Starting list
No. First name Last name City Club Year
1 Mitja Krevs Celje TD MiTek 1989
3 Primož Kobe Novo mesto FIT KLUB 1981
5 Matej Šturm ŠMARTNO na Pohorju SelectBox Racin 1994
6 Tina Kozjek Smlednik TK Šmarnogorsk 1993
7 Katja Podobnik Žiri Tabor Žiri 1999
9 Janez Mulej Jesenice CocaCola 1981
10 Neja Kršinar Ljubljana HappyGym 1991
14 Rok Puhar Šenčur AKTriglav Kranj 1992
20 Primož Porenta Žabnica AD Olimpik 1988
39 Andrej Mikelj Kranj Poljski tekači 1978
42 Uroš Kralj Radovljica Vitezi dobrega 1976
49 Boštjan Urankar Kranj VITEZI DOBREGA 1976
50 Rafael Ziherl Grosuplje Abraham 1969
59 Neža Bergant Preddvor 1983
64 Tomaž Rogelj Bled Turizem Bled 1964
100 Borut Pahor Ljubljana 1963
101 Danijel Mihelj Ljubljana 1981
102 Dejan Dobnikar Preddvor 1987
103 IGOR TOMIČ GORENJA VAS 1983
104 Saša S. Golčman Celje Gamsi Celjski 1972
105 ANICA Krže Ribnica Klub ponosnih p 1961
106 Polona Bračič Dob 1981
107 Tomaž Farčnik Vransko 1986
108 TINA MARAŽ GORENJA VAS 1978
109 Aleš Pograjec Dol pri Ljubljani ŠD Elektro Lju 1979
110 Igor Golčman Celje Gamsi Celjski 1965
111 Vesna Pinter Prevorje 1995
112 Gasper Rebernak Zgornja Loznica 1987
113 Gorazd Repše Novo mesto Suddenly Diabet 1980
114 Žan Keglič Ponikva 1995
115 Luka Golčman Celje Gamsi Celjski 2001
116 Rok Kosec Mengeš 1977
117 Uroš Lindič Krmelj 1986
118 HORTENSIA ERAJ LJUBNO OB SAVINJI šd mozirje 1974
119 ALENKA SKOK MOZIRJE, MOZIRJE šd mozirje 1960
120 STANISLAVA SLIVNIK LJUBLJANA PRIPRAVE NA LJU 1958
121 BORIS SLIVNIK LJUBLJANA PRIPRAVE NA LJU 1955
122 Bojana Redenšek Krmelj 1978
123 Polona Čadež Kranj 1980
124 Jaka Urbanc Izola 1982
125 Branko Auguštin Slovenska Bistrica 1979
126 Maja Cerar Dob 1984
127 Samo Frantar Lesce 1982
128 Tadej Gombač Košana ŠD Košana 1992
129 Iztok Gerlič Maribor 1969
130 Christiane Rozman Maribor 1971
131 Kristijan Vrhovnik Mojstrana 1974
132 Primož Pušnik Šentjur 1990
133 Matej Trinkaus Jesenice Varuh zdravja 1993
134 Aleš Šinkovec Vače 1984
135 Peter Trinkaus Jesenice 1986
136 Grega Kotnik Kamnik 1990
137 Alenka Bizilj Bled 1957
138 Matej Šimnic Bled 1983
139 Špela Golias Ljubljana 1980
140 Andrej REPOVŽ Ljubljana 1981
141 Jernej Hauptman Orehova vas 1992
142 Martin Kolarič Kamnik 1986
143 Sara Šemrov Ljubljana 1991
144 Davorin Pok Murska Sobota 1983
145 Jasmina Muhič Murska Sobota 1987
146 Slavko Mislej Kranj 1975
147 Aljoša Silič Žemva Ljubljana 1977
148 Katarina Vrabec Dobova 1985
149 Marko Vučajnk Dobova 1982
150 Luka Grahelj Idrija 1982
151 Damjana Vidmar Grdina Lokev 1981
152 Klemen Rojnik Ljubljana 1979
153 URŠKA N. MAKOVEC Vipava 1987
154 Pavel Makovec Vipava 1981
155 ALENKA MEDEN CERKNICS FRIZERDTVO LENA 1972
156 Viktor Markič Naklo 1976
157 Suzana Zorko Novo mesto Tekaška vadba 1975
158 Tomaž Vok Petrovče 1969
159 Matej Keglevič Pesnica pri Mariboru Malijunaki 1981
160 Anja Kos Domžale 1988
161 Anita Kralj Repše Novo mesto Suddenly Diabet 1978
162 mateja repe bled 1977
163 Matic Slapšak Ljubljana 1980
164 Rok Prelc Košana ŠD Košana 1987
165 Igor Lokar Mirna TVMK 1974
166 Matjaž Gorenc Domžale 1979
167 Petra Kadivec Domžale 1991
168 Eva Sodja Bohinjska Bistrica / 1995
170 Izidor Jug Radizel 1981
171 Maruša Benedik Bohinjska Bistrica / 1990
172 ŽORŽ PETROVSKI LJUBLJANA trenert 1958
173 Mateja Kržan LJUBLJANA Priprave 1968
174 Igor Grdina Lokev 1974
175 Violeta Jagodic Kranj 1979
176 Gregor Jagodic Kranj 1975
177 Maja Činkole ljubljana 1980
178 Saša Kadivec Medvode 1993
179 Wendy Burgess Norfolk Wymondham AC 1975
180 Mitja Hafner Tenetiše Vitezi 1979
181 Nina Cesar Radovljica 1990
182 Anže Učakar Ljubljana 1987
183 Alojz Cerar Žirovnica 1984
184 Janez Urevc Portorož Thai-boxing clu 1986
185 Sanja Repše Logatec 1983
186 Eva Gnezda godovič 1994
187 MATIC VERBIČ LJUBLJANA 1989
188 TINA DREMŠAK SEVNICA 1980
189 Andraž Rojnik Ljubljana Olimpija TK 1981
190 Mojca Rebolj Kamnik 1977
191 Sanja Radenovic Ljubljana 1983
192 Marjeta Panjan Žalec Črnomelj 1974
193 Kristjan Žalec Črnomelj 1981
194 Tjaša Božič Kranj 1988
195 Oskar Grah Kranj 1988
196 Stane Novoselič Domžale Ema-Lara team 1973
197 Matjaž Dokl Ljubljana / 1981
198 Marko Možina Ljubljana 2000
199 ANDREJ OREŠEK PTUJ LETEČI KURENTI 1972
200 MIRJANA Š. OREŠEK PTUJ LETEČI KURENTI 1977
201 Matej Kočar Ljubljana 1986
202 Tim Hlede Ruše 1992
203 Luka Babnik Naklo 1980
204 Nataša Babnik Naklo 1979
205 Tamara Feužer Kamnik 1982
206 Mojca Lebenicnik Zagorje ob Savi 1983
207 Franc Borisek Zagorje ob Savi 1973
208 Matjaz Mandelj Komenda 3K Sport 1968
209 ZDRAVKO STOJNIĆ KRANJ 1985
210 boštjan strnad kropa 1977
211 matija jekovec ljubljana 1979
212 Petra Ropret Šenčur 3ksport 1981
213 Luka Debevec Notranje Gorice 1989
214 Vanja Presker Slovenska Bistrica Mariborski Teka 1978
215 Bojan Mežek Tržič 1954
216 Marko Knific Naklo 1971
217 Ana Košuta Skok Nova Gorica 1984
218 Peter Burja Lukovica 7 1985
219 Uroš Grošelj Dob 1983
220 Boštjan Skok Nova Gorica 1979
221 Benjamin Štrukelj Tržič 1980
222 Luka Smrkolj Medvode 1981
223 Blaž Možina Ljubljana 2004
224 Suzana Jazbec Zrece 1987
225 Matjaž Berčon Bled Občina Bled 1976
226 Aleš Vanga Miklavž na Dr. polju Mariborski Teka 1974
227 Tamara Kontelj Ljubljana 1990
228 Edvard Tominšek Žalec 1965
229 Uroš Hafner Dol pri Ljubljani Triatlon klub L 1980
230 Gorazd Starman Šenčur Vitezi dobrega 1984
231 Maja Kovče Vrbje 1986
232 Christian Stigsson Malmo 1992
233 Tamara Juricic Ljubljana 1990
234 Janja Bensa Dobrovo VZ116H 1977
235 Vasja Vitez Bovec TD Bovec 1965
236 Matej Kirar Škocjan Vitezi dobrega 1982
237 Roman Perne Kranj 1965
238 Sara Orazem Ribnica 1990
239 Polona Bitenc Žalec 1986
240 Nina Kocjančič Ljubljana 1990
241 Olga Babnik Ljubljana 1976
242 Slavka Petraš Ljubljana ŠD Rudnik 1959
243 Kaja Horvat Malmo 1993
244 Milena Petek Frankolovo Postani fit s S 1982
245 Andrej Dolničar Portorož Urbani tekači 1961
246 JANJA POLJŠAK NOVO MESTO 1970
248 Damjan Mulej Bled 1966
249 Valentin Pogačnik Bled 1967
250 Petra Potočnik Hotavlje 1981
251 Drago Božiček Ljubljana Klub Vita 1973
252 Barbara Blatnik Vinica Klub Vita 1983
253 SAŠA L. KAVČIČ LJUBLJANA - SMARTNO T.A.P.D. 1963
254 Arijana Steblovnik Maribor Tekaška vadba 1964
255 Danijela Anakiev Bled 1988
256 Alenka Waschl Luznar Ljubljana 1972
257 Karolina Donicar 3311 Sempeter 1981
258 Ksenija Kumar Litija 1965
259 Matjaz Miklic Kamnik 1961
260 Aljaž Malc Cerknica 1990
261 Tatjana Bučan Ljubljana Šmarnogorska n 1962
262 Jurij Horvat Vinica 1975
263 Irena Horvat Vinica 1978
264 Mario Bučan Ljubljana Šmarnogorska n 1962
265 Manja Brinovšek Mozirje 1986
266 Urška kos Domžale - 1976
267 Brigita Skebe Ljubljana 1968
268 tanja štefanič ljubljana elitke 1988
269 Aleksandra Jensterle Železniki 1975
270 Robert Justin Škofja Loka 1976
271 Mateja Miklavčič Domžale 1985
272 Jure Zorič Krško 1991
273 Darko Pasarić Celje Varuh zdravja 1986
274 Milan Ćulibrk Divača Varuh zdravja 1980
275 Teja Šustar Ljubljana Klub Vita 1979
276 Zlatko Klopčič Moravče Klub Vita 1957
277 Žiga Kobe Kranj Klub Vita 1991
278 Frančišek Dobida Begunje 1972
279 Tina Perko Krka 1982
280 Sašo Rebolj Kamnik Varuh zdravja 1971
281 Teja Škoda Železniki 1981
282 Ana Sitar Domžale 1982
283 Aleksander Boh Škofljica Varuh zdravja 1969
284 jožica šiftar Gornja Radgona 1953
285 Helena Kupljen Grosuplje 1980
286 Nataša Lorbek Celje 1976
287 Jelena Juvan Ljubljana 1976
288 Zvonko Pavličević Grižane 1968
289 Primož Kobilica Radovljica LOVROVI 1971
290 Katja Medle Brusnice 1994
291 Robert Luštrek Koper 1972
292 Simon Virtič Šentjur 1980
293 Mitja Urisek Žalec 1973
294 SAŠO JEREB MEDVODE POLICIJA 1983
295 TINA JEREB MEDVODE DNEVNIK 1980
296 Denis Haziri Zagreb Ak Perpetuum mo 1971
297 Tia Gebauer Zagreb Ak Perpetuum mo 2004
298 Anže Špehar Dolenjske Toplice 1992
299 Toni Lipičnik Celje 1971
300 draga kirn preserje 1951
301 Vojka Vratič Ljubljana 1982
302 Darja Lehner Horvat Murska Sobota Varuh zdravja 1972
303 Igor Horvat Murska Sobota Varuh zdravja 1970
304 Špela Štoka Ljubljana 1969
305 Petra Škedelj Podbočje 1984
306 Blaženka Pospiš Perpar Brezovica aads 1961
307 Gregor Pirc Ljubljana - Šentvid Triatlon klub O 1969
308 Ivan Gomizelj Queensland 1967
309 Giovanna Gomizelj Queensland 1967
310 Jože PLANKL Slovenske Konjice Jps Team 1961
311 Peter Radosavljević Postojna PASCOFIX runnin 2002
312 Andreja Mlakar Blanca 1981
313 Mateja Car Loski Potok Nevtralia 1979
314 Marjana Mišič Loški Potok Nevtralia 1980
315 Mojca Bartol Kočevje Nevtralia 1982
316 Tadej Golja Slap ob Idrijci ŠD Otalež 1993
317 Jerneja Kofol Slap ob Idrijci 1994
318 Živa Križaj Kranj 1994
319 Petra Dietl-Zeiner Wien Frühstückslä 1970
320 Erich Weissensteiner Wernberg Frühstückslä 1966
321 Igor Zobavnik Ljubljana Tekaški Forum 1961
322 Nika Ucman Ljubljana Triatlonski klu 1990
323 Matjaž Mohorič Ljubljana Triatlonski klu 1964
324 Matjaž Šentjurc Velenje 1964
325 Petra Frangez Wien 1978
326 Alessandra Tinelli Koper ŠD FREEAPPROVE 1985
327 Luka Sokler Dob 2002
328 Metka Bedek Brusnice 1997
329 Urška Bedek Brusnice 1994
330 Bojan Suvorov Ljubljana KK Prule 1961
331 Mojca Suvorov Ljubljana 1963
332 Rado Jarc Trebnje 1955
333 Irena Kovačič Most ba Soči 1961
334 Matjaž Večernik Limbuš 1981
335 Janja Mohorič Kranj Tačemo z nasme 1958
336 Zlata Živič Ljubljana 1965
337 Bojan Babič Šmartno ob Paki 1983
338 Ana Poljanec Ljubljana Varuh zdravja 1982
339 Karmen Zupan Kranj Knaufinsulation 1974
340 Klavdija Pavšič Bajc idrija 1975
341 Mojca Judež Kisovec TRIMUS 1976
342 Anže Judež Kisovec TRIMUS 2002
343 Žiga Longar Škocjan 1993
344 Neja Pospiš Ljubljana ŠD Aerodium 2003
345 Gaja Pospiš Ljubljana ŠD AERODIUM 2002
346 Urška Pospiš Ljubljana ŠD Aerodium 1976
347 Dejan Pospiš Ljubljana ŠD Aerodium 1971
348 Aleksandra H.Belak Celje 1977
349 Boštjan Livk Skofja Loka #MiSmoKleZaradH 1968
350 Nika Marolt Begunje 1992
351 Martina Marolt Mozirje Martise 1990
352 Urška Marolt Mozirje Martise 1963
353 Apolon Marolt Mozirje Martise 1958
354 Zdravko Barić Kranj BURT 1960
355 Danijela Omerzel Radomlje 1975
356 Tatjana Škrjanec Borovnica ŠD Elektro Lju 1963
357 Marija Schwarzmann Dobrova 1967
358 Tatjana Stantič Ljubljana Niko i Ništa 1973
359 Marija Brumen Zg,Korena Tekaška vadba 1961
360 Klemen Stražar Ljubljana Niko i Ništa 1971
361 Urška Petek Ivančna gorica 1982
362 bernarda Lainšček ljubljana elitke 1971
363 Aleš Klemen Ljubljana 1979
364 Luka Milinković Bohinjska Bistrica 1995
365 Bor Domen Gaber Dob 2002
366 MARJAN DEVETAK KAMNIK 1966
367 Mirjana Franković Ljubljana 1973
368 Iztok Likar Ljubljana varuh zdravja 1971
369 Mojca Likar LJUBLJANA varuh zdravja 1977
370 Borut Raztresen Tržič 1981
371 Božidar Debevc Radovljica 1956
372 Eva Raztresen Tržič 1981
373 Špela BRANK Vodice VICTORIA CLUB 1976
374 Barbara Borovnik SLovenj Gradec 1993
375 Brina Belšak Podvelka 1995
376 Klavdija Gorišek Rimske Toplice 1980
377 Tomaz Nerat Novo mesto 1983
378 Polona Nerat Novo mesto 1986
379 Pavle Klemenčič Mengeš TIMING Ljubljan 1963
380 Tadeja Lesnika Maribor 1973
381 Matic Vidmar Notranje Gorice KAUCH 1994
382 Urban Rogelj Preserje KAUCH 1998
383 Goran Varek Podnart 1972
384 urska kompare Ljubljana 1978
385 Boštjan Vidrajz Grosuplje FLEX-TOOLS.SI 1975
386 donna dreisiebner Ljubljana 1994
387 Janja Sosič Ljubljana varuh zdravja 1978
388 Jan Saje Kranj 2003
389 Vanja Vrbek Celje Gamsi Celjski 1973
390 Jaka Jesenko Gorenja vas ŠD SVETI URBAN 1972
391 Nataša Jesenko Gorenja vas ŠD SVETI URBAN 1976
392 Jure Orešnik Žiri 1956
393 Ana Orešnik Žiri 1953
394 Miha Deželak Ljubljana Radio1 1974
395 David Bergoč Izola 1980
396 Klemen Vintar Grosuplje BUHTLNI 1982
397 Blaž Matjašič Preserje BUHTLNI 1986
398 Vojka Tušar Spodnja Idrija 1958
399 Vesna Bertoncelj Lesce 1986
400 Davorin Zakrajšek Kranj 1968
401 Boštjan Ahačič Tržič Varuh zdravja 1961
402 BARBARA KRAJNC Celje 1976
403 Katja Hribar Ljubljana Urbani tekači 1972
404 Katja Oblak Velike Lašče 1972
405 Jożi Hribar Ljubljana Urbani tekači 1950
406 Petra Zorič Krško 1988
407 Simon Sreš Beltinci - 1968
408 Marjan Lukežič Medvode 1953
409 Nina Kosjer DOL. TOPLICE Marathon Novo m 1979
410 Manja Žagar Pivka 1985
411 enisa brizani ljubljana elitke 1978
412 DARJA SLADIČ KRAŠEVEC GABROVKA / 1976
413 TADEJ ŽGAJNAR ŠMARJE-SAP 1985
