3471 Maša Harej Bled 1982
3472 Jerica Zupan Ljubljana 1985
3473 Jože Celestinasq Zagorje 3MUS 1976
3474 Stanka Celestina Zagorje 1978
3475 Janez Črnilec Naklo 1964
3476 Domen Rant Poljane Svet24 1969
3477 Mojca Korče Ljubljana Svet24 1980
3478 Jernej Potočnik Ljubljana Svet24 1977
3479 Sebastjan Eržen Škofja LOka Svet24 1973
3480 Grega Letnar radomlje 1986
3481 Matic Plaznik Ljubljana Šmartno Tk Šmarnogorsk 1993
3482 Roel Stiens Sint-Pieters-Leeuw Kejžar Team 1990
3483 Morana Suton Zagreb AK Perpetuum mo 1978
3484 Tine Hren Šmartno Tk Šmarnogorsk 1999
3485 Blaž Košorok Ljubljana 1972
3486 Blaž Košorok Ljubljana Olimpija triatl 1972
3487 Janez Dovžan Radovljica ORYX 1977
3488 Alen Karahasanović Zagorje ob Savi ŠD Kotredež 1987
3489 Slavica Mlakar Cerknica M&S 1978
3490 Marta Strle Cerknica M&S 1980
3491 Marta Strle Cerknica M&S 1980
3492 Luka Lojk ljubljana 1986
3493 Tanja Tarman Jesenice 1983
3494 Florin Muresan Bucharest 1973
3495 Antea Bitenc Komenda #sportvsakdan 1989
3496 Tamara Drenovac Zagreb TK Swibir 1972
3497 Tamara Drenovac Zagreb TK Swibir 1972
3498 Tamara Drenovac Zagreb TK Swibir 1972
3499 Tamara Drenovac Zagreb TK Swibir 1972
3500 Tamara Drenovac Zagreb TK Swibir 1972
3501 Tomasz Hucał Tomaszowo Biegaj w Karkon 1976
3502 Alen Karahasanović Zagorje ob Savi ŠD Kotredež 1987
3503 Zharko Janev Ohrid 1976
3504 Alenka Žužek Nemec Ljubljana 1968
3505 Janja Zapušek Radovljica 1983
3506 Janja Zapušek Radovljica 1983
3507 Tomaž Jošt Naklo 1978
3508 Anton Markovič Hrastnik K-MARK 1961
3509 Maja Kaisersberger Hajdina 1995
3510 Rajeev Kalia Great Yarmouth 1962
3511 Jaya Kalia Great Yarmouth 1965
3512 Nataša Markovič Hrastnik K-MARK 1963
3513 Miha Pate Ljubljana 1978
3514 Živa Cesar Ljubljana Petrol Sprejme 1985
3515 Filip Wieser Ljubljana Hervis 1992
3516 Jack Plantan Ljubljana Hervis 1993
3517 Kaja Nemanič Medvode 1988
3518 Gregor Sablič Ljubljana 1984
3519 Jovita Kovač Slov. Konjice KAš 1975
3520 anže cerar moravče 1991
3521 Monika Izbaner Bydgoszcz 1977
3522 Monika Izbaner Bydgoszcz 1977
3523 Mojca Doupona Mengeš Poglej! 1969
3524 Janez Črnilec Naklo 1964
3525 Jure Finzgar Kranj 1993
3526 Jure Čeh Velenje 1989
3527 Jure Čeh Šoštanj 1989
3528 Matej Verbajs Litija ŠD Maister 1986
3529 Kristin Zorman Nödinge 1972
3530 Dejan Jerele Trebelno K.O.T.E. 1982
3531 Boštjan Janša Mojstrana 1971
3532 sergej drenovac zagreb 1969
3533 Urška Škerjanec krize 1988