414 MARJAN BRANDT ŠMARJE-SAP 1980
415 FRANCI BRANDT ŠMARJE-SAP 1978
416 Branko Gašparac Ptuj ŠD-PULZ 1967
417 Jelka Voda 2250 leteči kuranti 1961
418 tatjana sladič ljubljana elitke 1970
419 Danica Menard idrija varuh zdravja 1961
420 Zdravko Kačič Limbuš 1961
421 Andreja Navršnik Kačič Limbuš 1963
422 urška pivk Radovljica TRUEWHIPP WHIPP 1980
423 igor pivk Radovljica TRUEWHIPP WHIPP 1977
424 IRENA GRDINIČ MARIBOR 1964
425 Katja Smrekar Slovenska Bistrica 1990
426 Aleš Podgornik Ljubljana 1974
427 Saša B. Podgornik Ljubljana 1977
428 Gregor Srpčič Cerklje ob Krki KD Team Bajkdok 1987
429 Teja Breznik Ljubljana varuh zdravja 1995
430 Bojan Breznik Ljubljana varuh zdravja 1962
431 Robert Erdeljec Kranj 1969
432 Nuša Gomezel Dutovlje 1995
433 Špela Gomezel Dutovlje 1994
434 Kati Zidar Gabrovka 1974
435 Matic Trtnik Škofljica 1987
436 Matjaž Kopač Tržič 1980
437 Borut Hribar Dolenjske Toplice Marathon Novo m 1980
438 Dejan Dobravec Tržič 1982
439 Nina Mahnič Ljubljana 1992
440 Polona Hrastnik Kranj 1978
441 Matej Mejak Izola Varuh zdravja 1987
442 Dominik Trstenjak LJUTOMER 1986
443 Rok Razboršek Trojane 1990
444 ROLAND STRASSER ZIROVNICA 1970
445 Pika Neža Pajnič Vrhnika NGU 1974
446 Mojca Trunk Dob / 1974
447 Tanja Kalan Bohinjska bistrica 1980
448 Dušan Slokan Hrastnik Samorastnik 1951
449 Paolo Trapani Ronchi dei Legionari 1973
450 Boštjan Jenčič Ljubljana 1990
451 Aleš Dobnikar Kranjska Gora 1963
452 Teja Oblak- jozelj Litija 1983
453 Andreja Zrimšek Vrečar Ljubljana - Šentvid 1965
454 Metka Kenda Ljubljana 1970
455 Matej Strgaršek Zagorje ob Savi 1976
456 Lovro Vetršek Čemšenik #jznemormvodepi 1993
457 Riki Krebs Šmartno ob Dreti 1975
458 Matej Razboršek Trojane 1991
459 tanja jesenšek ljubljana elitke 1985
460 Mojca Haložan Ljubljana Varuh zdravja 1971
461 Danijel Gazvoda Novo mesto fit klub novo m 1983
462 Silvo Pec Velenje Tečem ker ne m 1984
463 Alojz Klemenčič Gorenja vas ŠDMH 1966
464 Matej Hauptman Kranj Vitezi dobrega 1978
465 Barbara Glavina Ljubljana Varuh zdravja 1970
466 Petra Tihole Sevnica 1994
467 Drago Prdan Šenčur 1974
468 Domen Zorko Leskovec pri Krškem 1994
469 Franci HALOŽAN Ljubljana Varuh Zdravja 1968
470 Anita Hribar Trebnje 1980
471 Damjana Fajdiga Šentvid pri Stični 1991
472 Sašo Šepec Šentvid pri Stični 1987
473 Robert Šepec Velika loka 1981
474 Nina Kotar Šentvid pri Stični 1989
475 Jože Krapež Col 1969
476 jana curk Ajdovščina 1991
477 Tina Štraus Ljubljana - Šentvid 1967
478 Uroš Repše Krško Vitanova Krško 1980
479 Barbara Butkovič Repše Krško Vitanova Krško 1982
480 Dušan Hrnčič Tržič 1977
481 Blaž Erjavec Križe TK Tržiške st 1972
482 Karin Erjavec Križe 1996
483 Veronika Weber Griže ToTaDe 1987
484 Stanislav Loncner Radenci 1962
485 Marko Lazar Murska Sobota Borisova beže 1970
486 Tanja Džuban Moravske Toplice Borisova beže 1970
487 UROŠ ŽIGON KOPER 1978
488 franci kozar mb 1951
489 SILVA VOVK MEDVODE TRME ŠD EFI 1957
490 DANICA LIPUŠ MEDVODE TRME ŠD EFI 1950
491 ŠTEFANIJA PETAČ MEDVODE TRME ŠD EFI 1945
492 JANEZ POLJANEC MEDVODE TRME ŠD EFI 1953
493 Tjaša Pibernik Komenda 1982
494 Gašper Pibernik Komenda 1984
495 Gregor Bavdaž Bled Varuh zdravja 1974
496 Ajda Sokler Dob / 1996
497 Bojan Horvat Ljubljana LJ TEKAČI 1976
498 Petra Černalogar Divača 1986
499 Mateja Bagari Sežana 1973
500 Mateja Horvat Ljubljana LJ TEKAČI 1977
501 Lucija Oplotnik Hrastnik #jsnemormvodepi 1995
502 SAŠO NOVAK LJUBLJANA HAPPY GYM 1979
503 Žan Morel Košana ŠD Košana 1999
504 Marcela Selan Škofljica Varuh zdravja 1972
505 Marko Tomažin Gabrovka Priprave 2019 1972
506 Robert Žvižaj Maribor 1976
507 Lilijana Pretnar Lesce TT Bled 1963
508 Matjaž Hrovat Domžale 1964
509 Jure Krasovec Ljubljana 1955
510 Alenka Dražil Ljubljana Polje Varuh zdravja 1967
511 Marija Benedičič Železniki 1971
512 Justina Koprivšek Domžale 1953
513 Tomaž Hrovat Domžale 1964
514 PRIMOŽ HRIBAR LJUBLJANA 1965
515 HELENA LUKEŠ LJUBLJANA COOL 1970
516 Aleš Kovač Slovenske konjice COOL 1974
517 Katarina Lipovšek Kamnik COOL 1984
518 Tomaž Lipovšek Kamnik COOL 1981
519 RADOSLAV DOBRAŠ Kranj COOL 1986
520 Rasto Fikfak Dob COOL 1959
521 Jasmina Lukeš Dob COOL 1968
522 Marko Miklavčič Šenčur COOL 1952
523 Helena Halas Ljubljana COOL 1978
524 Asmir Nuhanović Grosuplje COOL 1978
525 Elvira Nuhanović Grosuplje COOL 1980
526 Darja Kostanjevec Kranj ŠRKD Savčan 1971
527 Stojan Kostanjevec Kranj ŠRKD Savčan 1972
528 Dušan Milošević  Kranj ŠRKD Savčan 1986
529 Cvetka Sarič Milisavljevi Kranj ŠRKD Savčan 1964
530 Mihajlo Milisavljevič Kranj ŠRKD Savčan 1951
531 Zoran Joksimović Kranj ŠRKD Savčan 1984
532 Matej Pilar Šenčur ŠRKD Savčan 1981
533 Davor Draškič Mavčiče ŠRKD Savčan 1981
534 Boris Horvat Bled ŠRKD Savčan 1976
535 Marjan Trobec Golnik ŠRKD Savčan 1969
536 Polona Trobec Mlakar Golnik ŠRKD Savčan 1974
537 Igor Šalkovič Šenčur ŠRKD Savčan 1984
538 Željko Bogojevič Tržič ŠRKD Savčan 1969
539 Matej Žvan Bled ŠRKD Savčan 1990
540 Pika Žvan Bled ŠRKD Savčan 1988
541 Nino Kličić Ljubljana ŠRKD Savčan 1971
542 Blažka Raztresen Gorenja vas 1981
543 DEJAN JAKOPIN LJUBLJANA DRUŠTVO ADDIKO 1989
544 MATJAŽ GREGL LJUBLJANA DRUŠTVO ADDIKO 1976
545 Tanja Peklar Sevnica 1981
546 Nataša Roblek Kranj 1987
547 Matjaž Karoli Ljubljana 1969
548 Janja Ceglar Koper 1979
549 Jan Udovč Šenčur 1991
550 Andreja Nič Preddvor 1985
551 Anže Osolnik Domžale 1988
552 Nives Laznik Zagorje ob Savi 1975
553 Mihael Jurkovič Ljubljana Za Kremšnito ! 1969
554 Andrej Pangercic Globočice 1988
555 Andreja Ozebek Radovljica 1973
556 Špela Lakota Jeriček Ljubljana 1982
557 Borut Likozar Preddvor Vitezi dobrega 1975
558 Andreja Brce Celje 1984
559 Lenart Rooss Kranj Joške vn 1978
560 Juš Rooss Kranj Joške vn 2003
561 Nataša Mužan Bled 1977
562 Alenka Pirc Krško 1991
563 Uroš Antonić Ljubljana 1984
564 Ajda Boncelj Šenčur 1990
565 Irena Dolenec Poljane 1954
566 Spela Novak Ljubljana 1986
567 Katarina Buh Horjul ŠD METREL 1970
568 Matjaž Buh Horjul ŠD METREL 1965
569 Marta Čepon Horjul ŠD METREL 1968
570 Mitja Gregorin Dobrova ŠD METREL 1968
571 Eva Logar Horjul ŠD METREL 2002
572 Janko Logar Horjul ŠD METREL 1964
573 Polona Logar Horjul ŠD METREL 1967
574 Kati Oblak Polhov Gradec ŠD METREL 1981
575 Aleksandra Kozjek Polhov gradec ŠD METREL 1989
576 Gorazd Petkovšek Horjul ŠD METREL 1965
577 Marinka Sečnik Horjul ŠD METREL 1967
578 Matjaž Velkovrh Horjul ŠD METREL 1993
579 Zala Trček Horjul ŠD METREL 2001
580 Milan Zupančič Horjul ŠD METREL 1961
581 Tine Živič Ljubljana ŠD METREL 1983
582 Antonija Kalšan samobor kcipt samobor 1967
583 Nola Kalšan samobor 1997
584 Ambrož Rožman Krško 1975
585 Matic Vesenjak Maribor 1983
586 Vladimir ŠKRINJAR LJUBLJANA TRIM KLUB KRKA 1972
587 Manca Colarič Ljubljana Adacta 1988
588 Gasper Mozetic Ljubljana Adacta 1978
589 Nadija Oštir Ljubljana 1954
590 Barbara Surina Portorož 1975
591 Zoran Jager Trbovlje 1975
592 Veronika Jager Trbovlje 1977
593 Helena Ribič Velenje Tk Velenje 1977
594 Damjan Pintar Trebnje 1978
595 Nataša Breznikar Ljubljana Varuh zdravja 1969
596 Peter Zorman Radovljica 1974
597 HELENA ŽAKELJ ŽIRI 1951
598 Domen Baškovec Medvode 1987
599 Andreja Emeršič Ljubljana 1986
600 Sandra Kunstelj Jesenice 1984
601 Tanja Černe Begunje 1992
602 Tanja Kristanšek Kranj 1980
603 Barbara Ažbe Kranj 1972
604 Milena Velepec Ljubljana 1990
605 Špela Vrhovec Vrhnika 1994
606 VILMA BIRSA BRANIK TEKAČI VIPAVSK 1961
607 Ana Marinič Kojsko Varuh zdravja 1983
608 Miha Zupančič Straža ŠKD MARJETICA 1992
609 Maša Gabrič Naklo ŠKD Marjetica 1989
610 Marko Konc NAKLO ŠKD Marjetica 1981
611 Jaka Zupan Podnart ŠKD Marjetica 1975
612 Gregor Košir Žabnica ŠKD Marjetica 1977
613 Tara Gašić Cvetkovci ŠKD Marjetica 1994
614 Izidor Pokrivač MARIBOR ŠKD Marjetica 1976
615 Srečko Buček Logatec ŠKD Marjetica 1967
616 Anja Javoršek Kisovec 1996
617 Janez Bogataj Brezovica Varuh Zdravja 1975
618 Barbara Leban Bovec Varuh zdravja 1978
619 Ožbej Poročnik Muta 1990
620 Mojca Trkman Brezovica Modra 1979
621 Boštjan Košir Polhov Gradec 1987
622 Maja Bradeško Polhov Gradec 1987
623 frenk bevc radovljica 1964
624 Rosvita Kreft Velenje 1971
625 Tomaž Rojšek Lukovica Lj. Tekači 1964
626 SIMONA ŠTENKLER PODNART SINDIKAT GORENJ 1968
627 ANDREJA RANT RADOVLJICA SINDIKAT GORENJ 1977
628 MAJA JOŠT BEGUNJE SINDIKAT GORENJ 1979
629 PATRICIJA DOLINAR GORENJA VAS SINDIKAT GORENJ 1992
630 Nataša Jeram KRANJ SINDIKAT GORENJ 1976
631 BARBARA MARKUN KRANJ SINDIKAT GORENJ 1970
632 Andreja Janžič Oplotnica Društvo sloven 1977
633 Kajetan Bajt Ljubljana Društvo sloven 1954
634 Jasna Jerman Ljubljana Društvo sloven 1955
635 Vesna Stergar Bled Društvo sloven 1973
636 Boža Pustovrh Ljubljana Društvo sloven 1964
637 Sonja Stegovec Vrtojba Društvo sloven 1958
638 Maja Pukl Kranj Društvo sloven 1992
639 Sandra Melavec Nazarje Društvo sloven 1995
640 Nataša Lang Škofljica 1972
641 Mateja Rant LJ.ŠIŠKA VARUH ZDRAVJA 1976
642 Martina Zagrušovcem CELJE Varuh zdravja 1971
643 Edvard Zagrušovcem CELJE Varuh zdravja 1964
644 Nuša Race Horvat Bled 1981
645 Andreja Gjergjek Mačkovci Vzajemna 1984
646 Anže Kumar Kamnik 1989
647 Manja Golmajer Begunje 1999
648 Tina Lekan Zagradec 1994
649 radovan cerjak vodice 1967
650 Helena Žagar Mozirje 1977
651 Ana Verč Tržič 1993
652 Barbara Kern Zaklanec 1991
653 Saša Črtalič Ljubljana 1988
654 Andreja Mohorič Novo mesto 1977
655 Marko Pureber Novo mesto 1974
656 Gašper Pureber Novo mesto 2007
657 teja mikolič boštanj 1984
658 Marija Vrečar Ljubljana- Šmartno / 1965
659 KLAVDIJA ZALOKAR VODICE 1986
660 Andrej Vrečar Ljubljana- Šmartno / 1959
661 Mateja Pustovrh Ljubljana Društvo sloven 1995
662 Joško Slatnar Tržič 1967
663 Blaž Markelj Bled 1973
664 danijela medveš Nova Gorica 1968
665 Jožica Zupan Zasip / 1970
666 Darko Bernik Žirovnica 1963
667 Marjan Bešter Domžale 1963
668 Nada Bešter Domžale 1967
669 JANA ALIČ JUŽINA LJUBLJANA 1973
670 Veronika Derlink Poljane / 1996
671 matjaž južina ljubljana 1975
672 ANA PODBOJ BOHINC PRESERJE 1978
673 MOJCA ROZMAN M. LOGATEC 1976
674 ANDREJ ROZMAN LOGATEC tek je lek 1969
675 Kristjan Sušinski Portoroz 1971
676 jan vodnik kranj 1994
677 jerneja šušteršič kranj 1996
678 Bojan Koželj Ljubljana ŠD Efi - Trme 1952
679 veronika lipovec preserje 1986
680 Rebeka Babič Brezje IHK Golazen 1988
681 Elizabeta Babič Kranj Tečemo z nasme 1965
682 Anja Kirn Preserje 1984
683 Mitja Zupan Zgornje Gorje ZVEZDE Gorje 1979
684 Tomaž Svetina Medvode Otzi 1968
685 Nina Kobe Novo mesto FIT KLUB 1983
686 Marko Stopar Ljubljana Thai-boxing clu 1981
687 Tjasa Spes Düsseldorf Varuh zdravja 1988
688 Andrej Kobal Štanjel Škud Štanjel 1973
689 Urška Eržen Tržič 2005
690 Darja Eržen Tržič 1981
691 KLARA PODLOGAR DOMŽALE 1990
692 Boštjan Sinkar Dobovec 1987
693 Alenka Palovšnik Trzic 1981
694 Viktorija Horvat Portorož Varuh zdravja 2001
695 Drago Bičanič Kamnik 1972
696 Darko Ilievski Ljubjana 1985
697 Neža Markočič Štanjel 9FAC 1990
698 Alen Žerjal Štanjel 9FAC 1992
699 Radovan Mikolič Dvor Borštki 1966
700 Darko Drolc Ljubljana Borštki 1968
701 Gašper Železnik Ljubljana 2000
702 Matej Zrim Ljubljana 1989
703 Franc Rožman Sv.Jurij ob Ščavnici / 1957
704 Igor Nedeljko Križevci pri Ljut. AK Ormož 1977
705 Maša Žilevski Ljubljana 1989
706 Jelka Lenaršič Preserje 1984
707 Hannah Oldroyd Christchurch Don Greig Racin 1987
708 Chris Norman Den Haag Haag Athletiek 1983
709 MARIJA Mazi Preserje 1980
710 Erik Stojković Koper MPSI running te 1984
711 Maja Velikonja Šmarje 9FAC 1989
712 Matic Lesnik Maribor 1988
713 Špela Geršak Maribor 1986
714 Andreja Popič Ljubljana 1985
715 Danica Korošec Logatec / 1974
716 Žak Korošec Logatec / 2002
717 Ann Cunningham BEACONSFIELD 1961
718 Craig Miller BEACONSFIELD 1954
719 Bojan Juhart Ruše 1972
720 Klemen Jovanovič Postojna ŠD Postojna te 1979
721 David Sirnik Kal ŠD Košana 1997
722 Nina Alt Ljutomer 1991
723 Petra Lotrič Železniki Kamikaze 1977
724 Saška Polanc Gozd Martuljek 1989
725 Lilijana Mohorč Tržič 1964
726 Marko Brvar Radomlje 1992
727 Blaženka Žvar Stopinšek Celje ŠD Pulz 1971
728 Blaž Šrot Slovenj Gradec 1980
729 Domen Čemažar Železniki 1988
730 Karin Jerman Ljubljana 1967
731 rade spasojević prevalje 1982
732 NEVENKA VRHOVNIK ŽIROVNICA 1981
733 Jernej Vrtek Domžale 1987
734 Tamara Starovasnik Stahovica 1988
735 Sašo Bombač Rakek 1989
736 Damjan Beguš Ljubljana 1980
737 ZORKO ČOK MAREZIGE 1975
738 Natalija Kalan Škofja Loka 1998
739 TOM MOHORČIČ PORTOROŽ ŠKUD ŠTANJEL 1979
740 Maja Hudoklin Domzale TMP 1991
741 Branko Sodja Ljubljana 1977
742 Andreja Smukavec Ljubljana 1979
743 Martina Rupnik Črni Vrh nad Idrijo 1983
744 Mojca Tomažič Ljubljana Kemofarmacija 1967
745 Dragica Kustec Škofja loka Kemofarmacija 1961
746 Gašper Ošlaj Ljubljana Kemofarmacija 1986
747 Bogomir Hočevar Štanjel ŠKUD ŠTANJEL 1969
748 Milan Nikolić Polje 1950
749 Marina Tsekhanovich Kopylova 1965
750 Suzana Toplak Maribor 1978
751 Petra Tratnik Logatec 1982
752 Ana Peček Ljubljana 1968
753 FRANCI SINKAR DOBOVEC 1957
754 Janez Vidmar Kamnik 1976
755 Bostjan Svete Preserje TEKAC. SI 1973
756 Maja Marčun Zgornja Besnica 1996
757 Peter Štrukelj Radovljica 1982
758 Meta Turk Cerknica Sportka Žiri 1987
759 Bernarda Vidmar Dornberk 1974
760 Darko Klobučar Novo mesto 1971
761 Anita Klobučar Novo mesto 1973
762 Dora Klobučar Novo mesto 1997
763 Andrej Špec Hrušica Sam s sabo 1974
764 Janez Kastelic Mirna ART-AtlanticRun 1966
765 Sandi Mostar Videm Dobrepolje 1984
766 Ines Mostar Videm Dobrepolje 1983
767 Ivo Benko Zagorje ob Savi LJ TEKAČI 1956
768 Karin Falež Radizel 1968
769 Ana Falež radizel 2003
770 brigita voga Prepolje 1968
771 Simona Simonič Logatec 1988
772 Boštjan Cvelbar Logatec 1982
773 Aleš Bertoncelj Mošnje ŠD Mošnje 1980
774 KLAVDIJA ŠINKIĆ ŠENTILJ V GORICAH 1971
775 Dominik Bradeško Medvode OBČINA MEDVODE 1980
776 Miloš Bavdaž Doblar ŠRD Doblar 1963
777 Jerica Bavdaž Ročinj ŠRD Doblar 1967
778 Klavdija Makuc Tolmin ŠRD Doblar 1966
779 Gareth Jones Cerkno 1970
780 Karmen Hartman Ljubljana 1988
781 Jan Mavrin Ljubljana 1984
782 Štefan Kustec Škofja Loka Tekaški forum 1964
783 Blanka Povše Zagorje ob Savi 1973
784 David Plošinjak Miklavž na D.polju 1971
785 Mihaela Plošinjak Miklavž na D.polju 1974
786 Vida Pogacar Kamnik 1989
787 Mateja Pusar Rateče-Planica 1980
788 Luka Bajda Breznica 1977
789 Tadej Kramar Lesce 1977
790 Maja Bizjak Lesce 1990
791 Sebastjan Mulej Lesce 1979
792 Petra Logar Col 1989
793 Romana Leben Kranj Vitezi dobrega 1969
794 Jože Penca Kostanjevica na Krki Matick 1975
795 Andreja Pirnat Dob 1992
796 Danijela Kavčič Feltrin Tolmin RD Lahnica 1980
797 Igor Kavčič Feltrin Tolmin RD Lahnica 1976
798 Bruna Benedejčič Tolmin RD lahnica 1967
799 Jernej Murovec Tolmin RD Lahnica 1980
800 Vesna Fon Kobarid RD Lahnica 1973
801 Peter Gregorčič Tolmin RD Lahnica 1973
802 Vesna Uršič Kobarid RD Lahnica 1964
803 Marko Petković Ljubljana 1985
804 Luka Burja Bled 1989
805 Rinalda Klemenčič Vodice - 1971
806 Miro Javornik Ljubljana AADS tek.si 1952
807 Marjan Brezarič Medvode 1965
808 Ema Lavrih Šentvid pri Stični 1994
809 Matjaž Praznik Velike Lašče 1986
810 Jurij Škraba Domžale 1975
811 Milenko Jerman Ljubljana 1950
812 Irena Gruntar Dol pri Ljubljani Vitezi 1956
813 Miha Lazar Rovte KinMet 1997
814 Arslan Skoro Struga 1977
815 Bojan Merela Ljubljana GiBit 1980
816 Damjan Zemljič Benedikt 1980
817 Nina Bogerd Den Haag 1978
818 Silva Berčič Žabnica 1968
819 Zoran Berčič Žabnica 1962
820 Marko Meglič Tržič Matej design 1972
821 Gašper Kavčič Brezovica 1974
822 Barbara Šraj Brezovica SV VZE 1976
823 Andreja Taraniš Šentjernej 1982
824 Ermin Taraniš Šentjernej 1978
825 Maja Čeplak Logatec 1985
826 Ivan Namar Kanal ŠD EP 1984
827 VALTER HVALA SEMPETER S.D.ELEKTRO-PRI 1968
828 Tomaž Rogelja Sveto ŠD Elektro Pri 1992
829 Olga Rodman Tolmin Tminski migavci 1962
830 Ana Lučič Bistrica pri Tržiču 1980
831 Andrej Pogacar Kranj Kavka 1952
832 Mateja Modrijan Prestranek 1968
833 Nataša Stevanovič Naklo 1977
834 Valentina Lipičnik Celje 1975
835 Václav Venkrbec Brno 1986
836 Miha Humar Komenda 1975
837 Bor Humar Komenda 2008
838 Asja Humar Komenda 2005
839 Tina Jan Krško 1985
840 Špela Reinhart Posavec 1983
841 Sadik Mujkić Radovljica AK Radovljica 1968
842 Robert Mozetič Trst barkovljanski t 1970
843 David Jarc Škofljica 1993
844 Miran Doma Lendava 1981
845 NINA URŠIČ IG 1980
846 Maja Švener Begunje 1987
847 Suzana Valjavec Kranj 1971
848 Samo Lešnik Škofljica 1989
849 Vesna Mlinarič Lešnik Škofljica 1988
850 EVA VENGUST KROPA 1980
851 MATEJA LACKOVIČ NAKLO 1978
852 Sašo Lavrič Loški Potok NEVTRALIA 1992
853 Marina Premože Ljubljana 1972
854 Ana Premože Medvode 1976
855 Eleonora Premože Medvode 2002
856 Anastasija Premože Medvode 2005
857 Damjan Grilc Sevnica 1981
858 Miha Šifrer Kranj 1994
859 Ivan Kavčič Ajdovščina TKA 1958
860 Sonja Čuk Kavčič Ajdovščina TKA 1957
861 Natalija Pavlin Ljubljana Urbani tekači 1967
862 Damijan Kalan Škofja Loka DIFA 1973
863 Anže Rozman Škofja Loka KOLOKA 1988
864 Slavko Jungič Škofja Loka DIFA 1981
865 Rebeka Dolinar Žabnica DIFA 1993
866 KLEMEN ČEBAŠEK KRANJ 1981
867 Jasmina Osana Golnik 1973
868 Nela Drobež Ljubljana 1975
869 Polona Koprivec Notranje Gorice 1990
870 Pia Andrašec Ljubljana 1994
871 Miha Kuplenk Videm Dobrepolje 1985
872 Eva Drobnič Videm Dobrepolje 1995
873 Janja Babič Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 1981
874 Jože Babič Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 1977
875 Matjaž Novak Videm Dobrepolje 1979
876 Boštjan Hrovat Videm Dobrepolje 1981
877 Edi Zgonc Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 1942
878 Lara Glavan Ig 1992
879 Alenka Kocjan Sevnica 1986
880 Irena Škerjanec Nedoh Grosuplje 1957
881 Boris Žnideršič Nova Gorica ŠD Elektro Pr 1977
882 Kristina Žnideršič Nova Gorica ŠD Elektro Pr 1979
883 Domen Bajec Novo mesto, 8000 FIT KLUB 1974
884 Tina Modic Novo mesto, 8000 FIT KLUB 1975
885 Anja Virc Mirna Peč FIT KLUB 1990
886 Petra Butalin 8222 otočec FIT KLUB 1989
887 Aleš Primc Novo mesto FIT KLUB 1981
888 Erika Lovrenčič IZOLA FIT KLUB 1979
889 Andreja Lovrenčič Novo mesto FIT KLUB 1979
890 Robert Lovrenčič 8323 Uršna sela FIT KLUB 1973
891 Petra Butalin 8222 otočec FIT KLUB 1989
892 Domen Bajec Novo mesto FIT KLUB 1974
893 Tina Modic Novo mesto FIT KLUB 1975
894 Jure Gašperšič Novo mesto FIT KLUB 1982
895 Aleksandra Božič 8323 Uršna sela FIT KLUB 1992
896 Domen Bajec Novo mesto FIT KLUB 1974
897 Ambrož Rožman 8250 Brežice FIT KLUB 1975
898 Bruno Rolih Ročinj ŠD SENG 1957
899 Marija Horvat Portorož Varuh zdravja 1978
900 Petra Gnezda Ljubljana 1986
901 Jenny Eyes Southport runningclub.hu 1990
902 Anthony Constable Budapest runningclub.hu 1985
903 Sarah Ford Budapest runningclub.hu 1981
904 David Kennedy Budapest runningclub.hu 1988
905 Lea Dajcman Starše 1986
906 Nika Meglič Kamnik 1992
907 Magdalena Svetina Terčon Sežana 1968
908 Matej Dokl Kranj 1981
909 Iztok Možina Izola Viharnik 1954
910 Primož Ovčar Ivančna Gorica 1993
911 Uroš Maček Maribor Triatlon klub 3 1970
912 Domen Marušič Boštanj 1984
913 Andrej Zupančič Lesce 1966
914 Tomaž Kalan Žabnica habjan transpor 1958
915 Maja Kalan Žabnica prvi in drugi t 1965
916 Jože Štupar trebnje 1980
917 URŠKA ES CELJE 1989
918 BARBARA ČEPIN CELJE 1988
919 Gorazd Štupar dvor pri žužemberku 1985
920 David Terčon Sežana 1960
921 Dušan Jelovčan Radovljica ŠD Mošnje 1987
922 Blaž Mihelič Ljubljana Pub Crawlers 1982
923 Bor Terčon Sežana 1996
924 Aleksander S. Jokic Maribor 1983
925 Gregor PLAVČAK Maribor Varuh zdravja 1974
926 Aleksandar Simeunović Črna na koroškem 1981
927 tatjana klemen kamnik 1962
928 GREGOR TOMŠE KRANJ ALPING 1972
929 Anton Ravbar Domžale 1965
930 Angela Čufer Podbrdo 1993
931 Ana Canzutti Nova Gorica 1982
932 KATARINA BRANISELJ CERKNICA ŠKD RTV SLOVEN 1985
933 ANDREJA GREGORIČ LJUBLJANA ŠKD RTV SLOVEN 1987
934 BARBARA VIDMAJER NOVO MESTO ŠKD RTV SLOVEN 1991
935 JANA BAJŽELJ PEPLER DUPLJE ŠKD RTV SLOVEN 1969
936 BLAŽ ERMENC LJUBLJANA ŠKD RTV SLOVEN 1974
937 Tanja Kuplenk Grosuplje 1985
938 Maša Likar ŠKOFJA LOKA 1991
939 Špela Bolka Kranj 1986
940 Ines Matjan Ljubljana 1993
941 VANDA MEZGEC Miren ŠD Grive 1958
942 RADOMIR SILIČ Miren ŠD Grive 1958
943 Branka Mlinar Žiri 1973
944 Jasna Dolžan Lesjak Bled 1980
945 Saša Kralj Novo mesto 1980
946 Luca Stančič Kodarin Koper 1985
947 Urban Križman Trebnje 1996
948 Simona Vampelj Stari trg pri Ložu 1977
949 Uroš Kosanović Ljubljana 1983
950 Sandi Koščak Ljubljana 1963
951 Alenka Jerše Hrustek Medvode brez 1968
952 Jernej Kogovšek Grosuplje 1984
953 Matej Sircelj Trzin 1988
954 Sandi Merljak Šempeter pri Gorici 1967
955 Denise Merljak Šempeter pri Gorici 1972
956 NATALIJA Merčnik LJ.- ŠMARTNO 1975
957 RAJKO Merčnik LJ.- ŠMARTNO 1977
958 Marko Trebec Kranj 4ever2gedr 1969
959 Dejan Konec Tolmin Freeriderr 1969
960 Nataša Rizmal Črna na Koroškem 1977
961 Špela Jerončič Ljubljana 1989
962 Nina JEmec Medvode 1988
963 DITA HORVATICEK Ljubljana Priprave 1972
964 Jani Črešnjar Maribor 1977
965 David Urankar Kamnik 1983
966 Miran Sirc Cerklje na Gor. 1972
967 Matko Vavh Prevalje ŠD Šentanel 1961
968 Anka Kavčič Kranj 1994
969 Mateja Senica Ljubljana Šmartno 1975
970 Marko Kocelj Cerlje na Gorenjskem 1972
971 Aleksander Ferjančič Ajdovščina ŠD Nanos Podna 1959
972 Mitja Poljšak Radovljica 1978
973 BOŠTJAN UDIR KROPA 1970
974 Blaž Javornik Golnik Schpan racing t 1980
975 Karmen Plevel Stahovica 1984
976 Franc Pristov Bled 1951
977 Jaka Čertanc Ljubljana-Črnuče Sinusiks.com 1981
978 Ursula Kiely Tipperary 1980
979 Alessio Romito San Bonifacio 1989
980 Tanja Prezelj Bled 1974
981 Ažbe Prezelj Bled 2004
982 Polona Zver Ljubljana LJ tekači 1986
983 Matjaž Petrovič Maribor 1979
984 Mark Oblak Oblak Velike Lašče 1997
985 Matej Kramberger Destrnik 1981
986 Dejan Korez Rogaška Slatina 1984
987 Marko Zadravec Lavrica 1988
988 Réka Krempf Esztergom Esztergomi Fut 1976
989 Mateja Škreblin Radovljica 4ever2gedr 1975
990 Maja Peterc Zidar Velika Loka 1989
991 Miha Brajkovic Novo mesto 2008
992 Monika Korenjak Novo mesto 1978
993 Tanja Trdič Brezovica pri Lj. VARUH ZDRAVJA 1974
994 Janja Koblar Šenčur 1988
995 Irena Koblar Škofja Loka 1989
996 Tjaša Trdič Brezovica pri Lj 2002
997 NIK JOŠT NAKLO PONI NAKLO 2002
998 GABRIJELA JOŠT NAKLO 1976
999 NATAŠA MARINŠEK NAKLO NATI NAKLO 1980
1000 Špela Kocjanc Domžale smučarsko dru 2002
1001 Tinkara Kocjanc Domžale 2004
1002 Dalibor Jakuš Mejarec Dobova 1979
1003 Alenka Andrin Ljubljana 1969
1004 Tjaša Vidmar Notranje Gorice 1991
1005 Danijela Jakuš Mejarec Dobova 1978
1006 Anita Veber Stari trg pri Ložu 1976
1007 Maja Žnidaršič Vrhnika 1985
1008 Toni Veber Babno polje 1967
1009 Anton Najdič Ljubljana 1966
1010 Orjana Jančič Kojsko 1973
1011 MAŠA SITAR Stahovica 1985
1012 Sonja Sitar Stahovica - 1963
1013 Doris Kurnik Radlje ob Dravi 1987
1014 Janko Kovačič Pivka ŠD Košana 1963
1015 Tanja Fratnik Bovec 1977
1016 NINO BUDIMIROVIĆ LJUBLJANA ŠKD RTV SLOVEN 1971
1017 Mihaela Švajger Radlje ob Dravi 1987
1018 Daša Mlakar Komac Bovec Tekaško društ 1984
1019 Maruša Kristan Žirovnica TMP 1978
1020 Meta Krivic Žirovnica 1993
1021 Barbara Smrkolj Medvode 1979
1022 Nejc Benedik Selca Asterix 1995
1023 Jure Stanonik Selca Asterix 1976
1024 Gregor Vidmar Ljubljana Asterix 1984
1025 Blaž Hribernik Selca Asterix 1983
1026 Mateja Finžgar Ljubljana ŠD Butan plin 1986
1027 breda kuhar Ljubljana ŠD Butan plin 1966
1028 Andraž Reščič Ljubljana 1999
1029 Nika Albreht Bled 1999
1030 Peter Pogačar Bled 1977
1031 Špela Novak Lukovica 1995
1032 Anita Kolenc Trebnje 1968
1033 Janez Erčulj Videm Dobrepolje ŠD DOBREPOLJE 1981
1034 Vlasta Kolar Ig 1978
1035 Neža Kržišnik Gorenja vas 2004
1036 Nina Prelogar Maribor 1982
1037 Anže Papler Begunje 1984
1038 Klavdija Pavlovski Bled 1985
1039 Uroš Bitenc Komenda #sportvsakdan 1989
1040 Urša Žabnikar Domžale Bistri štrudli 1969
1041 Ervin Groselj Zagorje Bistri strudli 1967
1042 Katja Seljak Varga Domzale Bistri strudli 1977
1043 Tina Hari Domzale Bistri strudli 1984
1044 Tanja Kokalj Ljubljana 1990
1045 Luka Grm Ljubljana Črnuče 1989
1046 Nataša Kočevar Vrhnika 1976
1047 Mihaela Oštir Brežice 1970
1048 Johanes Oštir Brežice 1969
1049 Natasa Škrabec Krško Gibam.se 1973
1050 Janko Vačun Velenje / 1978
1051 Alijana Šlehta Velenje / 1974
1052 Bruno Jereb Rače 1969
1053 Filip Jereb Rače 2000
1054 Ema Jereb Rače 2002
1055 Marko Gubenšek Celje Varuh zdravja 1967
1056 Andrej Novak Lukovica 1965
1057 Urška Kotnik Ljubljana 1992
1058 Jure Lončar Domžale 1980
1059 Lojz Kodeh Bled 1956
1060 Zvonka Kastelic Ljubljana GiBit 1955
1061 Lasse Maurer Blankenheim 1996
1062 Ivona Maras Koper 1986
1063 Debora Fajdiga Smarje 1984
1064 Andrej Cop Prek Ljubljana 1991
1065 Peter Prek Ljubljana 1989
1066 Rok Fakin Komen 1993
1067 Jaka Jeras Zgornja Besnica 2008
1068 Miha Jeras Zgornja Besnica 2005
1069 Gregor Jeras Zgornja Besnica 1970
1070 Petra Jeras Zgornja Besnica 1975
1071 Jože Kropivšek Tabor 1970
1072 Luka Kropivšek Tabor 1997
1073 Jure Kropivšek Tabor Mass 1999
1074 Elvira Matko Novo mesto 1979
1075 Lovro Plimon Dravograd 1986
1076 Tina Milavec Ljubljana tek.si 1979
1077 Aleš Florjančič Mislinja 1988
1078 Urška Krek Piran 1982
1079 Irena Čadež Kranj ŠD Divji zajci 1968
1080 Peter Žagar Ljubljana 1980
1081 Klemen Dremelj Kranj Peakprint 1974
1082 Andreja Jenko Dremelj Kranj Peakprint 1974
1083 Matjaž Vodlan Domžale Fuzbalobsredah 1980
1084 Boštjan Košorok Ljubljana 1975
1085 Aleš Cverlin VELENJE clubforce.eu 1979
1086 Borut Hribernik VELENJE clubforce.eu 1990
1087 Tadej Nadvešnik Ljubljana 1981
1088 Nataša Kos Hrušica 1968
1089 Jure Logar Jesenice 1987
1090 Janez Jeram Ljubljana 1960
1091 Mojca Puncer Ljubljana 1972
1092 Lucija Majhen Grosuplje 1976
1093 Rok Skok Sedovec 1996
1094 LJUBO IVKO ŠKOFJA LOKA 1957
1095 Niko Pustovrh Poljane Knaufinsulation 1967
1096 Sabina Mišigoj Dobrovo 1984
1097 Simon Stopajnik Slovenj Gradec 1986
1098 Damjana Adamič Videm - Dobrepolje 1977
1099 Irena Burgar Ljubljana-Šmartno Šmarnogorska n 1969
1100 TANJA ŽGUR ŠEMPETER 1976
1101 Jernej Adlešič Domžale ŠD TurboM 1976
1102 Martina Fakin Draž Komen 1990
1103 Radivoj Zavec Hoče 1966
1104 Jerica Korošak Orehova vas 1956
1105 Aleš Zver Odranci ODranci 1993
1106 Vika Perinčič Tolmin 1984
1107 Nastja Bastjančič Grgar 1990
1111 MARKO POLJŠAK NOVO MESTO 1970
1112 Anja Fabijan Grgar 1986
1113 Magdalena Klasinc Logatec 1967
1114 Ingrid Novak Žirovnica 1968
1115 ROMAN NOVAK ŽIROVNICA 1965
1116 BARBARA RAHOLIN ROČINJ ŠRD DOBLAR 1969
1117 TOMAŽ RAHOLIN ROČINJ ŠRD DOBLAR 1967
1118 MIHA RAHOLIN ROČINJ ŠRD DOBLAR 2002
1119 Laura Brovč Podbrdo 1976
1120 Dejan Brovč Podbrdo 1973
1121 MATEJA ZALAZNIK Ljubljana 1990
1122 Jure Štrucl Bresternica 1984
1123 brigita modic RAKEK 1962
1124 Peter Strahinič Domžale 1963
1125 NIKA KAURIN KRKA 2002
1126 Meri Hreščak Sežana 1963
1127 Iztok Sinček Tolmin 1971
1128 Lidija Kemper Bovec 1971
1129 Žana Ovca Dol pri Lubljani 1993
1130 Kristina Fabjan Grgar 1990
1131 Aleš Mertelj Mojstrana 1990
1132 Carolan Gregoire Lju 1987
1133 Anže Pirnat Dob 1993
1134 Demi Mohorčič Štanjel 9 Fac 1996
1135 Simon Kuret Dutovlje 9 Fac 1984
1136 Luka Zajc Ljubljana Športno društ 1994
1137 Gašper Dolher Izola 1980
1138 Gabrijel Bejic Ljubljana 1984
1139 Jan Ferjančič ŠEMPAS ŠD SALONIT AN 1987
1140 Suzana Žnidarčič Šuligoj DESKLE ŠD SALONIT AN 1988
1141 Gregor Valentinčič KANAL ŠD SALONIT AN 1981
1142 Radoš Kuk KANAL ŠD SALONIT AN 1969
1143 Anica Tomažič DOBROVO ŠD SALONIT AN 1964
1144 Sašo Seljak GRAHOVO ŠD SALONIT AN 1989
1145 Marjana Šuligoj DESKLE ŠD SALONIT AN 1991
1146 Jože Božič KANAL ŠD SALONIT AN 1961
1147 Sebastjan Dugar ROČINJ ŠD SALONIT AN 1971
1148 Blanka Zver GRAHOVO ŠD SALONIT AN 1985
1149 Marija Levpušček KAL NAD kanalom ŠD SALONIT AN 1980
1150 Rok Mozetič NOVA Gorica ŠD SALONIT AN 1983
1151 Mateja Čubej Gašparin DESKLE ŠD SALONIT AN 1989
1152 Matej Markočič DESKLE ŠD SALONIT AN 1971
1153 Tomaž Vuk NOVA Gorica ŠD SALONIT AN 1968
1154 Gregor Drnovšček DESKLE ŠD SALONIT AN 1978
1155 Andrej Ipavec NOVA Gorica ŠD SALONIT AN 1985
1156 Tadej Prinčič DOBROVO ŠD SALONIT AN 1989
1157 Tina Mugerli KANAL ŠD SALONIT AN 1983
1158 Ana Čemažar Žirovnica 1984
1159 Vesna Marinko Mengeš Bistri štrudli 1976
1160 Jost Penko Zimic maribor 1998
1161 Boris Peček Log pri Brezovica ŠD Nanos Podna 1973
1162 Barbara Zupančič Ljubljana 1974
1163 Janez POTOČNIK Gorenja Vas 1979
1164 Gregor Fidej Velenje 1986
1165 Jasminka Babić Tržič Rekreativka 1962
1166 Andrea Mondini Cislago 5 Cascine Cisla 1981
1167 Suzana Kokelj apače 1975
1168 Robert Strelec apače 1972
1169 Zala Ciglar Komenda 1992
1170 Maša Skok Mengeš 1991
1171 TONKA ZADNIKAR GOLNIK DIVJI ZAJCI 1947
1172 Tadeja Knez Dob 1976
1173 Matjaž Jermol Ljubljana 1985
1174 Jerca Kralj Tržič 1996
1175 Igor Mikolič Boštanj 1978
1176 Matko Josipović Ljubljana TK Ljubljana 1965
1177 Špela Novak Ljubljana Vitezi dobrega 1978
1178 Janez Kralj Tržič 1969
1179 janja kastelic grosuplje 1991
1180 Gorazd Safran Ljubljana 1985
1181 Sebastjan Omerzo Krško Triatlon klub K 1976
1182 Božena Rudolf Hotedršica 1971
1183 JANEZ SNEDIC Šenčur / 1968
1184 Marjan Benedičič Kranj 1956
1185 Tanja Marenče Mirna Peč 1975
1186 ERIKA Melihen Mojstrana OŠ Žirovnica 1975
1187 irena bohinec žirovnica 1976
1188 Anja Ručna 5222 Kobarid 1995
1189 Blaž Pušenjak Ljutomer 1993
1190 Andreja Ostrouška renče 1995
1191 Jernej Jerebic Bistrica ob Dravi 1989
1192 Milan Urbanija Zagorje ob Savi - 1969
1193 Silva ZAVAŠNIK Puconci 1964
1194 SIMONA ZUPANC KOMENDA 1982
1195 jure jan domžale Confirme d.o.o. 1980
1196 Petra Vidic Ljubljana 1976
1197 Uroš Čufer Ljubljana Team X 1970
1198 Alenka Plut Ljubljana Team X 1974
1199 Nejc Čufer Ljubljana Team X 2006
1200 Tjaša Mišmaš Novo mesto 1993
1201 Iva Hliš Dramlje ŠD RADOST 1970
1202 Andrej Tomšič Ljubljana GiBit 1977
1203 Maja Bogataj KAMNIK 1958
1204 Tadej Majhen Grosuplje 1979
1205 Veronika Volarič Kobarid 1995
1206 Magda Berginc Jesenice 1962
1207 ANDREJA ŠUMIGA KAMNIK 1983
1208 Janez Zajc Šenčur Svet kampa 1967
1209 Klavdija Vidergar Kisovec Šd Kotredež 1987
1210 Samo Kolenc Žiri Šd Kotredež 1986
1211 Nina Starašinič Domžale 1988
1212 Mateja Sladič Ljubljana 1988
1213 Franc Rajgelj Žabnica ŠD Aktivček 1951
1214 Mihael Hameršak Markovci TAO PTUJ 1973
1215 Vanja Žuran Ptuj T FIT 1973
1216 Roman Jelovčan Žirovnica / 1979
1217 Rok Jelovčan Postojna 2002
1218 Tjaša Torkar Tržič 1988
1219 Dušan Murgelj Grosuplje 1983
1220 Toni Pečečnik Maribor ŠD Sao-ravno 1990
1221 Anja Osterman Visoko 1988
1222 Marko Tot Celje šd.Radost 1959
1223 Maja Pristavec BLED Društvo sloven 1996
1224 Tanja Pristavec BLED Društvo sloven 1968
1225 Kristijan Hrastar Slovenska bistrica ŠKD Zadružnik 1975
1226 Špela Zupan Slovenska bistrica ŠKD Zadružnik 1991
1227 Kristjan Bukovec Grosuplje ŠKD Zadružnik 1975
1228 Matej Šušteršič medvode ŠKD Zadružnik 1974
1229 Saša Štrbenc medvode ŠKD Zadružnik 1977
1230 Lili Merhar Ljubljana Šentvid ŠKD Zadružnik 1961
1231 Branka Jesenovec Vrhnika ŠKD Zadružnik 1966
1232 Matjaž Podmiljšak Ljubljana ŠKD Zadružnik 1971
1233 Uroš Hrovat Almere Dunking Devils 1986
1234 Barbara Livk Kafol Škofja Loka #MiSmoKleZaradH 1978
1235 Stanko Livk Skofja Loka #MiSmoKleZaradH 1978
1236 Alenka Es Velenje 1963
1237 Romana Kolar Velenje 1965
1238 Klemen Petrin 1000 1976
1239 Bojana Petrin 1000 Akademsko atlet 1978
1240 Gregor Bec Borovnica 1980
1241 Sanja Vebster Radovljica 1975
1242 Dejan Lenart Ljubljana HappyGym 1977
1243 Georginah Nikki Ljubljana HappyGym 1983
1244 Neža Žerjav Ljubljana HappyGym 1999
1245 Špelca Zorjan Ljubljana HappyGym 2000
1246 David Pipan Kranj 1986
1247 Primož Ipavec Nova Gorica 1974
1248 Sebastjan Boljte Velenje Varuh zdravja 1976
1249 Indira Dulic Nova vas 1978
1250 Boštjan Skubic Višnja Gora 1968
1251 Amalija Skubic Višnja Gora 1969
1252 Bernarda Pirnar Kranj ŠD Divji zajci 1959
1253 Andreja Mihelič Zajec Ljubljana TF 1957
1254 Leopold Zajec Ljubljana TF 1958
1255 Gregor Vohl Braslovče 1983
1256 Dragan Gojković Dob 1977
1257 Igor Primožič Škofja Loka Knaufinsulation 1974
1258 Barbara Jolič Litija 1986
1259 Andreja HAUPTMAN Nova Gorica 1974
1260 Žiga HAUPTMAN Nova Gorica 1976
1261 Tina Mevla Sežana 9 FAC 1992
1262 Robert Vrankar Laze v Tuhinju Vgvrankar 1968
1263 Klemen Humerca Radovljica Vitezi dobrega 1976
1264 Tatjana Vengar Žirovnica 1963
1265 Sabina Čotar Ljubljana Pulz šport 1988
1266 Luka Smolko Odranci Odranci 1993
1267 Nina Kovič Ljubljana 1975
1268 Nevija Tomše Log pri Brezovici 1982
1269 Barbara Demović Zagreb 1990
1270 Ana Čavlina Zagreb 1989
1271 Alenka Radej BLANCA 1983
1272 Dani Bizjak KRŠKO 1981
1273 Kris Hafner jesenice 2000
1274 Ervin Šavli Branik 1967
1275 Anja Čurič 8253 Artiče Tilda 1986
1276 Ivo Švegović 1218 Komenda Tilda 1983
1277 Jan Jeram 1000 LJUBLJANA Tilda 1987
1278 Jan Nevada 4226 Žiri Tilda 1993
1279 Matej Petkovšek 1000 LJUBLJANA Tilda 1987
1280 JURE ZUKANOVIČ 4000 KRANJ Tilda 1994
1281 NIKOLA KRSMANOVIĆ 1000 LJUBLJANA Tilda 1990
1282 Tanja Benčina 6210 SEŽANA Tilda 1987
1283 Jernej Rojc Kobjeglava 9fac 1990
1284 Simon Furlan Hruševica 9fac 1991
1285 Andraž Rončel Brje pri Komnu 9fac 1992
1286 Saša Raspet Dobravlje 1980
1287 Matic Omejc Kranj 1992
1288 Jure Voglar Naklo 1991
1289 Andrej Hrovat Mojstrana 1991
1290 KATARINA KASTELIC LJUBLJANA 1989
1291 Miha Arh Bohinj 2001
1292 Polona Pevec Kamnik 1994
1293 Janez Jereb Logatec 1974
1294 Marjan Babič Ljubljana KvadraTEK 1957
1295 Nataša A. Modec Nova vas 1969
1296 Andreja Valenčič Cerklje 1974
1297 Tjaša Logar Col 1993
1298 Alojzij Modec Nova vas 1966
1299 Matjaž Skubic Višnja gora 1967
1300 Konrad Vilčnik Fram Fram 1962
1301 Sonja Lisjak Ajdovščina Tekači Vipavsk 1969
1302 Uroš Brodnik Kočevje 1988
1303 Edisa Muranović Radovljica 1984
1304 Katja Kodelja Nova Gorica 1976
1305 Maša Sterle Grosuplje 1993
1306 Breda Gramc Ptuj 1982
1307 Lojzka Sterle Grosuplje 1963
1308 Blaž Sterle Grosuplje 1988
1309 Jasna Damjan Ljubljana 1978
1310 Peter Oberstar Kočevje 1994
1311 Frenk Šilc Ribnica Klub ponosnih p 1966
1312 Meta Šilc Ribnica Klub ponosnih p 1967
1313 Jožica Lah Gojković Dob 1983
1314 Alenka Gostič Novak Dob 1981
1315 Miloš Novak Dob 1978
1316 Vanja Zuljan Žirovnica 1972
1317 Martina Šporar Srednja vas v Boh. 1979
1318 Andrej Šporar Srednja vas v Boh. 1982
1319 Saša Smrekar Kresnice 1986
1320 Sabina Kocet Turnišče 1978
1321 Janko Skube DOLENJSKE TOPLICE 1969
1322 Vesna Bartolj TREBNJE 1981
1323 Matjaž Vrbinc Škofljica Sloth 1988
1324 Samuel Toll Melbourne Glenhuntly 1998
1325 Marjana Kalan Škofja Loka Prvi in drugi t 1967
1326 Marinka Milič Kamnik ŠKD Mekinje 1961
1327 Tanja Košič Postojna 1963
1328 Goreta Balukčič Postojna 1972
1329 Aljoša Vehovec Lesce 1987
1330 Barbara Vehovec Lesce 1987
1331 Brigita Stariha Medvode 1988
1332 Janja Juršič Ljubljana Fakulteta za up 1980
1333 teja bajec postojna 1986
1334 Anja Mustar VIDEM DOBREPOLJE 1989
1335 Nejc Juvan PREVALJE 1993
1336 MARGARET STULIC MALINSKA 1982
1337 Marija Tomše Kranj varuh zdravja 1974
1338 Petra Uršič Ljubljana Vitezi 1978
1339 Petra Music Trzin 1973
1340 Jože Lekše Šentjernej 1984
1341 Robi Rokavec Medvode AKRON kultura g 1973
1342 Tomaž Štebe Medvode AKRON kultura g 1979
1343 Tjaša Justin Medvode AKRON kultura g 1980
1344 Gregor Veler Medvode AKRON kultura g 1987
1345 Milena Buh Medvode AKRON kultura g 1968
1346 Asmir Alagič Medvode AKRON kultura g 1978
1347 Iztok Škrinjar Medvode AKRON kultura g 1976
1348 Neža Vrečar Šmartno TK Šmarnogorsk 1991
1349 Domen Rosulnik Medvode AKRON kultura g 1978
1350 Bogdan Dobnik Lavrica OZARA 1974
1351 Boštjan Repnik Miklavž OZARA 1979
1352 Bogdan Špindler Limbuš OZARA 1974
1353 Andreja Pučko Radenci OZARA 1982
1354 Maja Korc Škofja Loka OZARA 1972
1355 Aleksandra Popović Maribor OZARA 1971
1356 Beno Popović Maribor OZARA 1971
1357 Miriam Borrey Parkville 1996
1358 Stanko Borštnar Izlake 1989
1359 Mateja Zupančič Škofljica Pulse Performan 1986
1360 Stojči Gligorevič 1260 Lj tekači 1967
1361 Denis Kelenc Turnišče 1990
1362 Manca Krsnik Kranj 1995
1363 Petra Šušteršič Ljubljana 1983
1364 Sonja Krenos Sveti jurij 81 1977
1365 Kristina Kapus KAMNA GORICA vegan.si 1963
1366 MATEJA KUHAR DUPLJE 1984
1367 Tone Košnjek Naklo ŠD DIVJI ZAJCI 1956
1368 Ana Druškovič Poljčane 1984
1369 Janez Meglič Kamnik 1995
1370 ANDREJA PAHOR MIREN 1971
1371 Niko Leskovar Laporje 1996
1372 JERNEJ RAZPOTNIK DOMŽALE 1983
1373 Aleksandra Zaman Šmartno pri Litiji TURBO M 1988
1374 Primož Vilhar Postojna Veliko utoški 1992
1375 Jasna Škrbec Domžale 1984
1376 lidija kocet turnišče 1979
1377 Monika Klinar Kamnik 1977
1378 Natalija Miklvačič Straža 1984
1379 Robert Bozovičar Škofja Loka 1975
1380 Martina Grohar Škofja Loka 1970
1381 Lenart Jesenovec Vrhnika Verd 1965
1382 Suzana Rajh Stara Cerkev 1968
1383 Marko Maček Žabnica 1975
1384 SEBASTIJAN SRPČIČ LJUBLJANA 1976
1385 Petra Cukjati Kisovec ŠD Kotredež 1980
1386 Anica Zajec Trojane / 1967
1387 ZDENKO NAPOLETANO UMAG individualac 1968
1388 Damjan Janežič Visoko 1977
1389 SUZANA KRAJNIK Kranj 1977
1390 Petra Tavčar Škofja Loka 1988
1391 Suzana Perc Selnica ob Dravi Mb tekaci 1976
1392 Tatjana Jakšič Kočevje 1971
1393 Danijel Begić Kocevje 1989
1394 Nataša Pograjec Celje 1974
1395 Janja Urevc Zgornje Gorje 1967
1396 Franci Alič Poljane knaufinsulation 1968
1397 Sandi Pirman Šk Loka knaufinsulation 1969
1398 Zdenka Planinc Preddvor 1983
1399 Leonard Kralj ZAGREB 1987
1400 Lucija Nekić ZAGREB 1994
1401 Uršula Jušič Piber Log pri Brezovici 1998
1402 Gregor Koprivnik Oplotnica 1987
1403 Samuel Zbogar Ljubljana 1962
1404 Lili Zbogar Ljubljana 2001
1405 Edis Šaćirović Ljubljana 1987
1406 Maja Kobe Ljubljana 1989
1407 Flávio Sanches Ljubljana 1984
1408 JANA BEGUŠ Vipava 1976
1409 Ana Zeilhofer Ljubljana 1993
1410 Luka Painkret Žalec 1993
1411 Nina Kočar Komenda 1987
1412 Rok Rožič PREDDVOR 1991
1413 Janez Mihovec Trzic 1988
1414 Špela Šturm Ljubljana 1974
1415 Gregor Auer Maribor 1983
1416 Bojan Bajželj Kranj 1962
1417 Majda Štrakl Ljubljana 1971
1418 Sonja Resman Begunje na Gorenjske 1959
1419 Marko Vergo Videm- Dobrepolje 1976
1420 Melita Šegovc Maribor 1991
1421 Uroš Duh Ljubljana 1984
1422 Natasa Steblaj IG 1979
1423 Nataša Noč Radovljica 1976
1424 Tone Kavčič Radovljica 1976
1425 Karmen Kompara AJDOVŠČINA TRIATLON KLUB E 1974
1426 Jan Vidic Žirovnica 1999
1427 PETRA MRŠNIK KOŠANA ZDRAVE VREDNOTE 1985
1428 TEJA POGLAJEN KOMENDA ZDRAVE VREDNOTE 1982
1429 ANŽE JEZERC LJUBLJANA ZDRAVE VREDNOTE 1990
1430 SLAVICA JEVTIĆ DOL PRI LJUBLJANI ZDRAVE VREDNOTE 1988
1431 IGOR MEDVED LJUBLJANA ZDRAVE VREDNOTE 1982
1432 DENIS VIDIC LJUBLJANA ZDRAVE VREDNOTE 1980
1433 Urška Prešeren Ljubljana Zdrave vrednote 1977
1434 Urška Knez Slovenj Gradec 1987
1435 Jože Leščanec Metlika 1988
1436 Dominik Miletič Ajdovščina 1993
1437 ALENKA ROJC KORDIĆ NOVA GORICA 1970
1438 Katja Kobe Brusnice 1992
1439 Darja Rudman Šentjernej 1984
1440 David Žinko Ormož 1978
1441 Uroš kokalj škofja loka šd poljane 1983
1442 Petra Mesojedec Domzale Turbo M 1976
1443 Tomaž Štravs Idrija 1978
1444 Sandra Kurtović Jesenice 1976
1445 Eleonora GRUBAR Logatec, Slovenija 1967
1446 Ksenija Sodja Maribor Mariborski teka 1976
1447 Špela Šavs Preddvor 1970
1448 Manca Šavs Preddvor 1998
1449 Maja Lampret Ivančna Gorica 1986
1450 nada pavlica dubarič vače 1971
1451 Nina Šavs Preddvor 1990
1452 Jasminka Kličić Begunje 1963
1453 Polona Klemenčič Ljubljana Športno društ 1979
1454 ALENKA TERAŽ DIVAČA 1965
1455 Matej Kristan Bled 1986
1456 Špela Podlipnik Škofja Loka 1995
1457 Sonja Lukman Logatec 1961
1458 Nadja Mirkovič Celje 1981
1459 Uroš Cvenkelj Bled 1982
1460 Miran Leban Polzela 1968
1461 Uroš Plot KOČEVJE 1994
1465 Alenka Hiršman Medvode KvadraTek 1958
1466 simon Kirar škocjan vitezi dobrega 1979
1467 MARTINA VOJSKA Dob 1965
1468 PAVLE VOJSKA Dob 1963
1469 Janez Kotar Ljubljana 1973
1470 Tatjana Blaško Ajdovščina Tekači vipavsk 1973
1471 DENIS Hrabra VELENJE VARUH ZDRAVJA 1964
1472 Lidija Hrabra VELENJE VARUH ZDRAVJA 1966
1473 Živa Hrabra VELENJE VARUH ZDRAVJA 1995
1474 Jerica DREV ŠOŠTANJ VARUH ZDRAVJA 1994
1475 Isabel Becker Ljubljana 1983
1476 MONIKA MOŽINA ILIRSKA BISTRICA 1998
1477 Tilen Šuštar Kisovec NK Kisovec 2003
1478 ANDREJA ERJAVEC NOVA GORICA 1970
1479 Patrik Mikuž Vipava Triatlon klub E 1999
1480 klemen žnidar Litija Šilt 1983
1481 Matjaž Vehovec Kranj 1992
1482 Gorazd Danilovski Ljubljana 1987
1483 Črt Bitenc Ljubljana 1988
1484 NEVENKA ŽGAVC AJDOVŠČINA 1963
1485 Monika Bevk Cerkno 1992
1486 Rok Bizjak Cerkno 1989
1487 Igor Platiša BLEJSKA DOBRAVA 1963
1488 Christoph Steenbock Castello d’Argile 1985
1489 Lidija Skrbec Vodice 1983
1490 Tanja Žemva Zg. Gorje 1984
1491 Marjetka Volk Ilirska Bistrica varuh zdravja 1981
1492 Albina Pečarič Ljubljana Zdrave vrednote 1965
1493 Aleksandar Raca Gradiska ARK. Gradiska 1974
1494 Miran Lukman Logatec 1957
1495 dejan ilovar Ivančna Gorica 1990
1496 Ana Cerar Domžale 1978
1497 Polona Bastelj Mozirje šd team 1975
1498 Urša Napotnik Mozirje šd team 1980
1499 Franci Pušavec Tržič 1981
1500 DANICA VESELINOVIĆ Škofja Loka 1963
1501 Renata Peterman Bled 1973
1502 Peter KOLMAN Begunje 1977
1503 DRAGO VESELINOVIĆ Škofja Loka 1964
1504 Boris Hafner Komenda HITRE ŽELVE KO 1983
1505 JOŽICA LEVIČAR NOVO MESTO FIT KLUB NM 1980
1506 Blaž Savšek Litija 1984
1510 Janez Kosec Želodnik Roltek 1992
1511 Janez Lakner Želodnik Roltek 1972
1512 Simon Cerar Želodnik 1982
1513 Helena Pavlič Želodnik 1995
1514 Marijan Hristov Želodnik 1992
1515 Roman Leskovec Želodnik 1988
1516 Benjamin Bartolac Želodnik 1990
1517 Peter Grilj Želodnik 1983
1518 Sabina Grilj Želodnik 1992
1519 Tina Korošec Želodnik Roltek 1992
1520 Damir Dizdarevič Želodnik Roltek 1992
1521 Kristjan Strehar Šorotar Želodnik Roltek 1997
1522 Žiga Smrkolj Želodnik Roltek 1997
1523 Urša Jerič Cerklje ŠD PROAKTIV 1974
1524 Miloš Kern Golnik ŠD PROAKTIV 1960
1525 Blaž Kurent Ljubljana 1981
1526 Renato Zugaj Ljubljana 1974
1527 Nataša Jaklič Mirna Peč Tekaško društ 1969
1528 Črt Jaklič Mirna Peč 1991
1529 METKA VOGRINEC SEŽANA 1964
1530 Ana Šimc Novo mesto 1999
1531 TATJANA ROZMAN VISOKO 1964
1532 Saša Bremec Korenjak Nova Gorica 1978
1533 Manca Smolej Ljubljana Šmartno GiBit 1991
1534 Eva Zorman Preddvor - 1996
1535 Barbara Zorman Preddvor - 1989
1536 Ciril Zorman Preddvor ----- 1963
1537 Mojca Loncnar Bled ŠD SIJ 1980
1538 Alenka Trček Horjul 1977
1539 Martina Potočnik Kranj 1975
1540 Željko Malić Logatec 1987
1541 Valentina Hvala Dol pri Ljubljani 1981
1542 Saša Ogrin Šmartno 1974
1543 Mirko Slak Ljubljana Varuh zdravja 1964
1544 Gregor Gomboši Gornja Radgona Audit-ovci 1980
1545 VESNA MARINŠEK POSTOJNA 1972
1546 TATJANA LIPAR CERKLJE 1965
1547 Benjamin Zbogar Ljubljana 1994
1548 Vesna Ćustić Renče 1988
1549 Nicolas Scheib Mainz-Kastel 1985
1550 Maja Klepec Ljubljana 1986
1551 Dejan Papež Ljubljana Virtuema 1982
1552 TANJA LUKANČIČ KRANJ 1967
1553 TANJA BORŠTNAR LJUBLJANA 1977
1554 MIHAEL BORŠNIK PRESERJE 1975
1555 Josip Predovan Zadar 1962
1556 Ljubica Predovan Zadar 1965
1557 Matjaž Sevšek Orehova vas HERVIS SportsCl 1974
1558 Brigita Žolger Orehova vas HERVIS SportsCl 1973
1559 Simon Draganič Hoče HERVIS SportsCl 1980
1560 Martina Draganič Hoče HERVIS SportsCl 1980
1561 Boštjan Geiser Hoče HERVIS SportsCl 1978
1562 Jana Geiser Hoče HERVIS SportsCl 1980
1563 Sašo Koser Hoče HERVIS SportsCl 1972
1564 Tanja Koser Hoče HERVIS SportsCl 1979
1565 Kristina Ipavec Idrija ŠD Nanos Podna 2001
1566 Gabrijela Dedić Hrvatska 1992
1567 Tomaž Verbič Šentvid pri Stični 1985
1568 Edo Skočir Kobarid Pašna skupnost 1976
1569 Peter Bohinc Radovljica 1974
1570 Liljana Omerza Izola 1964
1571 Gašper Žbogar MOST NA SOČI Pašna skupnost 1989
1572 Jernej Gregorin Domžale 1981
1573 Marina Anžič Ljubljana 1982
1574 Petra Glinšek Velenje Priprave LJ mar 1986
1575 Miha Reberšak Zgornje Gorje 1974
1576 Katja Tomc Radovljica 1979
1577 VOJKA RUPNIK ŽIROVNICA / 1963
1578 Mojca Cirman Trzin 1977
1579 Jure Renko Naklo Samsvoj 1981
1580 Peter Pristov Bled 1975
1581 Bernarda ŠRAJ PODNART 1973
1582 Patricija ŠRAJ PODNART 1996
1583 Robert GALE LJUBLJANA SV VZE 1969
1584 Alenka Pleško Ljubljana Varuh zdravja 1965
1585 Manca Ravnikar Selca 1996
1586 Alenka Palovšnik Trzic 1981
1587 David Ravnikar Selca 2002
1588 ALENKA HAFNER RADOMLJE Hella Saturnus 1980
1589 GAŠPER KUHAR DOMŽALE Hella Saturnus 1986
1590 ROMANA LIPAR PREDDVOR Hella Saturnus 1978
1591 LIDIJA GALIJAŠEVIĆ LJUBLJANA Hella Saturnus 1984
1592 KATARINA JAKELJ KRANJ Hella Saturnus 1980
1593 DEJAN MARTINC STAHOVICA Hella Saturnus 1989
1594 BARBARA FERK BOROVNICA Hella Saturnus 1974
1595 BOŠTJAN GVARDJANČIČ DOMŽALE Hella Saturnus 1969
1596 DARJO GOGALA LJUBLJANA Hella Saturnus 1959
1597 NIVES DRČAR DOL PRI LJUBLJANI Hella Saturnus 1986
1598 Matej Fetih Ljubljana tek.si 1975
1599 BLAŽ KLANDER DOL PRI LJUBLJANI Hella Saturnus 1982
1600 ANJA LOGAR LOG PRI BREZOVICI Hella Saturnus 1990
1601 VITJA TRIPKOVIĆ AJDOVŠČINA Hella Saturnus 1993
1602 MAXINNE HODNIK CELJE Hella Saturnus 1992
1603 URSA LOKAR KRANJ Hella Saturnus 1989
1604 ALEŠ KRUMPAK PODPLAT Hella Saturnus 1989
1605 ROK SEŠELJ ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU Hella Saturnus 1993
1606 DEJAN DRAMIČANIN POSTOJNA Hella Saturnus 1986
1607 SEBASTJAN BOŠTJANČIČ PODGRAD Hella Saturnus 1988
1608 LUKA URBAS KRAKEK Hella Saturnus 1986
1609 BORIS KRAMAR LJUBLJANA Hella Saturnus 1962
1610 ROK REMIC REČICA OB SAVINJI Hella Saturnus 1985
1611 ANDREJ KREJAN LJUBLJANA Hella Saturnus 1971
1612 MITJA ŽAGAR POSTOJNA Hella Saturnus 1983
1613 KLEMEN SUKIČ TRZIN Hella Saturnus 1975
1614 SIMON RENAR LJUBLJANA Hella Saturnus 1985
1615 DAMJAN LONKAR LJUBLJANA Hella Saturnus 1987
1616 BOŠTJAN MENCIN GROSUPLJE Hella Saturnus 1994
1617 KATJA MIHORKO DOL PRI LJUBLJANI Hella Saturnus 1992
1618 MAJA SORŠEK MOČNIK KRANJ Hella Saturnus 1984
1619 JERNEJA MILAVEC POSTOJNA Hella Saturnus 1984
1620 MIHA MIKLAVCIC ŠKOCJAN Hella Saturnus 1990
1621 BORUT PEČJAK LJUBLJANA Hella Saturnus 1990
1622 LAURA ČEŠAREK RIBNICA Hella Saturnus 1990
1623 BOJAN LEŠNIK KOPER Hella Saturnus 1983
1624 JURE JEVŠENAK TRBOVLJE Hella Saturnus 1991
1625 GREGOR JENIČ BRUSNICE Hella Saturnus 1991
1626 David Predanič Brežice Hella Saturnus 1987
1627 MATIC JAZBAR SEVNICA Hella Saturnus 1993
1628 Marcos Rezelj Ivančna Gorica 1993
1629 Nejc Kotnik Kamnik TK Trisport Kam 1993
1630 Sonja Jerin Kamnik 1998
1631 Tadej Pivk Hotedrsica 1989
1632 Špela Dolinar Golnik 1985
1633 Tadeja Rupar Kamna Gorica 1974
1634 Miha Petek ljubljana 1974
1635 Lenča Weit Kamnik 1985
1636 Nataša Klepec Ljubljana 1963
1637 Miha Hajdinjak Log pri Brezovici 1991
1638 Ana Markelj Kranj 1958
1639 Tina Hajdinjak Log pri Brezovici 1986
1640 Nataša Brezničar Kranj 1977
1641 Bojan Iskra Radenci Borisova beže 1974
1642 Katarina Koligar Šentjernej 1981
1643 Lan Prijatelj Ljubljana 1995
1644 Katja Cestnik Izlake 1976
1645 Domen Cestnik Izlake 2002
1646 TOMAŽ CEVC LJUBLJANA PIKI 1962
1647 SUZANA Cevc Rozman LJUBLJANA PIKI 1967
1648 Matevz Hribernik Mojstrana Vitezi dobrega 1973
1649 Špela Gradišnik Kranj 1989
1650 Ana Vidic Lesce 1991
1651 Anže Pretnar Zgornje Gorje 1988
1652 Mira Kotnik Kamnik 1964
1653 Jure Černivec Vodice SD Repnje-Dobru 1987
1654 Jakob Škrjanec Vodice SD Repnje-Dobru 1998
1655 Nejc Černivec Vodice SD Repnje-Dobru 1997
1656 Tadej Lakner Vodice SD Repnje-Dobru 1997
1657 Maja Pivk Gorenja vas 1980
1658 Blaž Fras Gorenja vas 1981
1659 tina opeka vrhnika 1988
1660 Milena Muc Mengeš KvadraTek 1965
1661 Andreja Trkov Ljubljana- Polje KvadraTek 1960
1662 Lea Zore Ljubljana Klub ljubitelje 1974
1663 Jernej Zajec LJUBLJANA Klub ljubitelje 1972
1664 Milena Jordan Velesovo 1961
1665 Primož Knavs Loški Potok Futsal klub Lo 1990
1666 Kristjan Turk Loški Potok FUTSAL KLUB LO 1991
1667 Robert Milic Vienna 1975
1668 Joshua Watkins APO 1988
1669 Helena Knafelc Knežak 1965
1670 Alenka Aljančič Kranj ISKRAEMECO KRAN 1972
1671 Boštjan Aljančič Kranj ISKRAEMECO KRAN 1973
1672 Borut Ažman Kranj ISKRAEMECO KRAN 1964
1673 Simona Bercko Kranj ISKRAEMECO KRAN 1969
1674 Janez Bijol Kranj ISKRAEMECO KRAN 1972
1675 Jani Boštar Kranj ISKRAEMECO KRAN 1975
1676 Jolanda Jagodic Kranj ISKRAEMECO KRAN 1965
1677 Jana Jekovec Kranj ISKRAEMECO KRAN 1973
1678 Dare Kalan Kranj ISKRAEMECO KRAN 1962
1679 Jana Kočar Kranj ISKRAEMECO KRAN 1968
1680 Julija Košir Kranj ISKRAEMECO KRAN 1970
1681 Goran Kuhar Kranj ISKRAEMECO KRAN 1974
1682 Zvone Miklaužič Kranj ISKRAEMECO KRAN 1961
1683 Barbara Miličić Eržen Kranj ISKRAEMECO KRAN 1975
1684 Zalka Omers Kranj ISKRAEMECO KRAN 1975
1685 Ines Petrač Kranj ISKRAEMECO KRAN 1970
1686 Janez Pirnar Kranj ISKRAEMECO KRAN 1959
1687 Ivan Rupnik Kranj ISKRAEMECO KRAN 1968
1688 Polonca Svetelj Kranj ISKRAEMECO KRAN 1977
1689 Urška Svetelj Kranj ISKRAEMECO KRAN 1974
1690 Marjan Šiler Kranj ISKRAEMECO KRAN 1966
1691 Tina Šiler Kranj ISKRAEMECO KRAN 1979
1692 Darko Škrjanec Kranj ISKRAEMECO KRAN 1967
1693 Darinka Žula Kranj ISKRAEMECO KRAN 1964
1694 Aljaš Pulko Maribor 1982
1695 Jasna Weldt Ceršak 1979
1696 Tomaž Silič Tolmin 1989
1697 Špela Kranjec Postojna 1992
1698 Mariza Trojer Renče 1983
1699 Jure Lavrič Loški Potok NEVTRALIA 1989
1700 Sabina Orazem Vienna 1987
1701 JOŽE BRATUŠEK VIDEM PRI PTUJU T FIT 1967
1702 Eva Razinger Žirovnica 1986
1703 Helena Tomšič Pivka / 1980
1704 Darja Krese Medvode BUHTLNI 1980
1705 Karmen Esih Ljubljana BUHTLNI 1975
1706 Brigita Šuper Polzela 1981
1707 Peter Pokleka Velenje Decathlon Slove 1980
1708 Antonija Jerman Novo mesto Rekreativno 1972
1709 Teja Markovič Blejska dobrava 1987
1710 Tjaša Vrtačnik Škofljica 1994
1711 Jernej Herman Ljubljana 1988
1712 Barbara Šavorn Radomlje 1993
1713 Bojan Šavorn Radomlje ŠD Elektro Lju 1966
1714 Hirzet Zenković Gorizia 1985
1715 Haris Bapić Trzic 1993
1716 Neža Mele Cerknica 1987
1717 Sonja šneberger Ptuj Leteči kurenti 1968
1718 Primož Plos Stari trg pri ložu Šd kepa 1973
1719 Anita Tomc Dobrova / 1984
1720 Goran Kapl Gornja Radgona ŠD Sao Ravno 1991
1721 Anže Mazovec Mavcice RoboticsX 1980
1722 Janez Verovšek MEDVODE Š.D. KvadraTek 1951
1723 Maja Pangerc Domžale 1989
1724 Primož Meglič Domžale 1984
1725 Špela Klešnik Preserje 1986
1726 Eva Kovič Dob 1987
1727 Lara Kolenc Nova Gorica ne 1974
1728 Andreja Bele Kamnik 1982
1729 Goran Gruić Žirovnica 1979
1730 Janez Jaklič Ljubljana 1967
1731 Mitja Steinbach Maribor ŠD Sao ravno 1992
1732 Mateja Reš Zgornje Gorje 1970
1733 Andreja Kuret Ilirska Bistrica 1987
1734 Uroš Kuret Ilirska Bistrica 1989
1735 tomaz mihelcic ljubljana 1972
1736 nina milic ljubljana elitke 1973
1737 Katja Peruzzi Mežica 1975
1738 Patricija Drenšek Dvor 1992
1739 Vesna Avsenik Dolenjske toplice VEKA klub 1971
1740 Sabina Poljanc Straža 1983
1741 Borut Mejak Košana ŠD Košana 1984
1742 Barbara Romšak Kamnik 1975
1743 Tjaša Volk Ilirska Bistrica 1984
1744 Tomo Odar Radovljica 1983
1745 Maja Murgelj Ljubljana 1977
1746 Nadja Tomaževič Ljubljana 1979
1747 Luka Peter Romšak Kamnik 2003
1748 IRENA JURATOVEC žabnica 1980
1749 borut JURATOVEC žabnica 1975
1750 Andraz Mahne LJUBLJANA 1989
1751 Sabina Bricelj Cerklje 1974
1752 Matjaž Žnidaršič Ljubljana 1964
1753 Polona Zupet Žnidaršič Ljubljana 1964
1754 Barbara Turk Žalec 1973
1755 Matej Zupančič Bled RD Bled 1972
1756 Darko Mišič Loški Potok Nevtralia 1976
1757 Metod Kutin Tolmin RD Lahnica 1971
1758 Neža Mrak Cerklje na Gor. 1990
1759 DANICA ZORKO ŽABNICA 1966
1760 Marjan ZORKO ŽABNICA 1965
1761 Blanka Borštnar Salah Heemskerk 1972
1762 MIRAN ŠELIH MARIBOR TEAM ERDINGER A 1959
1763 Jernej Bric Kobarid Pašna skupnost 1978
1764 JANA VERSOLATO PRESTRANEK 1987
1765 Melita Domjan Murska Sobota BBD 1978
1766 Petra Cvenkelj Radovljica 1983
1767 Klemen Muha Postojna 1989
1768 Manca ŠPENDAL Trzic 2005
1769 Urša Zore Tavčar Ljubljana 1968
1770 Lonja Tjaša Tavčar Ljubljana 1994
1771 Vladislav Majetić Gerovo Cross Sport Del 1975
1772 Matej Urh Bled 1979
1773 Nataša Modec Stari trg 1977
1774 Andreja Švigelj Notranje Gorice Gibit 1965
1775 Branko VREČAR Tacen Šolski center 1966
1776 Sebastjan Habjanič Ljubljana 1973
1777 JELENA BAVDEK Ljubljana MODIANA 1977
1778 GORAN KRISTAN Radovljica MODIANA 1977
1779 URŠA MURN RAdovljica MODIANA 1974
1780 KLEMEN BAVDEK Ljubljana MODIANA 1968
1781 MOJCA HORN Ljubljana MODIANA 1981
1782 ŽAN GOVC Ljubljana MODIANA 1991
1783 TOMAŽ KOZLEVČAR Ljubljana MODIANA 1972
1784 MARIJA MILADINOVIČ Ljubljana MODIANA 1983
1785 SABRINA ČENDAK Ljubljana MODIANA 1989
1786 MATEJA POČKAJ Ljubljana MODIANA 1995
1787 SAŠA MILADINOVIĆ Ljubljana MODIANA 1978
1788 NATAŠA ČENDAK Ljubljana MODIANA 1967
1789 Ivana Srnec Zagreb 1978
1790 Marcela Ilijic Krpan Zagreb TK Swibir/Princ 1974
1791 Domen Žnidar Zg. Hotič 1987
1792 Nino Rejc Zirovnica PGD Zabreznica 1974
1793 Dejan Jovanov Podnart Pgd Zabreznica 1987
1794 Ian Lokovsek 4274 PGD Zabreznica 2002
1795 Jure Hocevar Žirovnica PGD Zabreznica 2001
1796 Julija Bergelj Žirovnica PGD Zabreznica 2002
1797 Helena Tolar Žirovnica PGD Zabreznica 2002
1798 Miha Pretnar Zirovnica PGD Zabreznica 1990
1799 Nejc Klinar Žirovnica PGD Zabreznica 1987
1800 Damjan Dolenc Žirovnica PGD Zabreznica 1987
1801 Rok Okorn Žirovnica PGD Zabreznica 2002
1802 Maja Dolenc Zgornje Gorje 1973
1803 Aljaž Grošelj Dob 1985
1804 Nataša Čuk Ajdovščina 1968
1805 Iris Jeler Krško 1986
1806 ANDREJA ŽEHELJ ŠMARTNO OB DRETI 1970
1807 ALENKA Begič Šmartno ob Dravi 1972
1808 Tamara Gartner Železniki 1997
1809 Tatjana Štucin kojsko 1972
1810 Aleksander Štucin Kojsko 1968
1811 TATJANA REMIC ŠMARTNO OB DRETI 1967
1812 Andrej Meglič Križe 1993
1813 Nejc Povše Mirna Peč 1987
1814 Tone Korošec Poljčane 1959
1815 NADJA PRISTOVŠEK TREBNJE 1981
1816 Silvester Markoja Ljubljana ŠDMZ 1967
1817 Tanja Subotić Ljubljana ŠDMZ 1977
1818 Danica Krivec Ljubljana ŠDMZ 1967
1819 Renati Starič Vrhnika ŠDMZ 1973
1820 Zmago Stadler Medvode ŠD Efi 1947
1821 ALENKA PEKLAJ LJUBLJANA 1957
1822 ZVONE RIJAVEC LJUBLJANA 1953
1823 Andrej Gril Komenda Hitre želve Ko 1976
1824 PATRICIJA PAVLOVEC KNEŽAK 1974
1825 Mićo Gajić Škofja Loka AB 1954
1826 Vlado Pavčič Grosuplje ŠD Danfoss Tra 1958
1827 Neja Bervar Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1994
1828 Žan Kozan Dol pri Ljubljani ŠD Danfoss Tra 1993
1829 Aljaž Gustinčič Postojna ŠD Danfoss Tra 1996
1830 Matjaž Gustinčič Postojna ŠD Danfoss Tra 1969
1831 Tamara Štumperger Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1987
1832 Uroš Šuštar Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1987
1833 Luka Omejc Kranj ŠD Danfoss Tra 1988
1834 Špela Kalan Naklo ŠD Danfoss Tra 1989
1835 Franci Strniša Dobrnič ŠD Danfoss Tra 1963
1836 Alenka Kejžar Kranj ŠD Danfoss Tra 1979
1837 Saša Rihtaršič Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1972
1838 Klara Bukovec Ljubljana ŠD Danfoss Tra 1990
1839 Alja Pavčič Grosuplje ŠD Danfoss Tra 2000
1840 Iva Perinic Zagreb TK Swibir 1984
1841 Dejan Petrovic Ljubljana 1990
1842 Slaven Petrovic Ljubljana 1986
1843 David Meglič Kranj / 2004
1844 Dejan Krivec Libeliče 1993
1845 Djazd Listwon Warsaw Ptaske Mleko 1980
1846 Katarina Okroglič Kal nad Kanalom 1988
1847 Colin Miles UK 1967
1848 Danijel Vejin Bosnia 1983
1849 Daniela Klaić Jančijev Croatia AK Sljeme 1970
1850 Jumi Ha South Korea 1987
1851 Stjepko Jančijev Croatia AK Sljeme 1969
1852 Josephine Rocnik Canada 1977
1853 Yuriy Lipetski Austria 1979
1854 Sonja Gregorin LITIJA 1967
1855 Ksenija Kralj 1411 1973
1856 Andrea Grof Kavčič Ljubljana 1989
1857 Miha Kavčič Ljubljana 1985
1858 Andrej Grof Lendava 1964
1859 Jernej Neubauer Ljubljana Dobrunje Team Jneventi 1980
1860 Matej Žajdela Ptuj Team JNEVENTI 1981
1861 Zvonka Purnat Gornji Grad 1961
1862 Vasja Pahor Sempeter pri Gorici Knauf insulatio 1975
1863 Natja Suligoj Sempeter pri Gorici 1976
1864 Angelina Stevanović Ljubljana Varuh zdravja 1970
1865 Andrej Perdan Ljubljana 1974
1866 Toni Jeršin Renče 1983
1867 Adrijana Perkon Kal nad Kanalom 1987
1868 Vladimir Močilnik Doblar Lfc liverpool 1980
1869 TAJA PATERNOST LJUBLJANA 1959
1870 Ivi Žlogar Ljubljana Pulse Performan 1967
1871 Blaž Oražem Domžale BONZO TEAM 1988
1872 Jani Derstvenšek Domžale 1968
1873 Borut Skok Semič AH KLEMENČIČ 1971
1874 Alenka Šaver Petrovče Priprave 1961
1875 Simon Mihevc Logatec 1985
1876 Magda Papler Radovljica Osnovna šola 1963
1877 Andraž Potokar Trzin 1986
1878 Črtomir Časar Domžale 1975
1879 Gašper Kadivec Vodice SD Repnje-Dobru 1982
1880 Andrej Pernuš Tržič 1988
1881 zdravka penko pivka 1973
1882 Anže Haler Tržič 1987
1883 Tadej Štadler Prebold 1991
1884 Maja Turković Ilirska Bistrica 1984
1885 Dejan Meterc Škofja Loka 1973
1886 Jože Jere Sevnica Trmasti 1954
1887 Nina Dolenšek Tržič 2000
1888 Mitja Urbanija Moravče MK Rokovnjači 1984
1889 Duša Bajramovič Kranj 1966
1890 Mojca Kosec Ljubljana Sensilab 1988
1891 Peter Šinkovec Ljubljana Sensilab 1969
1892 Tomaž Martinšek Logatec Sensilab 1998
1893 Luka Martinšek Logatec Sensilab 1998
1894 Klavdija Švigel Vrhnika Sensilab 1993
1895 Laura Markelc Vrhnika Sensilab 1982
1896 Oleksii Rybin Ljubljana Sensilab 1990
1897 Maja Šinkovec Ljubljana Sensilab 1989
1898 Klemen Klemenak Hoce KOTE 1982
1899 Ana Klepić Jesenice 1996
1900 TONE DEČMAN Ankaran CHERRY BOX 24 1953
1901 Klavdija Kovačič Mirna Peč 1991
1902 Barbara Borštnar Mirna 1993
1903 Milan MAvec Kranj ŠD SEL 1960
1904 JAnez Soršek Mavčiče ŠD SEL 1978
1905 antonija ajdič trebnje 1960
1906 Marko Bužinel Šempeter 1979
1907 Anita Česnik Mažgon Idrija All little Rock 1978
1908 Denis Petrovič Ptuj Ultrapepito 1983
1909 Vesna Pernuš Preddvor 1998
1910 Herman Bajec Radomlje ŠKD Mekinje 1965
1911 Martina Pislak Škofije 1977
1912 Marko Pislak Škofije 1975
1913 Brankica Bašić Narić Žirovnica 1961
1914 Janja Šmid Rogaška Slatina 1977
1915 Borut Vauhnik Orehova vas 1968
1916 Branko Šuligoj Ljubljana 1989
1917 Uroš Potočnik Kamnik Škd Mekinje 1988
1918 TANJA VOGELNIK RADOVLJICA 1978
1919 Karolina Braunsberger Ljubljana Priprave 1981
1920 Aljoša Žnidaršič Ljubljana ML Team 1978
1921 Andrej Jožef Radovljica 1977
1922 jernej živic Izola 1977
1923 david egelja koper 1982
1924 miran bencetič ankaran 1972
1925 Tilen Kozamernik Radovljica 1973
1926 Samo Godnič Komen 1967
1927 Sara Godnič Komen 2002
1928 Lilijana Godnič Komen 1971
1929 Sindi Trpin Slovenija Nike VO2max 1978
1930 Alenka Kreačič s.p. Kranj 1971
1931 Pavle Krmelj Škofja Loka Partizan Škofj 1949
1932 Marija Dobravec Srednja vas Osnovna šola 1977
1933 Klemen Šorli Miren 1993
1934 Aleš Kozjek Naklo AD Olimpik 1976
1935 Lejla Habjan Selca Asterix 1998
1936 Stanka Rigler Škofljica 1961
1937 Barbara Cerar Kamnik 1970
1938 Dejan Labes KRSKO 1985
1939 Uroš Frantar Visoko 1974
1940 Špela Frantar Visoko 1978
1941 Matija Mugerli Nova Gorica 1995
1942 Saso Kancilja Moravce fuzbalobsredah 1976
1943 Miroslav Nidorfer Maribor Varuh zdravja 1960
1944 Stanislava Nidorfer Maribor Varuh zdravja 1960
1945 Roman Babnik Kranj 1965
1946 Maja Avčin Izola 1984
1947 Anže Juvan Kropa Neuvrščeni 1981
1948 Nejc Perhavec Kamnik 1987
1949 Brigita Koritnik Ferlach Club 261 1969
1950 Aljaž Klaneček Ljubljana 1995
1951 Dunja Petrič Lahovče 1983
1952 Blaž Gorišek sentvid pri sticni 1990
1953 Marjeta Gomilšak Juršinci ZUDV DORNAVA, 1971
1954 Maja Ceglar Ivančna Gorica 1985
1955 DAVID KANALEC TOLMIN šd drješk 1972
1956 TATJANA RUTAR TOLMIN šd drješk 1974
1957 Matjaž Misic Logatec TSK Logatec 1974
1958 ERIKA STEGEL POSTOJNA brez 1970
1959 Nataša Žniderič Ljubljana Priprave 1967
1960 Miha Homar Naklo 1980
1961 Jure Bertoncelj Lesce 1974
1962 Maruša Bertoncelj Lesce 1973
1963 Marjan Veršnik Kamnik 1959
1964 Aleš Šabeder Škofljica 1970
1965 Ana Karlovšek Komenda Ministrstvo za 1982
1966 Primož Antolič Gorišnica ZUDV DORNAVA 1990
1967 Aleš Leskovar Ptuj ZUDV DORNAVA 1981
1968 Milan Fašing Dornava ZUDV DORNAVA 1972
1969 Sergeja Muršič Gorišnica ZUDV DORNAVA 1978
1970 Janez Pernek Ptuj ZUDV DORNAVA 1970
1971 Melvis Haskic Ljubljana Avantpack. 1982
1972 Elena Pagani Gallarate Novamont 1973
1973 Tommaso Castellanza Gallarate Novamont 2009
1974 Federica Castellanza Gallarate Novamont 2005
1975 Alberto Castellanza Gallarate Novamont 1969
1976 Tilen Kovačič Izlake ŠD Izlake 1995
1977 Rok zavrsnik ljubljana TKL 1971
1978 Mirta Pehnec Zagreb IND 1987
1979 Ljuba Žemva Bled ŠDZasip 1962
1980 Stanka Slatnar Bled 1971
1981 Uroš Radosavljević Postojna PASCOFIX runnin 1994
1982 Miro Radosavljević Postojna PASCOFIX runnin 1967
1983 Sinisa Kauric Rijeka 1985
1984 Martina UsljebrkaKauric Rijeka 1983
1985 iva čmak braslovče 1961
1986 Rok Goli Ljubljana Varuh zdravja 1978
1987 Klemen Daneu Ljubljana Varuh zdravja 1986
1988 Irena Luštrek Ljubljana Varuh zdravja 1988
1989 Jure Marin Ljubljana Varuh zdravja 1987
1990 Mateja Jereb Ljubljana 1975
1991 Barbara Tič Ljubljana Varuh zdravja 1982
1992 Robert Tič Ljubljana Varuh zdravja 1981
1993 Boštjan Posedi Ljubljana Varuh zdravja 1975
1994 Aleš Mesner Ljubljana Varuh zdravja 1971
1995 Sasa Cerar Ljubljana LJ PRIPRAVE 1976
1996 ANDREJ ANDREJAŠ Koper MAKRO 5 GRADNJE 1986
1997 Branko Čuk Ajdovščina 1966
1998 Jaka Žagar Izola Thai Boxing Clu 1978
1999 Nives Skube Žirovnica AD Olimpik 1996
2000 TINA ŠEŠKAR PRESERJE 1980
2001 TINA PREBIL PODPEČ 1979
2002 Špela Šmit Šmarje Sap 1984
2003 Matthias Jakob Ljubljana 1982
2004 Kristina Arh Zagorje ob Savi ŠD Izlake 1980
2005 Jani Ojstršek Zagorje ob Savi ŠD Izlake 1979
2006 Tanja Krist Križe 1980
2007 Janko Dolgan Ljubljana 1976
2008 nejc stare Bohinj 2003
2009 Tanja Globočnik Cerklje 1973
2010 Nataša Anžur Ljubljana 1981
2011 Lucija Šiljar Bohinjska Bistrica Ice Power 1990
2251 Jaka Gradišek Laze v Tuhinju 4k 1997
2252 MELITA NIKOLIČ POSTOJNA 1974
2253 Polona OjsteršekZorčič Ljubljana - 1976
2254 Blaž Košorok Ljubljana Olimpija triatl 1972
2255 Janez Dovžan Radovljica ORYX 1977
2256 Antea Bitenc Komenda #sportvsakdan 1989
2257 Ana Mali Ajdovščina 1991
2258 Tanja Pevulja Ljubljana 1985
2259 Jože Pavlič Kranj Elektro Gorenjs 1974
2260 Tamara Drenovac Zagreb TK Swibir 1972
2261 Zharko Janev Ohrid 1976
2262 Živa Cesar Ljubljana Petrol Sprejme 1985
2263 Jack Plantan Ljubljana Hervis 1993
2264 Filip Wieser Ljubljana Hervis 1992
2265 Anton Markovič Hrastnik K-MARK 1961
2266 Maja Kaisersberger Hajdina 1995
2267 Rajeev Kalia Great Yarmouth 1962
2268 Jaya Kalia Great Yarmouth 1965
2269 Nataša Markovič Hrastnik K-MARK 1963
2270 Kaja Nemanič Medvode 1988
2271 Monika Izbaner Bydgoszcz 1977
2272 Darko Stojnić Kranj 1983
2273 Janez Črnilec Naklo 1964
2274 Alenka Žužek Nemec Ljubljana 1968
2275 Maja Stepan Ljubljana Varuh zdravja 1986
2276 Sabina Cerič Koper 1983
2277 Tomaž Jošt Naklo 1978
2278 Tine Hren Šmartno Tk Šmarnogorsk 1999
2279 Alen Karahasanović Zagorje ob Savi ŠD Kotredež 1987
2280 Tira Kolman Bled 1998
2281 Janja Zapušek Radovljica 1983
2282 Jan Omejc Poljane 1991
2283 Matic Plaznik Ljubljana Šmartno Tk Šmarnogorsk 1993
2284 Robert Mezeg Kranj 1976
2285 Slavica Mlakar Cerknica M&S 1978
2286 Marta Strle Cerknica M&S 1980
2287 Luka Lojk ljubljana 1986
2288 David Kramer Ljubno ob Savinji 1976
2289 Branka Kramer Ljubno ob Savinji 1979
2290 Roel Stiens Sint-Pieters-Leeuw Kejžar Team 1990
2291 Urška Škerjanec krize 1988
2292 Kristin Zorman Nödinge 1972
2293 anže cerar moravče 1991
2294 Mojca Doupona Mengeš Poglej! 1969
2295 Aleš Breznik Domžale BONZO TEAM 1988
2296 Jure Finzgar Kranj 1993
2297 Matej Verbajs Litija ŠD Maister 1986
2298 Miha Pate Ljubljana 1978
2299 Jure Čeh Šoštanj 1989
2300 Kaja Vodnjov Radovljica Filter team 1991
2301 Kristjan Godnov Radovljica FILTER TEAM 1994
2302 Ferim Damailovski Begunje 1979
2303 Uroš Pogačar Ljubljana JanEla 1975
2304 Uroš Podbregar Gornji Grad 1982
2305 Neža Pogačar Bohinjska Bela 1999
2307 Jože Skodlar Naklo 1975
2501 Rok Gradišnik Ponikva ŠD Priprave 1993
2502 Miha Žargi Kamnik Priprave 1995
2503 Monika Topolnik Bohinj Priprave 1992
2504 JAKA KOKOT LJUBLJANA 1984
2505 Angela Eland UK 1959
2506 Aleš Hostnik Trebnje PRIPRAVE 1984
2507 Nejc Kovačič izlake ŠD Izlake 1985
2508 Beno Stern Kranj 1983
2509 Jože Mohar Loški potok 1969
2510 Anja Stadler Ljubljana 1984
2511 Rok Ivanšek Brežice Športni Klub 1990
2512 Lovro Maček Žabnica 2005
2513 Katarina Maček Žabnica 2006
2514 Meliha Vukalić Zagreb Adidas runners 1978
2515 Ksenja Kočar Trbovlje 1978
2516 Mojca Žefran Smlednik 1973
2517 Vladimir Štalec Selca AD Železniki 1968
2518 Vida Gomivnik Ljubljana 1951
2519 Miha Lajevec Moravče KŠD Peče 1984
2520 Rudi Senica Domžale KŠD Peče 1981
2521 Gregor Plevelj Ljubljana 1986
2522 Manca Vilfan Ljubljana 1987
2523 Jasmina Šabić Grosuplje 1986
2524 Igor Benčan Grosuplje 1975
2525 Žarko Petrevčič Ljubljana 1960
2526 Dominik Lavrih Šentvid pri Stični 1991
2527 Vesna Avbelj Trzin 1975
2528 Nevija Rupnik Feran Sečovlje / 1970
2529 Petra Šturm Tomažin Zg. Besnica 1979
2530 Luka Tomažin Zg. Besnica 1981
2531 Helena Gorenc Novo mesto Tek.si 1974
2532 Jerneja Mihevc Begunje KK Završnica 1978
2533 olja kuhar tržič 1972
2534 Marko Šušterič Dol pri Ljubljani Tek.si 1970
2535 Ciril Repnik Ljubljana Mju 1966
2536 Eva Jug Poljčane 1988
2537 Tomaž Mlekuž Koper ŠD Tekači z o 1963
2538 Edita Turk Tržič 1970
2539 Matic Senica Ljubljana Klub ljubitelje 1987
2540 Peter Pogačar Ljubljana 1973
2541 Klementina Logar Ljubljana Urbani tekači 1972
2542 Marko Hozjan Ljubljana 1983
2543 Jan Mohorič Ljubljana Tkl 1995
2544 Jasna Obrez Loka pri žusmu 1995
2545 Mitja Arh Bohinj No club 2001
2546 Gašper Ovčak Kranj 1975
2547 smiljana erznožnik medvode 1959
2548 Aleša Sicherl Ljubljana 1965
2549 Maja Jamnik Naklo 1995
2550 Peter Jamnik Jesenice 1970
2551 luka mandelj Domžale 1990
2552 Dragica Pfajfar Habjan Kropa 1974
2553 Andrej Dobnikar Trzin Oryx 1990
2554 Ileana Jeleč Ljubljana ORYX 1980
2555 Natasa Popov Ljubljana Orxy 1985
2556 Petja Kravos Borovnica ORYX 1988
2557 Emilija Sekulovska Ljubljana ORYX 1992
2558 Simon Tomažič Domžale 1978
2559 Tanja Simoncic Ljubljana ORYX 1987
2560 Mojca Zemljarič Ptuj Oryx 1993
2561 Martin Lukman Ljubljana Oryx 1993
2562 Matej Filipančič Ljubljana Oryx 1990
2563 Gregor Arnež Podnart ORYX 1984
2564 Tatjana Kalođera Zagreb AK Sljeme 1971
2565 Bojana Kukec Rijeka Torpedo runners 1981
2566 Bernarda Ivančič Jesenice AK Ormož, 1960
2567 ROMANA VESELIČ LJUBLJANA priprave lj mar 1979
2568 Damir Bukša Rijeka Torpedo runners 1968
2569 JURE CUJNIK LJUBLJANA 1983
2570 Bojan Klemenec Kamnik ŠK Kamnik 1991
2571 Jana Levec Kamnik ŠK Kamnik 1996
2572 Teja Novak Kamnik ŠK Kamnik 1991
2573 Mark Agovič Kamnik ŠK Kamnik 1981
2574 Mateja Gradišek Cerklje / 1993
2575 Ivana Merc Koprivnica AK Koprivnica 1977
2576 Alenka Levec Kamnik ŠK Kamnik 1969
2577 Jan Lipovšek Kamnik ŠK Kamnik 1995
2578 Božo Gerlica Kamnik ŠK Kamnik 1988
2579 Valentina Gjura Kamnik ŠK Kamnik 1992
2580 Žan Vidic Ljubljana ŠK Kamnik 1991
2581 Špela Doles Trebnje ŠK Kamnik 1993
2582 Gašper Štih Kamnik ŠK Kamnik 1990
2583 Manca Vrhovnik Kamnik ŠK Kamnik 1991
2584 Katja Mihelj Nagode Ljubljana - 1974
2585 Žiga Zore Kamnik ŠK Kamnik 1989
2586 Karmen Slapar Kamnik ŠK Kamnik 1992
2587 Suzana Orehek Kamnik ŠK Kamnik 1996
2588 Gašper Osolnik Ljubljana 1984
2589 Jernej Tratnik Trbovlje 1987
2590 Simon Lopatič 1000 Ljubljana GG Bled 1972
2591 Iztok Jenko Kranj Kriške afne 1968
2592 Jure Štih Tržišče 1987
2593 SIMON JURJEVEC ŽABNICA 1984
2594 Petra Šibilja Sevnica / 1995
2595 Urška Sakač Kranj 1976
2596 Andrej Vrtačnik 1000 Ljubljana GG Bled 1975
2597 Anja Kržan Brežice 1994
2598 Uroš Benedičič Železniki 1994
2599 PETRA VENCELJ MENGEŠ - 1972
2600 DARINKA ŽIBERT KAMNIK VARUH ZDRAVJA 1973
2601 Aleksandra Pivec 2276 Kog GG Bled 1972
2602 JANKO ŽIBERT KAMNIK VARUH ZDRAVJA 1970
2603 Barbara Burič Dekani 1980
2604 Roberto Eler Dekani 1979
2605 Darja Jereb Logatec 1976
2606 Boštjan Pečnik Graz 1977
2607 Tanja Mikolič 8293 Studenec GG Bled 1985
2608 Nina Žurman Tolmin Varuh zdravja 1988
2609 Rok Košič Tolmin Varuh zdravja 1985
2610 Andrejka Razingar 4245 Kropa GG Bled 1970
2611 Nena Zdenka Šerbinek Ljubljana 1977
2612 Nataša Šerbinek Ljubljana 1975
2613 Etjen Gunjač Šmarje Sd3 sport 1977
2614 Andreja Grašič DUPLJE 1975
2615 Uroš Pohlin Ljubljana Fusbalobsredah 1981
2616 Mario Stajič 4224 Gorenja vas GG Bled 1991
2617 Robert Uršej 2382 Mislinja GG Bled 1969
2618 Boštjan Prebil 1241 Kamnik GG Bled 1974
2619 Andreja Rakuša 1241 Kamnik GG Bled 1974
2620 Renata Kovačič Petan 1000 Ljubljana GG Bled 1972
2621 Franci Rajgelj 4000 Kranj GG Bled 1952
2622 Nina Marenk 4228 Železniki GG Bled 1992
2623 Marko Matjašič 1000 Ljubljana GG Bled 1968
2624 Vid Matjašič 1000 Ljubljana GG Bled 2005
2625 Urh Matjašič 1000 Ljubljana GG Bled 2007
2626 Anja Rakovec 4228 Železniki GG Bled 1999
2627 Metka Slivnik 4247 Zgornje Gorje GG Bled 1997
2628 Silvija Morec 4260 Bled GG Bled 1967
2629 Veronika Jakopič 4247 Zgornje Gorje GG Bled 1997
2630 Marko Lisec Ponikva Priprave 1996
2631 Franjo Poljanšek 1241 Kamnik GG Bled 1964
2632 Eva Novak 1260 Ljubljana-Polje GG Bled 1996
2633 Rok Poljanšek 1241 Kamnik GG Bled 1995
2634 Zsolt Fekete 8500 Papa GG Bled 1981
2635 Darja Matjašič 1000 Ljubljana GG Bled 1976
2636 Tina Fekete 1241 Kamnik GG Bled 1988
2637 Niko Zadnik Sežana MKM 1985
2638 Matej Glavina Sežana MKM 1988
2639 IBRAHIM MURATOVIĆ Zenica 1973
2640 AMRA MURATOVIĆ Zenica 1973
2641 Marjan Zupančič BOHINJSKA BISTRICA HOKA ONE ONE 1971
2642 špela kajtner celje HOKA ONE ONE 1990
2643 Urška Kajtner Celje HOKA ONE ONE 1985
2644 rok erjavec litija HOKA ONE ONE 1976
2645 Sara Mauser Dob Ekipa Hoka One 1990
2646 Katja Kregar Domžale Ekipa hoka one 1991
2647 Nika Mazi Preserje Hoka One One 1992
2648 Sandi Janežič Domžale HOKA ONE-ONE 1978
2649 Ines Buljubašič Litija 1981
2650 BLAŽ FEGUŠ TURJAK HOKA ONE ONE 1983
2651 PETRA POGORELC VELENJE HOKA ONE ONE 1981
2652 Andrej Hudomalj Ljubljana Varuh zdravja 1975
2653 Bojan Cebin Ribnica Priprave 1986
2654 simona marković kamnik PRIPRAVE 1991
2655 Katja Ponikvar Novo mesto 1996
2656 Tina Mozetič Renče 1992
2657 Matevž Šenica Novo mesto 1991
2658 Polona Zorinic Celje 1995
2659 DAVID RUPNIK SEČOVLJE TRNOVSKI MARATO 1962
2660 Sanela Knezevic Cerklje 1980
2661 Tjaša Šebat Smokuč 2001
2662 Katarina Sočič Puconci 1991
2663 Jure Grm Žirovnica 1978
2664 Tamara Šebela Ptuj 1991
2665 Gregor Blatnik Ljubljana 1973
2666 MATEJA SMOLIČ LJUBLJANA 1970
2667 Sabrina Pučko Sv. Tomaž 1990
2668 Mario Japić Litija ŠD Maister 1979
2669 Katja Kogovšek Vrhnika 1998
2670 Tone Zelnik Golnik Caterneck raici 1978
2671 Janja Zelnik Golnik Caterneck raici 1980
2672 Martina Štakul Nova Gorica 1980
2673 Matej Durcik Nova Gorica 1998
2674 Saša Ušaj Šempeter pri Gorici 1981
2675 MARIJAN KAUČIČ MARIBOR ORANŽNI 1964
2676 Klemen Roblek Preddvor 1979
2677 Milutin Sekulić Ljubljana 1962
2678 Janja Oman Križe 2001
2679 Romana Rozman Lom Elektro Gorenjs 1966
2680 Aleš Rozman Lom Elektro Gorenjs 1963
2681 Neža Mali Kranj Elektro Gorenjs 1985
2682 Ivo Kranj Kranj Elektro Gorenjs 1966
2683 Bernarda Jugovec Kranj Elektro Gorenjs 1966
2684 Laura Pavlič Kranj Elektro Gorenjs 2003
2687 Maša Jamnik Kranj Elektro Gorenjs 1979
2688 Hana Jamnik Kranj Elektro Gorenjs 2002
2689 Domen Kržišnik Kranj Elektro Gorenjs 1978
2690 Tian Grdina Lokev Ice Power 2008
2691 Boštjan Mernik Maribor Ice Power 1974
2692 Mitja Črnčec Pesnica Ice Power 1991
2693 Mojca Grilc Blejska Dobrava 1962
2694 Borut Winterleitner Brezovica Hervis SportsCl 1972
2695 Barbara Winterleitner Brezovica Hervis SportsCl 1972
2696 Rok Gašper Šmartno pri Slovenj Gradcu Hervis SportsCl 1991
2697 Nataša Prašnikar Litija Hervis SportsCl 1967
2698 Besim Bajraktari Ljubljana Hervis SportsCl 1982
2699 Matjaž Volkar Mengeš Hervis SportsCl 1974
2700 Jerneja Bonifer Ljubljana Hervis SportsCl 1992
2701 Jure Semprimožnik Tabor Hervis SportsCl 1978
2702 Katarina Robnik Blejska Dobrava Hervis SportsCl 1996
2703 Irena Bačak Ljubljana Hervis SportsCl 1974
2704 Pia Platiša Blejska Dobrava 1995
2706 Tadej Leb Ljubljana 1982
2707 Petja Hribar Ljubljana ŠD SKB 1977
2708 Gregor Rojko Logatec SKB 1979
2709 Alenka Verhovec Trebnje SKB 1980
2710 Mateja Jenič Novo mesto SKB 1984
2711 Matej Smrekar Kropa AGP PRO 1983
2712 Maja Šmitek PODNART AGP PRO 1990
2713 Nejc Novak PODNART AGP PRO 1990
2714 MARJAN LOTRIČ Zgornja Besnica AGP PRO 1951
2715 Miha Potočnik PODNART AGP PRO 1991
2716 Tadej Vidic Podnart AGP PRO 1985
2717 Mojca Demšar Radovljica AGP PRO 1972
2718 Sabina Karaman Hrastnik AGP PRO 1990
2719 Luka Ljubič Ljubljana Coca Cola 1988
2720 Sebastjan Šuštar Ljubljana Coca Cola 1982
2721 Barbara Rupar Ljubljana Coca Cola 1985
2722 Robert Zupančič Domžale Coca Cola 1985
2723 Ivana Dubičanac Zagreb, HR Coca Cola 1982
2725 Borut Rozman Ljubljana Coca Cola 1965
2726 Vera Vrečko Ljubečna Coca Cola 1963
2727 Tadej Bizilj Domžale Coca Cola 1997
2728 Jakob Južnič Ljubljana Coca Cola 1980
2729 Boban Mjerimačka Kranj Coca Cola 1982
2730 Toni Stilinović Rijeka Coca Cola 1986
2731 Ivan Zupan Celje Coca Cola 1958
2732 Božo Trnovšek Griže Coca Cola 1962
2733 Adnan Avdić Sarajevo, BiH Coca Cola 1986
2734 Admir Kunalić Sarajevo, BiH Coca Cola 1984
2735 Tina Lešnik Jesenice 1992
2736 Denis Radić Zagreb, HR Coca Cola 1964
2737 Dejan Maleševac Mirna peč Coca Cola 1992
2738 Dženana Arnautović Sarajevo, BiH Coca Cola 1982
2739 Tit Borstner Ljubljana Coca Cola 1984
2740 Jernej Pikel Kamnik Coca Cola 1970
2741 Lejla Rizvanović Sarajevo, BiH Coca Cola 1997
2742 Zdravko Fotivec Zagreb, HR Coca Cola 1982
2743 Darko Tomić Zagreb, HR Coca Cola 1968
2744 Sandra Kupanovac Zagreb, HR Coca Cola 1980
2745 Rok Dolžan Visoko 1985
2746 Mateja Dolžan Visoko 1987
2747 Grega Slivnik Hrušica 2000
2748 Tilen Muršec Blejska Dobrava CONDITUS 1976
2749 Nina Šmit Radovljica 1988
2750 Neda Stevanović Ljubljana Varuh zdravja 1965
2751 Jure Lakota Bled 1978
2752 Mateja Maček Maribor Mariborski teka 1975
2753 Nejc Zalokar Zgornje Gorje 1992
2754 Luka Ažman Ljubljana 1989
2755 Mojca Tabakovic Ljubljana Marathon nm 1970
2756 Marta Munda Velenje M dance 1971
2757 Angelika Zinner Ljubljana 1973
2758 Ana Vrečar Ljubljana-Šmartno TK Šmarnogorsk 1995
2759 Mateja Poljanšek Radovljica lovrovi 1967
2760 Petra Sovdat Ljubljana #mismoklezaradh 1980
2761 Erika Huetter Graz 1979
2762 Peter Schimek Graz 1983
2763 Elisabeth Hille.-Augustin Graz 1980
2764 Andraz Brzin Skofja Loka 1979
2765 Andrej Kavčič Skofja Loka 1978
2766 Jože Okič Lesce 1973
2767 Tina Kovač Lesce 1980
2768 Edvard Močnik Visoko Vitezi dobrega 1983
2769 Tadej Snoj Ljubljana 1994
2770 Nik Fortič Ljubljana 1991
2771 Lidija Kozelj Zgornje Gorje 1980
2772 Žan Mandal Škofljica 2005
2773 Andrej Jalen Bohinjska Bela 1978
2774 Mitja Gorec Bled 1982
2775 Blaž Blažič Ljubljana 1991
2776 Gašper Blažek Hruševje 1996
2777 Mateja Lanjšček Hruševje 1988
2778 Miran Petelinc Dobova 1978
2779 Justin Post Campbellton PRP 2002
2780 Ginette Noel Theriault McLeods PRP 1977
2781 Eva Bilban Vrhnika 2008
2782 Saša Popit Vrhnika 1978
2783 dr. Maja Keržan Ljubljana 1983
2784 Ivica Skočić Croatia CocaCola 1978
2785 Simon Bastl Celje ŠD MAKSIM 1978
2786 ŠTEFKA VEGAN Maribor LIBRASIST 1961
2787 Mateja Selinšek Maribor 1994
2788 Taj Lokovšek Žirovnica PGD Zabreznica 2001
2789 Luka Bastl Celje ŠD MAKSIM 1982
2790 Aleksander Žmaher Rogatec 1989
2791 Mitja Urbanček Cerklje 1986
2792 miro kavčič idrija knavf 1986
2793 Rok Pirš Kranj 1987
2794 Lidija Žnidaršič Studenac 1977
2795 DEJAN BABIĆ Žalec TD SAVINJČAN 1981
2796 Boštjan Jolič Šmartno pri Litiji 1984
2797 Tomaz Stegel Ljubljana 1974
2798 Tatjana Polak Velenje M dance 1970
2799 JASMIN BAŠIČ RADOMLJE ŠD HELIOS 1961
2800 Boštjan Sodja Maribor 1976
2801 Urša Mali Ilztal 1988
2803 Rok Kukolj Žalec TD Savinjčan 1980
2804 SONJA KIRM Trebnje 1984
2805 Nataša Ule Mišič Loški Potok Taši 1981
2806 SABINA JANEŽIČ MIRNA 1983
2807 Peter Harnold Ravne na Koroškem 1978
2808 Primoz Svagelj Stanjel Skud stanjel 1984
2809 HELENA MIČIČ MARIBOR 1965
2810 Robert Pustovrh Ljubljana Društvo sloven 1963
2811 Luka Pretnar Žirovnica Pgd Zabreznica 1994
2812 Patricija Može Postojna 1974
2813 Žak Može Postojna 2003
2814 Jelka Likozar Preddvor vitezi dobrega 1975
2815 Maja Peterman 4260 1991
2816 Karmen Sok Vidrih Kobarid 1970
2817 Uroš Lenarčič Ljubljana - Polje 1987
2818 Polona Kovačič Vrhnika 1985
2820 Novica Jugović Postojna 1985
2821 Sandi Jugovac Koper 1977
2822 Nik Jambrošič Koper 2003
2823 Aljaž Makovec Šempeter pri Gorici 1997
2824 Nina Fajfar Skofja Loka 1985
2825 Katja Bastar Ljubljana Priprave 1976
2826 Vida Vodlan Radomlje 1995
2827 Jure Gostiša Vrhnika Morostarji 1992
2828 Barbara Črv Žirovnica 1967
2829 Jernej Zupan Zgornje Gorje 1975
2830 Igor Leskovec Hotedršica 1981
2831 PETER PERČIČ GOLNIK 1976
2832 Nik Fabijan Zgornja Besnica #MiSmoKleZaradH 1997
2833 Petra Gomezel Komen 1987
2834 Domen Rendulič Zgornja Besnica #MiSmoKleZaradH 1992
2835 katja strajnar trebnje / 1986
2836 Mary Lipuš Komenda Najin svet 1982
2837 Grega Pipan Zgornja Besnica #MiSmoKleZaradH 1985
2838 Žiga Jelar Zgornja Besnica #MiSmoKleZaradH 1997
2839 Tine Kukolj Selnica ob Dravi Flying Lizards 1986
2840 dejan pinterič celje DDT-TEAM 1977
2841 VESNA RENER SEŽANA 1975
2842 Gasper Gartnar Zelezniki 1988
2843 Peter Hribersek Ljubljana LJ TEKACI 1968
2844 Rok Konec Kranj 1987
2845 Sanda Zukić Litija ŠD Fokus 1989
2846 Luka Avbelj Moravče KŠD Peče 1993
2847 Aleš Košir Ljubljana 1979
2848 Toni Brodar Moravče KŠD Peče 1987
2849 Alen Zukić Litija ŠD Fokus 1985
2850 Urška Kuder Ljubljana-Polje 1981
2851 Urška Jernejc Ljubljana 1978
2852 Lea Krt Škofja Loka 1984
2853 Aleš Bertoncelj Škofja Loka 1969
2854 Sebastijan Martič Slovenske Konjice KAŠ 1974
2855 Anja Bevc Kannik 1983
2856 Nataša Vrčkovnik Šoštanj 1971
2857 Sonja Pečnik Šoštanj 1970
2858 Teja Valenčič Šempeter pri Gorici 1977
2859 NATAŠA LORGAR LJUBLJANA TRENERT 1981
2860 Ivana Milković zagreb - 1976
2861 Valentina Smej Beltinci 1974
2862 JURE SMOLIČ VIŠNJA GORA 1971
2863 Špela Macuh Ljubljana 1986
2864 Tomaž Majer Jesenice Tekaška skupin 1962
2865 Janez Uršič Škofja Loka AGP Pro 1978
2866 Aleš Debeljak Podbrezje AGP Pro 1979
2867 Ažbe Rauh Radovljica 2002
2868 Ul Densa Ljubljana Triatlonski klu 2004
2869 Angela Allcock Manchester 1987
2870 Lara Kunstič Orehova vas 1997
2871 Miha Pivk Škofja Loka AC Lovše 1984
2872 Matej Čarman Škofja Loka AC Lovše 1983
2873 Mark Medja jesenice 2002
2874 Alenka arnečič Medvode TEAM dREAM 1973
2875 Marjeta Doupona Ljubljana Poglej! 1967
2876 Heli Zemljič Ljubljana Poglej! 1960
2877 Vanda Straka Vrhovnik Ljubljana Poglej! 1965
2878 Tone Vrhovnik Straka Ljubljana Poglej! 1966
2879 Albinca Vurušič Straža FIT Klub 1985
2880 Rok Popovič Novo mesto FIT Klub 1976
2881 Marta Strgar Novo mesto FIT Klub 1966
2882 Drago Crnić Brusnice FIT Klub 1958
2883 Simon Vurušič Straža FIT Klub 1982
2884 Nina Pečnik Šentjernej FIT Klub 2005
2885 ANDREJ GRIČAR PREBOLD 1980
2886 Boštjan Šorn Bled 1978
2887 JANEZ MEŽEK ŽIROVNICA / 1968
2888 Gaber Jovanovič Šorn Bled 2006
2889 SLOBODAN BJELANČEVIĆ LOGATEC DS Smith 1966
2890 Robert Hodnik Bohinjska Bistrica 1983
2891 Nives Kermavnar Ljubljana Mali junaki 1986
2892 Tjaša Zupan Portorož Mali junaki 1991
2893 Matjaž Valenčič Sempeter pri Gorici 1981
2894 Uroš Gruden Trnovo 1991
2895 NINA ABDIČ ZGORNJE GORJE / 1988
2896 Marjan Senegačnik Kranj Pulse Performan 1961
2897 Mitja Pogacnik Radovljica 1977
2898 Gregor Aksentić Postojna 1978
2899 Tadej Volčini Tržič Filter Team 1984
2900 GREGA ŠTURM ZGORNJE GORJE TOPFIT team 1982
2901 Anja Jeršin Renče 1980
2902 Romana Perhaj Turjak Klub zdravja 1965
2903 katja jenšterle kranj 1992
2904 Simon Dessureault Campbellton 2002
2905 Primož Božič Kanal 1990
2906 Simon Žerjavič Kranj / 1988
2907 Ajda Kruh Kranj / 1980
2908 Andrej Miklavčič Kranj / 1991
2909 Anže Grlj Kranj / 1990
2910 Edi Grahek Kranj / 1988
2911 Maks Polčnik Kranj / 1981
2913 Simona Talan Kranj / 1988
2914 Sašo Frančeškin Sela 9 fac 1992
2915 Elena Safonova Koper Istrski maraton 1987
2916 Venčeslav Japelj Koper Istrski maraton 1951
2917 Branko Skrbinek Ljubljana 1965
2918 Primoz Sega Ljubljana 1989
2919 Irene Ng Singapore 1991
2920 Tadej Lanjšček Hruševje 1990
2921 Marjanca Ambrožič Cerkno / 1995
2922 Nejc Bevk Cerkno / 1988
2923 Barbara V. Jesenšek Ribnica 1983
2924 Katja Svetina Begunje 1988
2925 Damjan Murn Novo mesto 1976
2926 Nina Kern Kranj 1980
2927 Marko Kern Kranj 1987
2928 Daniela Bročilo Brezovica Petrol Sprejme 1984
2929 Martin Cerar Lukovica Petrol Sprejme 1982
2930 Urška Kalan Bled Petrol Sprejme 1994
2931 Mitja Kemperle Kamnik Petrol Sprejme 1982
2932 Sebastian Kovačič Vrhnika Petrol Sprejme 1985
2933 Karin Marka Bovec Petrol Sprejme 1987
2934 Tibor Marka Bovec Petrol Sprejme 1995
2935 Fernando Montes Črniče Petrol Sprejme 1968
2936 Martina Pestotnik Kamnik Petrol Sprejme 1969
2937 Rok Pirc Ljubljana Petrol Sprejme 1974
2938 Ana Zavrl Ljubljana Petrol Sprejme 1986
2939 Primož Zupan Ljubljana Petrol Sprejme 1983
2940 bojan vozlič Gorišnica Petrol Sprejme 1975
2941 Nena Ratko Nova Gorica 1985
2942 Matej Černe Renče 1981
2943 Jana Omejc Medvode Športno društ 1978
2944 Kristjan Ambrozic Ajdovscina / 1987
2945 Jelenko Jandrič Ljubljana 1993
2946 Petra Kajič Trbovlje 1978
2947 tina kocjan Ljubljana Petrol Sprejme 1961
2948 Primož Puhar Golnik Vitezi Dobrega 1978
2949 Nik Gorisek Grosuplje 1995
2950 Jaka Bohinc Brezje 2000
2951 Benjamin Galjot Cerklje na gor. 1989
2952 Mirko Perko Lj.-Šmartno canifit team 1962
2953 Aleš Rus Trebnje 1977
2954 Mateja Poljanšek Stahovica 1988
2955 Dušan Mali Stahovica 1981
2956 Gregor Obolnar Grosuplje 1985
2957 Jaka Podobnik Žiri KOALA SPORT Ble 1990
2958 klemen klemenčič Šentvid pri Stični 1995
2959 Miro Perko Radulovič Kranj 1974
2960 Damijan Mrežar Škofja Loka 1966
2961 DEJAN KORDIŠ KRMELJ 1985
2962 Slavka Slapar Komenda 1960
2963 Joze Debeljak Skofja Loka 1987
2964 Matej Kovač Vuhred 1988
2965 Niko Praznik Ljubljana 1979
2966 Ana Praznik Ljubljana 1980
2967 Jože Celestinasq Zagorje 3MUS 1976
2968 Stanka Celestina Zagorje 1978
2969 Jerica Zupan Ljubljana 1985
2970 Tadeja Bečan Ljubljana Varuh Zdravja 1980
2971 Erlend More Ljubljana Varuh Zdravja 1968
2972 Petra Premk Smlednik 1979
2973 Sebastjan Eržen Škofja LOka Svet24 1973
2974 Jernej Potočnik Ljubljana Svet24 1977
2975 Mojca Korče Ljubljana Svet24 1980
2976 Domen Rant Poljane Svet24 1969
2977 Grega Letnar radomlje 1986
2978 Morana Suton Zagreb AK Perpetuum mo 1978
2979 Gašper Kržišnik Bled Pulito 1989
2980 Robert Žbogar Begunje Pulito 1989
2981 Aleš Robnik Ruše 1978
2982 DEJAN MAJCE LJUBLJANA 1977
2985 Alan Maher Domžale 1975
2986 Miran Krampač Vrhnika škd add 1970
2987 Darija Velikanje Sp. Idrija 1973
2988 Darko Petrov Visoko 1985
2989 Ciril Rus Ljubljana 1985
2990 Žiga Rus Ljubljana 1989
2991 Boštjan Velikanje Spodnja Idrija 1974
2992 Barbara Mali Kaknik ŠKD Sela 1980
2993 Matej Nose Dobrepolje 1993
2994 Erik Strnad Dobrepolje 1997
2995 Katarina Paternost LJUBLJANA 1982
2996 Nuša Mali Kamnik AK Domžale 2001
2997 Matej Grah Škofja Loka 1981
2998 Erika Prijatelj Begunje Pulito 1987
2999 Žiga Prhaj Videm-Dobrepolje 1993
3000 barbara hudrič žirovnica 1975
3001 Ivan Gomizelj Queensland 1967
3002 Sam Toll Victoria Glenhuntly 1998
3003 Ibrahim Muratović Zenica 1973
3004 Amra Muratović Zenica 1973
3005 Dejan JAKELJIC Gradiska ARK Gradiska 1993
3006 Ann Cunningham BEACONSFIELD 1961
3007 Melina Miller BEACONSFIELD 2004
3008 Melina Miller BEACONSFIELD 2004
3009 Ksenija Vitelić Koprivnica Škola trčanja 1984
3010 Vedran Veršić Koprivnica Vekk Runners Te 1982
3011 Dalibor Nikolić Zagreb AK Sljeme 1976
3012 Lea Grbić Zagreb AK Sljeme 1978
3013 Arno Srok Opatija 1968
3014 Vanja Tintor Rijeka IND 1992
3015 Goran Biljaković Opatija 1974
3016 Ana Kučinić Karlovac Crossfit Karlov 1987
3017 Slaven Kučinić Karlovac Crossfit Karlov 1978
3018 Nola Kalšan samobor kcipt samobor 1997
3019 STJEPAN STORJAK PREGRADA IND 1981
3020 Ivana Vrbat Zagreb Ind 1986
3021 Inga Kalanovic Zagreb 1971
3022 Romano Šegović Koprivnica AK Koprivnica 1994
3023 Ana Čavlina Zagreb 1989
3024 Valentino Vukušić Split Xxl 1981
3025 Iva Saric Istra 1987
3026 Martina Korlevic Istra 1984
3027 Leonard Kralj ZAGREB 1987
3028 Leonard Kralj ZAGREB 1987
3029 Leonard Kralj Zagreb 1987
3030 Josip Predovan Zadar 1962
3031 Mirta Pehnec Zagreb IND 1987
3032 Josip Predovan Zadar 1962
3033 Ljubica Predovan Zadar 1965
3034 Meliha Vukalić Zagreb Adidas runners 1978
3035 Josi Predovan Zadar 1962
3036 Damir Bukša Rijeka Torpedo runners 1968
3037 Iva Perinić Zagreb Triatlon klub S 1984
3038 Iva Perinić Zagreb TK Swibir 1984
3039 Zeljka Vojnovic zagreb AK Agram 1977
3040 Roberto Ritossa Vižinada 1974
3041 Roberto Ritossa Vižinada 1974
3042 Damir Bukša Rijeka Torpedo runners 1968
3043 Ivana Merc Kopeivnica AK Koprivnica 1977
3044 Dijana Radotović Koprivnica AK Koprivnica 1979
3045 Sonja Rušak Koprivnica AK KOPRIVNICA 1971
3046 Mirjana Hanžek Koprivnica 1968
3047 Ksenija Vitelić Koprivnica Škola trčanja 1984
3048 Mirjana Hanžek Koprivnica AK KOPRIVNICA 1968
3049 Mirjana Hanžek Koprivnica AK KOPRIVNICA 1968
3050 Vesna Pinter Prevorje 1995
3051 Robert Vindis Altötting 1981
3052 Grega Surjan Brunnthal 1980
3053 Lasse Maurer Blankenheim 1996
3054 Arindya Anindita Jakarta 1982
3055 Donato Pisani Milano 1965
3056 Arslan Skoro Struga 1977
3057 Maxime ROBERT Normandie 1997
3058 Hannah Oldroyd Christchurch Don Greig Racin 1987
3059 Katarzyna Bobanović Zagreb Adidas Runners 1984
3060 Jumi Ha Seoul 1987
3061 edu suarez rancel las palmas gc 1968
3062 Tina Zengaffinen Steg 1973
3063 Jet Berdos Croydon, London PAOMs 1978
3064 Jenny Eyes Southport runningclub.hu 1990